Herrar Division 3
|
15:30 |
BKI Sunnanå - Arvika IBF U |
Sannerudshallen |
9 - 6 |
Herrar Division 4 Västra
|
15:00 |
Åmåls IBK U - Åmotfors IF |
Karlbergshallen Åmål |
3 - 7 |
18:00 |
Lekvattnets BK - Lennartsfors IF |
Stjernehallen |
4 - 3 |
Herrar Division 4 Östra
|
12:00 |
Edebäck IBF U - Skattkärrs IK U |
Ekshärads Sporthall |
11 - 7 |
Herrar Division 5 Västra
|
17:30 |
Dotteviks IF U - BKI Sunnanå U |
Strandhallen Arvika |
8 - 1 |
20:00 |
Sunne IBK U - Åmotfors IF U |
Sparbankshallen |
4 - 6 |
Herrar Division 5 Östra
|
13:00 |
Olsäters SK U - Degerfors IBK U |
Deje Sporthall A |
11 - 5 |
Damer Division 1 Region
|
13:30 |
IBF Örebro Ungdom - Kumla IBK |
Mellringehallen - Örebro |
4 - 3 |
15:00 |
Per-Ols IBF - Filipstad IBK |
Fagerstahallen |
4 - 3 |
Damer Division 2
|
13:30 |
Skoghalls IBK U - Munkfors IBK |
Hammarö Arena |
2 - 8 |
Damer Division 3
|
18:00 |
Sunne IBK - IBF Lesjöfors |
Sparbankshallen |
5 - 11 |
Herrjunior 20
|
16:00 |
Hertzöga BK - Åmåls IBK |
Hultsbergshallen |
4 - 8 |
Pantamera Pojkar Röd Serie 1 Västra
|
14:00 |
Billingsfors IBK - Karlstad IBF Ungdom 4 |
Billingsfors Bollhall |
5 - 5 |
17:15 |
Karlstad IBF Ungdom 1 - Filipstad IBK |
Klubbhuset Arena |
4 - 5 |
Pantamera Pojkar Röd Serie 1 Östra
|
16:30 |
Karlstad IBF Ungdom 2 - Karlstad IBF Ungdom 3 |
Colorama Arena |
13 - 8 |
Pantamera Pojkar Röd Serie 3
|
11:30 |
SK Sifhälla - Filipstad IBK |
Tegnérhallen |
1 - 7 |
13:00 |
Nordmarkens IBF - Hagfors IBS/Edebäck IBF |
Årjängs Sporthall A |
6 - 6 |
Pantamera Pojkar Röd Serie 4 Västra
|
16:00 |
Lekvattnets BK - Kristinehamns IBF |
Stjernehallen |
2 - 7 |
Pantamera Pojkar Röd Serie 6
|
11:45 |
Hultsberg/Björkås IBF - Dotteviks IF |
Colorama Arena |
11 - 1 |
Damjunior 20
|
17:00 |
GS 86 AIF/Fagerås BK - Åmåls IBK |
Forshaga Sporthall |
2 - 8 |
Pantamera Flickor Röd Serie 1
|
10:00 |
Hultsberg/Björkås IBF/Skattkärrs IK - Skoghalls IBK |
Colorama Arena |
5 - 4 |
Pantamera Flickor Röd Serie 2
|
15:30 |
Skattkärrs IK/Hultsberg/Björkås IBF - Kristinehamns IBF/Degerfors IBK |
Ramirent Arena |
5 - 4 |
Pantamera Flickor Röd Serie 3
|
14:00 |
Munkfors IBK - Hagfors IF Ungdom |
Forsnäshallen |
2 - 3 |
15:00 |
Fagerås BK/GS 86 AIF - Filipstad IBK |
Fageråshallen |
2 - 5 |
Pantamera Flickor Röd Serie 4 Östra
|
13:00 |
Hertzöga BK - Billingsfors IBK |
Ilandaskolan |
4 - 6 |
13:45 |
Hultsberg/Björkås IBF - Eda IF |
Ramirent Arena |
2 - 3 |
Pantamera Pojkar Blå Serie 1 Västra
|
12:00 |
Skoghalls IBK Utveckling 1 - Grums IBK |
Hammarö Arena |
|
Pantamera Pojkar Blå Serie 1 Central
|
13:30 |
Karlstad IBF 2 - Hagfors IBS |
Colorama Arena |
|
Pantamera Pojkar Blå Serie 1 Södra
|
11:30 |
Hertzöga BK - BK Vålberg |
Ilandaskolan |
|
Pojkar Blå Serie 2 Västra
|
14:00 |
BKI Sunnanå - Arvika IBF |
Sannerudshallen |
|
Pojkar Blå Serie 2 Central
|
10:00 |
Grums IBK 1 - Hultsberg/Björkås IBF |
Grums Sporthall |
|
11:00 |
Hagfors IBS 1/Hagfors IF Ungdom - Dotteviks IF 1 |
Uddeholm Arena |
|
Pojkar Blå Serie 3 Central
|
09:15 |
Hagfors IBS - Munkfors IBK |
Uddeholm Arena |
|
Pojkar Blå Serie 3 Södra
|
10:30 |
Skattkärrs IK 2 - BKI Sunnanå P 08 |
Väse Sporthall |
|
Pojkar Grön Poolspel Steg 2
|
12:30 |
Hagfors IBS - Hertzöga BK 3 |
Älvstrandshallen |
|
12:30 |
SK Sifhälla - Skoghalls IBK Utveckling 3 |
Älvstrandshallen |
|
13:30 |
SK Sifhälla - Hagfors IBS |
Älvstrandshallen |
|
13:30 |
Skoghalls IBK Utveckling 3 - Hertzöga BK 3 |
Älvstrandshallen |
|
Pojkar Grön Poolspel Steg 1
|
09:00 |
Skoghalls IBK Utveckling 4 - Karlstad IBF Bredd Väst 2 |
Vålbergs Sporthall |
|
09:30 |
Filipstad IBK 2 - BKI Sunnanå 2 |
Spångbergshallen |
|
09:30 |
Filipstad IBK 3 - BKI Sunnanå 1 |
Spångbergshallen |
|
10:00 |
BK Vålberg 1 - Karlstad IBF Bredd Väst 1 |
Vålbergs Sporthall |
|
10:00 |
Karlstad IBF Bredd Central 1 - Hultsberg/Björkås IBF 2 |
Ramirent Arena |
|
10:00 |
Karlstad IBF Bredd Central 2 - Hultsberg/Björkås IBF 1 |
Ramirent Arena |
|
10:00 |
Karlstad IBF Bredd Öst 1 - Dotteviks IF 1 |
Mariebergshallen Karlstad |
|
10:00 |
Karlstad IBF Bredd Öst 2 - Dotteviks IF 2 |
Mariebergshallen Karlstad |
|
10:30 |
Filipstad IBK 1 - Kristinehamns IBF 1 |
Spångbergshallen |
|
10:30 |
Filipstad IBK 3 - BKI Sunnanå 2 |
Spångbergshallen |
|
11:00 |
Dotteviks IF 1 - Billingsfors IBK 2 |
Mariebergshallen Karlstad |
|
11:00 |
Dotteviks IF 2 - Billingsfors IBK 1 |
Mariebergshallen Karlstad |
|
11:00 |
Hultsberg/Björkås IBF 1 - Karlskoga IBF 1 |
Ramirent Arena |
|
11:00 |
Hultsberg/Björkås IBF 2 - Karlskoga IBF 2 |
Ramirent Arena |
|
11:00 |
Karlstad IBF Bredd Väst 2 - Kristinehamns IBF 2 |
Vålbergs Sporthall |
|
11:30 |
Filipstad IBK 1 - BKI Sunnanå 1 |
Spångbergshallen |
|
11:30 |
Filipstad IBK 2 - Kristinehamns IBF 1 |
Spångbergshallen |
|
12:00 |
Billingsfors IBK 1 - Karlstad IBF Bredd Öst 1 |
Mariebergshallen Karlstad |
|
12:00 |
Billingsfors IBK 2 - Karlstad IBF Bredd Öst 2 |
Mariebergshallen Karlstad |
|
12:00 |
Karlskoga IBF 1 - Karlstad IBF Bredd Central 1 |
Ramirent Arena |
|
12:00 |
Karlskoga IBF 2 - Karlstad IBF Bredd Central 2 |
Ramirent Arena |
|
12:00 |
Karlstad IBF Bredd Väst 1 - Munkfors IBK |
Vålbergs Sporthall |
|
13:00 |
Kristinehamns IBF 2 - Skoghalls IBK Utveckling 4 |
Vålbergs Sporthall |
|
14:00 |
Munkfors IBK - BK Vålberg 1 |
Vålbergs Sporthall |
|
14:30 |
Hultsberg/Björkås IBF 3 - IFK Väse |
Ekshärads Sporthall |
|
14:30 |
Karlstad IBF Bredd Väst 3 - Edebäck IBF |
Ekshärads Sporthall |
|
14:30 |
SK Örnen 1 - Skattkärrs IK 1 |
Molkoms Sporthall |
|
14:30 |
SK Örnen 2 - Skattkärrs IK 2 |
Molkoms Sporthall |
|
15:30 |
Hultsberg/Björkås IBF 3 - Skoghalls IBK Utveckling 3 |
Ekshärads Sporthall |
|
15:30 |
IFK Väse - Karlstad IBF Bredd Väst 3 |
Ekshärads Sporthall |
|
15:30 |
Skattkärrs IK 1 - Grums IBK 1 |
Molkoms Sporthall |
|
15:30 |
Skattkärrs IK 2 - Grums IBK 2 |
Molkoms Sporthall |
|
16:30 |
Grums IBK 1 - SK Örnen 1 |
Molkoms Sporthall |
|
16:30 |
Grums IBK 2 - SK Örnen 2 |
Molkoms Sporthall |
|
16:30 |
Skoghalls IBK Utveckling 3 - Edebäck IBF |
Ekshärads Sporthall |
|
Pantamera Flickor Blå Serie 1 Västra
|
13:00 |
SK Sifhälla - Skoghalls IBK 2 |
Tegnérhallen |
|
Flickor Blå Serie 2 Västra
|
16:45 |
Fagerås BK - Grums IBK |
Fageråshallen |
|
Flickor Blå Serie 2 Östra
|
14:00 |
Degerfors IBK - Hagfors IF Ungdom |
Stora Vallahallen |
|
Flickor Blå Serie 3 Västra
|
11:00 |
Nordmarkens IBF - Lekvattnets BK |
Årjängs Sporthall A |
|
Flickor Grön Poolspel Steg 1
|
10:30 |
BKI Sunnanå 1 - Hultsberg/Björkås IBF |
Sannerudshallen |
|
10:30 |
BKI Sunnanå 2 - Kristinehamns IBF |
Sannerudshallen |
|
11:30 |
Billingsfors IBK - BKI Sunnanå 1 |
Sannerudshallen |
|
11:30 |
Lekvattnets BK - BKI Sunnanå 2 |
Sannerudshallen |
|
12:30 |
Hultsberg/Björkås IBF - Billingsfors IBK |
Sannerudshallen |
|
12:30 |
Kristinehamns IBF - Lekvattnets BK |
Sannerudshallen |
|
13:15 |
Filipstad IBK 1 - BK Vålberg 1 |
Spångbergshallen |
|
13:15 |
Filipstad IBK 2 - BK Vålberg 2 |
Spångbergshallen |
|
14:15 |
BK Vålberg 1 - Karlstad IBF Bredd 1 |
Spångbergshallen |
|
14:15 |
BK Vålberg 2 - Karlstad IBF Bredd 2 |
Spångbergshallen |
|
15:15 |
Karlstad IBF Bredd 1 - Filipstad IBK 1 |
Spångbergshallen |
|
15:15 |
Karlstad IBF Bredd 2 - Filipstad IBK 2 |
Spångbergshallen |
|
DM Damer
|
12:30 |
GS 86 AIF/Fagerås BK - Skattkärrs IK |
Forshaga Sporthall |
4 - 3 |
Pantamera Herrjunior 17 Elit
|
12:45 |
Hagfors IBS/Edebäck IBF - Västerås IBS Ung HJ Elit |
Uddeholm Arena |
9 - 10 |
Juniorallsvenskan G Herr
|
17:15 |
Hagfors IBS/Edebäck IBF - Lillån IBK |
Uddeholm Arena |
2 - 6 |