Oktober |
2023-10-08 15:10 |
Pantamera Pojk Röd G Höst |
Landvetter IBK P10 Vit - Öckerö IBK P10 Blå |
8 - 4 |
Pinntorps Idrottshall |
2023-10-14 16:15 |
Pantamera Pojk Röd G Höst |
Öckerö IBK P10 Blå - IBF Backadalen P10 |
1 - 6 |
Hedenskolans Idrottshall |
2023-10-22 15:10 |
Pantamera Pojk Röd G Höst |
Frölunda IBK P08/09 Röd - Öckerö IBK P10 Blå |
4 - 6 |
Skyttesskolan |
2023-10-29 10:40 |
Pantamera Pojk Röd G Höst |
FBC Lerum Utveckling P10 Svart - Öckerö IBK P10 Blå |
11 - 0 |
Lerum Arena C |
November |
2023-11-11 18:15 |
Pantamera Pojk Röd G Höst |
Öckerö IBK P10 Blå - Kärra IBK P10 Röd |
1 - 6 |
Hedenskolans Idrottshall |
2023-11-18 14:10 |
Pantamera Pojk Röd G Höst |
Ale IBF P09 - Öckerö IBK P10 Blå |
8 - 1 |
Ale Kulturrum |
December |
2023-12-02 15:45 |
Pantamera Pojk Röd G Höst |
Öckerö IBK P10 Blå - IBK Kungälv P10 |
1 - 9 |
Hedenskolans Idrottshall |
2023-12-10 17:45 |
Pantamera Pojk Röd G Höst |
Öckerö IBK P10 Blå - Lindome IBK P10 Lila |
5 - 3 |
Hedenskolans Idrottshall |
2023-12-16 15:30 |
Pantamera Pojk Röd G Höst |
Öckerö IBK P10 Blå - IK Zenith P-10 Vit |
3 - 1 |
Hedenskolans Idrottshall |
Januari |
2024-01-12 18:15 |
Pantamera Pojkar Röd M Vår FD |
Öckerö IBK P10 Blå - IBK Göteborg P09/10 Vit |
1 - 4 |
Hedenskolans Idrottshall |
2024-01-20 16:45 |
Pantamera Pojkar Röd M Vår FD |
Öckerö IBK P10 Blå - FBC Partille P11 Blå |
1 - 7 |
Hedenskolans Idrottshall |
2024-01-26 18:00 |
Pantamera Pojkar Röd M Vår FD |
Floda IBK P10/11 Vit - Öckerö IBK P10 Blå |
7 - 3 |
Nova Floda Sportcenter |
Februari |
2024-02-03 16:45 |
Pantamera Pojkar Röd M Vår FD |
Öckerö IBK P10 Blå - Kärra IBK P10 Vit |
7 - 1 |
Hedenskolans Idrottshall |
2024-02-25 12:30 |
Pantamera Pojkar Röd M Vår FD |
IBK Göteborg P09/10 Vit - Öckerö IBK P10 Blå |
6 - 2 |
Torpahallen |
Mars |
2024-03-02 12:30 |
Pantamera Pojkar Röd M Vår FD |
FBC Partille P11 Blå - Öckerö IBK P10 Blå |
5 - 8 |
Qvisthallen |
2024-03-09 16:45 |
Pantamera Pojkar Röd M Vår FD |
Öckerö IBK P10 Blå - Floda IBK P10/11 Vit |
1 - 8 |
Hedenskolans Idrottshall |
2024-03-10 18:00 |
Pantamera Pojkar Röd M Vår FD |
Öckerö IBK P10 Blå - Stenungsunds IBK P11 |
11 - 5 |
Hedenskolans Idrottshall |
2024-03-23 14:00 |
Pantamera Pojkar Röd M Vår FD |
Stenungsunds IBK P11 - Öckerö IBK P10 Blå |
7 - 0 |
Kyrkenorumskolans Idrottshall |
2024-03-23 17:00 |
Pantamera Pojkar Röd M Vår FD |
Kärra IBK P10 Vit - Öckerö IBK P10 Blå |
7 - 0 |
Kärra Sporthall |