Lagets matcher säsongen 2022/23 - Höllvikens IBF P08/09

Välj säsong
Lagets matcher säsongen 2022/23
Datum Tävling Match Resultat Plats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Oktober
2022-10-09 13:00 Pantamera Pojkar C (P08) Norra IK Stanstad P08/09 - Höllvikens IBF P08/09 7 - 3 Bråhögshallen
2022-10-14 18:15 Pantamera Pojkar C (P08) Svår Skurups IBK /IBK Genarp P08 - Höllvikens IBF P08/09 4 - 8 Skurups Sparbank Arena
2022-10-22 15:00 Pantamera Pojkar C (P08) Södra Höllvikens IBF P08/09 - Malmhaug IBF P08 4 - 4 Gyahallen
2022-10-29 11:30 Pantamera Pojkar C (P08) Södra Höllvikens IBF P08/09 - IBK Lund P2008 L 9 - 1 Halörhallen
November
2022-11-12 11:00 Pantamera Pojkar C (P08) Svår Willands IBK P08/09 - Höllvikens IBF P08/09 1 - 3 Nosabyhallen
2022-11-13 15:30 Pantamera Pojkar C (P08) Södra Höllvikens IBF P08/09 - Palmstaden IK P09/10 4 - 3 Gyahallen
2022-11-19 14:30 Pantamera Pojkar C (P08) Svår Höllvikens IBF P08/09 - Munka-Ljungby IBK P08/09 4 - 5 Gyahallen
2022-11-26 14:30 Pantamera Pojkar C (P08) Svår Höllvikens IBF P08/09 - Båstads GIF P08/09 4 - 2 Gyahallen
December
2022-12-03 12:30 Pantamera Pojkar C (P08) Södra Höllvikens IBF P08/09 - IBF Veberöd/Blentarp 97 07 8 - 1 Halörhallen
2022-12-04 11:00 Pantamera Pojkar C (P08) Södra Höllvikens IBF P08/09 - Gårdarike IBK P08-10 3 - 5 Gyahallen
2022-12-11 14:00 Pantamera Pojkar C (P08) Svår Lomma FBC P08 - Höllvikens IBF P08/09 5 - 5 Slättängshallen
2022-12-14 20:00 Pantamera Pojkar C (P08) Södra IBK Lund P08/09 Sandby - Höllvikens IBF P08/09 4 - 2 Killebäckshallen
2022-12-17 12:30 Pantamera Pojkar C (P08) Svår Höllvikens IBF P08/09 - Malmö FBC P07/08-2 8 - 2 Halörhallen
Januari
2023-01-15 14:30 Pantamera Pojkar C (P08) Södra Höllvikens IBF P08/09 - Lönsboda IBK P08-10 3 - 5 Gyahallen
2023-01-22 16:00 Pantamera Pojkar C (P08) Svår Båstads GIF P08/09 - Höllvikens IBF P08/09 0 - 3 Strandängsskolan
2023-01-28 13:00 Pantamera Pojkar C (P08) Södra Höllvikens IBF P08/09 - FC Helsingborg P08 7 - 2 Gyahallen
2023-01-29 12:15 Pantamera Pojkar C (P08) Södra Malmhaug IBF P08 - Höllvikens IBF P08/09 Kulladals Sporthall
Februari
2023-02-04 13:00 Pantamera Pojkar C (P08) Svår Höllvikens IBF P08/09 - Willands IBK P08/09 Gyahallen
2023-02-05 13:30 Pantamera Pojkar C (P08) Norra Bromölla IBK 08/09 - Höllvikens IBF P08/09 Tianshallen
2023-02-11 12:30 Pantamera Pojkar C (P08) Södra Palmstaden IK P09/10 - Höllvikens IBF P08/09 Söderslättshallen B
2023-02-12 13:45 Pantamera Pojkar C (P08) Svår Munka-Ljungby IBK P08/09 - Höllvikens IBF P08/09 Munkahallen
2023-02-18 11:00 Pantamera Pojkar C (P08) Södra Höllvikens IBF P08/09 - VV-84 SK Bjuv 08-09 Halörhallen
Mars
2023-03-05 14:30 Pantamera Pojkar C (P08) Södra Höllvikens IBF P08/09 - IBK Lund P08/09 Sandby Gyahallen
2023-03-09 19:00 Pantamera Pojkar C (P08) Södra Gårdarike IBK P08-10 - Höllvikens IBF P08/09 Herrestorpshallen
2023-03-11 15:00 Pantamera Pojkar C (P08) Svår Höllvikens IBF P08/09 - Lomma FBC P08 Halörhallen
2023-03-17 18:15 Pantamera Pojkar C (P08) Svår Höllvikens IBF P08/09 - Skurups IBK /IBK Genarp P08 Gyahallen
2023-03-19 11:45 Pantamera Pojkar C (P08) Södra IBF Veberöd/Blentarp 97 07 - Höllvikens IBF P08/09 Svaleboskolan
2023-03-19 15:00 Pantamera Pojkar C (P08) Svår Malmö FBC P07/08-2 - Höllvikens IBF P08/09 Kirsebergs Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis