Oktober |
2023-10-08 12:15 |
Pantamera Flickor C |
Malmhaug IBF F08/09 - IBK Lund F10/11 Grön |
1 - 5 |
Kulladals Sporthall |
2023-10-14 09:00 |
Pantamera Flickor C |
IBK Lund F10/11 Grön - Hjärnarps IBK F08-10 |
2 - 1 |
Lerbäckshallen A |
2023-10-14 10:30 |
Pantamera Flickor D Södra |
IBK Lund F10-11 Svart - Malmhaug IBF F10/11 |
1 - 3 |
Lerbäckshallen A |
2023-10-21 15:15 |
Pantamera Flickor D Södra |
Hofterups IBF F10/11 - IBK Lund F10-11 Svart |
2 - 1 |
Tolvåkershallen A |
2023-10-22 13:00 |
Pantamera Flickor C |
IBK Lund F10/11 Grön - Åstorp/Kvidinge IBS F08/09 |
6 - 1 |
Killebäckshallen |
2023-10-25 19:00 |
Pantamera Flickor C |
Vanlöse Floorball F08.10 - IBK Lund F10/11 Grön |
1 - 4 |
Vanløsehallen 1 |
2023-10-29 13:00 |
Pantamera Flickor D Södra |
IBK Lund F10-11 Svart - Lomma FBC F10/12 |
2 - 2 |
Killebäckshallen |
November |
2023-11-11 14:00 |
Pantamera Flickor C |
Gårdarike IBK F08/09 - IBK Lund F10/11 Grön |
0 - 7 |
Herrestorpshallen |
2023-11-18 13:00 |
Pantamera Flickor C |
Malmö FBC F09-10 - IBK Lund F10/11 Grön |
1 - 8 |
Toftanäs Sporthall |
2023-11-25 14:00 |
Pantamera Flickor D Södra |
IBK Lund F10-11 Svart - Malmö FBC F10/11-1 |
6 - 3 |
Killebäckshallen |
2023-11-26 10:30 |
Pantamera Flickor D Södra |
Åkarps IBK F10/11 - IBK Lund F10-11 Svart |
9 - 5 |
Dalslunds Idrottshall |
December |
2023-12-02 14:45 |
Pantamera Flickor C |
Gantofta IBK F09 - IBK Lund F10/11 Grön |
3 - 2 |
Gantoftahallen |
2023-12-08 19:30 |
Pantamera Flickor C |
IBK Lund F10/11 Grön - IBK Landskrona F09/10 |
6 - 0 |
Killebäckshallen |
2023-12-09 12:30 |
Pantamera Flickor D Södra |
IBK Lund F10-11 Svart - IK Stanstad F10/11 |
7 - 1 |
Killebäckshallen |
2023-12-16 12:30 |
Pantamera Flickor D Södra |
IBK Lund F10/11 Dalby - IBK Lund F10-11 Svart |
0 - 7 |
Killebäckshallen |
2023-12-17 14:00 |
Pantamera Flickor C |
Åstorp/Kvidinge IBS F08/09 - IBK Lund F10/11 Grön |
1 - 4 |
Arena Åstorp |
2023-12-19 20:00 |
Pantamera Flickor C |
IK Stanstad F08-09 - IBK Lund F10/11 Grön |
2 - 5 |
Bråhögshallen |
Januari |
2024-01-20 11:00 |
Pantamera Flickor C |
Hjärnarps IBK F08-10 - IBK Lund F10/11 Grön |
2 - 6 |
Söndrebaljshallen |
2024-01-21 17:00 |
Pantamera Flickor D Södra |
IBK Lund F10-11 Svart - Åkarps IBK F10/11 |
3 - 4 |
Killebäckshallen |
2024-01-26 19:30 |
Pantamera Flickor D Södra |
IBK Lund F10-11 Svart - Hofterups IBF F10/11 |
1 - 4 |
Killebäckshallen |
2024-01-28 12:45 |
Pantamera Flickor C |
IBK Lund F10/11 Grön - Vanlöse Floorball F08.10 |
2 - 1 |
Killebäckshallen |
2024-01-31 19:00 |
Pantamera Flickor D Södra |
Malmhaug IBF F10/11 - IBK Lund F10-11 Svart |
2 - 3 |
Kulladals Sporthall |
Februari |
2024-02-03 14:00 |
Pantamera Flickor D Södra |
Lomma FBC F10/12 - IBK Lund F10-11 Svart |
1 - 0 |
Slättängshallen |
2024-02-09 19:30 |
Pantamera Flickor C |
IBK Lund F10/11 Grön - Gårdarike IBK F08/09 |
7 - 0 |
Killebäckshallen |
2024-02-11 19:00 |
Pantamera Flickor C |
IBK Lund F10/11 Grön - Malmö FBC F09-10 |
5 - 2 |
Lerbäckshallen A |
2024-02-15 18:45 |
Pantamera Flickor C |
IBK Lund F10/11 Grön - Malmhaug IBF F08/09 |
0 - 2 |
Vipeholmshallen |
Mars |
2024-03-07 19:00 |
Pantamera Flickor D Södra |
Malmö FBC F10/11-1 - IBK Lund F10-11 Svart |
1 - 3 |
Stadions Sporthall |
2024-03-09 13:30 |
Pantamera Flickor D Södra |
IK Stanstad F10/11 - IBK Lund F10-11 Svart |
2 - 6 |
Bråhögshallen |
2024-03-10 14:00 |
Pantamera Flickor C |
IBK Lund F10/11 Grön - Gantofta IBK F09 |
8 - 3 |
Killebäckshallen |
2024-03-13 20:00 |
Pantamera Flickor C |
IBK Landskrona F09/10 - IBK Lund F10/11 Grön |
0 - 5 |
Borstahusens Idrottshall |
2024-03-17 09:30 |
Pantamera Flickor C |
IBK Lund F10/11 Grön - IK Stanstad F08-09 |
2 - 0 |
Lerbäckshallen A |
2024-03-17 11:00 |
Pantamera Flickor D Södra |
IBK Lund F10-11 Svart - IBK Lund F10/11 Dalby |
5 - 0 |
Lerbäckshallen A |
April |
2024-04-13 09:00 |
Skånemästerskapen Flickor D Grupp B |
IBK Lund F10/11 - IK Stanstad F10/11 |
|
Lerbäckshallen A |
2024-04-13 12:00 |
Skånemästerskapen Flickor D Grupp B |
Lönsboda IBK F10-12 - IBK Lund F10/11 |
|
Lerbäckshallen A |
2024-04-13 16:15 |
Skånemästerskapen Flickor D Grupp B |
IBK Lund F10/11 - FC Helsingborg F10 |
|
Lerbäckshallen A |
2024-04-20 09:30 |
Skånemästerskapen Flickor E Grupp B |
Malmö FBC F11 - IBK Lund F11 L |
|
Höganäs Sportcenter B |
2024-04-20 11:00 |
Skånemästerskapen Flickor E Grupp B |
IBK Lund F11 L - Höganäs IBF F11 |
|
Höganäs Sportcenter B |
2024-04-20 14:15 |
Skånemästerskapen Flickor E Grupp B |
IBK Lund F11 L - Häljarps SK F11/12 |
|
Höganäs Sportcenter B |