Herrjuniorer slutspel
|
16:30 |
Salems IF - Åkersberga IBF |
Sjöstadshallen |
3 - 4 |
18:15 |
Älvsjö AIK IBF - Täby FC |
Sjöstadshallen |
2 - 4 |
Damjuniorer Slutspel
|
15:00 |
Bele Barkarby IF IBF - Vendelsö IK |
Hässelbyhallen |
6 - 3 |
16:45 |
Nacka Wallenstam IBK - Täby FC |
Hässelbyhallen |
5 - 2 |
A-Slutspel Pojkar Lätt
|
11:30 |
AIK IBF - Mariebergs SK |
Tyresöhallen |
0 - 1 |
12:45 |
Älta IF - Salems IF |
Tyresöhallen |
3 - 4 |
15:15 |
AIK IBF - Älta IF |
Tyresöhallen |
3 - 2 |
A-Slutspel Pojkar Medel
|
09:00 |
FBI Tullinge - Bele Barkarby IF IBF |
Ormingehallen |
1 - 5 |
10:15 |
Vendelsö IK - Ängby IF |
Ormingehallen |
4 - 2 |
11:30 |
Åkersberga IBF - Örby IS |
Ormingehallen |
3 - 5 |
12:45 |
Djurgårdens IF IBS - Hammarby IF IBF |
Ormingehallen |
4 - 2 |
14:00 |
FBI Tullinge - Ängby IF |
Ormingehallen |
5 - 1 |
15:15 |
Hammarby IF IBF - Åkersberga IBF |
Ormingehallen |
0 - 2 |
16:30 |
Vendelsö IK - Bele Barkarby IF IBF |
Ormingehallen |
3 - 4 |
17:45 |
Djurgårdens IF IBS - Örby IS |
Ormingehallen |
2 - 3 |
A-Slutspel Pojkar Svår
|
11:30 |
Älvsjö AIK IBF - Tyresö Trollbäcken IBK |
Tullingehallen |
1 - 5 |
12:45 |
Rotebro IS IBK - Farsta IBK |
Tullingehallen |
2 - 3 |
15:15 |
Älvsjö AIK IBF - Rotebro IS IBK |
Tullingehallen |
6 - 4 |
19:00 |
Vendelsö IK - Farsta IBK |
Tullingehallen |
2 - 1 |
20:15 |
Danderyds SK - Tyresö Trollbäcken IBK |
Tullingehallen |
6 - 2 |
A-Slutspel Flickor Lätt
|
11:30 |
Rotebro IS IBK - Vendelsö IK |
Mälaröhallen Plan 1 |
8 - 0 |
12:45 |
Hammarby IF IBF - Ekerö IK |
Mälaröhallen Plan 1 |
0 - 4 |
15:15 |
Vendelsö IK - Hammarby IF IBF |
Mälaröhallen Plan 1 |
3 - 11 |
Gruppspel Flickor Svår
|
09:00 |
Täby FC IBK - Nacka Wallenstam IBK |
Hässelbyhallen |
7 - 7 |
10:00 |
Bele Barkarby IF IBF (B) - Bele Barkarby IF IBF (A) |
Hässelbyhallen |
2 - 3 |
12:00 |
Nacka Wallenstam IBK - Bele Barkarby IF IBF (A) |
Hässelbyhallen |
5 - 3 |
13:00 |
Huddinge IK - Täby FC IBK |
Hässelbyhallen |
2 - 4 |
B-Slutspel Pojkar Lätt
|
09:00 |
Stäkets Idrottsförening - Vendelsö IK |
Tyresöhallen |
4 - 5 |
10:15 |
Hässelby SK IBK - Ekerö IK |
Tyresöhallen |
1 - 3 |
14:00 |
Hässelby SK IBK - Stäkets Idrottsförening |
Tyresöhallen |
5 - 4 |
B-Slutspel Pojkar Medel
|
10:15 |
Skogås/Trångsunds IBK - Farsta IBK (A) |
Sjöstadshallen |
6 - 2 |
11:30 |
Farsta IBK (B) - Täby FC |
Sjöstadshallen |
8 - 1 |
12:45 |
Sigtuna IF IBK - Nacka Wallenstam IBK |
Sjöstadshallen |
6 - 5 |
15:15 |
Nacka Wallenstam IBK - Täby FC |
Sjöstadshallen |
11 - 5 |
19:00 |
Skogås/Trångsunds IBK - Hässelby SK IBK |
Ormingehallen |
1 - 7 |
20:15 |
Sigtuna IF IBK - Farsta IBK (B) |
Ormingehallen |
5 - 3 |
B-Slutspel Pojkar Svår
|
10:15 |
Tumba GOIF - Ekerö IK |
Tullingehallen |
3 - 7 |
16:30 |
Nacka Wallenstam IBK - Ekerö IK |
Tullingehallen |
6 - 3 |
17:45 |
Täby FC - Bele Barkarby IF IBF |
Tullingehallen |
3 - 2 |
B-slutspel Flickor Lätt
|
09:00 |
Värmdö IF (B) - Värmdö IF (A) |
Mälaröhallen Plan 1 |
11 - 1 |
10:15 |
Töjnan IBK - Älvsjö AIK IBF |
Mälaröhallen Plan 1 |
0 - 10 |
14:00 |
Värmdö IF (A) - Töjnan IBK |
Mälaröhallen Plan 1 |
2 - 4 |