Senaste resultat | |||
Tid | Match | Resultat | Spelplats |
---|---|---|---|
|
|||
2019-08-31 11:30 | Final 1 - Final 2 | 5 - 7 | Alfahallen - Gavlehov |
2019-08-31 11:00 | Semifinal lag 1 - Semifinal lag 2 | 6 - 8 | Alfahallen - Gavlehov |
2019-08-31 11:00 | Semifinal lag 2 - Semifinal lag 1 | 10 - 7 | Alfahallen - Gavlehov |
2019-08-31 10:30 | OBM-Gruppen Lag 1 - Gårdskärs IBK 2 | 8 - 3 | Alfahallen - Gavlehov |
2019-08-31 10:00 | Pirates - OBM-gruppen 4 | 14 - 1 | Alfahallen - Gavlehov |
2019-08-31 10:00 | Gårdskärs IBK 1 - OBM-Gruppen Lag 2 | 13 - 3 | Alfahallen - Gavlehov |
2019-08-31 09:30 | Strömsbro IF - Artrosgänget | 9 - 3 | Alfahallen - Gavlehov |
Tabell | Totalt | Hemma | Borta | |||||||||||||||||||||
Plac. | Lag | S | V | O (SDV) | F | GM-IM | D | P | S | V | O (SDV) | F | GM-IM | D | P | S | V | O (SDV) | F | GM-IM | D | P | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
||||||||||||||||||||||||
1. | Semifinal lag 2 | 2 | 2 | 0 (0) | 0 | 18-13 | 5 | 6 | 1 | 1 | 0 (0) | 0 | 10-7 | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 (0) | 0 | 8-6 | 2 | 3 | ||
2. | Pirates | 1 | 1 | 0 (0) | 0 | 14-1 | 13 | 3 | 1 | 1 | 0 (0) | 0 | 14-1 | 13 | 3 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | ||
3. | Gårdskärs IBK 1 | 1 | 1 | 0 (0) | 0 | 13-3 | 10 | 3 | 1 | 1 | 0 (0) | 0 | 13-3 | 10 | 3 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | ||
4. | Strömsbro IF | 1 | 1 | 0 (0) | 0 | 9-3 | 6 | 3 | 1 | 1 | 0 (0) | 0 | 9-3 | 6 | 3 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | ||
5. | OBM-Gruppen Lag 1 | 1 | 1 | 0 (0) | 0 | 8-3 | 5 | 3 | 1 | 1 | 0 (0) | 0 | 8-3 | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | ||
6. | Final 2 | 1 | 1 | 0 (0) | 0 | 7-5 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 (0) | 0 | 7-5 | 2 | 3 | ||
7. | Final 1 | 1 | 0 | 0 (0) | 1 | 5-7 | -2 | 0 | 1 | 0 | 0 (0) | 1 | 5-7 | -2 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | ||
8. | Semifinal lag 1 | 2 | 0 | 0 (0) | 2 | 13-18 | -5 | 0 | 1 | 0 | 0 (0) | 1 | 6-8 | -2 | 0 | 1 | 0 | 0 (0) | 1 | 7-10 | -3 | 0 | ||
9. | Gårdskärs IBK 2 | 1 | 0 | 0 (0) | 1 | 3-8 | -5 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 (0) | 1 | 3-8 | -5 | 0 | ||
10. | Artrosgänget | 1 | 0 | 0 (0) | 1 | 3-9 | -6 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 (0) | 1 | 3-9 | -6 | 0 | ||
11. | OBM-Gruppen Lag 2 | 1 | 0 | 0 (0) | 1 | 3-13 | -10 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 (0) | 1 | 3-13 | -10 | 0 | ||
12. | OBM-gruppen 4 | 1 | 0 | 0 (0) | 1 | 1-14 | -13 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 (0) | 1 | 1-14 | -13 | 0 |
Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis