Flickor 99 (2010/11)

Gruppspel
Flickor 99
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2010-10-01 17:30 1006650003 IBF Backadalen - IK Zenith Grön Tomas Levin, Tomas Levin Lundbystrand
2010-10-02 15:00 1006650006 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Pixbo Wallenstam IBK Röd Joakim Rödsta, Hampus Markkrona Mölnlycke Idrottshall
2010-10-03 10:00 1006650005 Hindås IBK - Partille IBS Kenneth Thorell, Lina Thorell Rävlanda skola idrotthall
2010-10-03 11:50 1006650001 FBC Lerum - Floda IBK Johan Grafström, Oscar Eriksson Elfsberg Rydsbergshallen
2010-10-03 12:30 1006650004 IBK Göteborg - Sportlife Kungälvs IBK Orange Tarek El Abtah, Daniel Fathi-Najafi Torpahallen
2010-10-03 18:20 1006650002 Lindås IBK - Pixbo Wallenstam IBK Blå Amir Huseinovic, Amir Huseinovic Askims Sporthall
2010-10-09 09:00 1006650012 Pixbo Wallenstam IBK Blå - Pixbo Wallenstam IBK Svart Sebastian Hallberg, Fredrik Greftén Wallenstam Arena
2010-10-09 10:00 1006650009 Partille IBS - IBF Backadalen Ulf Jonasson, Ulf Jonasson Lexby Idrottshall
2010-10-09 10:00 1006650010 Pixbo Wallenstam IBK Röd - IBK Göteborg Tomas Levin, Tomas Levin Wallenstam Arena
2010-10-09 14:00 1006650007 IK Zenith Grön - FBC Lerum Therese Magnusson, Therese Magnusson Lundbystrand
2010-10-10 13:00 1006650008 Sportlife Kungälvs IBK Orange - Lindås IBK Joel Gustafsson, Joel Gustafsson Kastellegårdshallen
2010-10-10 13:10 1006650011 Floda IBK - Hindås IBK Robin Cederdahl, Robin Cederdahl Alléhallen
2010-10-16 16:00 1006650018 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Partille IBS Filippa Kinderdal, Rebecca Anderson Mölnlycke Idrottshall
2010-10-17 09:00 1006650017 Hindås IBK - Pixbo Wallenstam IBK Röd Kenneth Thorell, Lina Thorell Rävlanda skola idrotthall
2010-10-17 11:00 1006650016 IBK Göteborg - IK Zenith Grön David Da Silva/Berggren, Robin Sundkler Torpahallen
2010-10-17 11:50 1006650013 FBC Lerum - Pixbo Wallenstam IBK Blå Oscar Eriksson Elfsberg, Michael Oesterreich Rydsbergshallen
2010-10-17 13:50 1006650015 IBF Backadalen - Sportlife Kungälvs IBK Orange Thomas Svedman, Thomas Svedman Skälltorpsskolan
2010-10-17 19:20 1006650014 Lindås IBK - Floda IBK Oscar Carestam, Amir Huseinovic Askims Sporthall
2010-10-16 17:00 1006650020 Pixbo Wallenstam IBK Röd - Lindås IBK Filippa Kinderdal, Rebecca Anderson Mölnlycke Idrottshall
2010-10-16 18:00 1006650022 Pixbo Wallenstam IBK Blå - IBK Göteborg Filippa Kinderdal, Rebecca Anderson Mölnlycke Idrottshall
2010-10-23 17:15 1006650019 Partille IBS - FBC Lerum Anton Wikhede, August Alfredson Lexby Idrottshall
2010-10-24 10:30 1006650024 Sportlife Kungälvs IBK Orange - Pixbo Wallenstam IBK Svart Anton Larsson, Oliwer Nilsson Kastellegårdshallen
2010-10-24 13:00 1006650023 IK Zenith Grön - Hindås IBK Renée Kronlund
2010-10-24 13:40 1006650021 Floda IBK - IBF Backadalen Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Alléhallen
2010-11-05 17:00 1006650027 IBF Backadalen - Pixbo Wallenstam IBK Blå Hajrudin Begic, Hajrudin Begic Lundbystrand
2010-11-06 15:00 1006650026 Lindås IBK - Partille IBS Tomas Levin, Tomas Levin Salming Arena
2010-11-06 15:00 1006650030 Pixbo Wallenstam IBK Svart - IK Zenith Grön Renée Kronlund, Rebecca Anderson Mölnlycke Idrottshall
2010-11-07 10:00 1006650029 Hindås IBK - Sportlife Kungälvs IBK Orange Kenneth Thorell, Lina Thorell Rävlanda skola idrotthall
2010-11-07 12:20 1006650025 FBC Lerum - Pixbo Wallenstam IBK Röd Oscar Eriksson Elfsberg Rydsbergshallen
2010-11-07 14:00 1006650028 IBK Göteborg - Floda IBK David Da Silva/Berggren, Robin Sundkler Torpahallen
2010-11-13 10:20 1006650032 Pixbo Wallenstam IBK Röd - IBF Backadalen Filippa Kinderdal, Renée Kronlund Mölnlycke Idrottshall
2010-11-14 08:00 1006650034 Partille IBS - IBK Göteborg Axel Lingheimer, Axel Alfredson Lexby Idrottshall
2010-11-14 10:00 1006650035 Hindås IBK - Pixbo Wallenstam IBK Blå Kenneth Thorell, Lina Thorell Rävlanda skola idrotthall
2010-11-14 12:50 1006650033 Sportlife Kungälvs IBK Orange - FBC Lerum Frida Hedman, Anna Johnsson Kastellegårdshallen
2010-11-14 16:20 1006650036 Floda IBK - Pixbo Wallenstam IBK Svart Jonatan Lindblom, August Hansson Alléhallen
2010-12-11 12:10 1006650031 IK Zenith Grön - Lindås IBK Björlanda Idrottshall
2010-11-15 18:30 1006650041 Pixbo Wallenstam IBK Blå - Partille IBS Magnus Svensson, Magnus Svensson Redfoxhallen
2010-11-20 11:00 1006650039 Pixbo Wallenstam IBK Svart - IBK Göteborg Rebecca Anderson, Filippa Kinderdal Mölnlycke Idrottshall
2010-11-21 09:00 1006650038 Lindås IBK - Hindås IBK Kenneth Thorell, Lina Thorell Sjöbackens SH
2010-11-21 12:30 1006650040 Floda IBK - IK Zenith Grön Sarah Lundberg, Emelie Fagerberg Alléhallen
2010-11-21 13:15 1006650037 FBC Lerum - IBF Backadalen Janne Ranelöv, Erik Edberg Hjällsnäshallen
2010-11-21 15:00 1006650042 Sportlife Kungälvs IBK Orange - Pixbo Wallenstam IBK Röd Anton Larsson, Oliwer Nilsson Kastellegårdshallen
2010-11-27 12:00 1006650047 Pixbo Wallenstam IBK Blå - Sportlife Kungälvs IBK Orange Sebastian Hallberg, Fredrik Greftén Mölnlycke Idrottshall
2010-11-28 10:00 1006650044 Hindås IBK - FBC Lerum Kenneth Thorell, Lina Thorell Rävlanda skola idrotthall
2010-11-28 10:00 1006650048 IK Zenith Grön - Pixbo Wallenstam IBK Röd Alf Björkner, Alf Björkner Björlanda Idrottshall
2010-11-28 11:40 1006650045 IBF Backadalen - Pixbo Wallenstam IBK Svart Skälltorpsskolan
2010-11-28 12:00 1006650043 IBK Göteborg - Lindås IBK David Da Silva/Berggren, Robin Sundkler Torpahallen
2010-12-12 10:10 1006650046 Partille IBS - Floda IBK Anton Wikhede, August Alfredson Lexby Idrottshall
2010-12-04 08:00 1006650051 Lindås IBK - Pixbo Wallenstam IBK Svart Christoffer Esteban Hernandez, Christoffer Esteban Hernandez Salming Arena
2010-12-04 11:00 1006650054 Pixbo Wallenstam IBK Röd - Pixbo Wallenstam IBK Blå Joakim Rödsta, Hampus Markkrona Mölnlycke Idrottshall
2010-12-05 08:50 1006650050 FBC Lerum - IBK Göteborg Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Rydsbergshallen
2010-12-05 10:30 1006650049 IBF Backadalen - Hindås IBK Hajrudin Begic, Hajrudin Begic Skälltorpsskolan
2010-12-05 12:00 1006650053 IK Zenith Grön - Partille IBS Arvid Löfving, Oscar Carestam Björlanda Idrottshall
2010-12-05 17:00 1006650052 Floda IBK - Sportlife Kungälvs IBK Orange Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Alléhallen
2010-12-11 10:00 1006650057 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Hindås IBK Renée Kronlund, Nicholas Phillips Mölnlycke Idrottshall
2010-12-11 12:00 1006650060 Pixbo Wallenstam IBK Röd - Partille IBS Rebecca Anderson, Filippa Kinderdal Mölnlycke Idrottshall
2010-12-12 12:00 1006650059 Sportlife Kungälvs IBK Orange - IK Zenith Grön Anton Larsson, Oliwer Nilsson Kastellegårdshallen
2010-12-12 14:00 1006650056 IBK Göteborg - IBF Backadalen Viktor Holmquist/Öhrn, Robin Sundkler Torpahallen
2010-12-12 19:30 1006650055 Lindås IBK - FBC Lerum Aldin Hadziselmovic, Narcis Hadziselimovic Askims Sporthall
2010-12-13 18:30 1006650058 Pixbo Wallenstam IBK Blå - Floda IBK Renée Kronlund, Narcis Hadziselimovic Redfoxhallen
2010-12-18 13:30 1006650061 FBC Lerum - Pixbo Wallenstam IBK Svart Tomas Levin, Tomas Levin Rydsbergshallen
2010-12-18 17:30 1006650066 Partille IBS - Sportlife Kungälvs IBK Orange Petter Jonasson, Mergim Pajazitaj Partillebohallen
2010-12-19 09:00 1006650063 Hindås IBK - IBK Göteborg Kenneth Thorell, Lina Thorell Rävlanda skola idrotthall
2010-12-19 12:00 1006650065 IK Zenith Grön - Pixbo Wallenstam IBK Blå Alf Björkner, Carolina Björkner Björlanda Idrottshall
2010-12-19 12:10 1006650064 Floda IBK - Pixbo Wallenstam IBK Röd Elin Martinsson, Sarah Lundberg Alléhallen
2010-12-19 12:40 1006650062 IBF Backadalen - Lindås IBK Thomas Svedman, Hajrudin Begic Skälltorpsskolan
2011-01-15 10:00 1006650072 Pixbo Wallenstam IBK Röd - Pixbo Wallenstam IBK Svart Rebecca Anderson, Filippa Kinderdal Mölnlycke Idrottshall
2011-01-15 12:00 1006650067 Floda IBK - FBC Lerum Sarah Lundberg, Emelie Fagerberg Alléhallen
2011-01-16 08:00 1006650071 Partille IBS - Hindås IBK Narcis Hadziselimovic, Narcis Hadziselimovic Lexby Idrottshall
2011-01-16 09:00 1006650069 IK Zenith Grön - IBF Backadalen Arvid Löfving, Adam Lindell Björlanda Idrottshall
2011-01-16 12:00 1006650070 Sportlife Kungälvs IBK Orange - IBK Göteborg Rebecka Asp, Ronja Moen Andersson Kastellegårdshallen
2011-01-17 18:30 1006650068 Pixbo Wallenstam IBK Blå - Lindås IBK Renée Kronlund, Anna Larsson Redfoxhallen
2011-01-23 10:00 1006650077 Hindås IBK - Floda IBK Kenneth Thorell, Lina Thorell Rävlanda skola idrotthall
2011-01-23 11:00 1006650076 IBK Göteborg - Pixbo Wallenstam IBK Röd David Da Silva/Berggren, Robin Sundkler Torpahallen
2011-01-23 11:50 1006650073 FBC Lerum - IK Zenith Grön Josef Nilsson, Josef Nilsson Rydsbergshallen
2011-01-23 13:50 1006650075 IBF Backadalen - Partille IBS Skälltorpsskolan
2011-01-23 14:00 1006650078 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Pixbo Wallenstam IBK Blå Rebecca Anderson, Filippa Kinderdal Mölnlycke Idrottshall
2011-01-23 16:10 1006650074 Lindås IBK - Sportlife Kungälvs IBK Orange Alf Björkner, Alf Björkner Salming Arena
2011-01-29 13:30 1006650083 Pixbo Wallenstam IBK Röd - Hindås IBK Sebastian Hallberg, Fredrik Greftén Wallenstam Arena
2011-01-29 14:30 1006650079 Pixbo Wallenstam IBK Blå - FBC Lerum Sebastian Hallberg, Fredrik Greftén Wallenstam Arena
2011-01-30 09:00 1006650084 Partille IBS - Pixbo Wallenstam IBK Svart Axel Alfredson, August Alfredson Lexby Idrottshall
2011-01-30 11:30 1006650081 Sportlife Kungälvs IBK Orange - IBF Backadalen Sandra Pedersen, Lydia Rostedt Kastellegårdshallen
2011-01-30 12:00 1006650082 IK Zenith Grön - IBK Göteborg Arvid Löfving, Adam Lindell Björlanda Idrottshall
2011-01-30 16:30 1006650080 Floda IBK - Lindås IBK Janne Ranelöv, Janne Ranelöv Alléhallen
2011-02-06 08:30 1006650090 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Sportlife Kungälvs IBK Orange Renée Kronlund, Anna Larsson Wallenstam Arena
2011-02-06 10:00 1006650087 IBF Backadalen - Floda IBK Krister Mattsson, Emil Bylund Skälltorpsskolan
2011-02-06 10:00 1006650089 Hindås IBK - IK Zenith Grön Kenneth Thorell, Lina Thorell Rävlanda skola idrotthall
2011-02-06 11:00 1006650088 IBK Göteborg - Pixbo Wallenstam IBK Blå David Da Silva/Berggren, Robin Sundkler Torpahallen
2011-02-06 17:40 1006650085 FBC Lerum - Partille IBS Narcis Hadziselimovic, Erik Edberg Rydsbergshallen
2011-02-06 18:00 1006650086 Lindås IBK - Pixbo Wallenstam IBK Röd Aldin Hadziselmovic, Aldin Hadziselmovic Askims Sporthall
2011-02-12 10:00 1006650091 Pixbo Wallenstam IBK Röd - FBC Lerum Erik Insgård, Viktor Insgård Mölnlycke Idrottshall
2011-02-12 11:00 1006650093 Pixbo Wallenstam IBK Blå - IBF Backadalen Erik Insgård, Viktor Insgård Mölnlycke Idrottshall
2011-02-13 12:00 1006650096 IK Zenith Grön - Pixbo Wallenstam IBK Svart Renée Kronlund, Pouria Saber Björlanda Idrottshall
2011-02-13 13:50 1006650095 Sportlife Kungälvs IBK Orange - Hindås IBK Sandra Pedersen, Lydia Rostedt Kastellegårdshallen
2011-02-13 16:50 1006650094 Floda IBK - IBK Göteborg Peter Novakovic, Peter Novakovic Alléhallen
2011-03-20 16:00 1006650092 Partille IBS - Lindås IBK Narcis Hadziselimovic, Narcis Hadziselimovic Jonsereds Idrottshall
2011-02-26 11:00 1006650102 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Floda IBK Renée Kronlund, Hampus Markkrona Mölnlycke Idrottshall
2011-02-26 17:50 1006650099 FBC Lerum - Sportlife Kungälvs IBK Orange Tomas Levin, Tomas Levin Rydsbergshallen
2011-02-27 11:00 1006650100 IBK Göteborg - Partille IBS Robin Sundkler, Robin Sundkler Torpahallen
2011-02-27 11:40 1006650098 IBF Backadalen - Pixbo Wallenstam IBK Röd Besim Mehmedagic Skälltorpsskolan
2011-02-27 14:00 1006650101 Pixbo Wallenstam IBK Blå - Hindås IBK Sebastian Hallberg, Fredrik Greftén Wallenstam Arena
2011-02-27 16:30 1006650097 Lindås IBK - IK Zenith Grön Daniel Nygren Salming Arena
2011-03-04 17:30 1006650103 IBF Backadalen - FBC Lerum Narcis Hadziselimovic, Narcis Hadziselimovic Lundbystrand
2011-03-05 08:00 1006650108 Pixbo Wallenstam IBK Röd - Sportlife Kungälvs IBK Orange Narcis Hadziselimovic, Anna Larsson Mölnlycke Idrottshall
2011-03-06 09:00 1006650105 IBK Göteborg - Pixbo Wallenstam IBK Svart David Da Silva/Berggren, Robin Sundkler Svingelns Sporthall
2011-03-06 10:00 1006650104 Hindås IBK - Lindås IBK Kenneth Thorell, Lina Thorell Rävlanda skola idrotthall
2011-03-06 10:20 1006650107 Partille IBS - Pixbo Wallenstam IBK Blå August Alfredson, Anton Wikhede Lexby Idrottshall
2011-03-06 14:00 1006650106 IK Zenith Grön - Floda IBK Björlanda Idrottshall
2011-03-12 10:00 1006650111 Pixbo Wallenstam IBK Svart - IBF Backadalen Johanna Andersson, Lovisa Sjögren Mölnlycke Idrottshall
2011-03-12 13:00 1006650114 Pixbo Wallenstam IBK Röd - IK Zenith Grön Johanna Andersson, Lovisa Sjögren Mölnlycke Idrottshall
2011-03-12 14:10 1006650112 Floda IBK - Partille IBS Sarah Lundberg, Emelie Fagerberg Alléhallen
2011-03-13 12:00 1006650110 FBC Lerum - Hindås IBK Johan Grafström, Victor Eriksson Elfsberg Rydsbergshallen
2011-03-13 14:30 1006650113 Sportlife Kungälvs IBK Orange - Pixbo Wallenstam IBK Blå Sandra Pedersen, Ronja Moen Andersson Kastellegårdshallen
2011-03-13 15:20 1006650109 Lindås IBK - IBK Göteborg Aldin Hadziselmovic, Aldin Hadziselmovic Askims Sporthall
2011-03-19 10:00 1006650120 Pixbo Wallenstam IBK Blå - Pixbo Wallenstam IBK Röd Rebecca Anderson, Filippa Kinderdal Mölnlycke Idrottshall
2011-03-19 13:00 1006650116 IBK Göteborg - FBC Lerum Sebastian Bodenmalm, Sebastian Bodenmalm Svingelns Sporthall
2011-03-19 13:00 1006650117 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Lindås IBK Sebastian Hallberg, Hajrudin Begic Mölnlycke Idrottshall
2011-03-20 08:00 1006650119 Partille IBS - IK Zenith Grön Sebastian Bodenmalm, Philip Blom Lexby Idrottshall
2011-03-20 09:00 1006650115 Hindås IBK - IBF Backadalen Henrik Borging, Mergim Pajazitaj Rävlanda skola idrotthall
2011-03-20 13:35 1006650118 Sportlife Kungälvs IBK Orange - Floda IBK Linus Backlund, Andreas Carlander Kastellegårdshallen
2011-03-19 12:10 1006650125 IK Zenith Grön - Sportlife Kungälvs IBK Orange Björlanda Idrottshall
2011-03-27 10:00 1006650123 Hindås IBK - Pixbo Wallenstam IBK Svart Kenneth Thorell, Lina Thorell Rävlanda skola idrotthall
2011-03-27 10:00 1006650126 Partille IBS - Pixbo Wallenstam IBK Röd Axel Alfredson, Hajrudin Begic Lexby Idrottshall
2011-03-27 11:40 1006650121 FBC Lerum - Lindås IBK Christer Carlberg, Erik Westh Rydsbergshallen
2011-03-27 11:40 1006650122 IBF Backadalen - IBK Göteborg Skälltorpsskolan
2011-03-27 13:20 1006650124 Floda IBK - Pixbo Wallenstam IBK Blå Elin Martinsson, Sarah Lundberg Alléhallen
2011-04-02 11:00 1006650127 Pixbo Wallenstam IBK Svart - FBC Lerum Nicholas Phillips, Pouria Saber Mölnlycke Idrottshall
2011-04-02 12:00 1006650131 Pixbo Wallenstam IBK Blå - IK Zenith Grön Nicholas Phillips, Pouria Saber Mölnlycke Idrottshall
2011-04-02 13:00 1006650130 Pixbo Wallenstam IBK Röd - Floda IBK Nicholas Phillips, Pouria Saber Mölnlycke Idrottshall
2011-04-03 10:00 1006650128 Lindås IBK - IBF Backadalen Pontus Ekengränd, Pontus Ekengränd Salming Arena
2011-04-03 10:00 1006650129 IBK Göteborg - Hindås IBK Therese Magnusson, Therese Magnusson Torpahallen
2011-04-03 12:30 1006650132 Sportlife Kungälvs IBK Orange - Partille IBS Anton Larsson Kastellegårdshallen
Vår F99
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2011-02-01 19:30 1006651002 Lindome IBK Vår - FBC Lerum Vår Martin Johansson, Martin Johansson Streteredsskolan
2011-02-12 13:10 1006651001 Öckerö IBK Vår - Varla IBK Vår Daniel Fathi-Najafi, Daniel Fathi-Najafi Hedenskolans Idrottshall
2011-02-06 11:20 1006651003 Varla IBK Vår - Lindome IBK Vår Lindälvshallen
2011-02-06 14:40 1006651004 FBC Lerum Vår - Öckerö IBK Vår Johan Grafström, Victor Eriksson Elfsberg Rydsbergshallen
2011-02-26 16:30 1006651005 Lindome IBK Vår - Öckerö IBK Vår Amanda Lindkvist, Emelie Viberg Almåshallen B
2011-03-06 17:30 1006651006 Varla IBK Vår - FBC Lerum Vår Lindälvshallen
2011-03-05 10:00 1006651007 Öckerö IBK Vår - Lindome IBK Vår Emil Karlsson, Emil Karlsson Hedenskolans Idrottshall
2011-04-03 09:00 1006651008 FBC Lerum Vår - Varla IBK Vår Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Rydsbergshallen
2011-03-20 14:15 1006651010 FBC Lerum Vår - Lindome IBK Vår Aldin Hadziselmovic, Victor Eriksson Elfsberg Hjällsnäshallen
2011-03-20 16:20 1006651009 Varla IBK Vår - Öckerö IBK Vår Lindälvshallen
2011-03-26 10:00 1006651012 Öckerö IBK Vår - FBC Lerum Vår Emil Karlsson, Emil Karlsson Hedenskolans Idrottshall
2011-03-26 16:00 1006651011 Lindome IBK Vår - Varla IBK Vår Therese Magnusson, Therese Magnusson Almåshallen B

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis