Oktober |
2023-10-22 11:00 |
Pantamera Flickor Grön Nybörjare Grupp 2 |
Fagerhult Habo IBK Ungdom F16 - IBK Lockerud Mariestad F15/16 |
|
Alléhallen |
2023-10-22 12:30 |
Pantamera Flickor Grön Nybörjare Grupp 2 |
Fagerhult Habo IBK Ungdom F16 - IBK Lockerud Mariestad F15/16 |
|
Alléhallen |
November |
2023-11-25 14:00 |
Pantamera Flickor Grön Nybörjare Grupp 2 |
Mullsjö AIS F14/16 - Fagerhult Habo IBK Ungdom F16 |
|
Nyhemshallen - Mullsjö |
2023-11-25 15:30 |
Pantamera Flickor Grön Nybörjare Grupp 2 |
Mullsjö AIS F14/16 - Fagerhult Habo IBK Ungdom F16 |
|
Nyhemshallen - Mullsjö |
December |
2023-12-17 14:00 |
Pantamera Flickor Grön Nybörjare Grupp 2 |
Stöpen IBK F15/16 (F08) - Fagerhult Habo IBK Ungdom F16 |
|
Stöpenhallen, Skövde |
2023-12-17 15:00 |
Pantamera Flickor Grön Nybörjare Grupp 2 |
Stöpen IBK F15/16 (F08) - Fagerhult Habo IBK Ungdom F16 |
|
Stöpenhallen, Skövde |
Januari |
2024-01-28 09:30 |
Pantamera Flickor Grön Lätt Grupp 3 |
Fagerhult Habo IBK Ungdom F16 - IBK Alingsås F16 |
|
Fagerhus, Fagerhult 3-manna |
2024-01-28 09:30 |
Pantamera Flickor Grön Lätt Grupp 3 |
Fagerhult Habo IBK Ungdom F16 - Mullsjö AIS Grön (14/15/16) |
|
Fagerhus, Fagerhult 3-manna |
2024-01-28 10:15 |
Pantamera Flickor Grön Lätt Grupp 3 |
Mullsjö AIS Grön (14/15/16) - Fagerhult Habo IBK Ungdom F16 |
|
Fagerhus, Fagerhult 3-manna |
2024-01-28 10:15 |
Pantamera Flickor Grön Lätt Grupp 3 |
Fagerhult Habo IBK Ungdom F16 - IBK Alingsås F16 |
|
Fagerhus, Fagerhult 3-manna |
2024-01-28 11:00 |
Pantamera Flickor Grön Lätt Grupp 3 |
Fagerhult Habo IBK Ungdom F16 - Fagerhult Habo IBK Ungdom F16 |
|
Fagerhus, Fagerhult 3-manna |
Februari |
2024-02-25 12:00 |
Pantamera Flickor Grön Lätt Grupp 3 |
IBK Alingsås F16 - Fagerhult Habo IBK Ungdom F16 |
|
Stadsskogshallen, Alingsås |
2024-02-25 13:00 |
Pantamera Flickor Grön Lätt Grupp 3 |
Fagerhult Habo IBK Ungdom F16 - Mullsjö AIS Grön (14/15/16) |
|
Stadsskogshallen, Alingsås |
Mars |
2024-03-10 10:00 |
Pantamera Flickor Grön Lätt Grupp 3 |
Mullsjö AIS Grön (14/15/16) - Fagerhult Habo IBK Ungdom F16 |
|
Nyhemshallen - Mullsjö |
2024-03-10 11:00 |
Pantamera Flickor Grön Lätt Grupp 3 |
Fagerhult Habo IBK Ungdom F16 - IBK Alingsås F16 |
|
Nyhemshallen - Mullsjö |