September |
2023-09-19 20:00 |
Träningsmatcher Dam |
Sundsvall FBC U Utveckling - SKB Sundsvall IF DU |
11 - 0 |
Hagahallen |
Oktober |
2023-10-10 19:30 |
Träningsmatcher Dam |
Sundsvall FBC U Utveckling - Sundsvalls IBF F07 |
2 - 1 |
Hagahallen |
2023-10-15 18:00 |
Damer Division 1 Mittsverige |
Gullänget-Kroksta IBS - Sundsvall FBC Ungdom FBC Dam |
12 - 2 |
Skyttis Arena |
2023-10-21 12:00 |
Damer Division 1 Mittsverige |
Sundsvall FBC Ungdom FBC Dam - Klockarbergets BK/Sundsvalls IBF |
1 - 6 |
Sundsvalls Sporthall-A |
2023-10-28 12:00 |
Damer Division 1 Mittsverige |
Jemtland Innebandy - Sundsvall FBC Ungdom FBC Dam |
5 - 1 |
Östersunds sporthall |
2023-10-29 13:00 |
Damer Utveckling A |
Örnsköldsvik IBF DU23/IBK - Sundsvall FBC Ungdom |
1 - 10 |
Örnsköldsviks Sporthall |
November |
2023-11-11 16:00 |
Damer Utveckling A |
Krokoms IBK Damer - Sundsvall FBC Ungdom |
5 - 4 |
Krokomshallen |
2023-11-12 14:30 |
Damer Division 1 Mittsverige |
Sundsvall FBC Ungdom FBC Dam - Timrå IBC Utveckling |
3 - 6 |
Baldershallen 4 |
2023-11-19 12:30 |
Damer Division 1 Mittsverige |
Örnsköldsvik IBF - Sundsvall FBC Ungdom FBC Dam |
9 - 1 |
Skyttis Arena |
2023-11-24 18:00 |
Damer Utveckling A |
Sundsvalls IBF F08 - Sundsvall FBC Ungdom |
7 - 4 |
Sundsvalls Sporthall-A |
December |
2023-12-02 16:00 |
Damer Utveckling A |
Sundsvall FBC Ungdom - IFK Nyland |
9 - 6 |
Sundsvalls Sporthall-A |
2023-12-03 12:00 |
Damer Division 1 Mittsverige |
Sundsvall FBC Ungdom FBC Dam - Örnsköldsvik IBK |
2 - 8 |
Baldershallen 4 |
2023-12-05 20:00 |
Damer Utveckling A |
Sundsvall FBC Ungdom - Timrå IBC FU |
8 - 3 |
Hagahallen |
2023-12-17 14:30 |
Damer Division 1 Mittsverige |
Sundsvall FBC Ungdom FBC Dam - Timrå IBC |
5 - 4 |
Baldershallen 4 |
Januari |
2024-01-13 14:30 |
Damer Utveckling A |
Sundsvall FBC Ungdom - Örnsköldsvik IBF DU23/IBK |
11 - 1 |
Baldershallen 4 |
2024-01-14 13:30 |
Damer Utveckling A |
Sundsvall FBC Ungdom - FBC Lo Dam |
10 - 2 |
Baldershallen 4 |
2024-01-21 13:30 |
Damer Division 1 Mittsverige |
Sundsvall FBC Ungdom FBC Dam - Gullänget-Kroksta IBS |
3 - 7 |
Baldershallen 4 |
2024-01-28 14:00 |
Damer Division 1 Mittsverige |
Klockarbergets BK/Sundsvalls IBF - Sundsvall FBC Ungdom FBC Dam |
7 - 3 |
Njurundahallen |
Februari |
2024-02-04 12:00 |
Damer Division 1 Mittsverige |
Sundsvall FBC Ungdom FBC Dam - Jemtland Innebandy |
2 - 4 |
Baldershallen 4 |
2024-02-10 15:00 |
Damer Division 1 Mittsverige |
Timrå IBC Utveckling - Sundsvall FBC Ungdom FBC Dam |
2 - 1 |
Timrå Sporthall |
2024-02-11 15:30 |
Damer Utveckling A |
Sundsvall FBC Ungdom - Krokoms IBK Damer |
6 - 2 |
Hagahallen |
2024-02-18 12:00 |
Damer Division 1 Mittsverige |
Sundsvall FBC Ungdom FBC Dam - Örnsköldsvik IBF |
1 - 11 |
Baldershallen 4 |
2024-02-20 18:45 |
Damer Utveckling A |
Sundsvall FBC Ungdom - Sundsvalls IBF F08 |
4 - 4 |
Hagahallen |
2024-02-25 12:30 |
Damer Division 1 Mittsverige |
Örnsköldsvik IBK - Sundsvall FBC Ungdom FBC Dam |
2 - 1 |
Skyttis Arena |
Mars |
2024-03-02 14:00 |
Damer Utveckling A |
IFK Nyland - Sundsvall FBC Ungdom |
10 - 5 |
Bollstahallen |
2024-03-10 13:30 |
Damer Division 1 Mittsverige |
Timrå IBC - Sundsvall FBC Ungdom FBC Dam |
12 - 1 |
Timrå Sporthall |
2024-03-17 15:00 |
Damer Utveckling A |
Timrå IBC FU - Sundsvall FBC Ungdom |
5 - 4 |
Timrå Sporthall |
2024-03-23 15:00 |
Damer Utveckling A |
FBC Lo Dam - Sundsvall FBC Ungdom |
3 - 11 |
Bollstahallen |