Tabell och resultat - Pantamera Pojkar 12 Norra

Senaste resultat
Tid Match Resultat Spelplats
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
2020-10-25 14:00 Stöpen IBK - IBK Lockerud Ungdom 3 - 13 Stöpenhallen, Skövde
2020-10-25 11:30 Skara IBK 1 - Falköpings IBK 6 - 2 Vilanhallen, Skara
2020-10-24 13:30 Mullsjö AIS/Mullsjö Utveckling - Stöpen IBK 5 - 7 Nyhemshallen - Mullsjö
2020-10-24 10:00 IFK Hjo - Tibro IBK 14 - 1 Guldkrokshallen B
2020-10-18 16:30 Skövde IBF - Skara IBK 1 1 - 9 Kavelbro Arena, Skövde
2020-10-18 12:00 IBK Lockerud Ungdom - BK Halna 10 - 2 LF-hallen, Mariestad
Tabell Totalt Hemma Borta
Plac. Lag S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
O
= Oavgjorda matcher,
SDV
= Sudden death-vinster,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
1. IBK Lockerud Ungdom 2 2 0 0 23-5 18 6 1 1 0 (0) 0 10-2 8 3 1 1 0 (0) 0 13-3 10 3
2. Skara IBK 1 2 2 0 0 15-3 12 6 1 1 0 (0) 0 6-2 4 3 1 1 0 (0) 0 9-1 8 3
3. IFK Hjo 1 1 0 0 14-1 13 3 1 1 0 (0) 0 14-1 13 3 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0
4. Stöpen IBK 2 1 0 1 10-18 -8 3 1 0 0 (0) 1 3-13 -10 0 1 1 0 (0) 0 7-5 2 3
5. Mullsjö AIS/ Mullsjö Utveckling 1 0 0 1 5-7 -2 0 1 0 0 (0) 1 5-7 -2 0 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0
6. Falköpings IBK 1 0 0 1 2-6 -4 0 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0 1 0 0 (0) 1 2-6 -4 0
7. BK Halna 1 0 0 1 2-10 -8 0 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0 1 0 0 (0) 1 2-10 -8 0
8. Skövde IBF 1 0 0 1 1-9 -8 0 1 0 0 (0) 1 1-9 -8 0 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0
9. Tibro IBK 1 0 0 1 1-14 -13 0 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0 1 0 0 (0) 1 1-14 -13 0
Kommande matcher
Tid Match Arena
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
2020-10-31 10:00 Falköpings IBK - IFK Hjo Frejahallen, Falköping
2020-10-31 16:00 Tibro IBK - Mullsjö AIS/Mullsjö Utveckling Baggebohallen, Tibro
2020-11-07 11:00 IBK Lockerud Ungdom - Tibro IBK LF-hallen, Mariestad
2020-11-07 11:00 BK Halna - Stöpen IBK Idrottshallen, Töreboda
2020-11-07 12:15 Mullsjö AIS/Mullsjö Utveckling - Falköpings IBK Nyhemshallen - Mullsjö
2020-11-08 10:00 IFK Hjo - Skövde IBF Guldkrokshallen B
2020-11-14 10:00 Skara IBK 1 - IFK Hjo Vilanhallen, Skara
2020-11-14 16:00 Tibro IBK - BK Halna Baggebohallen, Tibro
2020-11-15 12:00 Skövde IBF - Mullsjö AIS/Mullsjö Utveckling Kavelbro Arena, Skövde
2020-11-21 10:00 Falköpings IBK - IBK Lockerud Ungdom Odenhallen,Falköping
2020-11-28 09:30 IBK Lockerud Ungdom - Skövde IBF UW-Elasthallen, Mariestad
2020-11-28 12:00 BK Halna - Falköpings IBK Idrottshallen, Töreboda

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis