Tabell och resultat - Pantamera Flick Röd G FD

Senaste resultat
Tid Match Resultat Spelplats
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
2020-10-25 10:00 Utbynäs SK F06/08 - Stenungsunds IBK F08/09 Vit 1 - 1 Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2020-10-24 11:30 Surte IS IBK F08 - Lindome IBK F08/09 1 - 4 Bohushallen
2020-10-24 11:00 Ale IBF F08/09 - FBC Lerum F08 4 - 0 Ale Kulturrum
2020-10-18 11:00 Utbynäs SK F06/08 - Surte IS IBK F08 1 - 3 Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2020-10-17 14:30 Stenungsunds IBK F08/09 Vit - Ale IBF F08/09 6 - 1 Kyrkenorumsskolan
2020-10-17 12:40 FBC Lerum F08 - Lindome IBK F08/09 4 - 10 Lerum Arena B
2020-10-11 12:20 Ale IBF F08/09 - Surte IS IBK F08 1 - 3 Kronan Älvängen
2020-10-10 14:30 Stenungsunds IBK F08/09 Vit - FBC Lerum F08 5 - 5 Kyrkenorumsskolan
2020-10-10 10:15 Lindome IBK F08/09 - Utbynäs SK F06/08 4 - 4 Almåshallen A
2020-10-04 13:20 Ale IBF F08/09 - Lindome IBK F08/09 3 - 15 Kronan Älvängen
2020-10-03 13:15 FBC Lerum F08 - Utbynäs SK F06/08 0 - 3 Lerum Arena C
2020-10-03 10:00 Surte IS IBK F08 - Stenungsunds IBK F08/09 Vit 1 - 2 Bohushallen
Tabell Totalt Hemma Borta
Plac. Lag S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
O
= Oavgjorda matcher,
SDV
= Sudden death-vinster,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
1. Lindome IBK F08/ 09 4 3 1 0 33-12 21 10 1 0 1 (0) 0 4-4 0 1 3 3 0 (0) 0 29-8 21 9
2. Stenungsunds IBK F08/ 09 Vit 4 2 2 0 14-8 6 8 2 1 1 (0) 0 11-6 5 4 2 1 1 (0) 0 3-2 1 4
3. Surte IS IBK F08 4 2 0 2 8-8 0 6 2 0 0 (0) 2 2-6 -4 0 2 2 0 (0) 0 6-2 4 6
4. Utbynäs SK F06/ 08 4 1 2 1 9-8 1 5 2 0 1 (0) 1 2-4 -2 1 2 1 1 (0) 0 7-4 3 4
5. Ale IBF F08/ 09 4 1 0 3 9-24 -15 3 3 1 0 (0) 2 8-18 -10 3 1 0 0 (0) 1 1-6 -5 0
6. FBC Lerum F08 4 0 1 3 9-22 -13 1 2 0 0 (0) 2 4-13 -9 0 2 0 1 (0) 1 5-9 -4 1
Kommande matcher
Tid Match Arena
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
2020-11-19 Utbynäs SK F06/08 - FBC Lerum F08 Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2020-11-19 Stenungsunds IBK F08/09 Vit - Surte IS IBK F08 Kyrkenorumsskolan
2020-11-19 Lindome IBK F08/09 - Ale IBF F08/09 Almåshallen A
2020-11-21 09:30 Lindome IBK F08/09 - Stenungsunds IBK F08/09 Vit Almåshallen A
2020-11-21 13:00 Ale IBF F08/09 - Utbynäs SK F06/08 Ale Kulturrum
2020-11-22 19:00 FBC Lerum F08 - Surte IS IBK F08 Rydsbergshallen
2020-11-28 10:00 Surte IS IBK F08 - Ale IBF F08/09 Bohushallen
2020-11-29 09:00 Utbynäs SK F06/08 - Lindome IBK F08/09 Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2020-11-29 10:00 FBC Lerum F08 - Stenungsunds IBK F08/09 Vit Rydsbergshallen
2020-12-05 11:00 Lindome IBK F08/09 - FBC Lerum F08 Almåshallen A
2020-12-05 11:00 Surte IS IBK F08 - Utbynäs SK F06/08 Bohushallen
2020-12-06 14:40 Ale IBF F08/09 - Stenungsunds IBK F08/09 Vit Kronan Älvängen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis