Träningsmatcher Pojk (2018/19)

Övriga matcher
Träningsmatcher Pojkar Röd
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-09-09 10:30 169030001 Telge SIBK P03 - Farsta IBK P03 MR ML 13 - 2 Joacim Hansson, Lars Sundlöf Västergård Arena A
2018-09-09 14:00 169030002 Telge SIBK P03 - Nacka Wallenstam IBK P03 8 - 0 Joacim Hansson, Lars Sundlöf Västergård Arena A
2018-09-09 18:30 169030003 Onyx IBS P04 - Åby IBK Ungdom P04 9 - 3 Oliwer Assarp - Karlenäs, Liam Bodingh Rosvalla B
2018-09-17 19:30 169030006 FBC Nyköping 02/03 - IFK Gnesta P 03-05 3 - 5 Emil Moberg, Viktor Taavitsainen Gripenskolan
2018-09-19 20:45 169030007 FBC Nyköping 02/03 - Onyx IBS P03 3 - 4 Emil Moberg, Josef Cakici Nyköpings Sporthall
2018-09-22 16:30 169030004 IFK Gnesta P 03-05 - FBC Nyköping 02/03 2 - 5 Viktor Taavitsainen, Emil Moberg Frejahallen
2018-09-27 18:00 169030012 Onyx IBS P01/02 - FBC Nyköping 02/03 Sigge Maurer, Niclas Andersson Rosvalla C
2018-10-01 19:15 169030013 Katrineholms IBF P03 - IBF Kolmården P 03/04 Mikael Samuelsson, Håkan Rask Duveholmshallen A
2018-10-07 16:00 169030010 Telge SIBK P03 - Strängnäs IBK P03 3 - 2 Robin Hynninen, Dennis Wagermark Västergård Arena A
2018-10-07 16:00 Speltid 2 x  20 minuter 169030009 Telge SIBK P02 TC - Erikslunds KF P03 USM 5 - 0 Västergård Arena A
2018-10-14 11:30 Speltid 2 x 20 minuter 169030011 Telge SIBK P02 TC - Farsta IBK P02 MR S 5 - 3 Emil Moberg, Viktor Taavitsainen Västergård Arena A
2018-10-15 19:00 169030014 IFK Mariefred P05/06 - Nykvarns IF P06 Peter Sigurbjörnsson, Amanda Sigurbjörnsson Hammarens IP
2018-11-27 17:00 169030015 IFK Gnesta P 03-05 - IFK Gnesta P 03-05 Frejahallen
2018-11-29 18:45 169030016 Mesta IBK P07 Svart - Mesta IBK 08/09-Lag Jan Berg, Lena Widegren Munktellarenan
2018-12-12 20:15 169030017 FBC Nyköping 02/03 - Onyx IBS P01/02 Sigge Maurer, Niclas Andersson Nyköpings Sporthall
2019-02-03 13:30 169030018 Onyx IBS P07 Nyköping - Onyx IBS P08 0 - 0 Oliwer Assarp - Karlenäs, Liam Bodingh Rosvalla C
2019-03-02 09:30 169030019 Trosa Edanö IBK P 02-04 - Strängnäs IBK P03 6 - 1 Rasmus Widén, Robin Hynninen Hedebyhallen
2019-03-06 20:40 169030021 Onyx IBS P01/02 - Linköping IBK Dam A 3 - 2 Bemir Brkic, Rasmus Widén Rosvalla A
2019-03-21 19:15 169030022 Onyx IBS P06 Nyköping - Onyx IBS P05 Liam Bodingh, Oliwer Assarp - Karlenäs Gripenskolan
2019-03-28 19:00 169030023 FBC Nyköping 02/03 - Trosa Edanö IBK P 02-04 Gabriel Cakici, Sigge Maurer Nyköpings Sporthall
2019-03-28 20:00 169030020 Telge SIBK P03 - AIK IBF P03 MR Medelsvår Södra 8 - 5 Emil Moberg, Viktor Taavitsainen Wasa Sporthall
2019-04-01 18:45 169030024 Katrineholms IBF P05 - Flens IBF P RÖD 05- Molly Samuelsson, Karl-Gustav Bergström Duveholmshallen C
2019-05-15 18:30 169030025 Torshälla IBK P03 - Strängnäs IBK P03 Göran Karlsson, Martin Dalsgard Skjulstahallen A

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis