Newbody Flick Serie A
|
11:00 |
Landvetter IBK F09 Blå - Eken IBK F09/10 Gul |
Landvetter Idrottshall |
|
Pantamera Pojk Röd A
|
18:30 |
Floda IBK P06 - IBK Kungälv P 05/06 Blå |
Nova Floda Sportcenter |
1 - 5 |
Pantamera Pojk Röd C
|
18:05 |
Pixbo Wallenstam IBF P07 Rödrävar - FBC Lerum P06 Röd |
Wallenstam Arena A |
4 - 0 |
Pantamera Pojk Röd G
|
10:40 |
Pixbo Wallenstam IBF P07 Svarträvar - IBK Kungälv P 07 Vit |
Wallenstam Arena A |
8 - 3 |
Pantamera Pojk Röd H
|
18:30 |
Öckerö IBK P05-07 Vit - IBK Kungälv P07 Svart |
Hedenskolans Idrottshall |
1 - 1 |
Pantamera Pojk Röd I
|
10:20 |
Herrestads AIF WH Rockets P06/07 - Överby IBK P07 |
Rampen Sporthall (Källdalsskolan) |
5 - 1 |
Pantamera Pojk Röd K FD
|
11:15 |
Hindås IBK P07/08 svart - Lindås Rasta IBK P08 2 |
Hindås Idrottshall |
3 - 11 |
17:10 |
Landvetter IBK P0809 Röd - Kärra IBK P08-09 Röd |
Önnerödshallen |
5 - 5 |
Pantamera Pojk Röd L FD
|
14:30 |
Landvetter IBK P08 Blå - FBC Partille P08 Röd |
Önnerödshallen |
3 - 4 |
15:50 |
Stenungsunds IBK P08 Vit - IBK Kungälv P08 K Svart |
Kyrkenorumskolans Idrottshall |
12 - 1 |
Pantamera Pojk Röd O FD
|
11:50 |
Herrestads AIF WH Rockets P08 - IBF Backadalen P08 Röd |
Rampen Sporthall (Källdalsskolan) |
3 - 3 |
Pantamera Pojk Röd P FD
|
10:00 |
Surte IS IBK P 08 - Utbynäs SK P08 |
Bohushallen |
7 - 2 |
14:30 |
Stenungsunds IBK P08 Blå - Kärra IBK P08-09 Svart |
Kyrkenorumskolans Idrottshall |
13 - 4 |
Newbody Pojk Serie A
|
09:00 |
FBC Partille P09 Blå - Floda IBK P09 |
Qvisthallen |
|
13:30 |
Landvetter IBK P09 Blå - Lindome IBK P09 Grön |
Önnerödshallen |
|
Pantamera Flick Mörkröd A
|
13:00 |
IBF Älvstranden F05 Svart - Lindome IBK F03/04 Grön |
Santoshallen |
7 - 3 |
Pantamera Flick Mörkröd C
|
14:00 |
Ale IBF DJ Vit - IBK Kungälv DJ Mix |
Ale Kulturrum |
2 - 3 |
17:15 |
Stenungsunds IBK F05 - Lindås Rasta IBK F05 Vit |
Kyrkenorumskolans Idrottshall |
6 - 3 |
Pantamera Flick Röd B
|
13:00 |
IBK Alingsås F06/07 Göteborg - Landvetter IBK F0508 |
Stadsskogshallen, Alingsås |
6 - 4 |
Pantamera Flick Röd C
|
12:30 |
Ale IBF F06/07 Blå - Landvetter IBK F07 Blå |
Ale Kulturrum |
4 - 3 |
Pantamera Flick Röd D
|
10:20 |
Mölndals IBF Röd - Kärra IBK F07 Röd |
Katrinebergshallen |
2 - 3 |
Pantamera Flick Röd E FD
|
09:00 |
Mölndals IBF Vit - FBC Vinga F08 |
Katrinebergshallen |
8 - 0 |
10:20 |
Eken IBK F06-07 - Dingle AIK F07-08 |
Ekenhallen 1 |
13 - 1 |
Pantamera Flick Röd F FD
|
14:35 |
Öckerö IBK F06-09 - Stenungsunds IBK F08/09 Blå |
Hedenskolans Idrottshall |
2 - 12 |
Pantamera Flick Röd G FD
|
11:00 |
Ale IBF F08/09 - FBC Lerum F08 |
Ale Kulturrum |
4 - 0 |
11:30 |
Surte IS IBK F08 - Lindome IBK F08/09 |
Bohushallen |
1 - 4 |
Pantamera Flick Röd H FD
|
10:00 |
FBC Partille F08/09 - IBK Bergum F07/09 |
Qvisthallen |
2 - 3 |
Pantamera Pojk Mörkröd D
|
12:40 |
Lindome IBK P05 Lila - IBF Backadalen HJ Röd |
Almåshallen B |
8 - 1 |
13:20 |
FBC Partille P05 Röd - Lindås Rasta IBK P05 Blå |
Qvisthallen |
11 - 2 |
Pantamera Pojk Mörkröd E
|
11:30 |
Stenungsunds IBK HJ 4 - Warberg IBF P05 Gbg |
Stenungsund Arena |
2 - 8 |
Pantamera Pojk Mörkröd G
|
13:20 |
Herrestads AIF WH Rockets P05 - IK Zenith P06 Grön |
Rampen Sporthall (Källdalsskolan) |
3 - 11 |
Pantamera Flickor Röd Serie 4 Västra
|
10:00 |
Åmåls IBK - BKI Sunnanå/Hultsberg/Björkås IBF |
Karlbergshallen Åmål |
4 - 5 |
Pojkar Blå Serie 2 Västra
|
11:45 |
Åmåls IBK - BKI Sunnanå |
Karlbergshallen Åmål |
|
Pojkar Blå Serie 3 Västra
|
13:00 |
Billingsfors IBK - Åmåls IBK 2 |
Billingsfors Bollhall |
|
Herrar Allsvenskan Södra
|
15:00 |
Lindås Rasta IBK - Lillån IBK |
Lindås Waves Arena |
5 - 6 |
16:00 |
FBC Lerum - Karlstad IBF |
Lerum Arena A |
3 - 9 |
Damer Allsvenskan Södra
|
13:00 |
Pixbo Wallenstam IBF - Hovslätts IK |
Wallenstam Arena A |
3 - 0 |
14:00 |
Floda IBK - Craftstadens IBK Oskarshamn |
Nova Floda Sportcenter |
1 - 6 |
Herrar Div 1 Södra Götaland
|
15:30 |
FBC Partille - Halmstads IBK |
Partillebohallen |
5 - 4 |
16:00 |
Pixbo Wallenstam IBF - IBK Landskrona |
Wallenstam Arena A |
3 - 4 |
Juniorallsvenskan H HJ18
|
15:20 |
Mölndals IBF - Jönköpings IK Ungdom |
Aktiviteten A-Hall |
2 - 5 |
Herrar Div. 2
|
13:30 |
Frölunda IBK H2 - IBF Älvstranden H2 |
Frölunda Kulturhus |
0 - 4 |
Herrar Div. 3
|
15:15 |
Kärra IBK H3 - Floda IBK H3 |
Kärra Sporthall |
7 - 7 |
17:00 |
Lindome IBK H3 - Torslanda IBF H3 |
Almåshallen A |
5 - 6 |
19:40 |
Pixbo Wallenstam IBF H3 - IBK Kungälv H3 |
Wallenstam Arena A |
7 - 3 |
Herrar Div. 5
|
14:20 |
Hindås IBK H5 - Kärra IBK H6N |
Hindås Idrottshall |
2 - 5 |
17:00 |
Mölndals IBF H5 - Nödinge IBK H6N |
Aktiviteten A-Hall |
11 - 2 |
18:30 |
Landvetter IBK H5 - Hisingskärra IBK H5 |
Önnerödshallen |
13 - 5 |
Herrar Div. 6
|
15:40 |
Frölunda IBK H6 - Utbynäs SK H6 |
Frölunda Kulturhus |
4 - 7 |
16:40 |
FBC Partille H6 - IBF Älvstranden H6 |
Qvisthallen |
9 - 6 |
Herrar Veteraner
|
17:30 |
Surte IS IBK HV - FBC Partille HV |
Bohushallen |
6 - 0 |
Damer Div. 1
|
13:15 |
FBC Lerum D1 - Kärra IBK D1 |
Lerum Arena A |
9 - 2 |
14:00 |
IBK Göteborg D1 - FBC Partille D1 |
Torpahallen |
3 - 12 |
Damer Div. 2
|
17:15 |
Lindome IBK Utv D2 - Herrestads AIF WH Rockets D2 |
Almåshallen B |
5 - 3 |
17:45 |
Lindås Rasta IBK D2 - Dingle AIK D2 |
Lindås Waves Arena |
12 - 0 |
Damer Div. 3
|
16:15 |
Öckerö IBK / IK Zenith D3 - Ale IBF D3 |
Hedenskolans Idrottshall |
6 - 1 |
16:30 |
Floda IBK Damer D3 - IBK Bergum D3 |
Nova Floda Sportcenter |
2 - 3 |