Lagets matcher säsongen 2019/20 - CL98IC P03

Välj säsong
Lagets matcher säsongen 2019/20
Datum Tävling Match Resultat Plats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Oktober
2019-10-06 18:00 Pantamera P Ö Röd Gr 1 (-03) Växjö IBK Utveckling P04/1 - CL98IC P03-04 4 - 5 Fortnox Arena Nivika hallen
2019-10-13 18:00 Pantamera P Ö Röd Gr 1 (-03) CL98IC P03-04 - Carlshamns IBK P03 7 - 1 Lindsdals Sporthall
2019-10-20 18:30 Pantamera P Ö Röd Gr 1 (-03) CL98IC P03-04 - FBC Karlskrona P03 10 - 2 Kalmar Sporthall A-hall
2019-10-22 19:00 Pantamera P Ö Röd Gr 1 (-03) IF Ariel P03-05 - CL98IC P03-04 6 - 11 Kristdala Sporthall
November
2019-11-09 09:30 USM Pojkar 16 Grupp 22 Carlshamns IBK - CL 98 IC 1 - 3 Sparbanken Arena
2019-11-09 12:30 USM Pojkar 16 Grupp 22 CL 98 IC - FBC Kalmarsund Ungdom 3 - 3 Sparbanken Arena
2019-11-09 16:30 USM Pojkar 16 Grupp 22 IBK Lund - CL 98 IC 1 - 6 Sparbanken Arena
2019-11-15 19:15 Pantamera P Ö Röd Gr 1 (-03) CL98IC P03-04 - Öjaby Sport IBK P03 Falkenbergshallen
2019-11-21 19:00 Pantamera P Ö Röd Gr 1 (-03) Hovmantorps GOIF P03-04 - CL98IC P03-04 Allhallen, Hovmantorp
2019-11-29 19:30 Pantamera P Ö Röd Gr 1 (-03) CL98IC P03-04 - Växjö IBK Utveckling P04/1 Falkenbergshallen
December
2019-12-07 11:30 Pantamera P Ö Röd Gr 1 (-03) Carlshamns IBK P03 - CL98IC P03-04 Sparbanken Arena
2019-12-13 20:00 Pantamera P Ö Röd Gr 1 (-03) FBC Karlskrona P03 - CL98IC P03-04 Vedeby Sporthall B
2019-12-20 19:00 Pantamera P Ö Röd Gr 1 (-03) CL98IC P03-04 - IF Ariel P03-05 Falkenbergshallen
Januari
2020-01-19 11:00 Pantamera P Ö Röd Gr 1 (-03) Öjaby Sport IBK P03 - CL98IC P03-04 Pär Lagerkvistskolan
2020-01-24 19:00 Pantamera P Ö Röd Gr 1 (-03) CL98IC P03-04 - Hovmantorps GOIF P03-04 Falkenbergshallen
Februari
2020-02-01 11:30 Pantamera P Ö Röd Gr 1 (-03) Växjö IBK Utveckling P04/1 - CL98IC P03-04 Fortnox Arena Nivika hallen
2020-02-08 16:30 Pantamera P Ö Röd Gr 1 (-03) CL98IC P03-04 - Carlshamns IBK P03 Lindsdals Sporthall
2020-02-23 11:00 Pantamera P Ö Röd Gr 1 (-03) IF Ariel P03-05 - CL98IC P03-04 Kristdala Sporthall
Mars
2020-03-06 19:15 Pantamera P Ö Röd Gr 1 (-03) CL98IC P03-04 - Öjaby Sport IBK P03 Falkenbergshallen
2020-03-08 18:00 Pantamera P Ö Röd Gr 1 (-03) CL98IC P03-04 - FBC Karlskrona P03 Lindsdals Sporthall
2020-03-15 13:00 Pantamera P Ö Röd Gr 1 (-03) Hovmantorps GOIF P03-04 - CL98IC P03-04 Allhallen, Hovmantorp

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis