Oktober |
2023-10-01 15:00 |
Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt A |
Åkersberga IBF (A) - Danderyd FC (A) |
1 - 14 |
Österåkers Multiarena 1 |
2023-10-08 13:45 |
Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt A |
Väsby AIK (A) - Åkersberga IBF (A) |
3 - 3 |
Väsby skolan |
2023-10-15 15:15 |
Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt A |
Åkersberga IBF (A) - Sigtuna IF IBK (A) |
12 - 2 |
Åkersberga Sporthall A |
2023-10-21 13:30 |
Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt A |
Vaxholms IBF - Åkersberga IBF (A) |
4 - 0 |
Vaxholm innebandyhallen |
2023-10-29 11:45 |
Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt A |
Åkersberga IBF (A) - FBC Sollentuna (A) |
3 - 2 |
Österåkers Multiarena 1 |
November |
2023-11-12 16:30 |
Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt A |
Åkersberga IBF (C) - Åkersberga IBF (A) |
5 - 3 |
Österåkers Multiarena 1 |
2023-11-18 10:15 |
Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt A |
Åkersberga IBF (A) - Vallentuna IBK (A) |
6 - 0 |
Österåkers Multiarena 1 |
2023-11-25 11:45 |
Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt A |
Täby FC (C) - Åkersberga IBF (A) |
8 - 3 |
Hägerneholmshallen |
December |
2023-12-03 15:30 |
Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt A |
Åkersberga IBF (A) - Hässelby SK IBK (B) |
7 - 8 |
Österåkers Multiarena 1 |
2023-12-09 10:00 |
Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt A |
Täby FC (A) - Åkersberga IBF (A) |
10 - 1 |
Grindtorpshallen |
2023-12-16 11:15 |
Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt A |
FBC Sollentuna (B) - Åkersberga IBF (A) |
6 - 2 |
Rotebrohallen (Nya) |
Januari |
2024-01-07 14:30 |
Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt A |
Danderyd FC (A) - Åkersberga IBF (A) |
5 - 3 |
Mörbyhallen |
2024-01-13 12:15 |
Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt A |
Åkersberga IBF (A) - Väsby AIK (A) |
1 - 10 |
Österåkers Multiarena 2 |
2024-01-21 11:45 |
Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt A |
Sigtuna IF IBK (A) - Åkersberga IBF (A) |
6 - 7 |
Prästängshallen |
2024-01-28 12:15 |
Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt A |
Åkersberga IBF (A) - Vaxholms IBF |
6 - 5 |
Österåkers Multiarena 1 |
Februari |
2024-02-03 12:30 |
Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt A |
FBC Sollentuna (A) - Åkersberga IBF (A) |
4 - 7 |
Silverdalshallen |
2024-02-11 14:00 |
Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt A |
Åkersberga IBF (A) - Åkersberga IBF (C) |
3 - 1 |
Österåkers Multiarena 1 |
2024-02-17 10:00 |
Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt A |
Vallentuna IBK (A) - Åkersberga IBF (A) |
3 - 3 |
Rosendalsskolan Norra Sporthall |
2024-02-24 18:15 |
Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt A |
Åkersberga IBF (A) - Täby FC (C) |
5 - 2 |
Österåkers Multiarena 1 |
Mars |
2024-03-09 13:30 |
Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt A |
Hässelby SK IBK (B) - Åkersberga IBF (A) |
6 - 4 |
Hässelbyhallen |
2024-03-17 12:15 Uppskj. |
Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt A |
Åkersberga IBF (A) - Täby FC (A) |
OW (0 - 5) |
Österåkers Multiarena 1 |
2024-03-23 12:45 |
Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt A |
Åkersberga IBF (A) - FBC Sollentuna (B) |
7 - 6 |
Österåkers Multiarena 2 |