Pantamera Pojk Mörkröd C VÅR
|
13:00 |
Varla IBK P 02/03 - Pixbo Wallenstam IBF P04 Röd |
Lindälvshallen |
2 - 6 |
Pantamera Flick Mörkröd B VÅR
|
11:30 |
Warberg IBF F04 Gbg - FBC Lerum Dj Röd |
Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen |
3 - 9 |
Herrar Division 2
|
14:00 |
Vinbergs IBS - Halmstads IBK |
Vinbergs Idrottshall |
7 - 6 |
Herrar Division 3
|
14:00 |
Bua IF - Onsala IBK 2 |
Bua Idrottshall |
3 - 4 |
14:00 |
Kustens IF 2 - Åsa IF |
Haverdalshallen |
2 - 8 |
18:00 |
Bräckans IBK - IBK Puma |
Lindälvshallen |
11 - 8 |
Herrar Division 4
|
13:00 |
Glommens IF 2 - Träslövsläge IF |
Skogstorps Idrottshall |
2 - 23 |
Herrar Division 4 ungdom
|
16:30 |
Vinbergs IBS - Veddige IBK |
Vinbergs Idrottshall |
6 - 7 |
17:45 |
Warberg IBF P04 - Halmstads IBK |
Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen |
5 - 8 |
Pantamera Flickor Röd 1 Vår
|
16:30 |
Åsa IF F 04/05 - Veddige IBK F 05/06 |
Åsa Idrottshall |
6 - 7 |
Pantamera Flickor Röd 2 Vår
|
12:00 |
Vinbergs IBS F 05/06 - Åsa IF F 06/F07 |
Vinbergs Idrottshall |
1 - 2 |
Pantamera Flickor Röd 3 Vår
|
16:30 |
Särö IBK F 06/07 - Fyllinge IBK |
Kullavikshallen |
2 - 0 |
Damer Division 3
|
12:20 |
Varla IBK 3 - Viskadalen IBK |
Fjärås Idrottshall |
7 - 1 |
Pantamera Flickor Röd 4 Vår
|
12:15 |
Onsala IBK F07/08 - Kustens IF F 07/08 |
Presse Idrottshall |
2 - 0 |
12:30 |
Eldsberga IBK F 06-07 - Veddige IBK F 07/08 |
Eldsbergahallen |
2 - 5 |
Pantamera Pojkar Röd 2:1 Vår
|
14:45 |
Varla IBK P 04/05 Lila - Warberg IBF P 05 Blå |
Lindälvshallen |
3 - 2 |
Pantamera Pojkar Röd 2:2 Vår
|
13:00 |
Halmstads IBK P 03/05* - Träslövsläge IF P 05/06 |
Halmstad Arena B 1 |
2 - 11 |
Pantamera Pojkar Röd 3 Vår
|
13:45 |
Onsala IBK P 06 - Viskadalen IBK Pojkar 04-07 |
Presse Idrottshall |
3 - 1 |
15:15 |
Onsala IBK P 05 - Åsa IF P06 |
Presse Idrottshall |
4 - 7 |
17:00 |
Kustens IF P 06 - Särö IBK P 06 |
Haverdalshallen |
3 - 10 |
Pantamera Pojkar Röd 4:2 Vår
|
14:00 |
Onsala IBK P 07 - Warberg IBF P 07 |
Rydets Idrottshall |
12 - 2 |
14:30 |
Sandö IBK P 04/06* - Eldsberga IBK P 05/07 |
Vallda Idrottshall |
1 - 13 |
Pantamera Pojkar Röd 4:1 Vår
|
12:30 |
Onsala IBK P 06 Rosa - Varla IBK P 06 |
Rydets Idrottshall |
4 - 5 |
13:30 |
Träslövsläge IF P 06/07 - Warberg IBF P 06 Svart |
Ankarhallen |
8 - 3 |
Pantamera Pojkar Röd 5:1 Vår
|
16:45 |
Onsala IBK P 07 - Vinbergs IBS P 06/07* |
Presse Idrottshall |
4 - 7 |
Pantamera Pojkar Röd 6 Vår
|
16:00 |
Warberg IBF P 08 Svart - Kustens IF P 07 |
Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen |
6 - 2 |
16:15 |
Varla IBK P 07 Svart - Särö IBK P 08 |
Lindälvshallen |
11 - 4 |
18:15 |
Onsala IBK P 08 Rosa - Tvååkers IBK P 07/08 |
Presse Idrottshall |
1 - 9 |
Flickor Blå Medel
|
10:00 |
Bua IF F 07/09 - Åsa IF F 08/09 1 |
Bua Idrottshall |
|
10:45 |
Särö IBK F 08/09 1 - Varla IBK F 08 |
Bua Idrottshall |
|
11:30 |
Åsa IF F 08/09 1 - Särö IBK F 08/09 1 |
Bua Idrottshall |
|
12:15 |
Varla IBK F 08 - Bua IF F 07/09 |
Bua Idrottshall |
|
13:30 |
Åsa IF F 08/09 2 - Varla IBK F 09 |
Åsa Idrottshall |
|
14:15 |
Varla IBK F 09 - Onsala IBK F 09 Rosa |
Åsa Idrottshall |
|
15:00 |
Onsala IBK F 09 Rosa - Åsa IF F 08/09 2 |
Åsa Idrottshall |
|
Pojkar Blå Medel
|
09:00 |
Onsala IBK P 09 Rosa - Varla IBK P 09 Svart 2 |
Presse Idrottshall |
|
09:00 |
Warberg IBF P 09 - Bua IF P 08/09 |
Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen |
|
09:45 |
Capricorn IC P 08/09 - Vinbergs IBS P 08/09 Blå |
Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen |
|
09:45 |
Frillesås FF P 08/09 Vit - Varla IBK P 09 Lila 1 |
Presse Idrottshall |
|
10:30 |
Bua IF P 08/09 - Capricorn IC P 08/09 |
Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen |
|
10:30 |
Varla IBK P 09 Svart 2 - Frillesås FF P 08/09 Vit |
Presse Idrottshall |
|
11:15 |
Varla IBK P 09 Lila 1 - Onsala IBK P 09 Rosa |
Presse Idrottshall |
|
11:15 |
Vinbergs IBS P 08/09 Blå - Warberg IBF P 09 |
Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen |
|
14:45 |
Träslövsläge IF P 09 - Tvååkers IBK P 08/09 |
Ankarhallen |
|
15:30 |
Halmstads IBK Röd P10 - Vinbergs IBS P 08/09 Svart |
Ankarhallen |
|
16:15 |
Tvååkers IBK P 08/09 - Veddige IBK P 09 |
Ankarhallen |
|
17:00 |
Vinbergs IBS P 08/09 Svart - Träslövsläge IF P 09 |
Ankarhallen |
|
17:45 |
Veddige IBK P 09 - Halmstads IBK Röd P10 |
Ankarhallen |
|
SSL - Svenska Superligan Dam
|
14:00 |
Warberg IC - Endre IF |
Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen |
2 - 3 |
Herrar Div 1 Södra Götaland
|
17:30 |
Warberg IBF - Munka-Ljungby IBK |
Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen |
5 - 6 |