Oktober |
2023-10-07 11:30 |
Pantamera Pojk Mörkröd D Höst |
Frölunda IBK HJ - Lindås Rasta IBK P08 Vit |
13 - 2 |
Frölunda Kulturhus |
2023-10-08 11:50 |
Pantamera Pojk Röd B Höst |
Lindås IBK P08 Svart - FBC Vinga P07 |
2 - 3 |
Askims Sporthall |
2023-10-13 18:40 |
Pantamera Pojk Mörkröd D Höst |
Lindås Rasta IBK P08 Vit - IBK Bergum Rosa (06-08) |
3 - 1 |
Askims Sporthall |
2023-10-15 11:10 |
Pantamera Pojk Röd B Höst |
IBK Göteborg P08/09 Rosa - Lindås IBK P08 Svart |
3 - 1 |
Torpahallen |
2023-10-21 15:30 |
Pantamera Pojk Mörkröd D Höst |
Herrestads AIF Rockets HJ - Lindås Rasta IBK P08 Vit |
2 - 12 |
Rampen Sporthall (Källdalsskolan) |
2023-10-22 14:20 |
Pantamera Pojk Röd B Höst |
Överby IBK P07/08 - Lindås IBK P08 Svart |
3 - 4 |
Nordby Supermarkethallen |
2023-10-28 14:15 |
Pantamera Pojk Röd B Höst |
Lindås IBK P08 Svart - FBC Lerum Utveckling HJ |
4 - 4 |
Lindås Waves Arena |
November |
2023-11-11 14:15 |
Pantamera Pojk Mörkröd D Höst |
Lindås Rasta IBK P08 Vit - Utbynäs SK U-trupp |
9 - 2 |
Lindås Waves Arena |
2023-11-17 17:00 |
Pantamera Pojk Röd B Höst |
Landvetter IBK P08 Vit - Lindås IBK P08 Svart |
5 - 7 |
Pinntorps Idrottshall |
2023-11-17 20:20 |
Pantamera Pojk Röd B Höst |
Lindås IBK P08 Svart - Stenungsunds IBK U15 Blå |
6 - 2 |
Lindås Waves Arena |
2023-11-19 18:30 |
Pantamera Pojk Mörkröd D Höst |
IBK Kungälv Herrjuniorer Vit - Lindås Rasta IBK P08 Vit |
2 - 6 |
Munkegärdehallen |
December |
2023-12-02 13:00 |
Pantamera Pojk Röd B Höst |
Floda IBK P09 Svart - Lindås IBK P08 Svart |
2 - 4 |
Nova Floda Sportcenter |
2023-12-03 16:50 |
Pantamera Pojk Mörkröd D Höst |
Lindås Rasta IBK P08 Vit - Dingle AIK HJ Vit |
4 - 5 |
Lindås Waves Arena |
2023-12-09 13:00 |
Pantamera Pojk Röd B Höst |
Eken IBK P07/08 Gul - Lindås IBK P08 Svart |
5 - 2 |
Ekenhallen 1 |
2023-12-09 16:05 |
Pantamera Pojk Mörkröd D Höst |
Lindås Rasta IBK P08 Vit - Landvetter IBK P07 Vit |
9 - 7 |
Lindås Waves Arena |
2023-12-17 15:10 |
Pantamera Pojk Röd B Höst |
Lindås IBK P08 Svart - Pixbo IBF P09 Röd |
5 - 3 |
Lindås Waves Arena |
2023-12-17 18:30 |
Pantamera Pojk Mörkröd D Höst |
Lindås Rasta IBK P08 Vit - Floda IBK HJ Vit |
6 - 1 |
Lindås Waves Arena |
Januari |
2024-01-12 18:10 |
Pantamera Pojkar Röd B Vår |
Lindås IBK P08 Svart - IBF Backadalen / Mölndals IBF P07/08 |
5 - 5 |
Lindås Waves Arena |
2024-01-14 11:50 |
Pantamera Pojk Mörkröd C Vår |
Lindås Rasta IBK P08 Vit - IK Zenith HJ |
4 - 4 |
Lindås Waves Arena |
2024-01-21 10:00 |
Pantamera Pojkar Röd B Vår |
FBC Vinga P07 - Lindås IBK P08 Svart |
2 - 2 |
Hall Of Flame |
2024-01-21 15:30 |
Pantamera Pojk Mörkröd C Vår |
Lindome IBK HJ - Lindås Rasta IBK P08 Vit |
5 - 4 |
Almåshallen A |
2024-01-28 10:30 |
Pantamera Pojk Mörkröd C Vår |
Utbynäs SK HJ - Lindås Rasta IBK P08 Vit |
7 - 5 |
Kviberg Arena B |
2024-01-28 13:30 |
Pantamera Pojkar Röd B Vår |
Lindås IBK P08 Svart - Landvetter IBK P08 Vit |
4 - 3 |
Askims Sporthall |
Februari |
2024-02-03 16:00 |
Pantamera Pojk Mörkröd C Vår |
Lindås Rasta IBK P08 Vit - Landvetter IBK P07 Vit |
9 - 4 |
Lindås Waves Arena |
2024-02-04 17:30 |
Pantamera Pojkar Röd B Vår |
IBK Göteborg P08/09 Rosa - Lindås IBK P08 Svart |
2 - 2 |
Torpahallen |
2024-02-07 20:00 |
Pantamera Pojkar Röd B Vår |
Lindås IBK P08 Svart - Myggenäs IBK P-08 |
5 - 5 |
Askims Sporthall |
2024-02-23 19:00 |
Pantamera Pojkar Röd B Vår |
IBF Backadalen / Mölndals IBF P07/08 - Lindås IBK P08 Svart |
4 - 4 |
Tuve Sporthall |
2024-02-24 11:30 |
Pantamera Pojk Mörkröd C Vår |
Frölunda IBK HJ - Lindås Rasta IBK P08 Vit |
1 - 6 |
Frölunda Kulturhus |
2024-02-25 14:45 |
Pantamera Pojk Mörkröd C Vår |
IK Zenith HJ - Lindås Rasta IBK P08 Vit |
4 - 5 |
Björlanda Idrottshall |
Mars |
2024-03-02 14:30 |
Pantamera Pojk Mörkröd C Vår |
Lindås Rasta IBK P08 Vit - Lindome IBK HJ |
4 - 4 |
Lindås Waves Arena |
2024-03-03 15:15 |
Pantamera Pojkar Röd B Vår |
Lindås IBK P08 Svart - FBC Vinga P07 |
2 - 1 |
Lindås Waves Arena |
2024-03-10 10:00 |
Pantamera Pojkar Röd B Vår |
Landvetter IBK P08 Vit - Lindås IBK P08 Svart |
4 - 2 |
Pinntorps Idrottshall |
2024-03-10 15:30 |
Pantamera Pojk Mörkröd C Vår |
Lindås Rasta IBK P08 Vit - Utbynäs SK HJ |
5 - 6 |
Lindås Waves Arena |
2024-03-15 18:30 |
Pantamera Pojkar Röd B Vår |
Lindås IBK P08 Svart - IBK Göteborg P08/09 Rosa |
5 - 3 |
Lindås Waves Arena |
2024-03-16 18:00 |
Pantamera Pojk Mörkröd C Vår |
Landvetter IBK P07 Vit - Lindås Rasta IBK P08 Vit |
6 - 5 |
Pinntorps Idrottshall |
2024-03-20 20:15 |
Pantamera Pojk Mörkröd C Vår |
Lindås Rasta IBK P08 Vit - Frölunda IBK HJ |
6 - 4 |
Lindås Waves Arena |
2024-03-25 19:30 |
Pantamera Pojkar Röd B Vår |
Myggenäs IBK P-08 - Lindås IBK P08 Svart |
2 - 2 |
Häggvallsskolan |