Tabell och resultat - Pantamera Flick Röd D

Senaste resultat
Tid Match Resultat Spelplats
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
2020-10-25 15:30 FBC Partille F04/07 Röd - Pixbo Wallenstam IBF F07 Vit 5 - 0 Partillebohallen
2020-10-25 14:40 FBC Lerum F07 Röd - Ale IBF F06/07 Vit 2 - 5 Rydsbergshallen
2020-10-24 10:20 Mölndals IBF Röd - Kärra IBK F07 Röd 2 - 3 Katrinebergshallen
2020-10-18 16:40 FBC Partille F04/07 Röd - Mölndals IBF Röd 3 - 2 Partillebohallen
2020-10-17 16:30 Ale IBF F06/07 Vit - Kärra IBK F07 Röd 1 - 4 Ale Kulturrum
2020-10-17 16:00 Pixbo Wallenstam IBF F07 Vit - FBC Lerum F07 Röd 5 - 0 Wallenstam Arena A
2020-10-11 12:30 Pixbo Wallenstam IBF F07 Vit - Ale IBF F06/07 Vit 3 - 2 Wallenstam Arena A
2020-10-11 11:30 Kärra IBK F07 Röd - FBC Partille F04/07 Röd 2 - 5 Kärra Sporthall
2020-10-10 14:40 FBC Lerum F07 Röd - Mölndals IBF Röd 8 - 1 Rydsbergshallen
2020-10-04 16:20 FBC Lerum F07 Röd - Kärra IBK F07 Röd 2 - 1 Lerum Arena C
2020-10-03 18:00 Ale IBF F06/07 Vit - FBC Partille F04/07 Röd 3 - 3 Ale Kulturrum
2020-10-03 17:00 Mölndals IBF Röd - Pixbo Wallenstam IBF F07 Vit 0 - 3 Aktiviteten A-Hall
Tabell Totalt Hemma Borta
Plac. Lag S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
O
= Oavgjorda matcher,
SDV
= Sudden death-vinster,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
1. FBC Partille F04/ 07 Röd 4 3 1 0 16-7 9 10 2 2 0 (0) 0 8-2 6 6 2 1 1 (0) 0 8-5 3 4
2. Pixbo Wallenstam IBF F07 Vit 4 3 0 1 11-7 4 9 2 2 0 (0) 0 8-2 6 6 2 1 0 (0) 1 3-5 -2 3
3. FBC Lerum F07 Röd 4 2 0 2 12-12 0 6 3 2 0 (0) 1 12-7 5 6 1 0 0 (0) 1 0-5 -5 0
4. Kärra IBK F07 Röd 4 2 0 2 10-10 0 6 1 0 0 (0) 1 2-5 -3 0 3 2 0 (0) 1 8-5 3 6
5. Ale IBF F06/ 07 Vit 4 1 1 2 11-12 -1 4 2 0 1 (0) 1 4-7 -3 1 2 1 0 (0) 1 7-5 2 3
6. Mölndals IBF Röd 4 0 0 4 5-17 -12 0 2 0 0 (0) 2 2-6 -4 0 2 0 0 (0) 2 3-11 -8 0
Kommande matcher
Tid Match Arena
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
2020-11-19 FBC Partille F04/07 Röd - Ale IBF F06/07 Vit Partillebohallen
2020-11-19 Pixbo Wallenstam IBF F07 Vit - Mölndals IBF Röd Wallenstam Arena A
2020-11-19 Kärra IBK F07 Röd - FBC Lerum F07 Röd Kärra Sporthall
2020-11-21 17:00 FBC Lerum F07 Röd - FBC Partille F04/07 Röd Rydsbergshallen
2020-11-22 09:00 Kärra IBK F07 Röd - Pixbo Wallenstam IBF F07 Vit Lundbystrand 4
2020-11-22 10:00 Ale IBF F06/07 Vit - Mölndals IBF Röd Ale Kulturrum
2020-11-28 12:40 Mölndals IBF Röd - FBC Lerum F07 Röd Aktiviteten A-Hall
2020-11-28 15:40 Ale IBF F06/07 Vit - Pixbo Wallenstam IBF F07 Vit Ale Kulturrum
2020-11-29 19:40 FBC Partille F04/07 Röd - Kärra IBK F07 Röd Partillebohallen
2020-12-03 18:15 Kärra IBK F07 Röd - Ale IBF F06/07 Vit Kärra Sporthall
2020-12-05 11:00 Mölndals IBF Röd - FBC Partille F04/07 Röd Aktiviteten A-Hall
2020-12-06 16:20 FBC Lerum F07 Röd - Pixbo Wallenstam IBF F07 Vit Lerum Arena C

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis