Flickor 96 (2010/11)

Gruppspel
Flickor 96
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2010-10-02 13:10 1006620006 Floda IBK - Ale IBF 5 - 1 Jesper Axelsson, Håkan Engquist Alléhallen
2010-10-02 15:30 1006620005 Floda IBK F96 - Öckerö IBK 10 - 1 Håkan Engquist, Jesper Axelsson Alléhallen
2010-10-02 19:00 1006620002 Stenungsunds IBK - Surte IS IBK 2 - 1 Carl Otterström, Johan Larsson Stenungsund Arena
2010-10-09 10:20 1006620010 Ale IBF - FBC Lerum 2 - 1 Pierre Eberhard Berg, Amir Huseinovic Ale Kulturrum
2010-10-09 18:50 1006620012 Surte IS IBK - Floda IBK 2 - 3 Dejan Cesto, Christoffer Esteban Hernandez Ale Kulturrum
2010-10-10 11:00 1006620011 Kärra IBK - Floda IBK F96 2 - 1 Hampe Gustavsson, Fredrik Sävestrand Kärra Sporthall
2010-10-16 14:40 1006620018 Floda IBK - Öckerö IBK 4 - 2 Adem Can, Adnan Tongur Alléhallen
2010-10-16 17:00 1006620017 Floda IBK F96 - Ale IBF 11 - 0 Therese Magnusson, Adem Can Alléhallen
2010-10-17 09:30 1006620016 FBC Lerum - Pixbo Wallenstam IBF 2 - 1 Narcis Hadziselimovic, Håkan Engquist Rydsbergshallen
2010-10-27 19:00 1006620014 Stenungsunds IBK - Kärra IBK 2 - 10 Erdwan Sefedini, Jimmie Montell Stenungsund Arena
2010-10-23 12:20 1006620022 Surte IS IBK - FBC Lerum 0 - 4 Joakim Amri Nilsson, Goran Kuduzovic Ale Kulturrum
2010-10-23 13:20 1006620023 Pixbo Wallenstam IBF - Floda IBK F96 4 - 1 Tobias Almroth, Emil Strand Mölnlycke Idrottshall
2010-10-23 17:50 1006620020 Ale IBF - Stenungsunds IBK 6 - 0 Milan Siljegovic, Fredrik Wallhede Nödinge Sporthall
2010-11-06 16:10 1006620026 Stenungsunds IBK - Öckerö IBK 2 - 2 Carl Otterström, Johan Larsson Stenungsund Arena
2010-11-07 16:50 1006620030 Floda IBK - Pixbo Wallenstam IBF 2 - 1 Magnus Enberg, Daniel Margell Alléhallen
2011-01-15 19:00 1006620028 FBC Lerum - Kärra IBK 4 - 4 Kari Kyyrä, Magnus Rutqvist Rydsbergshallen
2010-11-13 11:40 1006620031 Pixbo Wallenstam IBF - Stenungsunds IBK 7 - 1 Tobias Almroth, Emil Strand Wallenstamhallen
2010-11-13 13:20 1006620034 Öckerö IBK - FBC Lerum 0 - 0 Tarek El Abtah, Eleonore Green Hedenskolans Idrottshall
2010-11-13 13:40 1006620035 Floda IBK F96 - Surte IS IBK 8 - 2 Daniel Bedö, Maximilian Ziegler Alléhallen
2010-11-14 11:00 1006620036 Kärra IBK - Floda IBK 1 - 1 Jesper Axelsson, Håkan Engquist Kärra Sporthall
2010-11-20 12:40 1006620039 Floda IBK - FBC Lerum 2 - 1 Torbjörn Zahner, Joakim Amri Nilsson Alléhallen
2010-11-21 11:40 1006620038 Stenungsunds IBK - Floda IBK F96 1 - 3 Kim Berndtson, Richard Berndtsson Stenungsund Arena
2010-11-21 14:20 1006620041 Surte IS IBK - Öckerö IBK 2 - 1 Narcis Hadziselimovic, Mika Pulkkinen Nödinge Sporthall
2011-02-05 12:40 1006620040 Kärra IBK - Pixbo Wallenstam IBF 3 - 4 Erik Sjöstedt, Magnus Enberg Kärra Sporthall
2010-11-27 13:00 1006620048 Pixbo Wallenstam IBF - Ale IBF 4 - 0 Amir Huseinovic, Oscar Carestam Wallenstamhallen
2010-11-27 13:20 1006620046 Öckerö IBK - Kärra IBK 1 - 7 Jesper Axelsson, Milan Siljegovic Hedenskolans Idrottshall
2010-11-28 13:15 1006620043 FBC Lerum - Stenungsunds IBK 2 - 3 Narcis Hadziselimovic, Viktor Insgård Hjällsnäshallen
2010-12-04 11:20 1006620053 Pixbo Wallenstam IBF - Öckerö IBK 10 - 2 Mika Pulkkinen, Henry Tames Wallenstamhallen
2010-12-04 17:40 1006620054 Ale IBF - Surte IS IBK 2 - 4 Hillevi Söderberg, Hillevi Söderberg Ale Kulturrum
2010-12-05 11:35 1006620051 Stenungsunds IBK - Floda IBK 1 - 5 Johan Larsson, Carl Otterström Stenungsund Arena
2010-12-11 13:00 1006620060 Ale IBF - Öckerö IBK 1 - 1 Goran Kuduzovic, Goran Kuduzovic Ale Kulturrum
2010-12-11 17:40 1006620058 Surte IS IBK - Kärra IBK 0 - 10 Goran Kuduzovic, Goran Kuduzovic Ale Kulturrum
2010-12-12 16:50 1006620057 Floda IBK - Floda IBK F96 5 - 5 Pontus Ekengränd, Pontus Ekengränd Alléhallen
2010-12-18 11:20 1006620065 Pixbo Wallenstam IBF - Surte IS IBK 6 - 1 Adnan Tongur, Adem Can Wallenstamhallen
2010-12-19 11:10 1006620064 Kärra IBK - Ale IBF 11 - 3 Magnus Enberg, Magnus Enberg Kärra Sporthall
2010-12-19 13:10 1006620063 Floda IBK F96 - FBC Lerum 6 - 0 Amir Huseinovic, Amir Huseinovic Alléhallen
2011-01-15 12:00 1006620071 Öckerö IBK - Floda IBK F96 3 - 4 Johan Selindh, Patrik Nyman Hedenskolans Idrottshall
2011-01-15 14:00 1006620072 Ale IBF - Floda IBK 2 - 4 Mårdman Jimmy Olsson, Mika Pulkkinen Ale Kulturrum
2011-01-15 19:40 1006620068 Surte IS IBK - Stenungsunds IBK 0 - 1 Magnus Enberg, Hillevi Söderberg Ale Kulturrum
2011-01-23 09:40 1006620078 Floda IBK - Surte IS IBK 8 - 1 Narcis Hadziselimovic, Joakim Amri Nilsson Alléhallen
2011-01-23 10:40 1006620076 FBC Lerum - Ale IBF 0 - 2 Josef Nilsson, Linda Lindskog Rydsbergshallen
2011-01-23 11:50 1006620077 Floda IBK F96 - Kärra IBK 2 - 6 Narcis Hadziselimovic, Erik Carlsson Alléhallen
2011-01-26 18:15 1006620084 Öckerö IBK - Floda IBK 0 - 6 Mårdman Jimmy Olsson, Torbjörn Zahner Hedenskolans Idrottshall
2011-01-29 10:10 1006620082 Pixbo Wallenstam IBF - FBC Lerum 0 - 0 Adam Jällfält, Tomas Levin Wallenstamhallen
2011-01-29 12:20 1006620083 Ale IBF - Floda IBK F96 0 - 1 Jasmin Dzanic, Torbjörn Zahner Ale Kulturrum
2011-01-30 10:00 1006620080 Kärra IBK - Stenungsunds IBK 11 - 3 Adam Jällfält, Hillevi Söderberg Kärra Sporthall
2011-02-05 10:10 1006620086 Stenungsunds IBK - Ale IBF 2 - 3 Carl Otterström, Johan Larsson Stenungsund Arena
2011-02-05 13:30 1006620088 FBC Lerum - Surte IS IBK 2 - 2 Tilda Lundgren, Alf Björkner Rydsbergshallen
2011-02-06 18:50 1006620089 Floda IBK F96 - Pixbo Wallenstam IBF 1 - 3 David Holmquist, Rasmus Durgé Alléhallen
2011-02-12 15:30 1006620096 Pixbo Wallenstam IBF - Floda IBK 0 - 1 Jesper Axelsson, Håkan Engquist Mölnlycke Idrottshall
2011-03-10 17:00 1006620094 Kärra IBK - FBC Lerum 3 - 1 Narcis Hadziselimovic, Tomas Levin Kärra Sporthall
2011-03-20 16:00 1006620092 Öckerö IBK - Stenungsunds IBK 1 - 2 Mika Pulkkinen, Anders Bergström Hedenskolans Idrottshall
2011-02-26 14:15 1006620097 Stenungsunds IBK - Pixbo Wallenstam IBF 2 - 6 Wiro Bergman, Malin Hedlund Karlsson Stenungsund Arena
2011-02-26 15:30 1006620100 FBC Lerum - Öckerö IBK 1 - 0 Narcis Hadziselimovic, Adnan Tongur Rydsbergshallen
2011-02-26 19:40 1006620101 Surte IS IBK - Floda IBK F96 1 - 5 Milan Siljegovic, Kim Nielsen Ale Kulturrum
2011-02-27 16:50 1006620102 Floda IBK - Kärra IBK 2 - 2 Linda Lindskog, Adnan Tongur Alléhallen
2011-02-06 16:30 1006620104 Floda IBK F96 - Stenungsunds IBK 1 - 1 Milan Siljegovic, Josef Nilsson Alléhallen
2011-03-13 18:00 1006620106 Pixbo Wallenstam IBF - Kärra IBK 1 - 6 Milan Siljegovic, Mika Pulkkinen Mölnlycke Idrottshall
2011-03-19 18:00 1006620105 FBC Lerum - Floda IBK 2 - 2 Tomas Levin, Stefan Olsson Hjällsnäshallen
2011-03-24 19:15 1006620107 Öckerö IBK - Surte IS IBK 2 - 4 Jervand Hakopian, Narcis Hadziselimovic Hedenskolans Idrottshall
2011-01-29 12:35 1006620112 Kärra IBK - Öckerö IBK 7 - 1 Adnan Tongur, Narcis Hadziselimovic Kärra Sporthall
2011-03-06 09:15 1006620109 Stenungsunds IBK - FBC Lerum 1 - 3 Andreas Ivarsson, Anton Karlson Stenungsund Arena
2011-03-20 18:40 1006620114 Ale IBF - Pixbo Wallenstam IBF 3 - 4 Erik Westh, Tomas Levin Ale Kulturrum
2011-03-12 11:00 1006620119 Öckerö IBK - Pixbo Wallenstam IBF 0 - 8 Rasmus Durgé, David Holmquist Hedenskolans Idrottshall
2011-03-12 16:30 1006620120 Surte IS IBK - Ale IBF 4 - 1 Lazo Cesto, Henry Tames Ale Kulturrum
2011-03-13 18:00 1006620117 Floda IBK - Stenungsunds IBK 2 - 1 Jervand Hakopian, Josef Nilsson Alléhallen
2011-03-19 12:00 1006620123 Floda IBK F96 - Floda IBK 0 - 6 Mika Pulkkinen, Christoffer Esteban Hernandez Alléhallen
2011-03-19 13:20 1006620126 Öckerö IBK - Ale IBF 1 - 2 Adem Can, Tarek El Abtah Hedenskolans Idrottshall
2011-03-20 12:05 1006620124 Kärra IBK - Surte IS IBK 8 - 0 Hampe Gustavsson, Henrik Lord Johansson Kärra Sporthall
2011-03-27 14:30 1006620131 Surte IS IBK - Pixbo Wallenstam IBF 4 - 2 Milan Siljegovic, Hillevi Söderberg Nödinge Sporthall
2011-03-27 18:40 1006620130 Ale IBF - Kärra IBK 2 - 9 Adem Can, Adnan Tongur Ale Kulturrum
2011-03-28 19:30 1006620129 FBC Lerum - Floda IBK F96 2 - 1 Milan Siljegovic, Narcis Hadziselimovic Rydsbergshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Floda IBK 16 12 4 0 58-22 36 40
2. Kärra IBK 16 12 3 1 100-28 72 39
3. Pixbo Wallenstam IBF 16 10 1 5 61-29 32 31
4. Floda IBK F96 16 8 2 6 60-37 23 26
5. FBC Lerum 16 5 5 6 25-29 -4 20
6. Ale IBF 16 5 1 10 30-62 -32 16
7. Surte IS IBK 16 5 1 10 28-65 -37 16
8. Stenungsunds IBK 16 4 2 10 25-63 -38 14
9. Öckerö IBK 16 0 3 13 18-70 -52 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis