Oktober |
2023-10-14 14:00 |
Pantamera Pojk Röd F Höst |
Stenungsunds IBK P10 Svart - Utbynäs SK P 09/10 |
3 - 6 |
Kyrkenorumskolans Idrottshall |
2023-10-22 15:50 |
Pantamera Pojk Röd F Höst |
IBK Bergum Vit (08-10) - Stenungsunds IBK P10 Svart |
7 - 8 |
Bergumsskolan |
2023-10-29 16:15 |
Pantamera Pojk Röd F Höst |
Lindome IBK P10 Grön - Stenungsunds IBK P10 Svart |
7 - 4 |
Streteredsskolan |
November |
2023-11-11 14:00 |
Pantamera Pojk Röd F Höst |
Stenungsunds IBK P10 Svart - FBC Vinga P10 Blå |
5 - 4 |
Kyrkenorumskolans Idrottshall |
2023-11-17 19:50 |
Pantamera Pojk Röd F Höst |
Lindås IBK P10 svart - Stenungsunds IBK P10 Svart |
6 - 6 |
Askims Sporthall |
2023-11-19 12:50 |
Pantamera Pojk Röd F Höst |
Pixbo IBF P10 Röd - Stenungsunds IBK P10 Svart |
7 - 5 |
Wallenstam Arena B |
December |
2023-12-09 13:15 |
Pantamera Pojk Röd F Höst |
Stenungsunds IBK P10 Svart - FBC Lerum Utveckling P09 Röd |
5 - 9 |
Stenungsund Arena |
2023-12-16 14:00 |
Pantamera Pojk Röd F Höst |
Stenungsunds IBK P10 Svart - Landvetter IBK P10 Blå |
7 - 12 |
Kyrkenorumskolans Idrottshall |
Januari |
2024-01-14 17:15 |
Pantamera Pojkar Röd K Vår FD |
IBK Kungälv P10 vit - Stenungsunds IBK P10 Svart |
2 - 6 |
Munkegärdehallen |
2024-01-21 13:30 |
Pantamera Pojkar Röd K Vår FD |
Stenungsunds IBK P10 Svart - Dingle AIK P09-11 |
4 - 4 |
Hallernaskolans Idrottshall |
2024-01-28 12:00 |
Pantamera Pojkar Röd K Vår FD |
Överby IBK P09/11 - Stenungsunds IBK P10 Svart |
4 - 3 |
Nordby Supermarkethallen |
Februari |
2024-02-03 11:00 |
Pantamera Pojkar Röd K Vår FD |
Surte IS IBK P10/11 - Stenungsunds IBK P10 Svart |
5 - 3 |
Bohushallen |
2024-02-10 12:30 |
Pantamera Pojkar Röd K Vår FD |
Stenungsunds IBK P10 Svart - Herrestads AIF WH Rockets P09/10 |
3 - 4 |
Kyrkenorumskolans Idrottshall |
2024-02-24 17:00 |
Pantamera Pojkar Röd K Vår FD |
Stenungsunds IBK P10 Svart - IBK Kungälv P10 vit |
2 - 3 |
Kyrkenorumskolans Idrottshall |
Mars |
2024-03-02 13:30 |
Pantamera Pojkar Röd K Vår FD |
Dingle AIK P09-11 - Stenungsunds IBK P10 Svart |
4 - 4 |
Munkedals Idrottshall |
2024-03-09 12:30 |
Pantamera Pojkar Röd K Vår FD |
Stenungsunds IBK P10 Svart - Överby IBK P09/11 |
5 - 7 |
Kyrkenorumskolans Idrottshall |
2024-03-16 14:00 |
Pantamera Pojkar Röd K Vår FD |
Stenungsunds IBK P10 Svart - Surte IS IBK P10/11 |
3 - 5 |
Kyrkenorumskolans Idrottshall |
2024-03-23 16:15 |
Pantamera Pojkar Röd K Vår FD |
Herrestads AIF WH Rockets P09/10 - Stenungsunds IBK P10 Svart |
7 - 3 |
Rampen Sporthall (Källdalsskolan) |