Newbody F Serie Q FD
|
11:30 |
Surte IS IBK F08 - Lindås Rasta IBK F08 |
Bohushallen |
|
13:15 |
Öckerö IBK F08 - Stenungsunds IBK F08/09 |
Hedenskolans Idrottshall |
|
13:40 |
FBC Lerum F08 - Pixbo Wallenstam IBK F08 |
Rydsbergshallen |
|
15:20 |
Lindome IBK F08/09 - IBK Kungälv F07/08/09 Kastelle |
Skånhällaskolan |
|
Newbody F Serie R FD
|
12:00 |
Eken IBK F09/10 - FBC Lerum F09 Svart |
Ekenhallen 1 |
|
14:00 |
Pixbo Wallenstam IBK F09 Röd - Landvetter IBK F09 Vår |
Mölnlycke Idrottshall B |
|
15:45 |
Kärra IBK F09 - Utbynäs SK F 09/10 |
Kärra Sporthall |
|
Newbody F Serie S FD
|
11:00 |
Landvetter IBK F07/08 Vit - Mölndals IBF F06-07 |
Pinntorps Idrottshall |
|
Pantamera P R 1
|
12:30 |
Lindome IBK P04 Grön - Lindås Rasta IBK P05 Vit/Svart |
Almåshallen A |
4 - 2 |
12:40 |
IBK Kungälv P 04 Kastelle Svart - IBK Göteborg P04 Svart |
Munkegärdehallen |
5 - 6 |
14:20 |
Landvetter IBK P05 Blå - Ale IBF P05 Blå |
Pinntorps Idrottshall |
8 - 4 |
Pantamera P R 2
|
11:00 |
Mölndals IBF P05 Röd - Partille IBS P04 Vit |
Aktiviteten A-Hall |
4 - 2 |
13:20 |
Pixbo Wallenstam IBF P04 Vit - Ale IBF P04 |
Wallenstam Arena A |
4 - 7 |
Pantamera P R 3
|
18:00 |
Lindome IBK P05 Lila - IBF Backadalen P04 Blå |
Almåshallen A |
3 - 2 |
Pantamera P R 4
|
08:50 |
Lindome IBK P05 Grön - Myggenäs IBK P05 2 |
Skånhällaskolan |
12 - 2 |
Pantamera P R 6 FD
|
12:10 |
Mölndals IBF P05 Vit - IK Zenith P05 Vit |
Aktiviteten A-Hall |
10 - 1 |
16:30 |
Öckerö IBK P05 - Stenungsunds IBK P05 Gbg |
Hedenskolans Idrottshall |
5 - 5 |
Pantamera P R 8 FD
|
12:30 |
Surte IS IBK P06 - Pixbo Wallenstam IBF P06 |
Bohushallen |
0 - 9 |
Pantamera P R 9 FD
|
11:00 |
Partille IBS P06 Vit - FBC Lerum P06 Röd |
Qvisthallen |
2 - 4 |
Newbody P Serie A FD
|
09:30 |
Stenungsunds IBK P07 Gbg - Floda IBK P07 |
Stenungsund Arena |
|
11:00 |
Ale IBF P07 - Pixbo Wallenstam IBF P07 Rödrävar |
Ale Kulturrum |
|
Newbody P Serie B FD
|
10:00 |
Mölndals IBF P07 Vit Sydväst - IBK Kungälv P 07 Munkgärde Vit |
Aktiviteten A-Hall |
|
11:00 |
Eken IBK P07 Gul - Kärra IBK P07 Svart |
Ekenhallen 1 |
|
14:40 |
IBF Backadalen P07 Vit - Partille IBS P07 |
Tuve Sporthall |
|
15:25 |
Öckerö IBK P07 5 - Pixbo Wallenstam IBF P07 Viträvar |
Hedenskolans Idrottshall |
|
Newbody P Serie C FD
|
10:00 |
Eken IBK P07 Lila - Landvetter IBK P07 Vit |
Ekenhallen 1 |
|
Newbody P Serie D FD
|
10:00 |
Partille IBS P08 Svart - FBC Lerum P07/08 |
Qvisthallen |
|
10:30 |
Surte IS IBK P08 - IBK Kungälv P 08 Kastelle Vit |
Bohushallen |
|
14:40 |
Lindås Rasta IBK P08 3 - Utbynäs SK P07 |
Askims Sporthall |
|
Newbody P Serie E FD
|
13:40 |
IBF Backadalen P08 - IBK Kungälv P 08 Kastelle Svart |
Tuve Sporthall |
|
Newbody P Serie F FD
|
10:00 |
Dingle AIK P08 - Stenungsunds IBK P08 |
Munkedals Idrottshall |
|
12:40 |
IBF Backadalen P08 Blå - Kärra IBK P08 Röd |
Tuve Sporthall |
|
14:40 |
FBC Lerum P07/08 - Herrestads AIF P08 Blå |
Rydsbergshallen |
|
Newbody P Serie G FD
|
09:00 |
Eken IBK P08 - Lindås Rasta IBK P08 2 |
Ekenhallen 1 |
|
13:30 |
Hindås IBK P08/09 - Partille IBS P08 Vit |
Hindås Idrottshall |
|
Newbody P Serie H FD
|
10:00 |
Ale IBF P09 - FBC Lerum P09P Svart |
Ale Kulturrum |
|
16:00 |
Pixbo Wallenstam IBK P09 Röd/Vit - Lindome IBK P09 Grön |
Mölnlycke Idrottshall B |
|
Newbody P Serie I FD
|
10:00 |
Lindome IBK P09 Lila - Lindås Rasta IBK P09 Grön |
Almåshallen A |
|
16:00 |
FBC Lerum P09T - Pixbo Wallenstam IBK P09 Röd |
Hjällsnäshallen B-hallen |
|
16:45 |
Kärra IBK P09 Röd - Partille IBS P09 vit |
Kärra Sporthall |
|
18:10 |
Pixbo Wallenstam IBK P09 Vit - Floda IBK P09 Vit |
Mölnlycke Idrottshall B |
|
Newbody P Serie K FD
|
09:00 |
Lindome IBK P10 Lila - Kärra IBK P10 Svart |
Almåshallen A |
|
09:00 |
Mölndals IBF P10 Svart - Partille IBS P10 vit |
Aktiviteten A-Hall |
|
10:00 |
Landvetter IBK P10 blå - Myggenäs IBK P-10 |
Pinntorps Idrottshall |
|
11:45 |
Stenungsunds IBK P10 svart - FBC Lerum P10 Panthers |
Stenungsund Arena |
|
13:40 |
Lindås IBK P10 svart - Frölunda IBK PF10 |
Askims Sporthall |
|
15:00 |
Pixbo Wallenstam IBK P10 Vit U10 - IBF Backadalen P10 Blå |
Mölnlycke Idrottshall B |
|
Newbody P Serie L FD
|
09:00 |
Partille IBS P10 blå - Lindås IBK P10 Blå |
Qvisthallen |
|
13:00 |
Eken IBK P-10 - Kärra IBK P10 Vit |
Ekenhallen 1 |
|
13:00 |
Pixbo Wallenstam IBK P10 Röd U10 - Ale IBF P10 |
Mölnlycke Idrottshall B |
|
16:15 |
Stenungsunds IBK P10 blå - Landvetter IBK P10 Vit |
Kyrkenorumskolans Idrottshall |
|
Pantamera F MR 1
|
11:50 |
Pixbo Wallenstam IBF F04 Röd - Lindome IBK F03/04 Grön |
Wallenstam Arena A |
5 - 1 |
14:30 |
Ale IBF F03 - FBC Lerum Svart |
Ale Kulturrum |
5 - 13 |
16:40 |
Landvetter IBK F04 - IBK Kungälv DJ |
Pinntorps Idrottshall |
7 - 5 |
Pantamera F MR 2
|
14:00 |
Lindås Rasta IBK F03 - FBC Vinga F01/02 |
Lindås Waves Arena |
8 - 1 |
17:30 |
Pixbo Wallenstam IBF F03/04 - Floda IBK /IBK Göteborg F02 |
Wallenstam Arena A |
3 - 3 |
Pantamera F R 1
|
11:30 |
IBF Backadalen F04/05 - IBF Älvstranden F05 |
Tuve Sporthall |
2 - 3 |
15:30 |
Landvetter IBK F03-06 Mix - Pixbo Wallenstam IBF F05 Vit |
Pinntorps Idrottshall |
5 - 2 |
Pantamera F R 2
|
13:00 |
Stenungsunds IBK F03-05 - FBC Vinga F03/04 |
Stenungsund Arena |
6 - 0 |
13:10 |
Landvetter IBK F05 Vit - IK Zenith F04-05 |
Pinntorps Idrottshall |
1 - 2 |
16:00 |
FBC Vinga F03/04 - Pixbo Wallenstam IBF F06 Vit |
Hall Of Flame |
1 - 6 |
16:00 |
Lindås Rasta IBK F04 Vit - Skår IBK F04 |
Askims Sporthall |
2 - 0 |
Pantamera F R 3 FD
|
17:45 |
IBK Kungälv F 04/05 Kastelle - Landvetter IBK F05/06 blå |
Kastellegårdshallen |
1 - 3 |
Pantamera F R 4 FD
|
10:30 |
Stenungsunds IBK F07 Gbg - IBK Kungälv F 05/06 Munkgärde |
Stenungsund Arena |
1 - 5 |
14:00 |
Eken IBK F05-07 Gul - Ale IBF F06 Blå |
Ekenhallen 1 |
6 - 6 |
14:15 |
Öckerö IBK F04 - Floda IBK F06 |
Hedenskolans Idrottshall |
9 - 0 |
Pantamera F R 5 FD
|
13:10 |
Ale IBF F06 Grön - Dingle AIK F05-06 |
Ale Kulturrum |
3 - 5 |
17:45 |
Öckerö IBK F06 - Lindome IBK F06 |
Hedenskolans Idrottshall |
4 - 1 |
Pantamera F R 6 FD
|
12:00 |
Landvetter IBK F07 - Mölndals IBF F06 |
Pinntorps Idrottshall |
4 - 0 |
15:00 |
Hindås IBK F06/07 - Ale IBF F07 |
Hindås Idrottshall |
3 - 4 |
17:00 |
Pixbo Wallenstam IBK F07 Röd - FBC Lerum F07 Röd |
Mölnlycke Idrottshall B |
2 - 2 |
Pantamera P MR 1
|
13:30 |
Varla IBK HJ 2 - FBC Aspen HJ Svart |
Lindälvshallen |
5 - 10 |
15:30 |
Lindås Rasta IBK JR akademi - IBF Backadalen HJ |
Lindås Waves Arena |
5 - 3 |
16:30 |
Lindome IBK U16 - IBK Kungälv HJ |
Almåshallen A |
3 - 6 |
Pantamera P MR 2
|
17:30 |
FBC Aspen HJ Vit - Frölunda IBK P02 |
Rydsbergshallen |
9 - 7 |
Pantamera P MR 3
|
14:30 |
Pixbo Wallenstam IBF HJ Svart - FBC Aspen HJ Röd |
Wallenstam Arena A |
4 - 3 |
Pantamera P MR 4
|
11:00 |
Lindome IBK P02/03 Lila - Partille IBS P03/P04 |
Almåshallen A |
7 - 2 |
19:00 |
Pixbo Wallenstam IBF HJ Röd - IBK Kungälv P 03 Kastelle |
Wallenstam Arena A |
4 - 9 |
Pantamera P MR 5
|
13:00 |
IBK Bergum junior herr - IBK Kungälv P 03/04 Munkgärde |
Bergumsskolan |
4 - 6 |
Pantamera P MR 6
|
16:00 |
Pixbo Wallenstam IBF P04 Röd - Landvetter IBK P02/04 Svart |
Wallenstam Arena A |
16 - 4 |
Pantamera P MR 7
|
15:45 |
Stenungsunds IBK HJ 3 - Ale IBF P03 |
Stenungsund Arena |
4 - 2 |
17:40 |
Lindås Rasta IBK P04 Svart - Partille IBS P03 Röd |
Askims Sporthall |
6 - 2 |
19:00 |
FBC Lerum P04 Röd - FBC Vinga P03-04 Blå |
Rydsbergshallen |
2 - 8 |
Pantamera P MR 8
|
12:15 |
Herrestads AIF P03/04 Blå - FBC Vinga P03-04 Orange |
Rimnershallen B-hallen |
5 - 12 |
14:15 |
Stenungsunds IBK HJ 4 - Dingle AIK P02/03 |
Stenungsund Arena |
6 - 5 |
First Leauge
|
14:20 |
FBC Lerum Integration - IBK Kungälv First League |
Hjällsnäshallen B-hallen |
11 - 3 |
Pantamera Pojkar Röd Serie 1 Västra
|
12:00 |
Billingsfors IBK - BKI Sunnanå |
Billingsfors Bollhall |
25 - 3 |
Damjunior 20
|
12:15 |
Åmåls IBK - Edebäck IBF |
Karlbergshallen Åmål |
5 - 0 |
Pantamera Pojkar Blå Serie 1 Västra
|
10:30 |
Åmåls IBK - Karlstad IBF 4 |
Karlbergshallen Åmål |
|
Herrar Div 1 Västra Götaland
|
14:15 |
FBC Partille - Floda IBK |
Qvisthallen |
6 - 2 |
Juniorallsvenskan H Herr
|
13:30 |
Frölunda IBK/Mölndals IBF - Landvetter IBK |
Aktiviteten A-Hall |
7 - 4 |
Juniorallsvenskan I Herr
|
12:00 |
Herrestads AIF - Ale IBF /Kärra IBK |
Agnebergshallen |
4 - 8 |
Herrar Div. 2
|
14:00 |
Lindome IBK H2 - IBF Backadalen |
Almåshallen A |
8 - 9 |
17:00 |
IBK Göteborg H2 - Landvetter IBK H2 |
Lundenhallen |
7 - 8 |
17:30 |
Romelanda UF H2 - Burås IK H2 |
Munkegärdehallen |
6 - 5 |
Herrar Div. 3
|
14:00 |
Surte IS IBK H3 - Dingle AIK H3 |
Bohushallen |
7 - 6 |
18:00 |
Stenungsunds IBF H3 - IBF Älvstranden H3 |
Stenungsund Arena |
8 - 3 |
Herrar Div. 5
|
15:30 |
AstraZeneca IF H5 - Melleruds IBK Div 5 |
Aktiviteten A-Hall |
15 - 7 |
17:00 |
Lindås Rasta IBK Div 6 - Utbynäs SK H5 |
Lindås Waves Arena |
4 - 2 |
Herrar Res 3*15
|
14:15 |
Kärra IBK H Res - Orust IBK Res |
Kärra Sporthall |
8 - 5 |
Herrar Veteraner
|
10:40 |
Pixbo Wallenstam IBK - Landvetter IBK HV |
Wallenstam Arena A |
5 - 0 |
13:30 |
FBC Vinga HV - Ale IBF |
Frölunda Kulturhus |
1 - 18 |
16:00 |
Surte IS IBK HV - IBK Bergum Herrvet |
Bohushallen |
11 - 3 |
Damer Div. 1
|
14:00 |
Guldhedens IK D1 - Ale IBF |
Valhalla A-hall |
6 - 6 |
14:30 |
IBK Göteborg D1 - FBC Lerum |
Torpahallen |
3 - 5 |
14:45 |
Burås IK D1 - Pixbo Wallenstam IBF |
Svingelns Sporthall |
8 - 2 |
17:00 |
Partille IBS - IK Zenith |
Qvisthallen |
6 - 5 |
Damer Div. 2
|
14:00 |
Herrestads AIF Rockerts D2 - Lindås Rasta IBK D2 |
Rimnershallen B-hallen |
4 - 4 |
19:00 |
IBK Kungälv D2 - Mölndals IBF |
Kastellegårdshallen |
4 - 4 |
Damer Div. 3
|
11:30 |
Hindås IBK D3 - Myggenäs IBK D3 |
Hindås Idrottshall |
7 - 3 |