Oktober |
2023-10-08 14:00 |
Pantamera Pojk Röd F Höst |
Landvetter IBK P10 Blå - Lindome IBK P10 Grön |
5 - 4 |
Pinntorps Idrottshall |
2023-10-14 10:15 |
Pantamera Pojk Röd F Höst |
Lindome IBK P10 Grön - Pixbo IBF P10 Röd |
2 - 6 |
Almåshallen A |
2023-10-22 11:15 |
Pantamera Pojk Röd F Höst |
Utbynäs SK P 09/10 - Lindome IBK P10 Grön |
0 - 4 |
Kviberg Arena B |
2023-10-29 16:15 |
Pantamera Pojk Röd F Höst |
Lindome IBK P10 Grön - Stenungsunds IBK P10 Svart |
7 - 4 |
Streteredsskolan |
November |
2023-11-12 17:45 |
Pantamera Pojk Röd F Höst |
IBK Bergum Vit (08-10) - Lindome IBK P10 Grön |
5 - 5 |
Lerjehallen |
2023-11-19 10:45 |
Pantamera Pojk Röd F Höst |
FBC Vinga P10 Blå - Lindome IBK P10 Grön |
5 - 1 |
Hall Of Flame |
December |
2023-12-03 09:00 |
Pantamera Pojk Röd F Höst |
Lindome IBK P10 Grön - Lindås IBK P10 svart |
8 - 1 |
Almåshallen A |
2023-12-14 19:40 |
Pantamera Pojk Röd F Höst |
Lindome IBK P10 Grön - FBC Lerum Utveckling P09 Röd |
8 - 2 |
Streteredsskolan |
Januari |
2024-01-12 19:30 |
Pantamera Pojkar Röd H Vår |
IK Zenith P09 Grön - Lindome IBK P10 Grön |
8 - 4 |
Björlanda Idrottshall |
2024-01-20 12:45 |
Pantamera Pojkar Röd H Vår |
Lindome IBK P10 Grön - Landvetter IBK P10 Vit |
7 - 2 |
Almåshallen A |
2024-01-27 09:00 |
Pantamera Pojkar Röd H Vår |
Eken IBK P10 - Lindome IBK P10 Grön |
7 - 1 |
Ekenhallen 1 |
Februari |
2024-02-04 12:30 |
Pantamera Pojkar Röd H Vår |
FBC Vinga P10 Blå - Lindome IBK P10 Grön |
7 - 1 |
Hall Of Flame |
2024-02-08 18:30 |
Pantamera Pojkar Röd H Vår |
Lindome IBK P10 Grön - Pixbo IBF P10 Röd |
3 - 8 |
Streteredsskolan |
2024-02-24 10:15 |
Pantamera Pojkar Röd H Vår |
Lindome IBK P10 Grön - IK Zenith P09 Grön |
1 - 8 |
Almåshallen A |
Mars |
2024-03-03 12:30 |
Pantamera Pojkar Röd H Vår |
Landvetter IBK P10 Vit - Lindome IBK P10 Grön |
4 - 1 |
Pinntorps Idrottshall |
2024-03-07 18:30 |
Pantamera Pojkar Röd H Vår |
Lindome IBK P10 Grön - Eken IBK P10 |
1 - 5 |
Streteredsskolan |
2024-03-16 14:45 |
Pantamera Pojkar Röd H Vår |
Lindome IBK P10 Grön - FBC Vinga P10 Blå |
1 - 4 |
Almåshallen A |
2024-03-23 10:50 |
Pantamera Pojkar Röd H Vår |
Pixbo IBF P10 Röd - Lindome IBK P10 Grön |
5 - 2 |
Wallenstam Arena A |