Pantamera Pojkar Blå Division 2 Svår (10-11) Gästrikland
|
11:30 |
Skutskärs IBK P09-10 2 Svår - Strömsbro IF P11 |
Rotskärsskolans Sporthall |
|
Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra
|
11:30 |
Rosersberg Arlanda IBK/ Sigtuna IF IBK - Vaxholms IBF |
Rosershallen |
|
14:20 |
Vaksala SK - IK Frej Täby IBK |
IFU Arena Tell Media Group (B) |
|
Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A
|
12:45 |
Rosersberg Arlanda IBK - Väsby AIK (A) |
Rosershallen |
|
Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt A
|
10:30 |
Rosersberg Arlanda IBK - Väsby AIK |
Rosershallen |
|
H3 grupp 1
|
10:30 Uppskj. |
IBK Uppsala Teknologer U - Uppsala Life IF |
IFU Arena DHinox |
|
H4
|
14:30 Uppskj. |
IBF Roslagsalliansen - IS Saga U |
Sportcentrum |
|
14:30 Uppskj. |
SK Vide - Enköpings IBK U |
CIK A |
|
17:00 Uppskj. |
Fyris Nabla IBK - Storvreta AIK |
IFU Arena Gibon |
|
H5
|
11:30 Uppskj. |
Gottsunda IBF U - IBS Fålhagen |
Gottsundahallen |
|
13:30 Uppskj. |
IBK Östhammar U - Uppsala Life IF U |
Frösåkersskolan |
|
H6V
|
11:10 Uppskj. |
SK Vide U - Nyby IBK |
CIK A |
|
13:00 Uppskj. |
Stenhagens KK Legends - IFK Dannemora/Ö Herr U |
Stenhagen BoKC |
|
18:50 Uppskj. |
Fyris Nabla IBK U - Wåhla IBK |
IFU Arena Gibon |
|
H3 grupp 2
|
12:30 Uppskj. |
Hagunda IBF - Loke IBK |
IFU Arena DHinox |
|
14:30 Uppskj. |
Bälinge IF - Midas IBK |
IFU Arena DHinox |
|
HJ Uppland
|
16:30 Uppskj. |
Björklinge BK - Hagunda IF/Stenhagens KK |
IFU Arena DHinox |
|
17:30 Uppskj. |
Rosersberg Arlanda IBK - IK Sirius FBC |
Ekilla Sporthall |
|
18:00 Uppskj. |
Bålsta FBC - FBC Uppsala |
Fridegårdsskolan |
|
D2
|
16:00 Uppskj. |
Storvreta Ungdom IBK - IBK Uppsala Teknologer U |
Storvreta IBK Sporthall |
|
19:15 Uppskj. |
Alunda IBF U - Björklinge BK U |
Olandshallen |
|
D3
|
12:10 Uppskj. |
IBF Roslagsalliansen - VÅSC |
Sportcentrum |
|
12:50 Uppskj. |
SK Vide - Enköpings IBK U |
CIK A |
|
Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12)
|
09:00 |
Björklinge BK P12 Röd - Vakant plats 1 syskonlag |
Björklinge Sporthall |
|
09:00 |
Björklinge BK P12 Svart - Alunda IBF P12 svart |
Björklinge Sporthall |
|
09:25 |
Tierp IBK P12 - Alunda IBF P12 blå |
Björklinge Sporthall |
|
09:25 |
Vakant plats 1 syskonlag - Alunda IBF P12 svart |
Björklinge Sporthall |
|
09:50 |
Björklinge BK P12 Svart - Alunda IBF P12 blå |
Björklinge Sporthall |
|
09:50 |
Tierp IBK P12 - Björklinge BK P12 Röd |
Björklinge Sporthall |
|
10:15 |
Björklinge BK P12 Röd - Alunda IBF P12 svart |
Björklinge Sporthall |
|
10:15 |
Björklinge BK P12 Svart - Tierp IBK P12 |
Björklinge Sporthall |
|
10:40 |
Alunda IBF P12 blå - Vakant plats 1 syskonlag |
Björklinge Sporthall |
|
10:40 |
Alunda IBF P12 svart - Tierp IBK P12 |
Björklinge Sporthall |
|
11:05 |
Björklinge BK P12 Röd - Alunda IBF P12 blå |
Björklinge Sporthall |
|
11:05 |
Vakant plats 1 syskonlag - Björklinge BK P12 Svart |
Björklinge Sporthall |
|
Knatteligan Pojkar grön 2V (P12)
|
|
Gottsunda IBF P12 - Vaksala SK P 12 svart 2 |
Gottsundahallen |
|
|
Gottsunda IBF P12 - SK Vide PF11/12 Vit |
Gottsundahallen |
|
|
Gottsunda IBF P12 - SK Vide PF11/12 Vit 2 |
Gottsundahallen |
|
|
Gottsunda IBF vit - SK Vide PF11/12 Vit 2 |
Gottsundahallen |
|
|
Gottsunda IBF vit - Örsundsbro IF P12 |
Gottsundahallen |
|
|
Gottsunda IBF vit - SK Vide PF11/12 Vit |
Gottsundahallen |
|
|
SK Vide PF11/12 Vit - Örsundsbro IF P12 |
Gottsundahallen |
|
|
SK Vide PF11/12 Vit 2 - Vaksala SK P 12 svart 2 |
Gottsundahallen |
|
|
Vaksala SK P 12 svart 2 - SK Vide PF11/12 Vit |
Gottsundahallen |
|
|
Vaksala SK P 12 svart 2 - Gottsunda IBF vit |
Gottsundahallen |
|
|
Örsundsbro IF P12 - Gottsunda IBF P12 |
Gottsundahallen |
|
|
Örsundsbro IF P12 - SK Vide PF11/12 Vit 2 |
Gottsundahallen |
|
Pantamera Pojkar blå 4V POOL
|
09:00 |
Bålsta FBC P11 - Stenhagens KK P11/12 Svart |
Fridegårdsskolan |
|
10:00 |
IK Sirius FBC P12 Svart - Stenhagens KK P11/12 Röd |
Fridegårdsskolan |
|
11:00 |
IK Sirius FBC P12 Svart - Stenhagens KK P11/12 Svart |
Fridegårdsskolan |
|
12:00 |
Bålsta FBC P11 - Stenhagens KK P11/12 Röd |
Fridegårdsskolan |
|
13:00 |
Wåhla IBK - Enköpings IBK |
Östervåla Sporthall |
|
14:00 |
Enköpings IBK - Frötuna IBF vit |
Östervåla Sporthall |
|
15:00 |
Frötuna IBF vit - Wåhla IBK |
Östervåla Sporthall |
|
Pantamera Pojkar blå 1Ö
|
09:40 |
Alunda IBF P09 - Bälinge IF P09 gul |
Olandshallen |
|
11:00 |
Tierp IBK P09 - IK Sirius FBC P09 Svart |
Aspenhallen |
|
13:30 |
Tobo/Örbyhus FF P09/10 - IK Sirius FBC P09 |
Örbyhus Sporthall |
|
16:40 |
Björklinge BK P08/09 - Almunge IK P08/09 Blå 1 |
Björklinge Sporthall |
|
17:50 |
Vaksala SK P09 - IBF Roslagsalliansen P09NE |
IFU Arena Upplands Energi |
|
Pantamera Pojkar blå 2Ö
|
08:30 |
Alunda IBF P10 - IBK Östhammar P09/10 |
Olandshallen |
|
13:10 |
Björklinge BK P10 - Frötuna IBF P 10 |
Björklinge Sporthall |
|
14:40 |
Storvreta IBK P10 - IK Sirius FBC P09 Blå |
Ärentunaskolan |
|
16:40 |
Vaksala SK P10 Gul - IFK Dannemora/Ö |
IFU Arena Upplands Energi |
|
Pantamera Pojkar blå 2V
|
11:00 |
IBF Roslagsalliansen P09 Rimbo - SK Vide P09 |
Sportcentrum |
|
11:00 |
Örsundsbro IF P10 - Stenhagens KK P09/10 Röd |
Örsundsbro Sporthall |
|
12:45 |
Enköpings IBK P10 - Gottsunda IBF P10 |
S:t Ilianshallen |
|
13:00 |
Bålsta FBC P10 - IK Sirius FBC P10/11 |
Fridegårdsskolan |
|
13:10 |
FBC Uppsala P10 - Rosersberg Arlanda IBK P10/11 |
IFU Arena Gibon |
|
13:10 |
Vaksala SK P10 Svart - Uppsala Life IF P10 |
IFU Arena Upplands Energi |
|
Pantamera Pojkar blå 3
|
10:30 |
Rosersberg Arlanda IBK P11 - SK Vide PF10 Blå Div1 |
Ekilla Sporthall |
|
11:20 |
Väddö IF - Tierp IBK P10/11 |
Vikingahallen |
|
12:00 |
Björklinge BK P11 - Rasbo IK P10/11 |
Björklinge Sporthall |
|
12:00 |
Vaksala SK P 11 Gul - Uppsala Life IF P11 |
IFU Arena Upplands Energi |
|
15:30 |
FBC Uppsala P11 - Almunge IK P10/11 Gul Blå 3 |
IFU Arena Upplands Energi |
|
Pantamera Pojkar blå 1V
|
11:00 |
Fjärdhundra SK - Rosersberg Arlanda IBK P09 vit |
Fjärdhundra Sporthall |
|
14:15 |
Bålsta FBC P09 - Hagunda IF |
Fridegårdsskolan |
|
16:00 |
Örsundsbro IF Pojkar 09 - SK Vide P09 Vit |
Örsundsbro Sporthall |
|
19:00 |
Vaksala SK P09 - Storvreta IBK P09 |
IFU Arena Upplands Energi |
|
Pantamera Pojkar röd div 1
|
|
SK Vide Pojkar div 1 - Gottsunda IBF P03 |
CIK A |
|
Pantamera Pojkar röd div 6
|
10:50 Uppskj. |
Funbo IF - Hagunda IF P07 |
IFU Arena Gibon |
|
12:30 Uppskj. |
IFK Dannemora/Ö - IK Sirius FBC/IBK |
Österby Sim o Sporthall |
|
14:20 Uppskj. |
Storvreta IBK P 07 - SK Vide P07 |
Storvreta IBK Sporthall |
|
19:00 Uppskj. |
Björklinge BK P06/07 - Alunda IBF P07 Blå |
Björklinge Sporthall |
|
Pantamera Pojkar röd div 2
|
11:00 Uppskj. |
Alunda IBF P05 - IS Saga P07 div 2 |
Olandshallen |
|
13:45 Uppskj. |
Tierp IBK - Hagunda IF P05 |
Aspenhallen |
|
15:10 Uppskj. |
Almunge IK - Storvreta IBK/Storvreta Ungdom IBK P05 |
Almunge Sporthall |
|
18:30 Uppskj. |
Örsundsbro IF - SK Vide Pojkar div 2 |
Örsundsbro Sporthall |
|
20:10 Uppskj. |
Björklinge BK P04 - IK Sirius FBC P06 |
Björklinge Sporthall |
|
Pantamera Pojkar röd div 5
|
09:30 Uppskj. |
Frötuna IBF P06/07 - Hagunda IF /Stenhagens KK |
Sävja Sporthall |
|
12:00 Uppskj. |
Västerlöfsta IBF P 06-07 - Tobo/Örbyhus FF P05060708 |
Heby Sporthall |
|
16:30 Uppskj. |
Enköpings IBK - IBK Östhammar P05/06 |
S:t Ilianshallen |
|
16:45 Uppskj. |
Bålsta FBC P05/06 - IK Sirius FBC |
Fridegårdsskolan |
|
Pantamera Pojkar röd div 7
|
|
Tierp IBK P06 - Storvreta IBK P-07 |
Aspenhallen |
|
12:00 Uppskj. |
Frötuna IBF P06/07 - IK Sirius FBC/IBK Blå |
Sävja Sporthall |
|
12:40 Uppskj. |
Väddö IF P07 - FBC Uppsala P08 |
Vikingahallen |
|
14:20 Uppskj. |
Vaksala SK P07 - Hagunda IF P07 2 |
IFU Arena Upplands Energi |
|
15:10 Uppskj. |
Alunda IBF P07 svart - Enköpings IBK |
Olandshallen |
|
Pantamera Pojkar röd div 4
|
14:20 Uppskj. |
Björklinge BK P06/07 Svart - IS Saga P07 div 4 |
Björklinge Sporthall |
|
Pantamera Pojkar röd div 8
|
10:50 Uppskj. |
Vaksala SK P08 - SK Vide P08 Blå |
IFU Arena Upplands Energi |
|
15:15 Uppskj. |
Enköpings IBK P08 - IFK Dannemora/Ö |
S:t Ilianshallen |
|
Pantamera Pojkar röd div 9V
|
14:00 Uppskj. |
Enköpings IBK - Hagunda IF P08 |
S:t Ilianshallen |
|
15:30 Uppskj. |
Bålsta FBC P08 - SK Vide P08 VIt |
Fridegårdsskolan |
|
16:00 Uppskj. |
Wåhla IBK - Stenhagens KK P07/08 Röd |
Östervåla Sporthall |
|
Pantamera Pojkar röd div 9Ö
|
09:40 Uppskj. |
Vaksala SK P 08 - Storvreta IBK 08 |
IFU Arena Upplands Energi |
|
13:10 Uppskj. |
IK Sirius FBC P08 Blå - Midas IBK P08 |
IFU Arena Tell Media Group (B) |
|
13:50 Uppskj. |
Almunge IK - Tierp IBK P08 |
Almunge Sporthall |
|
Knatteligan Flickor grön 2 (11/12)
|
|
Alunda IBF F11-12 svart - IK Sirius IBK |
Frösåkersskolan |
|
|
Alunda IBF F11-12 vit - IFK Dannemora/Ö |
Frösåkersskolan |
|
|
Hagunda IF F11/12 1 - Vaksala SK F 12 Gul |
Lillkyrkahallen |
|
|
Hagunda IF F11/12 2 - Västerlöfsta IBF |
Lillkyrkahallen |
|
|
IBK Östhammar F11/12 svart - Alunda IBF F11-12 svart |
Frösåkersskolan |
|
|
IBK Östhammar F11/12 svart - Alunda IBF F11-12 vit |
Frösåkersskolan |
|
|
IBK Östhammar F11/12 svart - IK Sirius IBK |
Frösåkersskolan |
|
|
IBK Östhammar F11/12 vit - Alunda IBF F11-12 svart |
Frösåkersskolan |
|
|
IBK Östhammar F11/12 vit - Alunda IBF F11-12 vit |
Frösåkersskolan |
|
|
IBK Östhammar F11/12 vit - IFK Dannemora/Ö |
Frösåkersskolan |
|
|
IFK Dannemora/Ö - IBK Östhammar F11/12 svart |
Frösåkersskolan |
|
|
IFK Dannemora/Ö - Alunda IBF F11-12 svart |
Frösåkersskolan |
|
|
IK Sirius IBK - Alunda IBF F11-12 vit |
Frösåkersskolan |
|
|
IK Sirius IBK - IBK Östhammar F11/12 vit |
Frösåkersskolan |
|
|
Södra Trögds IK F11/12 - Hagunda IF F11/12 1 |
Lillkyrkahallen |
|
|
Södra Trögds IK F11/12 - Hagunda IF F11/12 2 |
Lillkyrkahallen |
|
|
Södra Trögds IK F11/12 - Vaksala SK F 12 Gul |
Lillkyrkahallen |
|
|
Vaksala SK F 12 Gul - Örsundsbro IF F11/12 |
Lillkyrkahallen |
|
|
Vaksala SK F 12 Gul - Hagunda IF F11/12 2 |
Lillkyrkahallen |
|
|
Västerlöfsta IBF - Hagunda IF F11/12 1 |
Lillkyrkahallen |
|
|
Västerlöfsta IBF - Södra Trögds IK F11/12 |
Lillkyrkahallen |
|
|
Örsundsbro IF F11/12 - Hagunda IF F11/12 2 |
Lillkyrkahallen |
|
|
Örsundsbro IF F11/12 - Hagunda IF F11/12 1 |
Lillkyrkahallen |
|
|
Örsundsbro IF F11/12 - Västerlöfsta IBF |
Lillkyrkahallen |
|
12:00 |
Vaksala SK F 12 svart - Almunge IK F11/12 Röd |
IFU Arena A |
|
12:00 |
Vaksala SK F 12 Vit - Storvreta IBK F12 svart |
IFU Arena A |
|
12:25 |
Storvreta IBK F12 - Almunge IK F11/12 Gul |
IFU Arena A |
|
12:25 |
Storvreta IBK F12 svart - Almunge IK F11/12 Röd |
IFU Arena A |
|
12:50 |
Storvreta IBK F12 - Vaksala SK F 12 Vit |
IFU Arena A |
|
12:50 |
Vaksala SK F 12 svart - Almunge IK F11/12 Gul |
IFU Arena A |
|
13:15 |
Vaksala SK F 12 svart - Storvreta IBK F12 |
IFU Arena A |
|
13:15 |
Vaksala SK F 12 Vit - Almunge IK F11/12 Röd |
IFU Arena A |
|
13:40 |
Almunge IK F11/12 Gul - Storvreta IBK F12 svart |
IFU Arena A |
|
13:40 |
Almunge IK F11/12 Röd - Storvreta IBK F12 |
IFU Arena A |
|
14:05 |
Storvreta IBK F12 svart - Vaksala SK F 12 svart |
IFU Arena A |
|
14:05 |
Vaksala SK F 12 Vit - Almunge IK F11/12 Gul |
IFU Arena A |
|
Knatteligan Flickor grön 3 (12/13)
|
09:00 |
IK Sirius IBK - Bälinge IF F13 |
IFU Arena A |
|
09:00 |
Rasbo IK F10/13 Röd - Tierp IBK F12 |
IFU Arena A |
|
09:25 |
Tierp IBK F12 - Bälinge IF F13 |
IFU Arena A |
|
09:25 |
Vakant plats 1 syskonlag - Rasbo IK F10/13 Vit |
IFU Arena A |
|
09:50 |
IK Sirius IBK - Rasbo IK F10/13 Vit |
IFU Arena A |
|
09:50 |
Vakant plats 1 syskonlag - Rasbo IK F10/13 Röd |
IFU Arena A |
|
10:15 |
IK Sirius IBK - Vakant plats 1 syskonlag |
IFU Arena A |
|
10:15 |
Rasbo IK F10/13 Röd - Bälinge IF F13 |
IFU Arena A |
|
10:40 |
Bälinge IF F13 - Vakant plats 1 syskonlag |
IFU Arena A |
|
10:40 |
Rasbo IK F10/13 Vit - Tierp IBK F12 |
IFU Arena A |
|
11:05 |
Rasbo IK F10/13 Röd - Rasbo IK F10/13 Vit |
IFU Arena A |
|
11:05 |
Tierp IBK F12 - IK Sirius IBK |
IFU Arena A |
|
Pantamera Flickor blå 1
|
08:30 |
Vaksala SK F 09 - Frötuna IBF F08/09 |
IFU Arena Upplands Energi |
|
12:30 |
Almunge IK F08/09 Blå 1 - Bälinge IF F08/09 Gul |
Almunge Sporthall |
|
13:30 |
Rosersberg Arlanda IBK/Sigtuna IF - Frötuna IBF F 08/09 |
Ekilla Sporthall |
|
17:50 |
Björklinge BK F08/09 - Storvreta IBK F09 |
Björklinge Sporthall |
|
Pantamera Flickor blå 3
|
12:00 |
Rosersberg Arlanda IBK F10/11 - Hagunda IF F09/10 |
Ekilla Sporthall |
|
13:30 |
Örsundsbro IF F10/11 - Storvreta IBK F11 |
Örsundsbro Sporthall |
|
15:30 |
FBC Uppsala F10 - Frötuna IBF F10/11 blå |
IFU Arena Tell Media Group (B) |
|
16:40 |
Funbo IF Innebandy F10/11 - Vaksala SK F 11 |
IFU Arena Tell Media Group (B) |
|
Pantamera Flickor blå 2
|
09:40 |
Vaksala SK F10 - Hagunda IF F09/10 Knatte |
IFU Arena Tell Media Group (B) |
|
11:00 |
IFK Dannemora/Ö - IBK Östhammar IBK Östhammar F09/10 |
Österby Sim o Sporthall |
|
12:00 |
Tobo/Örbyhus FF F080910 - Bälinge IF F10 Svart |
Örbyhus Sporthall |
|
12:00 |
Vaksala SK F 10 - Bälinge IF F10 Gul |
IFU Arena Tell Media Group (B) |
|
Pantamera Flickor röd div 2
|
10:00 Uppskj. |
SK Vide Flickor Röd - IK Sirius IBK F06 |
CIK A |
|
14:00 Uppskj. |
Alunda IBF F05-06 - FBC Uppsala F05 |
Olandshallen |
|
Pantamera Flickor röd div 3
|
10:50 Uppskj. |
Vaksala SK F06 Gul - Bälinge IF F06/07 |
IFU Arena Tell Media Group (B) |
|
13:30 Uppskj. |
Frötuna IBF - Storvreta IBK F07 |
Sävja Sporthall |
|
15:30 Uppskj. |
Vaksala SK F06 Svart 1 - Enköpings IBK F06-07 |
IFU Arena Tell Media Group (B) |
|
Pantamera Flickor röd div 4
|
17:50 Uppskj. |
IK Sirius IBK F08 - Vaksala SK F08 |
IFU Arena Tell Media Group (B) |
|
Pantamera Flickor röd div 5
|
08:30 Uppskj. |
Vaksala SK F 08 - IK Sirius IBK |
IFU Arena Tell Media Group (B) |
|
12:45 Uppskj. |
Alunda IBF F08-09 - FBC Uppsala F07 |
Olandshallen |
|
14:00 Uppskj. |
IFK Dannemora/Ö - Stenhagens KK F07/08 |
Österby Sim o Sporthall |
|
Herrar Allsvenskan Norra
|
17:00 |
Hagunda IF - Salems IF |
IFU Arena A |
2 - 4 |