Tabell och resultat - Pantamera Flick Röd C Höst

Senaste resultat
Tid Match Resultat Spelplats
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
2022-11-27 17:30 Floda IBK F08/09 - Öckerö IBK / IK Zenith F06-09 2 - 2 Nova Floda Sportcenter
2022-11-27 12:00 FBC Vinga F08 - FBC Lerum F08/09 3 - 4 Hall Of Flame
2022-11-26 17:40 FBC Partille F08/09 - Öckerö IBK / IK Zenith F06-09 2 - 2 Partillebohallen
2022-11-26 12:10 Floda IBK F08/09 - Surte IS IBK F08 3 - 0 Nova Floda Sportcenter
2022-11-20 18:30 FBC Lerum F08/09 - Floda IBK F08/09 4 - 0 Rydsbergshallen
2022-11-19 16:40 FBC Partille F08/09 - FBC Vinga F08 0 - 4 Qvisthallen
2022-11-19 15:45 Öckerö IBK / IK Zenith F06-09 - Surte IS IBK F08 7 - 2 Hedenskolans Idrottshall
2022-11-13 11:40 FBC Vinga F08 - Floda IBK F08/09 2 - 4 Hall Of Flame
2022-11-12 16:30 Öckerö IBK / IK Zenith F06-09 - FBC Lerum F08/09 7 - 1 Hedenskolans Idrottshall
2022-11-12 16:00 Surte IS IBK F08 - FBC Partille F08/09 4 - 1 Bohushallen
2022-11-07 18:30 Surte IS IBK F08 - FBC Vinga F08 4 - 2 Bohushallen
2022-10-28 18:20 FBC Partille F08/09 - FBC Lerum F08/09 3 - 3 Qvisthallen
Tabell Totalt Hemma Borta
Plac. Lag S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
O
= Oavgjorda matcher,
SDV
= Sudden death-vinster,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
1. Surte IS IBK F08 7 5 0 2 19-18 1 15 4 4 0 (0) 0 14-6 8 12 3 1 0 (0) 2 5-12 -7 3
2. Öckerö IBK / IK Zenith F06-09 7 3 3 1 32-15 17 12 3 2 1 (0) 0 17-6 11 7 4 1 2 (0) 1 15-9 6 5
3. Floda IBK F08/ 09 7 2 3 2 14-14 0 9 3 1 2 (0) 0 8-5 3 5 4 1 1 (0) 2 6-9 -3 4
4. FBC Lerum F08/ 09 7 2 3 2 19-21 -2 9 3 1 1 (0) 1 8-5 3 4 4 1 2 (0) 1 11-16 -5 5
5. FBC Partille F08/ 09 7 1 4 2 20-19 1 7 4 0 3 (0) 1 6-10 -4 3 3 1 1 (0) 1 14-9 5 4
6. FBC Vinga F08 7 1 1 5 16-33 -17 4 4 0 0 (0) 4 8-27 -19 0 3 1 1 (0) 1 8-6 2 4
Kommande matcher
Tid Match Arena
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
2022-12-03 17:30 Öckerö IBK / IK Zenith F06-09 - FBC Vinga F08 Hedenskolans Idrottshall
2022-12-04 16:10 Floda IBK F08/09 - FBC Partille F08/09 Nova Floda Sportcenter
2022-12-05 18:30 Surte IS IBK F08 - FBC Lerum F08/09 Bohushallen
2022-12-10 14:45 Öckerö IBK / IK Zenith F06-09 - Floda IBK F08/09 Hedenskolans Idrottshall
2022-12-10 19:20 FBC Lerum F08/09 - FBC Partille F08/09 Rydsbergshallen
2022-12-11 14:00 FBC Vinga F08 - Surte IS IBK F08 Hall Of Flame
2022-12-17 12:10 Floda IBK F08/09 - FBC Vinga F08 Nova Floda Sportcenter
2022-12-17 14:40 FBC Partille F08/09 - Surte IS IBK F08 Qvisthallen
2022-12-17 17:00 FBC Lerum F08/09 - Öckerö IBK / IK Zenith F06-09 Rydsbergshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis