Pantamera Pojkar Röd Medelsvår
|
12:00 |
IBF Hedemora - IBF Borlänge |
Vasahallen |
19 - 3 |
14:00 |
Samuelsdals IF - Långshyttans IBK |
Guide Arena 2 |
5 - 0 |
Pantamera Pojkar Röd Medellätt
|
11:00 |
IBF Ludvika - Nås IF |
Lorensbergaskolan |
7 - 8 |
12:30 |
IBF Falun Ungdom - KAIS Mora UIF 1 |
Guide Arena 1 |
5 - 4 |
14:00 |
KFUM Falun - IBF Leksand |
Slätta Sporthall |
13 - 3 |
Pantamera Pojkar Röd Lätt
|
10:00 |
IBF Hedemora - IBF Borlänge |
Vasahallen |
8 - 10 |
13:00 |
IBF Ludvika - Vika IF |
Lorensbergaskolan |
2 - 10 |
Pantamera Pojkar Blå Svår Norra
|
15:00 |
Nås IF - IBF Falun Ungdom |
Nås Sporthall |
4 - 9 |
Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Norra
|
11:00 |
KAIS Mora UIF Pojkar 07 - Bjursås IK |
Idre Fjäll Arena B |
6 - 1 |
Pantamera Flickor Röd Svår
|
10:30 |
KFUM Falun - Rättviks IBF |
Haraldsbo Sporthall |
4 - 5 |
15:00 |
IBF Ludvika - IK Ljusdal |
Lorensbergaskolan |
11 - 0 |
16:00 |
IBF Leksand/Insjöns IF BK - IBF Falun Ungdom |
Leksandshallen B |
5 - 5 |
Pantamera Flickor Röd Lätt
|
10:30 |
IBF Borlänge - IBF Falun Ungdom 2 |
Ornäs Sporthall |
8 - 1 |
Pantamera Flickor Blå Svår
|
12:00 |
Digers BK - IBF Borlänge |
Orsa Sporthall |
1 - 7 |
Division 4 Herrar Dalarna/Gästrikland
|
15:00 |
Malungs IBK - IBF Hedemora |
Blå Hallen |
5 - 8 |
18:30 |
Insjöns BK 2 - Krylbo AIS |
Leksandshallen B |
12 - 7 |
Knattespelen Pojkar 08
|
08:30 |
Bjursås IK Blå lätt - IBF Falun Ungdom P 08 |
Lugnet C |
|
08:30 |
Samuelsdals IF P-08 Blå lätt - IBF Leksand P08 |
Lugnet A |
|
08:30 |
Sundborns GOIF P Blå lätt Sundborns GoIF P 08 - IBF Falun Ungdom P08-09 |
Lugnet B |
|
09:15 |
Hälsinggårdens AIK Innebandy P08 Blå lätt Norra - Borlänge IBK p08 |
Lugnet D |
|
09:15 |
IBF Borlänge Blå lätt P08 - IBF Gagnef Blå Lätt och Grön Svår IBF Gagnef 2 P08 |
Guide Arena 2 |
|
09:15 |
IBF Gagnef Blå Lätt och Grön Svår IBF Gagnef 1 P08 - Smedjebackens IBK |
Lugnet C |
|
09:15 |
Malungs IBK P07-09 Malungs IBK P08 - IBF Lokomotiv Avesta |
Lugnet B |
|
09:15 |
Rättviks IBF P08/09 Rättviks IBF P08/09 - IBF Hedemora P 08 |
Guide Arena 1 |
|
09:15 |
Älvdalens IBK - IBF Säter P08/09 |
Lugnet A |
|
10:00 |
IBF Leksand P08 - Bjursås IK Blå lätt |
Lugnet A |
|
10:00 |
Malungs IBK P07-09 Malungs IBK P08 - Sundborns GOIF P Blå lätt Sundborns GoIF P 08 |
Lugnet B |
|
10:00 |
Älvdalens IBK - Samuelsdals IF P-08 Blå lätt |
Lugnet C |
|
10:45 |
Borlänge IBK p08 - Rättviks IBF P08/09 Rättviks IBF P08/09 |
Guide Arena 1 |
|
10:45 |
IBF Gagnef Blå Lätt och Grön Svår IBF Gagnef 2 P08 - IBF Falun Ungdom P 08 |
Lugnet B |
|
10:45 |
IBF Lokomotiv Avesta - IBF Gagnef Blå Lätt och Grön Svår IBF Gagnef 1 P08 |
Lugnet C |
|
10:45 |
IBF Säter P08/09 - IBF Borlänge Blå lätt P08 |
Lugnet A |
|
10:45 |
Smedjebackens IBK - IBF Falun Ungdom P08-09 |
Lugnet D |
|
11:30 |
Bjursås IK Blå lätt - Älvdalens IBK |
Lugnet C |
|
11:30 |
IBF Hedemora P 08 - Hälsinggårdens AIK Innebandy P08 Blå lätt Norra |
Lugnet A |
|
11:30 |
Samuelsdals IF P-08 Blå lätt - Malungs IBK P07-09 Malungs IBK P08 |
Lugnet B |
|
11:30 |
Sundborns GOIF P Blå lätt Sundborns GoIF P 08 - IBF Leksand P08 |
Lugnet D |
|
12:30 |
IBF Falun Ungdom P 08 - IBF Borlänge Blå lätt P08 |
Lugnet C |
|
12:30 |
IBF Säter P08/09 - IBF Gagnef Blå Lätt och Grön Svår IBF Gagnef 2 P08 |
Lugnet D |
|
13:15 |
Borlänge IBK p08 - IBF Hedemora P 08 |
Lugnet D |
|
13:15 |
Hälsinggårdens AIK Innebandy P08 Blå lätt Norra - Rättviks IBF P08/09 Rättviks IBF P08/09 |
Lugnet C |
|
13:15 |
IBF Falun Ungdom P08-09 - IBF Gagnef Blå Lätt och Grön Svår IBF Gagnef 1 P08 |
Lugnet A |
|
13:15 |
IBF Lokomotiv Avesta - Smedjebackens IBK |
Lugnet B |
|
Knattespelen Pojkar 10
|
14:00 |
Bjursås IK Grön - IBF Hedemora |
Lugnet D |
|
14:00 |
IBF Säter P10 - KFUM Falun P-10 |
Lugnet B |
|
14:00 |
Samuelsdals IF P-10 Grön Medel - Insjöns BK 2010 DM |
Lugnet C |
|
14:00 |
Vika IF 0910 Grön Medel IB 0911 KS-19 - IBF Gagnef Grön Lätt 2 IBF Gagnef P10 |
Lugnet A |
|
14:45 |
Borlänge IBK pojkar 2010 - Rättviks IBF |
Lugnet A |
|
14:45 |
IBF Borlänge Grön medel P10 - IBF Falun Ungdom |
Lugnet C |
|
14:45 |
IBF Leksand P10 - Sundborns GOIF P Grön medel Sundborns GoIF P 10 |
Lugnet D |
|
15:45 |
IBF Gagnef Grön Lätt 2 IBF Gagnef P10 - IBF Säter P10 |
Lugnet A |
|
15:45 |
Insjöns BK 2010 DM - Vika IF 0910 Grön Medel IB 0911 KS-19 |
Lugnet D |
|
15:45 |
KFUM Falun P-10 - Bjursås IK Grön |
Lugnet B |
|
15:45 |
Samuelsdals IF P-10 Grön Medel - IBF Hedemora |
Lugnet C |
|
16:30 |
IBF Falun Ungdom - IBF Leksand P10 |
Lugnet A |
|
16:30 |
Rättviks IBF - IBF Borlänge Grön medel P10 |
Lugnet C |
|
16:30 |
Sundborns GOIF P Grön medel Sundborns GoIF P 10 - Borlänge IBK pojkar 2010 |
Lugnet D |
|
17:15 |
IBF Gagnef Grön Lätt 2 IBF Gagnef P10 - Samuelsdals IF P-10 Grön Medel |
Lugnet D |
|
17:15 |
IBF Säter P10 - Bjursås IK Grön |
Lugnet C |
|
17:15 |
KFUM Falun P-10 - Insjöns BK 2010 DM |
Lugnet B |
|
17:15 |
Vika IF 0910 Grön Medel IB 0911 KS-19 - IBF Hedemora |
Lugnet A |
|
18:00 |
Borlänge IBK pojkar 2010 - IBF Leksand P10 |
Lugnet A |
|
18:00 |
IBF Borlänge Grön medel P10 - Sundborns GOIF P Grön medel Sundborns GoIF P 10 |
Lugnet C |
|
18:00 |
IBF Falun Ungdom - Rättviks IBF |
Lugnet D |
|
Knattespelen Flickor 10
|
08:30 |
KFUM Falun F-10 - Envikens IF FL Grön (sammandrag 10/11) |
Lugnet D |
|
08:30 |
Sundborns GOIF - IBF Hedemora |
Guide Arena 1 |
|
10:00 |
Envikens IF FL Grön (sammandrag 10/11) - Sundborns GOIF |
Lugnet D |
|
10:00 |
IBF Hedemora - KFUM Falun F-10 |
Guide Arena 1 |
|
12:30 |
Envikens IF FL Grön (sammandrag 10/11) - IBF Hedemora |
Lugnet B |
|
12:30 |
KFUM Falun F-10 - Sundborns GOIF |
Lugnet A |
|
Division 5 Herrar
|
13:45 |
Stora Skedvi IK - IBF Hedemora 2 |
Skäve Arena |
18 - 6 |
14:30 |
Digers BK - Borlänge IBK |
Orsa Sporthall |
5 - 6 |
16:15 |
Långshyttans IBK - IFK Våmhus |
Långshyttans Sporthall |
8 - 11 |
Division 2 Damer Dalarna/Gästrikland
|
13:00 |
Insjön BK/IBF Leksand - Valbo IBF |
Leksandshallen B |
8 - 4 |
13:15 |
Sundborns GOIF - Storviks IF |
Haraldsbo Sporthall |
7 - 4 |
15:30 |
IBF Borlänge 2 - Hofors IBK |
Ornäs Sporthall |
2 - 8 |
Lila Damer Juniorer GUD
|
12:00 |
KAIS Mora UIF - IK Sätra/GGIK DJ |
Idre Fjäll Arena |
4 - 2 |
Division 2 Herrar GUD
|
14:00 |
Södra Tolvfors IF - Björklinge BK |
Hedviglundshallen |
5 - 10 |
15:30 |
IBK Östhammar - IBF Borlänge |
Frösåkersskolan |
4 - 6 |
16:00 |
Lokomotiv Grillby IBK - Livets Ord IF |
Enahallen |
6 - 9 |
17:00 |
Strömsbro IF - IK Sirius FBC |
Testebo Arena |
1 - 6 |
18:00 |
Skutskärs IBK - Insjöns BK |
Rotskärsskolans Sporthall |
7 - 13 |
Kval till Allsv Herr Play Off 1D
|
15:00 |
IBF Falun Ungdom - Skoghalls IBK |
Guide Arena |
2 - 4 |