Lagets matcher säsongen 2019/20 - Lillån IBK FK1/DJ

Välj säsong
Lagets matcher säsongen 2019/20
Datum Tävling Match Resultat Plats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Oktober
2019-10-05 12:00 Damer Juniorer IBK Sala DJ - Lillån IBK FK1/DJ 5 - 4 Sporthallen Lärkan
2019-10-06 10:30 Pantamera RÖD FK1 VIBF/ÖLIBF (04-05) Surahammars IBF FK1 - Lillån IBK FK1 3 - 3 Mälarenergi Arena Surahammar
2019-10-12 13:00 Pantamera RÖD FK1 VIBF/ÖLIBF (04-05) Lillån IBK FK1 - IBK Köping Ung FK1 2 - 5 Lillåns skola
2019-10-13 13:30 Damer Juniorer Lillån IBK FK1/DJ - WSK Lindesberg DJ 5 - 8 Mellringehallen - Örebro
2019-10-19 17:00 Damer Juniorer Askersunds IBK DJ - Lillån IBK FK1/DJ 3 - 3 Närlundahallen
2019-10-20 09:00 Pantamera RÖD FK1 VIBF/ÖLIBF (04-05) IBF Örebro Utv FK1 - Lillån IBK FK1 7 - 3 Tybblelundsskolan
2019-10-26 12:30 Damer Juniorer Lillån IBK FK1/DJ - IBK Hallsta DJ 2 - 2 Mellringehallen - Örebro
2019-10-27 10:30 Pantamera RÖD FK1 VIBF/ÖLIBF (04-05) Lillån IBK FK1 - IBK Sala FK1 7 - 0 Mellringehallen - Örebro
November
2019-11-09 12:30 Damer Juniorer Lillån IBK FK1/DJ - Surahammars IBF DJ 2 - 6 Mellringehallen - Örebro
2019-11-10 13:30 Pantamera RÖD FK1 VIBF/ÖLIBF (04-05) IBK Hallsta FK1 - Lillån IBK FK1 5 - 5 Sporthallen Hallstahammar
2019-11-12 19:10 Pantamera RÖD FK1 VIBF/ÖLIBF (04-05) Lillån IBK FK1 - Rönnby IBK Ung FK1 Lillåns skola
2019-11-17 14:30 Pantamera RÖD FK1 VIBF/ÖLIBF (04-05) Romfartuna GOIF/VIBS Ung FK1 - Lillån IBK FK1 Önsta Skolan
2019-11-17 19:30 Damer Juniorer IBK Köping Ung DJ - Lillån IBK FK1/DJ Karlbergshallen Köping Trägolv
2019-11-22 19:30 Pantamera RÖD FK1 VIBF/ÖLIBF (04-05) Lillån IBK FK1 - IFK Arboga FK1 Lillåns skola
2019-11-26 19:15 Pantamera RÖD FK1 VIBF/ÖLIBF (04-05) Lillån IBK FK1 - Surahammars IBF FK1 Lillåns skola
December
2019-12-07 09:30 Pantamera RÖD FK1 VIBF/ÖLIBF (04-05) IBK Köping Ung FK1 - Lillån IBK FK1 Karlbergshallen Köping Trägolv
2019-12-08 13:45 Damer Juniorer SMÅ IF DJ - Lillån IBK FK1/DJ Odenskolans Sporthall
2019-12-14 18:00 Damer Juniorer Västerås IBS DJ - Lillån IBK FK1/DJ Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2019-12-15 10:30 Pantamera RÖD FK1 VIBF/ÖLIBF (04-05) Lillån IBK FK1 - IBF Örebro Utv FK1 Mellringehallen - Örebro
2019-12-21 12:30 Pantamera RÖD FK1 VIBF/ÖLIBF (04-05) IBK Sala FK1 - Lillån IBK FK1 Sporthallen Lärkan
Januari
2020-01-11 12:30 Pantamera RÖD FK1 VIBF/ÖLIBF (04-05) Lillån IBK FK1 - IBK Hallsta FK1 Lillåns skola
2020-01-12 15:30 Damer Juniorer Lillån IBK FK1/DJ - IBK Sala DJ Mellringehallen - Örebro
2020-01-16 19:30 Damer Juniorer WSK Lindesberg DJ - Lillån IBK FK1/DJ Stadsskogsskolan
2020-01-18 13:15 Pantamera RÖD FK1 VIBF/ÖLIBF (04-05) Rönnby IBK Ung FK1 - Lillån IBK FK1 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2020-01-24 19:45 Pantamera RÖD FK1 VIBF/ÖLIBF (04-05) IFK Arboga FK1 - Lillån IBK FK1 Vasahallen
2020-01-25 12:30 Pantamera RÖD FK1 VIBF/ÖLIBF (04-05) Lillån IBK FK1 - Romfartuna GOIF/VIBS Ung FK1 Lillåns skola
2020-01-26 10:00 Damer Juniorer Lillån IBK FK1/DJ - Askersunds IBK DJ Mellringehallen - Örebro
Februari
2020-02-08 10:00 Damer Juniorer IBK Hallsta DJ - Lillån IBK FK1/DJ Nibblehallen
2020-02-16 14:00 Damer Juniorer Surahammars IBF DJ - Lillån IBK FK1/DJ Mälarenergi Arena Surahammar
Mars
2020-03-08 15:45 Damer Juniorer Lillån IBK FK1/DJ - IBK Köping Ung DJ Mellringehallen - Örebro
2020-03-22 13:00 Damer Juniorer Lillån IBK FK1/DJ - SMÅ IF DJ Mellringehallen - Örebro
2020-03-28 12:30 Damer Juniorer Lillån IBK FK1/DJ - Västerås IBS DJ Mellringehallen - Örebro

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis