Tabell och resultat - Pantamera Flickor Röd Medellätt Norra

Senaste resultat
Tid Match Resultat Spelplats
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
2020-10-25 16:30 Sigtuna IF IBK - Täby FC (A) 5 - 8 Prästängshallen
2020-10-25 15:45 Vaxholms IBF (A) - Hässelby SK IBK (A) 2 - 3 Vaxholm innebandyhallen
2020-10-25 14:45 Väsby AIK (A) - Sundbybergs IK 6 - 3 Väsby skolan
2020-10-25 12:00 Rotebro IS IBK - Enebybergs IF 3 - 2 Rotebrohallen (Nya)
2020-10-18 14:00 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (A) 2 - 6 Hässelbyhallen
2020-10-17 13:15 Enebybergs IF - Sigtuna IF IBK 0 - 3 Danderyds Gymnasium
2020-10-11 15:00 Väsby AIK (A) - Vaxholms IBF (A) 1 - 7 Väsby skolan
2020-10-11 12:15 Rotebro IS IBK - Sundbybergs IK 5 - 1 Rotebrohallen (Nya)
2020-10-10 10:00 Täby FC (A) - Enebybergs IF 5 - 5 K-Rauta Arena
2020-10-03 15:30 Vaxholms IBF (A) - Ängby IF 1 - 3 Vaxholm innebandyhallen
2020-10-03 13:00 Hässelby SK IBK (A) - Enebybergs IF 6 - 3 Hässelbyhallen
2020-09-27 13:45 Väsby AIK (A) - Hässelby SK IBK (A) 9 - 3 Väsby skolan
Tabell Totalt Hemma Borta
Plac. Lag S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
O
= Oavgjorda matcher,
SDV
= Sudden death-vinster,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
1. Täby FC (A) 4 3 1 0 25-14 11 10 2 1 1 (0) 0 11-7 4 4 2 2 0 (0) 0 14-7 7 6
2. Vaxholms IBF (A) 4 2 0 2 14-7 7 6 2 0 0 (0) 2 3-6 -3 0 2 2 0 (0) 0 11-1 10 6
3. Väsby AIK (A) 3 2 0 1 16-13 3 6 3 2 0 (0) 1 16-13 3 6 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0
4. Rotebro IS IBK 3 2 0 1 8-7 1 6 3 2 0 (0) 1 8-7 1 6 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0
5. Hässelby SK IBK (A) 4 2 0 2 14-20 -6 6 2 1 0 (0) 1 8-9 -1 3 2 1 0 (0) 1 6-11 -5 3
6. Ängby IF 1 1 0 0 3-1 2 3 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0 1 1 0 (0) 0 3-1 2 3
7. Sigtuna IF IBK 2 1 0 1 8-8 0 3 1 0 0 (0) 1 5-8 -3 0 1 1 0 (0) 0 3-0 3 3
8. Enebybergs IF 4 0 1 3 10-17 -7 1 1 0 0 (0) 1 0-3 -3 0 3 0 1 (0) 2 10-14 -4 1
9. Sundbybergs IK 3 0 0 3 6-17 -11 0 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0 3 0 0 (0) 3 6-17 -11 0
Töjnan IBK Utgått
Vallentuna IBK Utgått
Kommande matcher
Tid Match Arena
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
2020-11-21 12:00 Hässelby SK IBK (A) - Rotebro IS IBK Hässelbyhallen
2020-11-22 10:30 Sigtuna IF IBK - Ängby IF Prästängshallen
2020-11-22 15:00 Täby FC (A) - Väsby AIK (A) Grindtorpshallen
2020-11-28 11:45 Väsby AIK (A) - Sigtuna IF IBK Väsby skolan
2020-11-28 15:00 Sundbybergs IK - Hässelby SK IBK (A) Hallonbergshallen
2020-11-29 16:15 Ängby IF - Rotebro IS IBK Grimstahallen
2020-11-29 17:45 Vaxholms IBF (A) - Enebybergs IF Vaxholm innebandyhallen
2020-12-05 16:00 Sundbybergs IK - Sigtuna IF IBK Hallonbergshallen
2020-12-06 09:00 Täby FC (A) - Vaxholms IBF (A) K-Rauta Arena
2020-12-06 15:15 Rotebro IS IBK - Väsby AIK (A) Rotebrohallen (Nya)
2020-12-06 15:15 Hässelby SK IBK (A) - Ängby IF Grimstahallen
2020-12-12 13:00 Sundbybergs IK - Enebybergs IF Hallonbergshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis