September |
2023-09-30 11:00 |
Träningsmatcher Dam/Flick VIBF |
IK Råby Västerås D2 - Rönnby IBK Ung D3 |
|
Råbyhallen |
Oktober |
2023-10-15 16:30 |
Damer Div 3 - ÖLIBF/VIBF 2023/2024 |
Västerås IBS Ung D3 - Rönnby IBK Ung D3 |
1 - 6 |
Mälarenergi Arena A |
2023-10-20 19:45 |
Damer Div 3 - ÖLIBF/VIBF 2023/2024 |
Rönnby IBK Ung D3 - Skiljebo SK D3 |
5 - 7 |
Kristiansborgshallen |
November |
2023-11-03 19:00 |
Damer Div 3 - ÖLIBF/VIBF 2023/2024 |
Knäppmora AIK D3 - Rönnby IBK Ung D3 |
5 - 3 |
Skinnskattebergs Sporthall |
2023-11-18 13:00 |
Damer Div 3 - ÖLIBF/VIBF 2023/2024 |
Rönnby IBK Ung D3 - Skogsgymnastikens IBS D3 |
15 - 5 |
Mälarenergi Arena B |
2023-11-27 20:00 |
Damer Div 3 - ÖLIBF/VIBF 2023/2024 |
Lillån IBK Ung D3 B-lag - Rönnby IBK Ung D3 |
9 - 8 e.förl. |
Norrbyhallen |
December |
2023-12-09 13:00 |
Damer Div 3 - ÖLIBF/VIBF 2023/2024 |
Rönnby IBK Ung D3 - Kumla IBK D3 B-lag |
8 - 7 e.förl. |
Mälarenergi Arena B |
2023-12-17 13:30 |
Damer Div 3 - ÖLIBF/VIBF 2023/2024 |
KFUM Örebro D3 - Rönnby IBK Ung D3 |
6 - 4 |
Tegelbruket |
Januari |
2024-01-19 19:30 |
Damer Div 3 - ÖLIBF/VIBF 2023/2024 |
Rönnby IBK Ung D3 - Västerås IBS Ung D3 |
5 - 4 |
Mälarenergi Arena B |
2024-01-21 15:30 |
Damer Div 3 - ÖLIBF/VIBF 2023/2024 |
Skiljebo SK D3 - Rönnby IBK Ung D3 |
7 - 5 |
Kristiansborgshallen |
Februari |
2024-02-09 19:30 |
Damer Div 3 - ÖLIBF/VIBF 2023/2024 |
Rönnby IBK Ung D3 - Knäppmora AIK D3 |
2 - 8 |
Mälarenergi Arena A |
2024-02-16 19:00 |
Damer Div 3 - ÖLIBF/VIBF 2023/2024 |
Skogsgymnastikens IBS D3 - Rönnby IBK Ung D3 |
5 - 14 |
Frida Hansdotter Arena |
Mars |
2024-03-01 19:30 |
Damer Div 3 - ÖLIBF/VIBF 2023/2024 |
Rönnby IBK Ung D3 - Lillån IBK Ung D3 B-lag |
8 - 7 |
Mälarenergi Arena A |
2024-03-09 15:00 |
Damer Div 3 - ÖLIBF/VIBF 2023/2024 |
Kumla IBK D3 B-lag - Rönnby IBK Ung D3 |
4 - 4 e.förl. |
Kumlahallen Viahallen (Stora) |
2024-03-15 19:30 |
Damer Div 3 - ÖLIBF/VIBF 2023/2024 |
Rönnby IBK Ung D3 - KFUM Örebro D3 |
5 - 5 e.förl. |
Mälarenergi Arena A |