Pojkar 00 (2010/11)

Gruppspel
Pojkar 00 A
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
1006561141 Pixbo Wallenstam IBK I - Kärra IBK Tigers Mölnlycke Idrottshall
2010-10-02 12:00 1006561008 Pixbo Wallenstam IBK I - Sportlife Kungälvs IBK Orange Magnus Svensson, Magnus Svensson Mölnlycke Idrottshall
2010-10-03 08:00 1006561007 Partille IBS Öjersjö Svart - Varla IBK Ulf Jonasson, Ulf Jonasson Lexby Idrottshall
2010-10-03 09:00 1006561009 Partille IBS Sävedalen 1 - IK Zenith Vit Ulf Jonasson, Ulf Jonasson Lexby Idrottshall
2010-10-03 10:00 1006561001 Bergums IF - Lindome IBK Grön Mika Pulkkinen, Mika Pulkkinen Bergumsskolan
2010-10-03 13:20 1006561003 Ale IBF - IF Marin Väst 2 Fredrik Lahtela, Tobias Martinsson Nödinge Sporthall
2010-10-03 13:30 1006561002 Kärra IBK Tigers - IBF Älvstranden Jesper Axelsson, Jesper Axelsson Kärra Sporthall
2010-10-03 16:00 1006561004 FBC Lerum Tigers - FBC Lerum Lions Andreas Rolén, Andreas Rolén Rydsbergshallen
2010-10-10 08:40 1006561011 Lindome IBK Grön - Lindås IBK 3 Kornelia Ärlig, Amanda Lindkvist Almåshallen B
2010-10-10 09:00 1006561017 FBC Lerum Lions - Sandö IBK Victor Eriksson Elfsberg Rydsbergshallen
2010-10-10 09:00 1006561019 IBF Älvstranden - Ale IBF Elof Hallin
2010-10-10 11:00 1006561013 Sportlife Kungälvs IBK Orange - Partille IBS Sävedalen 1 Johan Pedersen, Linus Backlund Kastellegårdshallen
2010-10-10 12:00 1006561018 IF Marin Väst 2 - FBC Lerum Tigers Hillevi Söderberg, Hillevi Söderberg Hall Of Flame
2010-10-10 12:00 1006561020 Bergums IF - Kärra IBK Tigers Tomas Levin, Tomas Levin Bergumsskolan
2010-10-10 15:30 1006561014 Varla IBK - Pixbo Wallenstam IBK I Fjärås Idrottshall
2010-10-10 16:10 1006561015 Floda IBK vit - Partille IBS Öjersjö Svart Daniel Fathi-Najafi, Daniel Fathi-Najafi Alléhallen
2010-10-09 12:30 1006561024 Sandö IBK - IF Marin Väst 2 Forsgläntans Idrottshall
2010-10-16 09:00 1006561027 Pixbo Wallenstam IBK I - Floda IBK vit Filippa Kinderdal, Renée Kronlund Mölnlycke Idrottshall
2010-10-16 16:20 1006561022 Ale IBF - Bergums IF Fredrik Lahtela, Tobias Martinsson Nödinge Sporthall
2010-10-17 09:00 1006561028 Partille IBS Sävedalen 1 - Varla IBK Axel Lingheimer, Axel Alfredson Lexby Idrottshall
2010-10-17 10:00 1006561021 Kärra IBK Tigers - Lindome IBK Grön Torbjörn Zahner, Torbjörn Zahner Kärra Sporthall
2010-10-17 14:00 1006561030 Lindås IBK 3 - IK Zenith Vit Daniel Nygren, Daniel Nygren Askims Sporthall
2010-10-17 17:46 1006561023 FBC Lerum Tigers - IBF Älvstranden Narcis Hadziselimovic, Aldin Hadziselmovic Hjällsnäshallen
2010-10-23 12:00 1006561031 Lindome IBK Grön - IK Zenith Vit Fredrik Dahlstedt, Anton Skog Almåshallen B
2010-10-24 09:00 1006561040 Kärra IBK Tigers - Ale IBF Joacim Longum, Robin Poropat Kärra Sporthall
2010-10-24 10:00 1006561038 IBF Älvstranden - Sandö IBK Elof Hallin
2010-10-24 11:30 1006561032 Sportlife Kungälvs IBK Orange - Lindås IBK 3 Anton Larsson, Oliwer Nilsson Kastellegårdshallen
2010-10-24 12:00 1006561036 FBC Lerum Lions - Partille IBS Öjersjö Svart Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Rydsbergshallen
2010-10-24 12:00 1006561039 Bergums IF - FBC Lerum Tigers Narcis Hadziselimovic, Aldin Hadziselmovic Bergumsskolan
2010-10-24 12:40 1006561034 Floda IBK vit - Partille IBS Sävedalen 1 Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Alléhallen
2010-11-06 08:00 1006561045 Partille IBS Öjersjö Svart - IF Marin Väst 2 Axel Lingheimer, Axel Alfredson Lexby Idrottshall
2010-11-06 12:30 1006561043 Sandö IBK - Bergums IF Älvsåkershallen
2010-11-06 13:00 1006561046 Pixbo Wallenstam IBK I - FBC Lerum Lions Sebastian Hallberg, Renée Kronlund Mölnlycke Idrottshall
2010-11-06 16:20 1006561041 Ale IBF - Lindome IBK Grön Hajrudin Begic, Fredrik Lahtela Nödinge Sporthall
2010-11-07 09:00 1006561050 IK Zenith Vit - Sportlife Kungälvs IBK Orange Arvid Löfving, Alf Björkner
2010-11-07 14:30 1006561042 FBC Lerum Tigers - Kärra IBK Tigers Erik Edberg, Michael Oesterreich Hjällsnäshallen
2010-11-07 16:40 1006561049 Lindås IBK 3 - Varla IBK Salming Arena
2010-11-13 13:20 1006561060 Ale IBF - FBC Lerum Tigers Fredrik Lahtela, Tobias Martinsson Nödinge Sporthall
2010-11-14 09:00 1006561056 IF Marin Väst 2 - Pixbo Wallenstam IBK I Tilda Lundgren, Nairi Moosakhanian Hall Of Flame
2010-11-14 09:00 1006561057 IBF Älvstranden - Partille IBS Öjersjö Svart Elof Hallin, Aldin Hadziselmovic
2010-11-14 09:00 1006561059 Kärra IBK Tigers - Sandö IBK Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Kärra Sporthall
2010-11-14 11:00 1006561051 Lindome IBK Grön - Sportlife Kungälvs IBK Orange Fredrik Dahlstedt, Andreas Olcén Skånhällaskolan
2010-11-14 15:20 1006561053 Floda IBK vit - Lindås IBK 3 Jonathan Stenson, Olle Blandin Alléhallen
2010-11-14 15:40 1006561052 Varla IBK - IK Zenith Vit Fjärås Idrottshall
2010-11-14 16:00 1006561055 FBC Lerum Lions - Partille IBS Sävedalen 1 Kenneth Thorell, Lina Thorell Rydsbergshallen
2010-11-20 15:00 1006561062 Sandö IBK - Ale IBF Forsgläntans Idrottshall
2010-11-20 15:00 1006561065 Pixbo Wallenstam IBK I - IBF Älvstranden Rebecca Anderson, Filippa Kinderdal Mölnlycke Idrottshall
2010-11-21 09:00 1006561066 Partille IBS Sävedalen 1 - IF Marin Väst 2 Axel Lingheimer, Axel Alfredson Lexby Idrottshall
2010-11-21 10:00 1006561064 Partille IBS Öjersjö Svart - Bergums IF Anton Wikhede, August Alfredson Lexby Idrottshall
2010-11-21 10:00 1006561070 Sportlife Kungälvs IBK Orange - Varla IBK Linus Backlund, Johan Pedersen Kastellegårdshallen
2010-11-21 12:00 1006561069 IK Zenith Vit - Floda IBK vit Arvid Löfving, Adam Lindell Björlanda Idrottshall
2010-11-21 12:15 1006561061 FBC Lerum Tigers - Lindome IBK Grön Janne Ranelöv, Erik Edberg Hjällsnäshallen
2010-11-27 09:00 1006561071 Lindome IBK Grön - Varla IBK Marcus Karlsson, Daniel Liljered Almåshallen B
2010-11-28 09:00 1006561076 IBF Älvstranden - Partille IBS Sävedalen 1 Elof Hallin
2010-11-28 09:00 1006561077 Bergums IF - Pixbo Wallenstam IBK I Christoffer Esteban Hernandez, Christoffer Esteban Hernandez Bergumsskolan
2010-11-28 11:00 1006561078 Kärra IBK Tigers - Partille IBS Öjersjö Svart Joacim Longum, Robin Poropat Kärra Sporthall
2010-11-28 12:15 1006561080 FBC Lerum Tigers - Sandö IBK Erik Edberg, Janne Ranelöv Hjällsnäshallen
2010-11-28 14:50 1006561074 FBC Lerum Lions - Lindås IBK 3 Tomas Levin, Tomas Levin Rydsbergshallen
2010-11-28 15:20 1006561072 Floda IBK vit - Sportlife Kungälvs IBK Orange Jonathan Stenson, Olle Blandin Alléhallen
2010-11-27 11:30 1006561081 Sandö IBK - Lindome IBK Grön Lindälvshallen
2010-12-04 12:00 1006561084 Pixbo Wallenstam IBK I - Kärra IBK Tigers Rebecca Anderson, Filippa Kinderdal Mölnlycke Idrottshall
2010-12-04 12:00 1006561085 Partille IBS Sävedalen 1 - Bergums IF Axel Lingheimer, Axel Alfredson Lexby Idrottshall
2010-12-04 13:00 1006561083 Partille IBS Öjersjö Svart - Ale IBF Axel Lingheimer, Axel Alfredson Lexby Idrottshall
2010-12-05 09:00 1006561088 IK Zenith Vit - FBC Lerum Lions Alf Björkner, Carolina Björkner Björlanda Idrottshall
2010-12-05 10:00 1006561087 Lindås IBK 3 - IF Marin Väst 2 Renée Kronlund, Robin Cederdahl Salming Arena
2010-12-05 15:40 1006561090 Varla IBK - Floda IBK vit Fjärås Idrottshall
2010-12-11 09:50 1006561098 Ale IBF - Pixbo Wallenstam IBK I Tobias Fri, Johanna Fri Ale Kulturrum
2010-12-12 10:00 1006561094 IF Marin Väst 2 - IK Zenith Vit Kent Österström, Kent Österström Hall Of Flame
2010-12-12 11:00 1006561095 IBF Älvstranden - Lindås IBK 3 Elof Hallin, Martin Erenstedt
2010-12-12 11:00 1006561097 Kärra IBK Tigers - Partille IBS Sävedalen 1 Joacim Longum, Robin Poropat Kärra Sporthall
2010-12-12 11:50 1006561093 FBC Lerum Lions - Sportlife Kungälvs IBK Orange Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Rydsbergshallen
2010-12-12 12:15 1006561099 FBC Lerum Tigers - Partille IBS Öjersjö Svart Victor Eriksson Elfsberg, Victor Eriksson Elfsberg Hjällsnäshallen
2010-12-12 16:15 1006561091 Lindome IBK Grön - Floda IBK vit Amanda Lindkvist, Emelie Viberg Skånhällaskolan
2010-12-18 09:00 1006561102 Partille IBS Öjersjö Svart - Sandö IBK Axel Lingheimer, Eric Thunell Jonsereds Idrottshall
2010-12-18 10:00 1006561104 Partille IBS Sävedalen 1 - Ale IBF Axel Lingheimer, Eric Thunell Jonsereds Idrottshall
2010-12-19 09:00 1006561106 Lindås IBK 3 - Bergums IF Adnan Tongur, Adnan Tongur Salming Arena
2010-12-19 09:00 1006561107 IK Zenith Vit - IBF Älvstranden Alf Björkner, Alf Björkner Björlanda Idrottshall
2010-12-19 12:30 1006561108 Sportlife Kungälvs IBK Orange - IF Marin Väst 2 Anna Johnsson, Frida Hedman Kastellegårdshallen
2010-12-19 13:00 1006561103 Pixbo Wallenstam IBK I - FBC Lerum Tigers Fredrik Greftén, Hampus Markkrona Mölnlycke Idrottshall
2010-12-19 15:30 1006561109 Varla IBK - FBC Lerum Lions Fjärås Idrottshall
2010-12-18 14:30 1006561119 Sandö IBK - Pixbo Wallenstam IBK I Lindälvshallen
2011-01-16 10:00 1006561113 IF Marin Väst 2 - Varla IBK Jonas Almskog, Fredrik Maschinsky Hall Of Flame
2011-01-16 10:00 1006561114 IBF Älvstranden - Sportlife Kungälvs IBK Orange Elof Hallin
2011-01-16 10:00 1006561116 Kärra IBK Tigers - Lindås IBK 3 Robin Poropat, Joacim Longum Kärra Sporthall
2011-01-16 11:00 1006561115 Bergums IF - IK Zenith Vit Aldin Hadziselmovic, Hajrudin Begic Bergumsskolan
2011-01-16 12:15 1006561118 FBC Lerum Tigers - Partille IBS Sävedalen 1 Goran Kuduzovic, Goran Kuduzovic Hjällsnäshallen
2011-01-16 13:00 1006561112 FBC Lerum Lions - Floda IBK vit Martin Johansson, Martin Johansson Rydsbergshallen
2011-01-22 11:20 1006561128 Varla IBK - IBF Älvstranden Lindälvshallen
2011-01-23 09:00 1006561125 Lindås IBK 3 - Ale IBF Besim Mehmedagic, Aldin Hadziselmovic Salming Arena
2011-01-23 09:00 1006561126 IK Zenith Vit - Kärra IBK Tigers Linus Melander, Sara Furubom Björlanda Idrottshall
2011-01-23 10:00 1006561121 Partille IBS Öjersjö Svart - Lindome IBK Grön Adem Can, Adem Can Lexby Idrottshall
2011-01-23 11:00 1006561123 Partille IBS Sävedalen 1 - Sandö IBK Adem Can, Adem Can Lexby Idrottshall
2011-01-23 11:30 1006561127 Sportlife Kungälvs IBK Orange - Bergums IF Alf Björkner, Alf Björkner Kastellegårdshallen
2011-01-23 13:00 1006561129 Floda IBK vit - IF Marin Väst 2 August Hansson, Jonatan Lindblom Alléhallen
2011-02-06 09:00 1006561134 Bergums IF - Varla IBK Aldin Hadziselmovic, Hajrudin Begic Bergumsskolan
2011-02-06 09:00 1006561135 Kärra IBK Tigers - Sportlife Kungälvs IBK Orange Robin Poropat, Joacim Longum Kärra Sporthall
2011-02-06 11:00 1006561133 IBF Älvstranden - Floda IBK vit Janne Ranelöv, Janne Ranelöv
2011-02-06 11:00 1006561140 Partille IBS Öjersjö Svart - Pixbo Wallenstam IBK I Philip Blom Lexby Idrottshall
2011-02-06 13:15 1006561131 Lindome IBK Grön - FBC Lerum Lions Josefine Elgquist, Victoria Persson-Miettinen Skånhällaskolan
2011-02-06 14:00 1006561137 FBC Lerum Tigers - Lindås IBK 3 Askims Sporthall
2011-02-06 17:50 1006561136 Ale IBF - IK Zenith Vit Markus Saarijärvi, Albin Andersson Ale Kulturrum
2011-02-27 09:00 1006561144 Lindås IBK 3 - Sandö IBK Renée Kronlund, Renée Kronlund Salming Arena
2011-02-27 09:00 1006561145 IK Zenith Vit - FBC Lerum Tigers Paulina Delmon, Sara Furubom Björlanda Idrottshall
2011-02-27 09:30 1006561150 FBC Lerum Lions - IF Marin Väst 2 Oscar Carestam, Amir Huseinovic Rydsbergshallen
2011-02-27 10:00 1006561146 Sportlife Kungälvs IBK Orange - Ale IBF Rebecka Asp, Ronja Moen Andersson Kastellegårdshallen
2011-02-27 13:00 1006561191 Pixbo Wallenstam IBK I - Lindome IBK Grön Rebecca Anderson, Johanna Andersson Wallenstamhallen
2011-02-27 13:40 1006561148 Floda IBK vit - Bergums IF Jonathan Stenson, Olle Blandin Alléhallen
2011-02-27 15:40 1006561147 Varla IBK - Kärra IBK Tigers Fjärås Idrottshall
2011-02-27 17:30 1006561142 Partille IBS Sävedalen 1 - Partille IBS Öjersjö Svart Tomas Levin, Tomas Levin Partillebohallen
2011-02-26 15:00 1006561157 Sandö IBK - IK Zenith Vit Forsgläntans Idrottshall
2011-03-05 11:30 1006561151 Lindome IBK Grön - IF Marin Väst 2 Josefine Elgquist, Kornelia Ärlig Almåshallen B
2011-03-05 15:20 1006561155 Ale IBF - Varla IBK Hajrudin Begic, Albin Andersson Nödinge Sporthall
2011-03-06 08:00 1006561154 Kärra IBK Tigers - Floda IBK vit Robin Poropat, Stefan Larsson Kärra Sporthall
2011-03-06 09:00 1006561152 IBF Älvstranden - FBC Lerum Lions Julia Larsson, Julia Larsson
2011-03-06 11:45 1006561160 Pixbo Wallenstam IBK I - Partille IBS Sävedalen 1 Erik Insgård, Emanuel Falk Mölnlycke Idrottshall
2011-03-06 12:15 1006561156 FBC Lerum Tigers - Sportlife Kungälvs IBK Orange Victor Eriksson Elfsberg, Victor Eriksson Elfsberg Hjällsnäshallen
2011-03-13 08:00 1006561161 Partille IBS Sävedalen 1 - Lindome IBK Grön Sebastian Bodenmalm, Philip Blom Lexby Idrottshall
2011-03-13 08:30 1006561170 IF Marin Väst 2 - IBF Älvstranden Jonas Almskog, Adam Berntsson Hall Of Flame
2011-03-13 10:00 1006561169 FBC Lerum Lions - Bergums IF Johan Grafström, Victor Eriksson Elfsberg Rydsbergshallen
2011-03-13 10:30 1006561165 Sportlife Kungälvs IBK Orange - Sandö IBK Pontus Carlander, Andreas Carlander Kastellegårdshallen
2011-03-13 15:50 1006561167 Floda IBK vit - Ale IBF Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Alléhallen
2011-03-13 16:20 1006561163 Lindås IBK 3 - Partille IBS Öjersjö Svart Aldin Hadziselmovic, Aldin Hadziselmovic Askims Sporthall
2011-03-13 17:00 1006561166 Varla IBK - FBC Lerum Tigers Fjärås Idrottshall
2011-03-12 15:30 1006561176 Sandö IBK - Varla IBK Forsgläntans Idrottshall
2011-03-19 09:00 1006561171 Lindome IBK Grön - IBF Älvstranden Jakob Eriksson, Andreas Olcén Almåshallen B
2011-03-19 12:00 1006561179 Pixbo Wallenstam IBK I - Lindås IBK 3 Sebastian Hallberg, Hajrudin Begic Mölnlycke Idrottshall
2011-03-20 09:00 1006561178 Partille IBS Öjersjö Svart - IK Zenith Vit Sebastian Bodenmalm, Philip Blom Lexby Idrottshall
2011-03-20 10:00 1006561172 Bergums IF - IF Marin Väst 2 Aldin Hadziselmovic, Hajrudin Begic Bergumsskolan
2011-03-20 11:00 1006561173 Kärra IBK Tigers - FBC Lerum Lions Joacim Longum, Joacim Longum Kärra Sporthall
2011-03-20 12:15 1006561175 FBC Lerum Tigers - Floda IBK vit Aldin Hadziselmovic, Victor Eriksson Elfsberg Hjällsnäshallen
2011-03-27 10:00 1006561184 IF Marin Väst 2 - Kärra IBK Tigers Fredrik Bävitz, Markus Bernhardtz Hall Of Flame
2011-03-27 10:00 1006561185 IBF Älvstranden - Bergums IF Martin Erenstedt, Julia Larsson
2011-03-27 10:20 1006561181 Floda IBK vit - Sandö IBK Elin Martinsson, Sarah Lundberg Alléhallen
2011-03-27 11:10 1006561189 Sportlife Kungälvs IBK Orange - Partille IBS Öjersjö Svart Anton Larsson, Anton Larsson Kastellegårdshallen
2011-03-27 12:00 1006561188 IK Zenith Vit - Pixbo Wallenstam IBK I Pouria Saber, Pouria Saber Björlanda Idrottshall
2011-03-27 12:20 1006561187 Lindås IBK 3 - Partille IBS Sävedalen 1 Stefan Olsson, Stefan Olsson Salming Arena
2011-03-27 13:50 1006561183 FBC Lerum Lions - Ale IBF Erik Gaberud, Therese Magnusson Rydsbergshallen
Pojkar 00 B
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
1006562003 Ale IBF Grön - IF Marin Väst 1
1006562019 IBF Backadalen - Ale IBF Grön
1006562029 Ale IBF Grön - Sportlife Kungälvs IBK Svart
1006562040 Kärra IBK Lions - Ale IBF Grön
1006562048 Ale IBF Grön - Floda IBK svart
1006562060 Ale IBF Grön - FBC Lerum Panthers
1006562067 Ale IBF Grön - Frölunda IBK
1006562083 Partille IBS Öjersjö Vit - Ale IBF Grön
1006562096 Landvetter IBK - Ale IBF Grön
1006562104 Partille IBS Sävedalen 2 - Ale IBF Grön
1006562117 Ale IBF Grön - Ale IBF Grön
1006562125 Lindås IBK 2 - Ale IBF Grön
1006562136 Ale IBF Grön - IK Zenith Grön
1006562141 Pixbo Wallenstam IBK II - Kärra IBK Lions Mölnlycke Idrottshall
1006562143 Ale IBF Grön - Mölndals IBF
1006562155 Ale IBF Grön - Eken IBK
1006562162 Ale IBF Grön - Pixbo Wallenstam IBK II
1006562174 Ale IBF Grön - Marstrands IBK svart
1006562186 Ale IBF Grön - Lindome IBK Lila
2010-11-20 09:00 1006562062 Stenungsunds IBK - Ale IBF Grön Stenungsund Arena
2010-10-02 09:00 1006562006 Mölndals IBF - Floda IBK svart Edvin Cedersjö, Ola Nilowik Aktiviteten
2010-10-02 14:00 1006562008 Pixbo Wallenstam IBK II - Sportlife Kungälvs IBK Svart Magnus Svensson, Magnus Svensson Mölnlycke Idrottshall
2010-10-03 10:00 1006562007 Partille IBS Öjersjö Vit - Eken IBK Ulf Jonasson, Ulf Jonasson Lexby Idrottshall
2010-10-03 10:15 1006562005 Stenungsunds IBK - Marstrands IBK svart Stenungsund Arena
2010-10-03 11:00 1006562009 Partille IBS Sävedalen 2 - IK Zenith Grön Ulf Jonasson, Ulf Jonasson Lexby Idrottshall
2010-10-03 11:30 1006562001 Landvetter IBK - Lindome IBK Lila Magnus Persson, Magnus Persson Landvetter Idrottshall
2010-10-03 12:50 1006562004 FBC Lerum Panthers - Frölunda IBK Johan Grafström, Oscar Eriksson Elfsberg Rydsbergshallen
2010-10-03 14:20 1006562010 Ale IBF Grön - Lindås IBK 2 Fredrik Lahtela, Tobias Martinsson Nödinge Sporthall
2010-10-03 14:30 1006562002 Kärra IBK Lions - IBF Backadalen Jesper Axelsson, Jesper Axelsson Kärra Sporthall
2010-10-09 10:00 1006562014 Eken IBK - Pixbo Wallenstam IBK II Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Ekenhallen
2010-10-09 12:00 1006562012 IK Zenith Grön - Ale IBF Grön Therese Magnusson, Therese Magnusson Lundbystrand
2010-10-10 08:45 1006562020 Landvetter IBK - Kärra IBK Lions Adnan Dzanic, Jasmin Dzanic Landvetter Idrottshall
2010-10-10 09:40 1006562011 Lindome IBK Lila - Lindås IBK 2 Kornelia Ärlig, Amanda Lindkvist Almåshallen B
2010-10-10 10:00 1006562016 Marstrands IBK svart - Mölndals IBF Narcis Hadziselimovic, Narcis Hadziselimovic Munkegärdehallen
2010-10-10 10:00 1006562017 Frölunda IBK - Stenungsunds IBK Tobias Almroth, Emil Strand Flatåsskolan
2010-10-10 11:00 1006562018 IF Marin Väst 1 - FBC Lerum Panthers Hillevi Söderberg, Hillevi Söderberg Hall Of Flame
2010-10-10 12:00 1006562013 Sportlife Kungälvs IBK Svart - Partille IBS Sävedalen 2 Johan Pedersen, Linus Backlund Kastellegårdshallen
2010-10-10 14:10 1006562015 Floda IBK svart - Partille IBS Öjersjö Vit Robin Cederdahl, Robin Cederdahl Alléhallen
2010-10-16 09:00 1006562025 Mölndals IBF - Frölunda IBK Aktiviteten
2010-10-16 10:00 1006562027 Pixbo Wallenstam IBK II - Floda IBK svart Filippa Kinderdal, Renée Kronlund Mölnlycke Idrottshall
2010-10-17 09:00 1006562021 Kärra IBK Lions - Lindome IBK Lila Torbjörn Zahner, Torbjörn Zahner Kärra Sporthall
2010-10-17 09:00 1006562024 Stenungsunds IBK - IF Marin Väst 1 Stenungsund Arena
2010-10-17 10:00 1006562026 Partille IBS Öjersjö Vit - Marstrands IBK svart Axel Lingheimer, Axel Alfredson Lexby Idrottshall
2010-10-17 11:00 1006562028 Partille IBS Sävedalen 2 - Eken IBK Axel Lingheimer, Axel Alfredson Lexby Idrottshall
2010-10-17 12:30 1006562030 Lindås IBK 2 - IK Zenith Grön Hillevi Söderberg, Hillevi Söderberg Salming Arena
2010-10-17 12:50 1006562023 FBC Lerum Panthers - IBF Backadalen Oscar Eriksson Elfsberg, Michael Oesterreich Rydsbergshallen
2010-10-17 14:20 1006562022 Ale IBF Grön - Landvetter IBK Josefin Carlbom, Linda Björk Nödinge Sporthall
2010-10-23 09:00 1006562033 Eken IBK - Ale IBF Grön Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Ekenhallen
2010-10-23 11:00 1006562031 Lindome IBK Lila - IK Zenith Grön Fredrik Dahlstedt, Anton Skog Almåshallen B
2010-10-24 10:20 1006562038 IBF Backadalen - Stenungsunds IBK Hajrudin Begic Skälltorpsskolan
2010-10-24 11:00 1006562036 Frölunda IBK - Partille IBS Öjersjö Vit Ulf Jonasson, Ulf Jonasson Flatåsskolan
2010-10-24 11:00 1006562037 IF Marin Väst 1 - Mölndals IBF Amir Huseinovic, Amir Huseinovic Hall Of Flame
2010-10-24 11:00 1006562039 Landvetter IBK - FBC Lerum Panthers Peter Novakovic, Peter Novakovic Landvetter Idrottshall
2010-10-24 12:00 1006562035 Marstrands IBK svart - Pixbo Wallenstam IBK II Linus Backlund, Johan Pedersen Munkegärdehallen
2010-10-24 12:30 1006562032 Sportlife Kungälvs IBK Svart - Lindås IBK 2 Anton Larsson, Oliwer Nilsson Kastellegårdshallen
2010-10-24 14:40 1006562034 Floda IBK svart - Partille IBS Sävedalen 2 Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Alléhallen
2010-11-06 09:00 1006562045 Partille IBS Öjersjö Vit - IF Marin Väst 1 Axel Lingheimer, Axel Alfredson Lexby Idrottshall
2010-11-06 10:00 1006562044 Mölndals IBF - IBF Backadalen Katrinebergshallen
2010-11-06 10:00 1006562047 Partille IBS Sävedalen 2 - Marstrands IBK svart Axel Lingheimer, Axel Alfredson Lexby Idrottshall
2010-11-06 17:20 1006562041 Ale IBF Grön - Lindome IBK Lila Hajrudin Begic, Fredrik Lahtela Nödinge Sporthall
2010-11-06 18:30 1006562049 Lindås IBK 2 - Eken IBK Aldin Hadziselmovic, Narcis Hadziselimovic Salming Arena
2010-11-07 10:00 1006562050 IK Zenith Grön - Sportlife Kungälvs IBK Svart Arvid Löfving, Alf Björkner
2010-11-07 11:40 1006562043 Stenungsunds IBK - Landvetter IBK Stenungsund Arena
2010-11-07 13:20 1006562042 FBC Lerum Panthers - Kärra IBK Lions Oscar Eriksson Elfsberg Rydsbergshallen
2010-11-13 16:40 1006562046 Pixbo Wallenstam IBK II - Frölunda IBK Kenneth Thorell, Lina Thorell Mölnlycke Idrottshall
2010-11-13 11:00 1006562052 Eken IBK - IK Zenith Grön Frida Henriksson, Victoria Persson-Miettinen Ekenhallen
2010-11-14 09:00 1006562055 Frölunda IBK - Partille IBS Sävedalen 2 Nicholas Phillips, Robin Cederdahl Flatåsskolan
2010-11-14 09:15 1006562058 Landvetter IBK - Mölndals IBF Jasmin Dzanic, Jasmin Dzanic Landvetter Idrottshall
2010-11-14 10:00 1006562054 Marstrands IBK svart - Ale IBF Grön Ronja Moen Andersson, Rebecka Asp Munkegärdehallen
2010-11-14 10:00 1006562056 IF Marin Väst 1 - Pixbo Wallenstam IBK II Tilda Lundgren, Nairi Moosakhanian Hall Of Flame
2010-11-14 10:00 1006562059 Kärra IBK Lions - Stenungsunds IBK Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Kärra Sporthall
2010-11-14 12:00 1006562051 Lindome IBK Lila - Sportlife Kungälvs IBK Svart Fredrik Dahlstedt, Andreas Olcén Skånhällaskolan
2010-11-14 12:30 1006562057 IBF Backadalen - Partille IBS Öjersjö Vit Skälltorpsskolan
2010-11-14 17:20 1006562053 Floda IBK svart - Lindås IBK 2 Jonatan Lindblom, August Hansson Alléhallen
2010-11-20 10:10 1006562063 Mölndals IBF - Kärra IBK Lions Marcus Alexander Karlsson Katrinebergshallen
2010-11-20 12:00 1006562065 Pixbo Wallenstam IBK II - IBF Backadalen Rebecca Anderson, Filippa Kinderdal Mölnlycke Idrottshall
2010-11-20 16:00 1006562068 Lindås IBK 2 - Marstrands IBK svart Kenneth Thorell, Lina Thorell Salming Arena
2010-11-21 08:00 1006562064 Partille IBS Öjersjö Vit - Landvetter IBK Axel Lingheimer, Axel Alfredson Lexby Idrottshall
2010-11-21 11:00 1006562066 Partille IBS Sävedalen 2 - IF Marin Väst 1 Anton Wikhede, August Alfredson Lexby Idrottshall
2010-11-21 11:00 1006562070 Sportlife Kungälvs IBK Svart - Eken IBK Linus Backlund, Johan Pedersen Kastellegårdshallen
2010-11-21 13:00 1006562061 FBC Lerum Panthers - Lindome IBK Lila Christoffer Esteban Hernandez, Christoffer Esteban Hernandez Rydsbergshallen
2010-11-21 13:00 1006562069 IK Zenith Grön - Floda IBK svart Arvid Löfving, Adam Lindell Björlanda Idrottshall
2010-11-27 10:00 1006562071 Lindome IBK Lila - Eken IBK Marcus Karlsson, Daniel Liljered Almåshallen B
2010-11-27 12:20 1006562079 Ale IBF Grön - Mölndals IBF Johanna Fri, Tobias Fri Ale Kulturrum
2010-11-28 10:00 1006562074 Frölunda IBK - Lindås IBK 2 Hillevi Söderberg, Hillevi Söderberg Flatåsskolan
2010-11-28 10:00 1006562075 IF Marin Väst 1 - Ale IBF Grön Nicholas Winberg, Nicholas Winberg Hall Of Flame
2010-11-28 10:00 1006562078 Kärra IBK Lions - Partille IBS Öjersjö Vit Joacim Longum, Robin Poropat Kärra Sporthall
2010-11-28 12:00 1006562073 Marstrands IBK svart - IK Zenith Grön Ronja Moen Andersson, Rebecka Asp Munkegärdehallen
2010-11-28 13:20 1006562077 Landvetter IBK - Pixbo Wallenstam IBK II Anders Bergström, Kim Nielsen Landvetter Idrottshall
2010-11-28 13:40 1006562076 IBF Backadalen - Partille IBS Sävedalen 2 Skälltorpsskolan
2010-11-28 13:50 1006562080 FBC Lerum Panthers - Stenungsunds IBK Tomas Levin, Tomas Levin Rydsbergshallen
2010-11-28 17:20 1006562072 Floda IBK svart - Sportlife Kungälvs IBK Svart Jonatan Lindblom, August Hansson Alléhallen
2010-12-04 08:50 1006562090 Eken IBK - Floda IBK svart Anders Bergström, Kim Nielsen Ekenhallen
2010-12-04 10:00 1006562084 Pixbo Wallenstam IBK II - Kärra IBK Lions Joakim Rödsta, Hampus Markkrona Mölnlycke Idrottshall
2010-12-04 11:00 1006562082 Mölndals IBF - FBC Lerum Panthers Ola Nilowik Katrinebergshallen
2010-12-04 11:00 1006562085 Partille IBS Sävedalen 2 - Landvetter IBK Anton Wikhede, August Alfredson Lexby Idrottshall
2010-12-04 11:00 1006562086 Ale IBF Grön - IBF Backadalen Fredrik Lahtela, Tobias Martinsson Ale Kulturrum
2010-12-05 10:00 1006562088 IK Zenith Grön - Frölunda IBK Alf Björkner, Carolina Björkner Björlanda Idrottshall
2010-12-05 10:15 1006562081 Stenungsunds IBK - Lindome IBK Lila Stenungsund Arena
2010-12-05 11:00 1006562087 Lindås IBK 2 - IF Marin Väst 1 Robin Cederdahl, Robin Cederdahl Salming Arena
2010-12-05 15:20 1006562089 Sportlife Kungälvs IBK Svart - Marstrands IBK svart Anna Johnsson, Frida Hedman Kastellegårdshallen
2010-12-11 08:50 1006562098 Ale IBF Grön - Pixbo Wallenstam IBK II Tobias Fri, Johanna Fri Ale Kulturrum
2010-12-11 15:30 1006562092 Marstrands IBK svart - Eken IBK Torbjörn Zahner, Robin Cederdahl Mimershus B-hallen
2010-12-11 18:15 1006562100 Stenungsunds IBK - Mölndals IBF Stenungsund Arena
2010-12-12 09:00 1006562093 Frölunda IBK - Sportlife Kungälvs IBK Svart Nicholas Phillips, Per Pettersson Flatåsskolan
2010-12-12 09:00 1006562094 IF Marin Väst 1 - IK Zenith Grön Kent Österström, Kent Österström Hall Of Flame
2010-12-12 09:00 1006562097 Kärra IBK Lions - Partille IBS Sävedalen 2 Joacim Longum, Robin Poropat Kärra Sporthall
2010-12-12 10:40 1006562095 IBF Backadalen - Lindås IBK 2 Krister Mattsson, Emil Bylund
2010-12-12 12:50 1006562099 FBC Lerum Panthers - Partille IBS Öjersjö Vit Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Rydsbergshallen
2010-12-12 15:15 1006562091 Lindome IBK Lila - Floda IBK svart Fredrik Dahlstedt, Tilda Lundgren Skånhällaskolan
2010-12-18 09:00 1006562101 Mölndals IBF - Lindome IBK Lila Erik Gaberud Katrinebergshallen
2010-12-18 10:10 1006562109 Eken IBK - Frölunda IBK Tomas Levin, Tomas Levin Ekenhallen
2010-12-18 11:00 1006562102 Partille IBS Öjersjö Vit - Stenungsunds IBK Jonna Lingheimer, Aldin Hadziselmovic Jonsereds Idrottshall
2010-12-18 13:20 1006562105 Ale IBF Grön - Kärra IBK Lions Tobias Fri Nödinge Sporthall
2010-12-19 10:00 1006562107 IK Zenith Grön - IBF Backadalen Alf Björkner, Alf Björkner Björlanda Idrottshall
2010-12-19 10:10 1006562110 Floda IBK svart - Marstrands IBK svart Elin Martinsson, Emelie Fagerberg Alléhallen
2010-12-19 11:30 1006562108 Sportlife Kungälvs IBK Svart - IF Marin Väst 1 Anna Johnsson, Frida Hedman Kastellegårdshallen
2010-12-19 12:00 1006562106 Lindås IBK 2 - Landvetter IBK Hillevi Söderberg, Hillevi Söderberg Askims Sporthall
2011-01-15 13:10 1006562103 Pixbo Wallenstam IBK II - FBC Lerum Panthers Sebastian Hallberg, Fredrik Greftén Mölnlycke Idrottshall
2011-01-09 11:00 1006562111 Lindome IBK Lila - Marstrands IBK svart Nairi Moosakhanian, Victoria Persson-Miettinen Skånhällaskolan
2011-01-15 11:20 1006562120 Mölndals IBF - Partille IBS Öjersjö Vit Ola Nilowik, Edvin Cedersjö Aktiviteten
2011-01-16 09:00 1006562112 Frölunda IBK - Floda IBK svart Nicholas Phillips, Pouria Saber Flatåsskolan
2011-01-16 09:00 1006562113 IF Marin Väst 1 - Eken IBK Jonas Almskog, Fredrik Maschinsky Hall Of Flame
2011-01-16 10:20 1006562115 Landvetter IBK - IK Zenith Grön Linda Emanuelsson, Victor Fundberg Landvetter Idrottshall
2011-01-16 12:00 1006562116 Kärra IBK Lions - Lindås IBK 2 Robin Poropat, Joacim Longum Kärra Sporthall
2011-01-16 12:00 1006562118 FBC Lerum Panthers - Partille IBS Sävedalen 2 Victor Fundberg, Victor Fundberg Rydsbergshallen
2011-01-16 12:30 1006562114 IBF Backadalen - Sportlife Kungälvs IBK Svart Alexsander Östrand Skälltorpsskolan
2011-01-22 10:15 1006562119 Stenungsunds IBK - Pixbo Wallenstam IBK II Stenungsund Arena
2011-01-22 09:00 1006562128 Eken IBK - IBF Backadalen Linus Melander, Linus Melander Ekenhallen
2011-01-22 13:20 1006562124 Ale IBF Grön - FBC Lerum Panthers Fredrik Lahtela, Johanna Fri Nödinge Sporthall
2011-01-23 08:00 1006562121 Partille IBS Öjersjö Vit - Lindome IBK Lila Adem Can, Adem Can Lexby Idrottshall
2011-01-23 09:00 1006562123 Partille IBS Sävedalen 2 - Stenungsunds IBK Adem Can, Adem Can Lexby Idrottshall
2011-01-23 09:30 1006562122 Pixbo Wallenstam IBK II - Mölndals IBF Johanna Andersson, Lovisa Sjögren Mölnlycke Idrottshall
2011-01-23 10:00 1006562126 IK Zenith Grön - Kärra IBK Lions Linus Melander, Sara Furubom Björlanda Idrottshall
2011-01-23 10:30 1006562127 Sportlife Kungälvs IBK Svart - Landvetter IBK Alf Björkner, Alf Björkner Kastellegårdshallen
2011-01-23 11:00 1006562130 Marstrands IBK svart - Frölunda IBK Pontus Carlander, Andreas Carlander Munkegärdehallen
2011-01-23 15:00 1006562129 Floda IBK svart - IF Marin Väst 1 August Hansson, Jonatan Lindblom Alléhallen
2011-02-05 08:50 1006562139 Mölndals IBF - Partille IBS Sävedalen 2 Aktiviteten
2011-02-06 08:30 1006562134 Landvetter IBK - Eken IBK Linda Emanuelsson, Ludvig Strid Landvetter Idrottshall
2011-02-06 10:00 1006562132 IF Marin Väst 1 - Marstrands IBK svart Adam Berntsson, William Berntsson Hall Of Flame
2011-02-06 10:00 1006562140 Partille IBS Öjersjö Vit - Pixbo Wallenstam IBK II Philip Blom Lexby Idrottshall
2011-02-06 11:00 1006562135 Kärra IBK Lions - Sportlife Kungälvs IBK Svart Robin Poropat, Joacim Longum Kärra Sporthall
2011-02-06 12:00 1006562133 IBF Backadalen - Floda IBK svart Krister Mattsson, Emil Bylund Skälltorpsskolan
2011-02-06 13:40 1006562137 FBC Lerum Panthers - Lindås IBK 2 Johan Grafström, Victor Eriksson Elfsberg Rydsbergshallen
2011-02-06 14:15 1006562131 Lindome IBK Lila - Frölunda IBK Josefine Elgquist, Victoria Persson-Miettinen Skånhällaskolan
2011-02-13 10:15 1006562138 Stenungsunds IBK - Ale IBF Grön Stenungsund Arena
2011-02-26 10:00 1006562142 Partille IBS Sävedalen 2 - Partille IBS Öjersjö Vit Axel Alfredson, Axel Lingheimer Lexby Idrottshall
2011-02-26 10:10 1006562147 Eken IBK - Kärra IBK Lions Daniel Fathi-Najafi, Daniel Fathi-Najafi Ekenhallen
2011-02-27 09:00 1006562150 Frölunda IBK - IF Marin Väst 1 Nicholas Phillips, Pouria Saber Flatåsskolan
2011-02-27 10:00 1006562144 Lindås IBK 2 - Stenungsunds IBK Renée Kronlund, Renée Kronlund Salming Arena
2011-02-27 10:00 1006562145 IK Zenith Grön - FBC Lerum Panthers Paulina Delmon, Sara Furubom Björlanda Idrottshall
2011-02-27 10:00 1006562149 Marstrands IBK svart - IBF Backadalen Anton Larsson, Henrik Nordström Munkegärdehallen
2011-02-27 11:00 1006562146 Sportlife Kungälvs IBK Svart - Ale IBF Grön Rebecka Asp, Ronja Moen Andersson Kastellegårdshallen
2011-02-27 12:40 1006562148 Floda IBK svart - Landvetter IBK Jonathan Stenson, Olle Blandin Alléhallen
2011-02-27 15:00 1006562191 Pixbo Wallenstam IBK II - Lindome IBK Lila Sebastian Hallberg, Fredrik Greftén Wallenstamhallen
2011-03-05 10:00 1006562158 Mölndals IBF - Lindås IBK 2 Pouria Saber Katrinebergshallen
2011-03-05 10:15 1006562157 Stenungsunds IBK - IK Zenith Grön Stenungsund Arena
2011-03-05 12:30 1006562151 Lindome IBK Lila - IF Marin Väst 1 Josefine Elgquist, Kornelia Ärlig Almåshallen B
2011-03-06 09:40 1006562153 Landvetter IBK - Marstrands IBK svart Ludvig Strid, Ludvig Strid Landvetter Idrottshall
2011-03-06 10:00 1006562154 Kärra IBK Lions - Floda IBK svart Robin Poropat, Stefan Larsson Kärra Sporthall
2011-03-06 11:00 1006562152 IBF Backadalen - Frölunda IBK Skälltorpsskolan
2011-03-06 11:20 1006562159 Partille IBS Öjersjö Vit - Ale IBF Grön August Alfredson, Anton Wikhede Lexby Idrottshall
2011-03-06 13:45 1006562160 Pixbo Wallenstam IBK II - Partille IBS Sävedalen 2 Tomas Levin, Hampus Markkrona Mölnlycke Idrottshall
2011-03-06 16:10 1006562156 FBC Lerum Panthers - Sportlife Kungälvs IBK Svart Aldin Hadziselmovic, Erik Edberg Rydsbergshallen
2011-03-12 09:00 1006562166 Eken IBK - FBC Lerum Panthers Narcis Hadziselimovic, Narcis Hadziselimovic Ekenhallen
2011-03-13 09:00 1006562161 Partille IBS Sävedalen 2 - Lindome IBK Lila Sebastian Bodenmalm, Philip Blom Lexby Idrottshall
2011-03-13 09:30 1006562170 IF Marin Väst 1 - IBF Backadalen Jonas Almskog, Adam Berntsson Hall Of Flame
2011-03-13 10:00 1006562164 IK Zenith Grön - Mölndals IBF Arvid Löfving, Tomas Levin Björlanda Idrottshall
2011-03-13 10:00 1006562169 Frölunda IBK - Landvetter IBK Nicholas Phillips, Pouria Saber Flatåsskolan
2011-03-13 11:30 1006562165 Sportlife Kungälvs IBK Svart - Stenungsunds IBK Pontus Carlander, Andreas Carlander Kastellegårdshallen
2011-03-13 12:00 1006562168 Marstrands IBK svart - Kärra IBK Lions Johan Pedersen, Linus Backlund Munkegärdehallen
2011-03-13 13:50 1006562167 Floda IBK svart - Ale IBF Grön Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Alléhallen
2011-03-13 17:20 1006562163 Lindås IBK 2 - Partille IBS Öjersjö Vit Aldin Hadziselmovic, Aldin Hadziselmovic Askims Sporthall
2011-03-19 09:00 1006562179 Pixbo Wallenstam IBK II - Lindås IBK 2 Rebecca Anderson, Filippa Kinderdal Mölnlycke Idrottshall
2011-03-19 09:00 1006562180 Partille IBS Sävedalen 2 - Ale IBF Grön Axel Alfredson, Axel Lingheimer Lexby Idrottshall
2011-03-19 10:00 1006562171 Lindome IBK Lila - IBF Backadalen Jakob Eriksson, Andreas Olcén Almåshallen B
2011-03-19 10:10 1006562176 Stenungsunds IBK - Eken IBK Stenungsund Arena
2011-03-19 10:10 1006562177 Mölndals IBF - Sportlife Kungälvs IBK Svart Linus Melander Katrinebergshallen
2011-03-20 09:00 1006562173 Kärra IBK Lions - Frölunda IBK Joacim Longum, Joacim Longum Kärra Sporthall
2011-03-20 09:30 1006562175 FBC Lerum Panthers - Floda IBK svart Oscar Eriksson Elfsberg, Jonathan Stenson Rydsbergshallen
2011-03-20 10:00 1006562178 Partille IBS Öjersjö Vit - IK Zenith Grön Sebastian Bodenmalm, Philip Blom Lexby Idrottshall
2011-03-20 15:25 1006562172 Landvetter IBK - IF Marin Väst 1 Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Landvetter Idrottshall
2011-03-26 09:00 1006562190 Eken IBK - Mölndals IBF Magnus Persson, Magnus Persson Ekenhallen
2011-03-27 10:00 1006562182 Marstrands IBK svart - FBC Lerum Panthers Johan Pedersen, Linus Backlund Munkegärdehallen
2011-03-27 10:00 1006562183 Frölunda IBK - Ale IBF Grön Nicholas Phillips, Nicholas Phillips Flatåsskolan
2011-03-27 10:40 1006562185 IBF Backadalen - Landvetter IBK Alexsander Östrand Skälltorpsskolan
2011-03-27 11:00 1006562184 IF Marin Väst 1 - Kärra IBK Lions Fredrik Bävitz, Markus Bernhardtz Hall Of Flame
2011-03-27 11:00 1006562188 IK Zenith Grön - Pixbo Wallenstam IBK II Pouria Saber, Pouria Saber Björlanda Idrottshall
2011-03-27 12:10 1006562189 Sportlife Kungälvs IBK Svart - Partille IBS Öjersjö Vit Anton Larsson, Anton Larsson Kastellegårdshallen
2011-03-27 12:20 1006562181 Floda IBK svart - Stenungsunds IBK Elin Martinsson, Sarah Lundberg Alléhallen
2011-03-27 13:20 1006562187 Lindås IBK 2 - Partille IBS Sävedalen 2 Stefan Olsson, Stefan Olsson Salming Arena

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis