Lila P16 GUD (02-03)
|
13:00 |
Sundsvall FBC P03 Nord - Sandvikens AIK P03/04 |
Hagahallen |
8 - 9 |
Pantamera Damer Serie A
|
12:00 |
Gullänget-Kroksta IBS - IKSU/IKSU Ungdom |
Skyttis Arena |
6 - 10 |
Pantamera Damer Serie F
|
14:30 |
Jäbo IK - Clemensnäs IF |
Örnsköldsviks Sporthall |
3 - 1 |
Damer Utveckling
|
14:00 |
IBK Ånge - Sundsvall FBC U F03 |
Minervahallen |
2 - 7 |
Pantamera Flickor Division 2B
|
11:00 |
Sundsvalls IBF F03-04 Svart - Sundvall FBC U F04/05 Väst |
Höglunda |
3 - 4 |
11:00 |
Vattjoms IK F04/05 - Nätra IBK F03-04 |
Matfors Sporthall |
2 - 0 |
11:30 |
Gullänget-Kroksta IBS F03/04 - Örnsköldsvik IBK F04 |
Örnsköldsviks Sporthall |
8 - 3 |
14:30 |
Sundvall FBC U F04/05 Väst - Nätra IBK F03-04 |
Höglunda |
8 - 0 |
Pantamera Flickor Division 4B
|
12:30 |
Sundsvalls IBF F05/06 Haga - Gullänget-Kroksta IBS F05 |
Sundsvalls Sporthall-A |
4 - 2 |
13:00 |
Jäbo IK F05-06 - Gullänget-Kroksta IBS F06 |
Örnsköldsviks Sporthall |
3 - 6 |
15:00 |
Sundsvalls IBF Södermalm 2 F0506 - Gullänget-Kroksta IBS F05 |
Sundsvalls Sporthall-A |
1 - 1 |
Pantamera Pojkar Division 1 B
|
11:00 |
Sundsvall FBC U P04 Vit - Gullänget-Kroksta IBS P03 |
Hagahallen |
3 - 5 |
11:30 |
Klockarbergets BK P03/04 Svart - Gullänget-Kroksta IBS P04 Blå |
Njurundahallen |
9 - 9 |
15:30 |
Timrå IBC P04 Röd - Gullänget-Kroksta IBS P03 |
Hagahallen |
4 - 4 |
16:00 |
Sundsvall City IBC U P02/03 - Gullänget-Kroksta IBS P04 Blå |
Höglunda |
7 - 3 |
Pantamera Pojkar Division 3 B
|
00:00 |
Gullänget-Kroksta IBS P-05 - Sundsvall FBC U P05 Öst Vit |
Skyttis Arena |
5 - 3 |
11:00 |
FBC Nordic P04/05 - Sundsvall GBK P05 |
Sundsvalls Sporthall-A |
3 - 9 |
13:30 |
Klockarbergets BK P05 - Sundsvall FBC U P04 Röd |
Njurundahallen |
4 - 5 |
Pantamera Pojkar Division 4 A
|
10:30 |
Gullänget-Kroksta IBS P-05 - Sundsvall FBC U P05 Öst Vit |
Nolaskolan |
5 - 3 |
13:30 |
Moälvens IBK P05 - Sundsvall FBC U P05 Öst Vit |
Nolaskolan |
3 - 13 |
Pantamera Pojkar Division 4 B
|
12:30 |
Vattjoms IK 05 - Sundsvall FBC U P06 Öst |
Matfors Sporthall |
2 - 2 |
Pantamera Pojkar Division 5 B
|
12:00 |
Gullänget-Kroksta IBS P06 - Sundsvall City U P06 Orange |
Nolaskolan |
4 - 6 |
13:00 |
Sundsvall City U P06 Svart - Örnsköldsvik IBK P 06 |
Höglunda |
4 - 4 |
15:00 |
Moälvens IBK P06 - Sundsvall City U P06 Orange |
Nolaskolan |
6 - 5 |
17:30 |
Sundsvall GBK P06 Röd - Örnsköldsvik IBK P 06 |
Hagahallen |
10 - 7 |
Pantamera Pojkar Division 6B
|
09:00 |
Sundsvall FBC U P08 Väst Vit - IBK Ånge PF07/08 |
Timrå Sporthall |
|
09:45 |
Sundsvall FBC U P08 Väst Svart - G/K IBS P08 Vit |
Timrå Sporthall |
|
10:30 |
Klockarbergets BK P-07/08 - IBK Ånge PF07/08 |
Timrå Sporthall |
|
11:15 |
Sundsvall FBC U P08 Väst Vit - G/K IBS P08 Vit |
Timrå Sporthall |
|
12:00 |
Sundsvall FBC U P08 Väst Svart - IBK Ånge PF07/08 |
Timrå Sporthall |
|
12:45 |
Klockarbergets BK P-07/08 - G/K IBS P08 Vit |
Timrå Sporthall |
|
13:30 |
IBK Härnösand P08 - Jäbo IK P08 |
Timrå Sporthall |
|
14:15 |
Timrå IBC P08 - Moälvens IBK P08 |
Timrå Sporthall |
|
15:00 |
Vattjoms IK P-08 - Jäbo IK P08 |
Timrå Sporthall |
|
15:45 |
IBK Härnösand P08 - Moälvens IBK P08 |
Timrå Sporthall |
|
16:30 |
Timrå IBC P08 - Jäbo IK P08 |
Timrå Sporthall |
|
17:15 |
Vattjoms IK P-08 - Moälvens IBK P08 |
Timrå Sporthall |
|
Svenska Superligan Dam
|
15:00 |
Örnsköldsvik IBK - Jönköpings IK |
Skyttis Arena |
2 - 1 |
Kval till Allsv Herr Play Off 1B
|
17:00 |
Sundsvall FBC - Gamla Stan IBK |
Sundsvalls Sporthall-A |
7 - 2 |
Kval till H1 Play Off B
|
16:00 |
Fränsta IK - Holmsund City IBC |
Fränsta Sporthall |
6 - 16 |