Tabell och resultat - Pantamera F Div. 2 Skeå

Senaste resultat
Tid Match Resultat Spelplats
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
2023-01-21 13:30 Clemensnäs IF F09-11 - Skellefteå IBS F09 1 - 10 Örjanshallen
2023-01-21 13:15 Öjebyns IBF F10 - Byske FF 07-10 2 - 2 Björklunda Sp
2023-01-21 13:00 Kågedalens AIF F09-10 - Skellefteå IBS F10 0 - 7 Balderhallen A
2023-01-18 19:00 Skellefteå IBS F10 - Skellefteå IBS F09 1 - 6 Anderstorpshallen
2023-01-15 13:30 Öjebyns IBF F10 - Skellefteå IBK F08/Röd 2 - 6 Björklunda Sp
2023-01-14 12:00 Byske FF 07-10 - Kågedalens AIF F09-10 3 - 2 Byske Sporthall
2023-01-14 10:30 Skellefteå IBK F08/Röd - Clemensnäs IF F09-11 2 - 1 Balderhallen A
2022-12-18 16:45 Öjebyns IBF F10 - Kågedalens AIF F09-10 5 - 7 Hortlax Sp
2022-12-17 12:00 Skellefteå IBS F09 - Byske FF 07-10 5 - 5 Florahallen
2022-12-17 11:00 Skellefteå IBS F10 - Skellefteå IBK F08/Röd 0 - 8 Florahallen
2022-12-11 14:00 Clemensnäs IF F09-11 - Öjebyns IBF F10 4 - 5 Örjanshallen
2022-12-10 13:15 Kågedalens AIF F09-10 - Skellefteå IBS F09 4 - 8 Morö Backe A
Tabell Totalt Hemma Borta
Plac. Lag S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
O
= Oavgjorda matcher,
SDV
= Sudden death-vinster,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
1. Skellefteå IBK F08/ Röd 7 7 0 0 41-14 27 21 2 2 0 (0) 0 8-6 2 6 5 5 0 (0) 0 33-8 25 15
2. Skellefteå IBS F09 8 6 1 1 53-22 31 19 4 2 1 (0) 1 23-15 8 7 4 4 0 (0) 0 30-7 23 12
3. Byske FF 07-10 8 5 2 1 34-25 9 17 4 3 0 (0) 1 15-15 0 9 4 2 2 (0) 0 19-10 9 8
4. Skellefteå IBS F10 8 3 0 5 25-36 -11 9 5 2 0 (0) 3 13-22 -9 6 3 1 0 (0) 2 12-14 -2 3
5. Öjebyns IBF F10 7 2 1 4 23-32 -9 7 4 0 1 (0) 3 10-21 -11 1 3 2 0 (0) 1 13-11 2 6
6. Kågedalens AIF F09-10 8 2 0 6 24-39 -15 6 4 1 0 (0) 3 8-21 -13 3 4 1 0 (0) 3 16-18 -2 3
7. Clemensnäs IF F09-11 8 0 0 8 12-44 -32 0 4 0 0 (0) 4 8-27 -19 0 4 0 0 (0) 4 4-17 -13 0
Kommande matcher
Tid Match Arena
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
2023-02-04 13:15 Skellefteå IBK F08/Röd - Öjebyns IBF F10 Eddahallen
2023-02-04 14:30 Clemensnäs IF F09-11 - Kågedalens AIF F09-10 Örjanshallen
2023-02-04 15:15 Skellefteå IBS F10 - Byske FF 07-10 Balderhallen A
2023-02-18 12:30 Byske FF 07-10 - Clemensnäs IF F09-11 Byske Sporthall
2023-02-19 11:45 Öjebyns IBF F10 - Skellefteå IBS F10 Björklunda Sp
2023-02-19 13:00 Skellefteå IBK F08/Röd - Skellefteå IBS F09 Eddahallen
2023-02-25 12:00 Clemensnäs IF F09-11 - Skellefteå IBS F10 Örjanshallen
2023-02-25 13:00 Skellefteå IBS F09 - Öjebyns IBF F10 Balderhallen B
2023-02-26 12:30 Kågedalens AIF F09-10 - Skellefteå IBK F08/Röd Balderhallen B
2023-03-18 Skellefteå IBS F09 - Kågedalens AIF F09-10 Anderstorpshallen
2023-03-18 Skellefteå IBK F08/Röd - Byske FF 07-10 Eddahallen
2023-03-18 16:45 Öjebyns IBF F10 - Clemensnäs IF F09-11 Björklunda Sp

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis