Augusti |
2023-08-14 19:00 |
Träningsmatcher Distriktslag |
Östergötland P 16 - Solfjäderstaden IBK Herr Div 2 |
8 - 1 |
Radiomasten Innebandycenter |
2023-08-18 19:00 |
Träningsmatcher Herr/Pojk |
Solfjäderstaden IBK Herr Div 2 - IBF Norrköping H1 |
4 - 3 |
Radiomasten Innebandycenter |
2023-08-27 15:00 |
Träningsmatcher Herr/Pojk |
Solfjäderstaden IBK Herr Div 2 - Stöpen IBK Div 2 |
2 - 2 e.förl. |
Motala Sporthall |
September |
2023-09-02 11:15 |
DM Herrar Grupp 3 |
Ledberg IBF - Solfjäderstaden IBK H2 |
4 - 2 |
Åby Arena |
2023-09-02 13:00 |
DM Herrar Grupp 3 |
Solfjäderstaden IBK H2 - Bergs IK H3 |
4 - 6 |
Åby Arena |
2023-09-02 17:15 |
DM Herrar Grupp 3 |
Solfjäderstaden IBK H2 - Åby IBK |
1 - 5 |
Åby Arena |
2023-09-23 12:30 |
Träningsmatcher Herr/Pojk |
Solfjäderstaden IBK Herr Div 2 - Sturefors IF Herr |
Inst. |
Radiomasten Innebandycenter |
2023-09-30 16:30 |
Träningsmatcher Herr/Pojk |
Solfjäderstaden IBK Herr Div 2 - Linköping IBK Ungdom H2 |
3 - 2 |
Valkebohallen |
Oktober |
2023-10-06 19:30 |
Herrar Division 2 |
Linköping AIS - Solfjäderstaden IBK |
10 - 5 |
Folkungahallen |
2023-10-13 19:30 |
Herrar Division 2 |
Solfjäderstaden IBK - Hjulsbro IK |
5 - 3 |
Motala Sporthall |
2023-10-27 19:30 |
Herrar Division 2 |
Solfjäderstaden IBK - BK Vingen |
10 - 8 |
Motala Sporthall |
November |
2023-11-03 19:30 |
Herrar Division 2 |
Linköping IBK Ungdom - Solfjäderstaden IBK |
9 - 13 |
Campushallen-Ebbepark |
2023-11-12 17:00 |
Herrar Division 2 |
Solfjäderstaden IBK - Söderköpings IBK |
15 - 6 |
Motala Sporthall |
2023-11-16 19:30 |
Herrar Division 2 |
KFUM Norrköping IBF - Solfjäderstaden IBK |
4 - 9 |
Sandbyhovshallen |
2023-11-24 19:30 |
Herrar Division 2 |
Åby IBK Ungdom - Solfjäderstaden IBK |
5 - 5 e.förl. |
Åby Arena |
December |
2023-12-03 09:30 |
Herrar Division 2 |
Linköpings IBS - Solfjäderstaden IBK |
2 - 11 |
Folkungahallen |
2023-12-10 13:30 |
Herrar Division 2 |
Hjulsbro IK - Solfjäderstaden IBK |
3 - 8 |
Kärnahallen |
2023-12-15 19:45 |
Herrar Division 2 |
Rimforsa IF - Solfjäderstaden IBK |
4 - 3 e.förl. |
Hackelhallen |
Januari |
2024-01-12 19:30 |
Herrar Division 2 |
Solfjäderstaden IBK - Linköping AIS |
8 - 4 |
Motala Sporthall |
2024-01-26 19:30 |
Herrar Division 2 |
Solfjäderstaden IBK - KFUM Norrköping IBF |
5 - 2 |
Motala Sporthall |
Februari |
2024-02-01 19:30 |
Herrar Division 2 |
BK Vingen - Solfjäderstaden IBK |
6 - 5 |
Skärblacka Sporthall |
2024-02-08 19:30 |
Herrar Division 2 |
Solfjäderstaden IBK - Linköping IBK Ungdom |
11 - 6 |
Motala Sporthall |
2024-02-16 19:30 |
Herrar Division 2 |
Söderköpings IBK - Solfjäderstaden IBK |
0 - 6 |
Sporthallen Vikingen |
2024-02-23 19:30 |
Herrar Division 2 |
Solfjäderstaden IBK - Linköpings Universitets AIF IBK |
5 - 6 |
Motala Sporthall |
Mars |
2024-03-02 17:00 |
Herrar Division 2 |
Solfjäderstaden IBK - Åby IBK Ungdom |
15 - 1 |
Motala Sporthall |
2024-03-08 19:30 |
Herrar Division 2 |
Solfjäderstaden IBK - Linköpings IBS |
9 - 10 e.förl. |
Motala Sporthall |
2024-03-17 17:00 |
Herrar Division 2 |
Linköpings Universitets AIF IBK - Solfjäderstaden IBK |
4 - 2 |
Folkungahallen |
2024-03-24 15:00 |
Herrar Division 2 |
Solfjäderstaden IBK - Rimforsa IF |
5 - 1 |
Motala Sporthall |
2024-03-28 19:30 |
Kval till H1 Play Off 1C |
Onyx IBS - Solfjäderstaden IBK |
5 - 1 |
Rosvalla Arena A |
2024-03-31 15:00 |
Kval till H1 Play Off 1C |
Solfjäderstaden IBK - Onyx IBS |
4 - 7 |
Motala Sporthall |