Herrjuniorer GUD (02-03)
|
15:30 |
Sundsvall FBC Ungdom - Gävle GIK |
Skönsbergshallen |
14 - 1 |
Mittsverige Sammandrag P08-09
|
10:00 |
Sundsvall FBC Ungdom P09 Nord - Söderhamn IBF |
Aktivitetshallen |
9 - 1 |
16:45 |
Sundsvall FBC Ungdom P09 Nord - IBK Njutånger |
Aktivitetshallen |
3 - 5 |
18:15 |
Sundsvall FBC Ungdom P09 Väst - Sundsvall FBC Ungdom P09 Nord |
Aktivitetshallen |
2 - 4 |
Herrar Division 2
|
13:00 |
Jäbo IK - Gamla Stan IBK Ungdom |
Skyttis Arena |
19 - 4 |
Herrar Division 2 Mittsverige
|
12:00 |
IBK Härnösand - Jemtland Innebandy |
Öbacka SC |
11 - 5 |
13:00 |
Alfta IBK - Sundsvall FBC Ungdom |
Alfta Sporthall |
7 - 9 |
16:30 |
FBC Lo - IBK Strömsund |
Bollstahallen |
12 - 10 |
Herrjunior A
|
10:30 |
G/K IBS HJ - IBK Härnösand P04 |
Skyttis Arena |
0 - 9 |
15:30 |
Örnsköldsvik IBK HJ18 - Timrå IBC HJ18 |
Skyttis Arena |
6 - 13 |
Herrjunior B
|
|
G/K IBS HJ - IBK Härnösand P04 |
Skyttis Arena |
0 - 9 |
|
Sundsvall FBC U P05 - Klockarbergets BK HJ |
Höglunda |
7 - 6 |
Herrar Division 3
|
|
Fränsta IK Herr_Utv - IBK Härnösand |
Fränsta Sporthall |
|
15:00 |
Vattjoms IK Utv - Jäbo IK H3 |
Matfors Sporthall |
3 - 2 |
Damer Division 1 Mittsverige
|
12:00 |
Hudik/Björkberg IBK - Timrå IBC |
OilQuick Arena |
7 - 4 |
16:00 |
Sundsvalls IBF 2 - Fränsta IK |
Sundsvalls Sporthall-A |
10 - 9 |
Damer Utveckling A
|
|
Nätra IBK - FBC Lo |
Köpmanholmens Sporthall |
1 - 4 |
Damer Utveckling B
|
12:00 |
Nätra IBK - FBC Lo |
Köpmanholmens Sporthall |
1 - 4 |
Pantamera Flickor Division 1B
|
|
Sundsvalls IBF /FBC S-vall F05-06 - IBK Härnösand 05/06 |
Hagahallen |
1 - 1 |
|
Sundsvalls IBF /FBC S-vall F05-06 - Örnsköldsvik IBK F06 |
Hagahallen |
3 - 3 |
|
Sundsvalls IBF F05-06 Södermalm Vit - Örnsköldsvik IBK F06 |
|
|
Pantamera Flickor Division 2A
|
11:00 |
Brunflo FK F 06-07 - Sundsvall FBC U Röd |
Kastalskolans sporthall |
4 - 0 |
12:30 |
Sundsvalls IBF /FBC S-vall F05-06 - Örnsköldsvik IBK F06 Röd |
Höglunda |
3 - 3 |
15:00 |
IBK Ånge F05-06 - Sundsvall FBC U Röd |
Minervahallen |
4 - 3 |
16:00 |
Sundsvalls IBF F05-06 Södermalm Vit - Örnsköldsvik IBK F06 Röd |
Höglunda |
6 - 5 |
17:00 |
Sundsvalls IBF /FBC S-vall F05-06 - IBK Härnösand 05/06 |
Hagahallen |
1 - 1 |
Pantamera Flickor Division 2B
|
|
Brunflo FK F 06-07 - Sundsvall FBC U Röd |
Kastalskolans sporthall |
4 - 0 |
|
IBK Ånge F05-06 - Sundsvall FBC U Röd |
Minervahallen |
4 - 3 |
Pantamera Flickor Division 4A
|
10:30 |
Nätra IBK F07/09 - G/K IBS F08 Blå |
Köpmanholmens Sporthall |
4 - 1 |
13:30 |
Vattjoms IK F-06/08 - IBK Härnösand F07/08 |
Matfors Sporthall |
6 - 1 |
19:00 |
Sundsvalls IBF F07-08 Södermalm svart - Sundsvalls IBF F07-08 Granloholm |
Sundsvalls Sporthall-A |
3 - 5 |
Pantamera Flickor Division 4B
|
|
Nätra IBK F07/09 - G/K IBS F08 Blå |
Köpmanholmens Sporthall |
4 - 1 |
|
Vattjoms IK F-06/08 - IBK Härnösand F07/08 |
Matfors Sporthall |
|
Pantamera Flickor Division 5B
|
|
Örnsköldsvik IBK F09 - Moälvens IBK F09 |
Skyttis Arena |
3 - 3 |
Pantamera Flickor Division 6A
|
09:45 |
Sundsvalls IBF F09-10 Södermalm Vit - Sundsvalls IBF F09-10 Haga Svart |
Sundsvalls Sporthall-A |
|
11:45 |
Vattjom F08/09 - Klockarbergets BK F08/09 |
Matfors Sporthall |
|
17:15 |
Sundsvalls IBF F09-10 Södermalm Vit - Vattjom F08/09 |
Höglunda |
|
17:45 |
Örnsköldsvik IBK F09 - Moälvens IBK F09 |
Skyttis Arena |
|
Pantamera Flickor Division 6B
|
10:15 |
Jäbo IK F10 - G/K IBS F10 Vit |
Nolaskolan |
|
11:15 |
Jäbo IK F10 - Höglands AIF F10 Vit |
Nolaskolan |
|
12:15 |
G/K IBS F10 Vit - Höglands AIF F10 Vit |
Nolaskolan |
|
13:15 |
IBK Härnösand F09/10 - Moälvens IBK F10 |
Nolaskolan |
|
14:15 |
IBK Härnösand F09/10 - Örnsköldsvik IBK F10 |
Nolaskolan |
|
15:15 |
Moälvens IBK F10 - Örnsköldsvik IBK F10 |
Nolaskolan |
|
Pantamera Flickor Division 7 Syd
|
08:30 |
Sundsvall FBC U F10-11 Vit - Timrå IBC F08-12 1 |
Sundsvalls Sporthall B-hall |
|
09:15 |
Sundsvall FBC U F10-11 Vit - Vattjom F10-11 Vit |
Sundsvalls Sporthall B-hall |
|
10:00 |
Timrå IBC F08-12 1 - Vattjom F10-11 Vit |
Sundsvalls Sporthall B-hall |
|
10:45 |
Sundsvalls IBF F09-10 Haga Orange - Timrå IBC F08-12 2 |
Sundsvalls Sporthall B-hall |
|
11:30 |
Sundsvalls IBF F09-10 Haga Orange - Vattjom F10-11 Röd |
Sundsvalls Sporthall B-hall |
|
12:15 |
Timrå IBC F08-12 2 - Vattjom F10-11 Röd |
Sundsvalls Sporthall B-hall |
|
14:00 |
Klockarbergets BK F11 - Vattjom F10-11 Svart |
Njurundahallen |
|
15:00 |
Klockarbergets BK F11 - Sundsvall FBC U F10-11 Svart |
Njurundahallen |
|
16:00 |
Sundsvall FBC U F10-11 Svart - Vattjom F10-11 Svart |
Njurundahallen |
|
Pantamera Flickor Division 3B
|
|
Sundsvalls IBF F07-08 Södermalm svart - Sundsvalls IBF F07-08 Granloholm |
|
|
16:30 |
G/K IBS F07 - Jäbo IK F07 |
Örnsköldsviks Sporthall |
2 - 3 |
Pantamera Pojkar Division 1 B
|
|
FBC Nordic Sundsvall 05 - Gullänget-Kroksta IBS P06 |
Sundsvalls Sporthall-A |
2 - 9 |
|
Sundsvall City U P06 Svart - Gullänget-Kroksta IBS P06 |
|
2 - 6 |
|
Sundsvall FBC U P05 Vit - FBC Nordic Sundsvall 05 |
|
9 - 2 |
Pantamera Pojkar Division 2 A
|
|
Örnsköldsvik IBK P06 - Vakant 1 |
Skyttis Arena |
|
11:00 |
FBC Nordic Sundsvall 05 - Gullänget-Kroksta IBS P06 |
Hagahallen |
2 - 9 |
11:00 |
Sundsvall FBC U P05 Vit - FBC Nordic Sundsvall 05 |
Sundsvalls Sporthall-A |
9 - 2 |
14:30 |
Sundsvall City U P06 Svart - Gullänget-Kroksta IBS P06 |
Höglunda |
2 - 6 |
Pantamera Pojkar Division 2 B
|
|
Örnsköldsvik IBK P06 - Vakant 1 |
Skyttis Arena |
|
Pantamera Pojkar Division 3 B
|
|
Sundsvall FBC U P07 - Sundsvall FBC U P08 Öst Svartvit |
|
5 - 4 |
Pantamera Pojkar Division 4 A
|
11:00 |
Sundsvall GBK P07 - Gullänget-Kroksta IBS P07 Blå |
Höglunda |
6 - 5 |
15:45 |
Timrå IBC P07 - Gullänget-Kroksta IBS P07 Blå |
Timrå Sporthall |
12 - 2 |
17:15 |
Timrå IBC P08 - Sundsvall City IBC U P07 |
Timrå Sporthall |
6 - 5 |
Pantamera Pojkar Division 4 B
|
|
Sundsvall GBK P07 - Gullänget-Kroksta IBS P07 Blå |
|
6 - 5 |
|
Timrå IBC P08 - Sundsvall City IBC U P07 |
Timrå Sporthall |
6 - 5 |
Pantamera Pojkar Division 5 B
|
|
Sundsvall City IBC U P-08 Vit - Sundsvall FBC U P09 Nordväst |
|
5 - 2 |
Pantamera Pojkar Division 5 C
|
10:30 |
Vattjoms IK P08 Svart - Moälvens IBK P08 |
Matfors Sporthall |
9 - 7 |
14:00 |
Sundsvall FBC U P08 Svart - Moälvens IBK P08 |
Hagahallen |
9 - 3 |
Pantamera Pojkar Division 5 D
|
|
Sundsvall City IBC U P 08 Orange - Sundsvall FBC U P09 Öst Svart |
|
5 - 3 |
|
Timrå IBC P09 Röd - Sundsvall FBC U P09 Väst |
Timrå Sporthall |
|
|
Vattjoms IK P08 Svart - Moälvens IBK P08 |
Matfors Sporthall |
9 - 7 |
Pantamera Pojkar Division 6B Syd
|
08:30 |
Timrå IBC P10 - Vattjom P10 |
Timrå Sporthall |
|
10:45 |
Klockarberget BK P09 - Sundsvall City IBC U P09 Svart |
Timrå Sporthall |
|
11:30 |
Klockarberget BK P09 - Sundsvall FBC U P10 Väst Svart |
Timrå Sporthall |
|
12:15 |
Sundsvall City IBC U P09 Svart - Sundsvall FBC U P10 Väst Vit |
Timrå Sporthall |
|
13:00 |
SKB Sundsvall IF P09-10 - Sundsvall City IBC U P10 Orange |
Timrå Sporthall |
|
13:45 |
SKB Sundsvall IF P09-10 - Sundsvall FBC U P10 Öst |
Timrå Sporthall |
|
14:30 |
Sundsvall City IBC U P10 Orange - Sundsvall FBC U P10 Öst |
Timrå Sporthall 15 |
|
Pantamera Pojkar Division 6B Nord
|
10:45 |
Moälvens IBK P10 - G/K IBS P10 |
Höglandshallen Örnsköldsvik |
|
11:45 |
Moälvens IBK P10 - Husums IBK PF09 |
Höglandshallen Örnsköldsvik |
|
12:45 |
G/K IBS P10 - Husums IBK PF09 |
Höglandshallen Örnsköldsvik |
|
13:30 |
Höglands AIF P10 - Örnsköldsviks IBK P09 |
Örnsköldsviks Sporthall |
|
14:20 |
Örnsköldsvik IBK P10 - Höglands AIF P10 |
Örnsköldsviks Sporthall |
|
15:10 |
Örnsköldsvik IBK P10 - Örnsköldsviks IBK P09 |
Örnsköldsviks Sporthall |
|
Pantamera Pojkar Division 7 Syd
|
13:15 |
Klockarberget P11-12 Svart - S-vall FBC U P11 Öst |
Sundsvalls Sporthall B-hall |
|
15:30 |
Sundsvall City IBC U P10 Svart - S-vall City IBC U PF11 Vit |
Sundsvalls Sporthall B-hall |
|
16:15 |
Sundsvall City IBC U P10 Svart - S-valls GBK P11 Röd |
Sundsvalls Sporthall B-hall |
|
17:00 |
S-valls GBK P11 Röd - S-vall City IBC U PF11 Vit |
Sundsvalls Sporthall B-hall |
|
17:45 |
S-vall City IBC U PF11 Svart - S-valls GBK P11 Svart |
Sundsvalls Sporthall B-hall |
|
18:30 |
S-vall City IBC U PF11 Svart - Timrå IBC P11 |
Sundsvalls Sporthall B-hall |
|
19:15 |
S-valls GBK P11 Svart - Timrå IBC P11 |
Sundsvalls Sporthall B-hall |
|