Oktober |
2023-10-01 10:15 |
Hallstacupen 2023 |
Storvreta Ungdom IBK F09 röd - Huddinge IBS Röd-Medel-Svår-Norra |
5 - 2 |
Nibblehallen |
2023-10-01 12:30 |
Hallstacupen 2023 |
IBF Borlänge F09/10 - Huddinge IBS Röd-Medel-Svår-Norra |
2 - 2 |
Nibblehallen |
2023-10-01 14:00 |
Hallstacupen 2023 |
WSK Lindesberg 2009 FK1 - Huddinge IBS Röd-Medel-Svår-Norra |
0 - 2 |
Nibblehallen |
2023-10-01 15:30 |
Hallstacupen 2023 |
Huddinge IBS Röd-Medel-Svår-Norra - IBK Hallsta 2009 |
5 - 4 |
Nibblehallen |
2023-10-07 13:30 |
Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra |
FBC Sollentuna - Huddinge IBS (B) |
2 - 4 |
Rotebrohallen (Nya) |
2023-10-14 14:30 |
Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra |
Huddinge IBS (B) - Järfälla Bele IBK |
2 - 1 |
Kvarnbergshallen |
2023-10-21 13:15 |
Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra |
Huddinge IBS (B) - FBC Sollentuna |
3 - 3 |
Kvarnbergshallen |
2023-10-28 17:00 |
Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra |
Huddinge IBS (B) - Hässelby SK IBK |
3 - 3 |
Kvarnbergshallen |
November |
2023-11-19 17:15 |
Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra |
Järfälla Bele IBK - Huddinge IBS (B) |
1 - 3 |
Björkebyhallen |
December |
2023-12-02 17:00 |
Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra |
Vallentuna IBK - Huddinge IBS (B) |
4 - 3 |
Rosendalsskolan Norra Sporthall |
2023-12-10 17:30 |
Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra |
Vallentuna IBK - Huddinge IBS (B) |
1 - 2 |
Rosendalsskolan Norra Sporthall |
2023-12-17 11:30 |
Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra |
Täby FC (A) - Huddinge IBS (B) |
3 - 1 |
Hägerneholmshallen |
Januari |
2024-01-14 10:45 |
Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra |
Huddinge IBS (B) - Täby FC (A) |
3 - 3 |
Kvarnbergshallen |
2024-01-20 14:30 |
Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra |
Huddinge IBS (B) - FBC Sollentuna |
2 - 2 |
Kvarnbergshallen |
2024-01-28 11:30 |
Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra |
Järfälla Bele IBK - Huddinge IBS (B) |
1 - 1 |
Viksjö Sporthall |
Februari |
2024-02-10 11:30 |
Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra |
Hässelby SK IBK - Huddinge IBS (B) |
1 - 0 |
Hässelbyhallen |
2024-02-17 15:45 |
Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra |
Huddinge IBS (B) - Vallentuna IBK |
3 - 2 |
Kvarnbergshallen |
Mars |
2024-03-09 14:30 |
Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra |
Huddinge IBS (B) - Hässelby SK IBK |
0 - 3 |
Kvarnbergshallen |
2024-03-23 15:45 |
Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra |
Huddinge IBS (B) - Täby FC (A) |
1 - 8 |
Kvarnbergshallen |