Oktober |
2023-10-08 13:10 |
Pantamera Flick Röd B Höst |
FBC Lerum Utveckling Röd - Landvetter IBK F09 vit |
2 - 2 |
Rydsbergshallen |
2023-10-14 15:30 |
Pantamera Flick Röd B Höst |
IBK Kungälv / Surte IS IBK F08/09 - Landvetter IBK F09 vit |
2 - 4 |
Bohushallen |
2023-10-20 19:30 |
Pantamera Flick Röd B Höst |
Landvetter IBK F09 vit - Pixbo IBF F09 Röd |
0 - 9 |
Önnerödshallen |
2023-10-29 11:20 |
Pantamera Flick Röd B Höst |
Landvetter IBK F09 vit - Ale IBF F08/09 |
2 - 1 |
Pinntorps Idrottshall |
November |
2023-11-23 20:25 |
Pantamera Flick Röd B Höst |
Landvetter IBK F09 vit - FBC Lerum Utveckling Röd |
1 - 3 |
Önnerödshallen |
2023-11-25 12:30 |
Pantamera Flick Röd B Höst |
Landvetter IBK F09 vit - IBK Kungälv / Surte IS IBK F08/09 |
3 - 0 |
Pinntorps Idrottshall |
December |
2023-12-02 15:20 |
Pantamera Flick Röd B Höst |
Pixbo IBF F09 Röd - Landvetter IBK F09 vit |
3 - 2 |
Wallenstam Arena A |
2023-12-09 16:40 |
Pantamera Flick Röd B Höst |
Ale IBF F08/09 - Landvetter IBK F09 vit |
2 - 3 |
Ale Kulturrum |
Januari |
2024-01-14 14:00 |
Pantamera Flick Röd A Vår |
Dingle AIK F09/11 Blå - Landvetter IBK F09 vit |
3 - 5 |
Munkedals Bollhall |
2024-01-20 12:15 |
Pantamera Flick Röd A Vår |
Landvetter IBK F09 vit - Ale IBF F08/09 |
4 - 1 |
Pinntorps Idrottshall |
2024-01-27 10:15 |
Pantamera Flick Röd A Vår |
Kärra IBK F09/10 - Landvetter IBK F09 vit |
6 - 4 |
Kärra Sporthall |
Februari |
2024-02-04 13:10 |
Pantamera Flick Röd A Vår |
Landvetter IBK F09 vit - IBK Kungälv / Surte IS IBK F08/09 |
4 - 4 |
Pinntorps Idrottshall |
2024-02-18 14:00 |
Pantamera Flick Röd A Vår |
Landvetter IBK F09 vit - FBC Lerum Utveckling Röd |
1 - 7 |
Pinntorps Idrottshall |
2024-02-24 17:00 |
Pantamera Flick Röd A Vår |
Landvetter IBK F09 vit - Floda IBK / FBC Partille F08/09 |
2 - 1 |
Pinntorps Idrottshall |
Mars |
2024-03-03 10:50 |
Pantamera Flick Röd A Vår |
Pixbo IBF F09 Röd - Landvetter IBK F09 vit |
3 - 1 |
Wallenstam Arena A |
2024-03-09 15:50 |
Pantamera Flick Röd A Vår |
Landvetter IBK F09 vit - Eken IBK F09/10 |
9 - 0 |
Pinntorps Idrottshall |
2024-03-17 11:00 |
Pantamera Flick Röd A Vår |
Dingle AIK F10/11 Vit - Landvetter IBK F09 vit |
3 - 0 |
Munkedals Idrottshall |
2024-03-21 20:30 |
Pantamera Flick Röd A Vår |
Landvetter IBK F09 vit - Landvetter IBK F09 Blå |
3 - 4 |
Önnerödshallen |
2024-03-23 12:40 |
Pantamera Flick Röd A Vår |
FBC Partille F09/11 Blå - Landvetter IBK F09 vit |
1 - 4 |
Qvisthallen |