September |
2023-09-22 19:00 |
Träningsmatcher Dam/Flick VIBF |
Knäppmora AIK D3U - Västerås IBS Ung D3 |
7 - 2 |
Skinnskattebergs Sporthall |
Oktober |
2023-10-15 16:30 |
Damer Div 3 - ÖLIBF/VIBF 2023/2024 |
Västerås IBS Ung D3 - Rönnby IBK Ung D3 |
1 - 6 |
Mälarenergi Arena A |
2023-10-20 19:00 |
Damer Div 3 - ÖLIBF/VIBF 2023/2024 |
Knäppmora AIK D3 - Västerås IBS Ung D3 |
8 - 2 |
Skinnskattebergs Sporthall |
2023-10-27 19:30 |
Damer Div 3 - ÖLIBF/VIBF 2023/2024 |
Västerås IBS Ung D3 - Skogsgymnastikens IBS D3 |
5 - 3 |
Mälarenergi Arena A |
November |
2023-11-06 20:00 |
Damer Div 3 - ÖLIBF/VIBF 2023/2024 |
Lillån IBK Ung D3 B-lag - Västerås IBS Ung D3 |
8 - 2 |
Norrbyhallen |
2023-11-12 16:00 |
Damer Div 3 - ÖLIBF/VIBF 2023/2024 |
Västerås IBS Ung D3 - Kumla IBK D3 B-lag |
2 - 8 |
Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan) |
2023-11-26 14:30 |
Damer Div 3 - ÖLIBF/VIBF 2023/2024 |
KFUM Örebro D3 - Västerås IBS Ung D3 |
6 - 2 |
Tegelbruket |
Januari |
2024-01-07 17:30 |
Damer Div 3 - ÖLIBF/VIBF 2023/2024 |
Skiljebo SK D3 - Västerås IBS Ung D3 |
4 - 2 |
Kristiansborgshallen |
2024-01-19 19:30 |
Damer Div 3 - ÖLIBF/VIBF 2023/2024 |
Rönnby IBK Ung D3 - Västerås IBS Ung D3 |
5 - 4 |
Mälarenergi Arena B |
2024-01-21 16:00 |
Damer Div 3 - ÖLIBF/VIBF 2023/2024 |
Västerås IBS Ung D3 - Knäppmora AIK D3 |
1 - 7 |
Mälarenergi Arena A |
2024-01-26 19:00 |
Damer Div 3 - ÖLIBF/VIBF 2023/2024 |
Skogsgymnastikens IBS D3 - Västerås IBS Ung D3 |
7 - 6 e.förl. |
Frida Hansdotter Arena |
Februari |
2024-02-11 13:00 |
Damer Div 3 - ÖLIBF/VIBF 2023/2024 |
Västerås IBS Ung D3 - Lillån IBK Ung D3 B-lag |
4 - 6 |
Mälarenergi Arena A |
2024-02-17 13:00 |
Damer Div 3 - ÖLIBF/VIBF 2023/2024 |
Kumla IBK D3 B-lag - Västerås IBS Ung D3 |
5 - 4 |
Kumlahallen Viahallen (Stora) |
Mars |
2024-03-03 13:00 |
Damer Div 3 - ÖLIBF/VIBF 2023/2024 |
Västerås IBS Ung D3 - KFUM Örebro D3 |
0 - 3 |
Mälarenergi Arena B |
2024-03-22 19:30 |
Damer Div 3 - ÖLIBF/VIBF 2023/2024 |
Västerås IBS Ung D3 - Skiljebo SK D3 |
5 - 6 |
Mälarenergi Arena A |