Pantamera P N Röd Gr 4 (-05)
|
13:30 |
Fagerhult Habo IBK Ungdom P05 - Hjältevad Mariannelund IS P03-05 |
Habo Sporthall A-hall |
14 - 4 |
Pantamera P N Röd Gr 5 (-05)
|
09:45 |
Fagerhult Habo IBK Ungdom P06/1 - Husqvarna IK P05 |
Habo Sporthall A-hall |
6 - 6 |
Pantamera P N Blå Gr 5 (-07)
|
11:30 |
Fagerhult Habo IBK Ungdom P08 - Månsarps IBK P07 |
Habo Sporthall A-hall |
|
Div2 Herr
|
14:00 |
IBK Vänersborg - Rydboholms SK |
Idrottshuset, Vänersborg |
11 - 9 |
15:00 |
Sandareds IBS - Borås IBF |
Almåshallen - Borås |
10 - 5 |
16:00 |
Tranemo IBK - IBK Tygriket 99 |
Idrottshall, Tranemo (Nya) |
4 - 10 |
Div3 Herr
|
14:00 |
Skara IBK - Trollhättans FF HA |
Vilanhallen, Skara |
5 - 0 |
Div4 Herr
|
15:00 |
Grästorps IBK - Lockerud Ungdom |
Åse/Vistehallen Grästorp |
5 - 6 |
Dam 1
|
13:00 |
Fristads GoIF - Skövde IBF |
Fristadhallen, Fristad |
11 - 1 |
Herrjunior
|
14:45 |
Mullsjö AIS - IBK Lockerud Ungdom |
Nyhemshallen - Mullsjö |
8 - 1 |
17:00 |
IBK Vänersborg - Tibro IBK |
Idrottshuset, Vänersborg |
10 - 3 |
Pantamera Pojkar 15 Norra
|
17:30 |
Mullsjö AIS - Tibro IBK |
Nyhemshallen - Mullsjö |
4 - 3 |
Pantamera Pojkar 15 Mellersta
|
11:00 |
Borås GIF - Vara IBK |
Sjöbohallen, Borås |
4 - 9 |
11:30 |
IBK Alingsås 1 - IBK Vänersborg |
Stadsskogshallen, Alingsås |
7 - 1 |
13:15 |
IBK Lidköping - Grästorps IBK |
Idrottens hus i Lidköping |
17 - 2 |
Pantamera Pojkar 15 Södra
|
10:00 |
Borås IBF - Fristads GoIF |
Daltorphallen, Borås |
2 - 10 |
16:00 |
Rydboholms SK - Södra Vings IF |
Idrottshallen, Viskafors |
9 - 7 |
Pantamera Pojkar 14 Norra
|
12:15 |
Mullsjö AIS - IFK Hjo |
Nyhemshallen - Mullsjö |
6 - 1 |
Pantamera Pojkar 14 Södra
|
13:30 |
Tranemo IBK - Fritsla IF |
Idrottshallen, Tranemo (Gamla) |
3 - 6 |
16:30 |
IBK Alingsås P05 - Sandareds IBS |
Stadsskogshallen, Alingsås |
6 - 1 |
17:00 |
Svenljunga IBK - Fristads GoIF |
Mogahallen, Svenljunga |
4 - 9 |
Pantamera Pojkar 13 Norra
|
14:00 |
Fröjereds IF - IBK Lidköping 1 |
Sparbankshallen, T-holm |
6 - 3 |
Pantamera Pojkar 13 Mellersta
|
12:00 |
Grästorps IBK - Skara IBK |
Åse/Vistehallen Grästorp |
3 - 1 |
12:30 |
Sollebrunns AIK - Tranemo IBK |
Bjärkehallen |
4 - 12 |
15:30 |
Sandareds IBS - IBK Lidköping 2 |
Sandaredshallen |
6 - 6 |
Pantamera Pojkar 12 Norra
|
11:15 |
IBK Lidköping - Stöpen IBK |
Idrottens hus i Lidköping |
8 - 7 |
15:30 |
Skövde IBF - IBK Vänersborg |
Fjärilshallen, Skövde |
17 - 2 |
Pantamera Pojkar 12 Södra
|
10:00 |
Rydboholms SK - IBK Alingsås |
Idrottshallen, Viskafors |
13 - 7 |
11:50 |
Kinna IBK 2 - Sandareds IBS |
Ängshallen, Skene |
8 - 5 |
15:00 |
Svenljunga IBK - Södra Vings IF |
Mogahallen, Svenljunga |
3 - 4 |
15:30 |
Fristads GoIF - Kinna IBK 1 |
Fristadhallen, Fristad |
12 - 1 |
Pantamera Flickor 16
|
12:00 |
Sandared/Rydboholm - IBK Lidköping |
Idrottshallen, Viskafors |
3 - 4 |
13:50 |
Kinna IBK - IBK Lockerud Mariestad |
Ängshallen, Skene |
|
Pantamera Flickor 15/14
|
10:00 |
Fröjereds IF 14 - Skövde IBF 15 |
Sparbankshallen, T-holm |
11 - 1 |
11:00 |
BK Halna 14 - Fristads GoIF 14 |
Idrottshallen, Töreboda |
5 - 5 |
11:30 |
IBK Vänersborg 15 - IBK Lockerud Mariestad 14 |
Idrottshuset, Vänersborg |
6 - 3 |
Pantamera Flickor 13
|
10:15 |
Mullsjö AIS - IBK Lockerud Mariestad 1 |
Nyhemshallen - Mullsjö |
7 - 3 |
Pantamera Pojkar 11 Norra
|
16:00 |
Fröjereds IF - IBK Lidköping 1 |
Sparbankshallen, T-holm |
|
17:00 |
Skara IBK - Falköpings IBK |
Vilanhallen, Skara |
|
Pantamera Pojkar 10 Nordöstra
|
09:30 |
Fröjereds IF 2 - IFK Hjo |
Guldkrokshallen A Hjo |
|
10:15 |
Skara IBK 2 - Tibro IBK |
Guldkrokshallen A Hjo |
|
11:00 |
Falköpings IBK - Fröjereds IF 2 |
Guldkrokshallen A Hjo |
|
11:45 |
Tibro IBK - Mullsjö AIS |
Guldkrokshallen A Hjo |
|
12:30 |
IFK Hjo - Falköpings IBK |
Guldkrokshallen A Hjo |
|
13:15 |
Fröjereds IF 2 - Skara IBK 2 |
Guldkrokshallen A Hjo |
|
14:00 |
Mullsjö AIS - IFK Hjo |
Guldkrokshallen A Hjo |
|
14:45 |
Tibro IBK - Falköpings IBK |
Guldkrokshallen A Hjo |
|
Pantamera Flickor 11
|
13:30 |
Sandareds IBS - BK Halna |
Sandaredshallen |
|
14:45 |
Borås IBF - IBK Alingsås |
Daltorphallen, Borås |
2 - 13 |
Herr U 1
|
13:00 |
Vara IBK U - BK Halna U |
Alléhallen, Vara |
11 - 5 |
Pantamera Flickor 12 Norra
|
09:30 |
IBK Vänersborg - IBK Alingsås 1 |
Idrottshuset, Vänersborg |
4 - 11 |
12:00 |
Fröjereds IF - Fagerhult Habo IBK |
Sparbankshallen, T-holm |
4 - 2 |
12:30 |
Skövde IBF - Grästorps IBK |
Kavelbrohallen, Skövde |
2 - 15 |
Pantamera Flickor 12 Södra
|
09:00 |
Tranemo IBK - IBK Tygriket 99 |
Idrottshall, Tranemo (Nya) |
2 - 3 |
15:40 |
Kinna IBK - Fristads GoIF |
Ängshallen, Skene |
2 - 4 |
Poolspel P8 grupp 9
|
11:00 |
IBK Tygriket 99 - Rydboholms SK |
Öxabäckshallen |
|
12:30 |
Rydboholms SK - Tranemo IBK |
Öxabäckshallen |
|
14:00 |
Tranemo IBK - IBK Tygriket 99 |
Öxabäckshallen |
|
Herrar Allsvenskan Södra
|
16:00 |
Fagerhult Habo IBK - Strängnäs IBK |
Habo Sporthall A-hall |
4 - 7 |
Damer Allsvenskan Västra
|
16:00 |
IBK Lockerud Mariestad - Linköping IBK |
Idrottshallen, Töreboda |
3 - 2 |
Herrar Div 1 Västra Götaland
|
14:00 |
IBK Alingsås - Varla IBK |
Stadsskogshallen, Alingsås |
6 - 7 |