September |
2023-09-09 11:00 |
B.I.S Herrjunior grupp 6 |
Tungelsta IF - Tyresö Trollbäcken IBK |
0 - 6 |
Värmdö sporthall |
2023-09-09 18:00 |
B.I.S Herrjunior grupp 6 |
Tungelsta IF - Värmdö IF |
4 - 6 |
Värmdö sporthall |
2023-09-10 15:00 |
B.I.S Herrjunior grupp 6 |
Salems IF - Tungelsta IF |
8 - 2 |
Värmdö sporthall |
2023-09-23 11:45 |
Pantamera Herrjuniorer division 3 Södra |
Tungelsta IF - Skogås/Trångsunds IBK |
3 - 7 |
Tungelsta Sporthall |
Oktober |
2023-10-14 14:45 |
Pantamera Herrjuniorer division 3 Södra |
Tungelsta IF - Segeltorps IF IBF |
4 - 2 |
Tungelsta Sporthall |
2023-10-21 16:45 |
Pantamera Herrjuniorer division 3 Södra |
FBI Tullinge (B) - Tungelsta IF |
2 - 3 |
Tullingehallen |
November |
2023-11-11 13:00 |
Pantamera Herrjuniorer division 3 Södra |
Tungelsta IF - Värmdö IF (B) |
1 - 2 |
Åbyhallen - Haninge |
2023-11-19 18:00 |
Pantamera Herrjuniorer division 3 Södra |
Älta IF/Hammarby IF IBF - Tungelsta IF |
4 - 6 |
Stavsborgs sporthall |
2023-11-25 17:30 |
Pantamera Herrjuniorer division 3 Södra |
Tungelsta IF - Nacka IBK (C) |
6 - 7 |
Åbyhallen - Haninge |
December |
2023-12-10 12:15 |
Träningsmatcher |
Tungelsta IF HJ div 3 - Farsta IBK HJ2 |
2 - 9 |
Tungelsta Sporthall |
Januari |
2024-01-14 12:30 |
Pantamera Herrjuniorer division 3 Södra |
Segeltorps IF IBF - Tungelsta IF |
2 - 7 |
Glömstahallen |
2024-01-20 10:00 |
Pantamera Herrjuniorer division 3 Södra |
Tungelsta IF - FBI Tullinge (B) |
3 - 2 |
Tungelsta Sporthall |
Februari |
2024-02-02 20:00 |
Pantamera Herrjuniorer division 3 Södra |
Skogås/Trångsunds IBK - Tungelsta IF |
6 - 7 |
Skogåshallen |
2024-02-03 17:30 |
Pantamera Herrjuniorer division 3 Södra |
Värmdö IF (B) - Tungelsta IF |
4 - 6 |
Värmdö sporthall |
2024-02-10 11:30 |
Pantamera Herrjuniorer division 3 Södra |
Tungelsta IF - Älta IF/Hammarby IF IBF |
9 - 3 |
Åbyhallen - Haninge |
2024-02-17 15:15 |
Pantamera Herrjuniorer division 3 Södra |
Nynäshamns IBK (B) - Tungelsta IF |
8 - 4 |
Kvarnängshallen |
Mars |
2024-03-10 12:00 |
Träningsmatcher |
Tungelsta IF HJ div 3 - Sköndals IK Herr (B) |
|
Tungelsta Sporthall |
2024-03-16 19:30 |
Pantamera Herrjuniorer division 3 Södra |
Nacka IBK (C) - Tungelsta IF |
9 - 2 |
Ormingehallen |
2024-03-17 18:30 |
Pantamera Herrjuniorer division 3 Södra |
Tungelsta IF - Nynäshamns IBK (B) |
2 - 5 |
Åbyhallen - Haninge |
April |
2024-04-13 12:00 |
Träningsmatcher |
Tungelsta IF HJ div 3 - Duvbo IK P07/08 Röd |
|
Åbyhallen - Haninge |
2024-04-13 13:45 |
Träningsmatcher |
Tungelsta IF HJ div 3 - Duvbo IK Herrjunior |
|
Åbyhallen - Haninge |