Pantamera Mörkröd
|
11:10 |
Östergarns IK - Lärbro IF |
ICA Maxi Arena |
14 - 4 |
12:20 |
Endre IF Akademi - IF Hansa-Hoburg |
ICA Maxi Arena |
|
Pantamera Mörkblå Vår
|
16:30 |
Visby IBK P 06 - Visby IBK P-08 |
Innebandycenter |
|
Pantamera Ljusblå Vår
|
08:30 |
Endre IF F 06 Lag 1 - Wisby City SK |
Södervärnshallen |
0 - 0 |
09:40 |
Endre IF F 07 - Visby IBK P-09 |
Södervärnshallen |
|
10:50 |
IF Hansa-Hoburg - Visby IBK P 08 |
Södervärnshallen |
|
12:00 |
Roma IF - Endre IF F 06 Lag 2 |
Södervärnshallen |
|
Pantamera Grön prickig
|
09:00 |
Endre IF F-10 lag 2 - Visby IBK P-10 lag 1 |
Innebandycenter |
|
09:00 |
Klintehamns IK lag 1 - Endre IF F 08/09 lag 2 |
Innebandycenter |
|
09:40 |
Endre IF F 08/09 lag 2 - IF Hansa-Hoburg lag 1 |
Innebandycenter |
|
09:40 |
Visby IBK P-10 lag 1 - Klintehamns IK lag 1 |
Innebandycenter |
|
10:20 |
IF Hansa-Hoburg lag 1 - Endre IF F-10 lag 2 |
Innebandycenter |
|
Pantamera Grön randig
|
10:20 |
Stenkyrka IF - Endre IF F 08/09 lag 1 |
Innebandycenter |
|
11:00 |
IF Hansa-Hoburg lag 2 - Endre IF F 10 lag 1 |
Innebandycenter |
|
11:00 |
Visby IBK P-10 lag 2 - Stenkyrka IF |
Innebandycenter |
|
11:40 |
Endre IF F 10 lag 1 - Endre IF F 08/09 lag 1 |
Innebandycenter |
|
11:40 |
IF Hansa-Hoburg lag 2 - Klintehamns IK lag 2 |
Innebandycenter |
|
12:20 |
Stenkyrka IF - Endre IF F 10 lag 1 |
Innebandycenter |
|
12:20 |
Visby IBK P-10 lag 2 - IF Hansa-Hoburg lag 2 |
Innebandycenter |
|
13:00 |
Endre IF F 08/09 lag 1 - Klintehamns IK lag 2 |
Innebandycenter |
|
FPC P13 G
|
20:40 |
Visby IBK - Månsarps IBK |
Arenan - Jönköpings Idrottshus |
2 - 3 |
FPC P11 A
|
14:20 |
Visby IBK - Hovmantorps GOIF |
Jönköpings Idrottshus C-hall |
3 - 4 |
18:00 |
Visby IBK - Jönköpings IK 1 |
Huskvarna Sporthall B |
3 - 4 |
Damer division 2
|
18:00 |
Endre IF U-lag - FBC Katrineholm |
ICA Maxi Arena |
7 - 8 |
Pantamera Pojkar Röd Klass CD
|
14:15 |
Visby IBK - Telge SIBK |
Kvarnängshallen |
1 - 10 |
Svenska Superligan Dam
|
15:00 |
Endre IF - Malmö FBC |
ICA Maxi Arena |
9 - 2 |