Pantamera Damer Serie E
|
12:30 |
Jäbo IK - Skellefteå IBK /RIF |
Skyttis Arena |
4 - 6 |
Herrar Division 2 Mittsverige
|
14:00 |
Jemtland Innebandy Utv - Hudik/Björkberg U |
Lugnviks sporthall |
2 - 15 |
15:00 |
FBC Lo - Håsta IBK |
Bollstahallen |
8 - 6 |
15:00 |
IBK Härnösand - Alfta IBK |
Öbacka SC |
7 - 3 |
Herrar Utveckling A
|
12:30 |
Vattjoms IK P99-00 - IBK Härnösand Utv |
Matfors Sporthall |
2 - 9 |
13:00 |
Timrå IBC Utv - Nätra IBK Utvecklingslag |
Timrå Sporthall |
12 - 5 |
14:30 |
Sundsvall FBC U P03 Nord - FBC Lo Utv |
Hagahallen |
8 - 2 |
14:30 |
Vattjoms IK Herr - Klockarbergets BK |
Matfors Sporthall |
5 - 13 |
18:00 |
Sundsvall FBC U HJ17 - Sundsvall City IBC U Utveckling |
Sundsvalls Sporthall-A |
6 - 5 |
Damer Division 1 Mittsverige
|
12:00 |
IBK Härnösand - Timrå IBC |
Öbacka SC |
10 - 5 |
13:00 |
Klockarbergets BK - Jemtland Innebandy |
Njurundahallen |
5 - 6 |
15:30 |
Sundsvalls IBF 2 - Vattjoms IK |
Höglunda |
6 - 2 |
18:00 |
Sundsvall FBC - Söderhamns IBF |
Skönsbergshallen |
7 - 5 |
Pantamera Flickor Division 5A
|
13:00 |
Gullänget-Kroksta IBS F06 - IBK Ånge F05-06 |
Nolaskolan |
4 - 2 |
16:00 |
Örnsköldsvik IBK F06 - IBK Ånge F05-06 |
Nolaskolan |
6 - 2 |
Pantamera Flickor Division 5B
|
10:00 |
Moälvens IBK F07 - Sundsvalls IBF F05-06 Nord |
Nolaskolan |
1 - 8 |
11:30 |
Moälvens IBK F06 - IBK Ånge F05-06 |
Nolaskolan |
5 - 2 |
14:30 |
Moälvens IBK F06 - Sundsvalls IBF F05-06 Nord |
Nolaskolan |
7 - 3 |
Pantamera Flickor Division 3B
|
11:00 |
Sundsvalls IBF F05/06 Granloholm - Klockarberget BK U F04 |
Skönsbergshallen |
2 - 4 |
12:00 |
Brunflo FK F03-05 - Örnsköldsvik IBK F 05 |
Kastalskolans sporthall |
6 - 5 |
13:00 |
Sundsvalls IBF F05/06 Granloholm - Fränsta IK 04-05 |
Hagahallen |
0 - 6 |
15:00 |
Jemtland Innebandy F04-06 - Örnsköldsvik IBK F 05 |
Kastalskolans sporthall |
5 - 4 |
16:30 |
Sundsvalls IBF F05/06 Södermalm - Fränsta IK 04-05 |
Hagahallen |
2 - 2 |
Pantamera Pojkar Division 1 A
|
12:30 |
Gullänget-Kroksta IBS P03 - Sundsvall FBC U P04 Svart |
Höglandshallen Örnsköldsvik |
5 - 3 |
Pantamera Pojkar Division 2 B
|
10:00 |
Nätra IBK P04 P03-04 - FBC Lo P04 |
Köpmanholmens Sporthall |
0 - 7 |
11:00 |
Sundsvall FBC U P05 Öst Svart - Timrå IBC P04 Röd B |
Hagahallen |
1 - 5 |
13:30 |
Gullänget-Kroksta IBS P04 Vit - FBC Lo P04 |
Örnsköldsviks Sporthall |
2 - 6 |
Pantamera Pojkar Division 3 B
|
11:00 |
Moälvens IBK P04 - Gullänget-Kroksta IBS P-05 |
Örnsköldsviks Sporthall |
3 - 2 |
Pantamera Pojkar Division 4 B
|
18:00 |
FBC Nordic Sundsvall 05 - Timrå IBC 05 |
Hagahallen |
6 - 5 |
Pantamera Pojkar Division 5 D
|
12:00 |
Nätra IBK P06 - IBK Härnösand P07 |
Köpmanholmens Sporthall |
10 - 9 |
15:00 |
Höglands AIF P07 - IBK Härnösand P07 |
Örnsköldsviks Sporthall |
7 - 5 |
Pantamera Division 9
|
09:30 |
S-vall City IBC U P11-12 Svart - Sundsvall GBK PF11/12 Röd |
Sundsvalls Sph B-hall (Plan A) |
|
09:30 |
S-vall FBC U P11 Öst Svart - Timrå IBC P11/12 Röd |
Sundsvalls Sph B-hall (Plan B) |
|
09:50 |
S-vall City IBC U P11-12 Vit - Sundsvall GBK PF11/12 Vit |
Sundsvalls Sph B-hall (Plan A) |
|
09:50 |
S-vall FBC U P11 Öst Vit - Klockarberget PF11-12 Gul |
Sundsvalls Sph B-hall (Plan B) |
|
10:10 |
Klockarberget PF11-12 Svart - Timrå IBC P11/12 Svart |
Sundsvalls Sph B-hall (Plan B) |
|
10:10 |
S-vall City IBC U P11-12 Orange - Sundsvall GBK PF11/12 Rödvit |
Sundsvalls Sph B-hall (Plan A) |
|
10:30 |
Sundsvall GBK PF11/12 Röd - Timrå IBC P11/12 Röd |
Sundsvalls Sph B-hall (Plan B) |
|
10:30 |
S-vall City IBC U P11-12 Svart - S-vall FBC U P11 Öst Svart |
Sundsvalls Sph B-hall (Plan A) |
|
10:50 |
Sundsvall GBK PF11/12 Vit - Klockarberget PF11-12 Gul |
Sundsvalls Sph B-hall (Plan B) |
|
10:50 |
S-vall City IBC U P11-12 Vit - S-vall FBC U P11 Öst Vit |
Sundsvalls Sph B-hall (Plan A) |
|
11:10 |
Sundsvall GBK PF11/12 Rödvit - Timrå IBC P11/12 Svart |
Sundsvalls Sph B-hall (Plan B) |
|
11:10 |
S-vall City IBC U P11-12 Orange - Klockarberget PF11-12 Svart |
Sundsvalls Sph B-hall (Plan A) |
|
11:30 |
Sundsvall GBK PF11/12 Röd - S-vall FBC U P11 Öst Svart |
Sundsvalls Sph B-hall (Plan B) |
|
11:30 |
S-vall City IBC U P11-12 Svart - Timrå IBC P11/12 Röd |
Sundsvalls Sph B-hall (Plan A) |
|
11:50 |
Sundsvall GBK PF11/12 Vit - S-vall FBC U P11 Öst Vit |
Sundsvalls Sph B-hall (Plan B) |
|
11:50 |
S-vall City IBC U P11-12 Vit - Klockarberget PF11-12 Gul |
Sundsvalls Sph B-hall (Plan A) |
|
12:10 |
Sundsvall GBK PF11/12 Rödvit - Klockarberget PF11-12 Svart |
Sundsvalls Sph B-hall (Plan B) |
|
12:10 |
S-vall City IBC U P11-12 Orange - Timrå IBC P11/12 Svart |
Sundsvalls Sph B-hall (Plan A) |
|
12:30 |
S-vall City IBC U P11-12 Svart - Sundsvall GBK PF11/12 Vit |
Sundsvalls Sph B-hall (Plan A) |
|
12:30 |
Timrå IBC P11/12 Röd - Klockarberget PF11-12 Gul |
Sundsvalls Sph B-hall (Plan B) |
|
12:50 |
Sundsvall GBK PF11/12 Röd - S-vall City IBC U P11-12 Orange |
Sundsvalls Sph B-hall (Plan A) |
|
12:50 |
S-vall FBC U P11 Öst Svart - Klockarberget PF11-12 Svart |
Sundsvalls Sph B-hall (Plan B) |
|
13:10 |
S-vall City IBC U P11-12 Vit - Sundsvall GBK PF11/12 Rödvit |
Sundsvalls Sph B-hall (Plan A) |
|
13:10 |
S-vall FBC U P11 Öst Vit - Timrå IBC P11/12 Svart |
Sundsvalls Sph B-hall (Plan B) |
|
Damer Allsvenskan Norra
|
12:30 |
Sundsvalls IBF - Nacka Wallenstam IBK |
Sundsvalls Sporthall-A |
2 - 7 |
USM P16 Regionslutspel Norra
|
08:45 |
Sundsvall FBC Ungdom - IBF Falun Ungdom |
Sundsvalls Sporthall-A |
3 - 2 |