Brun Flickor 16 GUD
|
14:15 |
IBF Säter - Sandvikens AIK F01/02 |
Skönvikshallen |
8 - 2 |
Division 3 Herrar Dalarna/Gästrikland
|
12:30 |
KFUM Falun - IBF Gagnef |
Lugnet C |
6 - 5 |
15:10 |
Valbo AIF - IBF Falun Ungdom 2 |
Nynäshallen |
9 - 16 |
15:45 |
Storviks IF - Hälsinggårdens AIK |
Parkhallen |
8 - 10 |
16:00 |
KAIS Mora UIF - IBF Lokomotiv Avesta |
Idre Fjäll Arena |
10 - 8 |
Pantamera Röd Pojkar Svår
|
15:00 |
Hälsinggårdens AIK - IBF Borlänge |
Haraldsbo Sporthall |
4 - 6 |
Pantamera Röd Pojkar Medellätt
|
11:30 |
IBF Falun Ungdom - Långshyttans IBK |
Guide Arena 2 |
2 - 6 |
12:00 |
IBF Borlänge - Nås IF |
Ornäs Sporthall |
3 - 4 |
14:00 |
IBF Borlänge/Ornäs IK - Samuelsdals IF |
Ornäs Sporthall |
6 - 6 |
Pantamera Röd Pojkar Medelsvår
|
12:00 |
IBF Säter - IBF Ludvika 1 |
Skönvikshallen |
3 - 0 |
Pantamera Röd Pojkar Lätt
|
12:00 |
Krylbo AIS - IBF Säter |
Kopparhallen |
14 - 5 |
Pantamera Blå Pojkar Svår
|
10:30 |
IBF Leksand - KAIS Mora UIF |
Leksandshallen B |
3 - 4 |
Pantamera Blå Pojkar Medelsvår Norra
|
13:00 |
Digers BK - KAIS Mora UIF |
Orsa Sporthall |
8 - 12 |
13:15 |
Samuelsdals IF - IBF Falun Ungdom |
Lugnet A |
5 - 10 |
Pantamera Blå Pojkar Medelsvår Södra
|
11:00 |
Stora Tuna IK - Krylbo AIS |
Gyllehallen |
9 - 1 |
13:15 |
Hälsinggårdens AIK 1 - IBF Ludvika |
Haraldsbo Sporthall |
1 - 5 |
16:15 |
Söderbärke Goif - IBF Borlänge |
Söderbärke Sporthall |
5 - 7 |
Pantamera Blå Pojkar Medellätt Norra
|
10:30 |
IBF Gagnef - IBF Leksand |
Mockfjärds Sporthall |
14 - 8 |
11:00 |
Vikarby IK - Nås IF |
Rättviks Sporthall |
9 - 10 |
Pantamera Blå Pojkar Medellätt Södra
|
14:00 |
IBF Borlänge Vit - IBF Falun Ungdom |
Gyllehallen |
7 - 12 |
14:45 |
Samuelsdals IF 2 - IBF Säter |
Lugnet A |
5 - 3 |
Pantamera Blå Pojkar Lätt
|
10:30 |
Ornäs IK - IBF Gagnef |
Ornäs Sporthall |
4 - 4 |
11:45 |
Vika IF - Envikens IF |
Haraldsbo Sporthall |
5 - 4 |
Pantamera Röd Flickor Svår
|
13:15 |
KAIS Mora UIF - Sundborns GOIF |
Idre Fjäll Arena |
7 - 2 |
Pantamera Röd Flickor Lätt
|
09:45 |
IBF Säter - IBF Hedemora |
Skönvikshallen |
4 - 4 |
11:30 |
KFUM Falun - IBF Falun Ungdom |
Lugnet C |
1 - 7 |
12:00 |
Insjöns BK - IBF Gagnef |
Leksandshallen B |
5 - 4 |
13:30 |
IBF Borlänge - IBF Leksand |
Maserhallen |
0 - 4 |
Pantamera Blå Flickor Svår
|
12:45 |
Rättviks IBF - IBF Leksand |
Rättviks Sporthall |
2 - 2 |
Pantamera Blå Flickor Medel Norra
|
11:00 |
Digers BK - Malungs IBK |
Orsa Sporthall |
1 - 13 |
12:30 |
IBF Borlänge - Insjöns BK |
Gyllehallen |
13 - 1 |
14:30 |
Rättviks IBF - KAIS Mora UIF F06 |
Rättviks Sporthall |
1 - 3 |
Pantamera Blå Flickor Lätt
|
10:00 |
IBF Falun Ungdom - Hälsinggårdens AIK |
Guide Arena 2 |
4 - 6 |
10:30 |
Krylbo AIS - KFUM Falun |
Kopparhallen |
3 - 5 |
Brun Damjuniorer 17 GUD
|
15:30 |
IK Sirius IBK - IK Sätra/GGIK |
IFU Arena Tell Media Group (B) |
13 - 3 |
Division 2 Damer Dalarna/Gästrikland
|
16:00 |
Insjöns BK /IBF Leksand - Storviks IF |
Leksandshallen B |
3 - 9 |
Division 5 Herrar Dalarna
|
18:30 |
IFK Våmhus IB - Långshyttans IBK |
Idre Fjäll Arena |
11 - 9 |
Brun Herrjuniorer 17 GUD
|
13:30 |
IBF Falun Ungdom - Storvreta IBK |
Guide Arena 2 |
1 - 10 |
Division 2 Herrar GUD
|
17:00 |
IK Sätra - Skutskärs IBK |
Träffen Arena |
9 - 7 |
17:00 |
Strömsbro IF - SK Vide |
Testebo Arena |
10 - 9 |
Damer Division 1 GUD
|
11:20 |
IBF Falun Ungdom - Hofors IBK |
Guide Arena 1 |
6 - 1 |
13:00 |
Enköpings IBK - Storvreta IBK |
S:t Ilianshallen |
4 - 9 |
13:30 |
IK Sirius IBK - KAIS Mora UIF |
IFU Arena Gibon |
7 - 3 |
13:40 |
Sundborns GOIF - Alunda IBF |
Lugnet D |
2 - 8 |
15:30 |
IBF Borlänge - IBF Hedemora |
Maserhallen |
7 - 5 |
16:00 |
Hagunda IF - IBF Ludvika |
IFU Arena Gibon |
2 - 1 |