Pantamera F Blå Medel-Svår (07-08) (2018/19)

Gruppspel
Pantamera Flickor Blå Medel-Svår A
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-09-29 09:00 150364002 Täby FC (A) - Täby FC (D) Sabina Åström, Oscar Silverbratt Skarpängskolan A
2018-09-29 11:00 150364003 Sundbybergs IK - Sigtuna IF IBK Amanda Törner, Fredrik Berglund Sonesson Brotorpshallen
2018-09-29 13:00 150364005 Rotebro IS IBK - Bele Barkarby IF IBF (A) Johan Eklund, Andreas Theorén Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-12-01 12:30 150364004 Vaxholms IBF (A) - Enebybergs IF Ida Torbjörner, Linn Skotte Innebandyhallen Vaxholm
2018-10-06 16:00 150364009 Täby FC (D) - Åkersberga IBF (B) Mats Järnmark, Buster Wickenbergh Skarpängskolan B
2018-10-07 11:00 150364006 Bele Barkarby IF IBF (A) - Vaxholms IBF (A) Andreas Theorén, Anton Fritshammar Björkebyhallen
2018-10-07 12:00 150364008 Sigtuna IF IBK - Täby FC (A) Joel Sandberg, Jesper Algotsson Prästängshallen
2018-10-07 18:15 150364007 Enebybergs IF - Sundbybergs IK Mauricio Castillo, Johnny Mikael Claesson Danderyds Gymnasium
2018-10-14 11:00 150364014 Sundbybergs IK - Bele Barkarby IF IBF (A) Jonas Jatko, Jouni Kekkonen Hallonbergshallen
2018-10-14 12:00 150364011 Ängby IF - Täby FC (D) Simon Fröberg, Max Hasselrot Grimstahallen
2018-10-14 13:15 150364012 Åkersberga IBF (B) - Sigtuna IF IBK Lovisa Lindblom, Ida Lagerblad Åkersberga Sporthall A
2018-10-21 18:30 150364015 Vaxholms IBF (A) - Rotebro IS IBK Arne Brovig, Jan Lingemark Innebandyhallen Vaxholm
2018-12-15 14:00 150364013 Täby FC (A) - Enebybergs IF Arvid Nordin, Lovisa Lindblom Skarpängskolan A
2018-10-20 13:00 150364016 Rotebro IS IBK - Sundbybergs IK Andreas Theorén, Theodore Idevall Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-10-21 13:00 150364017 Bele Barkarby IF IBF (A) - Täby FC (A) Batuhan Turkmenoglu, Yusuf Köker Björkebyhallen
2018-10-21 18:15 150364018 Enebybergs IF - Åkersberga IBF (B) Mauricio Castillo, Johnny Mikael Claesson Danderyds Gymnasium
2018-12-02 15:30 150364019 Sigtuna IF IBK - Ängby IF Jelena Spasic, Jonatan Svahn Prästängshallen
2018-10-27 10:15 150364022 Åkersberga IBF (B) - Bele Barkarby IF IBF (A) Ida Lagerblad, Lovisa Lindblom Åkersberga Sporthall A
2018-10-27 12:00 150364023 Täby FC (A) - Rotebro IS IBK Lucas Edberg, Sabina Åström Skarpängskolan A
2018-11-11 17:10 150364024 Sundbybergs IK - Vaxholms IBF (A) Leif Karlsson, Mattias Thomasson Brotorpshallen
2018-11-17 13:00 150364021 Ängby IF - Enebybergs IF Linus Jacobsson, Martin Mårtensson Grimstahallen
2018-11-10 13:15 150364027 Rotebro IS IBK - Åkersberga IBF (B) Filip Lövenklint, Rikard Söderlund Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-11-10 15:30 150364026 Vaxholms IBF (A) - Täby FC (A) Simon Åbom, Lars Reuterhagen Innebandyhallen Vaxholm
2018-11-11 10:00 150364028 Bele Barkarby IF IBF (A) - Ängby IF Hugo Dandanell, Alexander Edehag Björkebyhallen
2018-11-11 10:00 150364030 Sigtuna IF IBK - Täby FC (D) Tobias Jansson, Jesper Algotsson Prästängshallen
2018-11-17 09:00 150364033 Täby FC (A) - Sundbybergs IK Fredrik Sandgren, Tim Svensson Skarpängskolan A
2018-11-17 10:15 150364032 Åkersberga IBF (B) - Vaxholms IBF (A) Arvid Nordin, Ida Lagerblad Åkersberga Sporthall A
2018-11-18 11:00 150364031 Ängby IF - Rotebro IS IBK Gustav Fohlstedt, Felix Wennerstein Grimstahallen
2018-11-20 19:15 150364034 Täby FC (D) - Enebybergs IF Johan Nima, Andreas Theorén Danderyds Gymnasium
2018-11-24 11:15 150364037 Vaxholms IBF (A) - Ängby IF Mimma Spasic, Johan Eklund Innebandyhallen Vaxholm
2018-11-24 12:15 150364036 Sundbybergs IK - Åkersberga IBF (B) Jessika Forsberg, Robert Vangeus Brotorpshallen
2018-11-25 13:00 150364039 Bele Barkarby IF IBF (A) - Täby FC (D) Mattias Thomasson, Anton Fritshammar Herresta Sporthall
2018-11-25 19:15 150364040 Enebybergs IF - Sigtuna IF IBK Tobias Jansson, Arvid Nordin Danderyds Gymnasium
2018-12-01 11:15 150364042 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (A) Zana Guzel, Johan Nima Åkersberga Sporthall A
2018-12-01 12:00 150364044 Täby FC (D) - Rotebro IS IBK Lucas Edberg, Ida Nedin Skarpängskolan A
2018-12-01 13:00 150364041 Ängby IF - Sundbybergs IK Åsa Gustavsson, Anton Fritshammar Stora Mossen 1
2018-12-02 12:00 150364043 Sigtuna IF IBK - Bele Barkarby IF IBF (A) Joel Sandberg, Jesper Algotsson Prästängshallen
2018-12-08 09:00 150364046 Täby FC (A) - Ängby IF Sabina Åström, Chelsea Wickenbergh Skarpängskolan A
2018-12-08 13:00 150364049 Rotebro IS IBK - Sigtuna IF IBK Oscar Olsson Berglund, Roger Nyström Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-12-08 14:30 150364048 Vaxholms IBF (A) - Täby FC (D) Arvid Nordin, Sam Varahram Innebandyhallen Vaxholm
2018-12-09 13:00 150364050 Bele Barkarby IF IBF (A) - Enebybergs IF Nicklas Sundgren, Christian Neemé Björkebyhallen
2018-12-15 13:00 150364054 Täby FC (D) - Sundbybergs IK Arvid Nordin, Lovisa Lindblom Skarpängskolan A
2018-12-16 12:00 150364053 Sigtuna IF IBK - Vaxholms IBF (A) Joel Sandberg, Jesper Algotsson Prästängshallen
2018-12-16 12:15 150364051 Ängby IF - Åkersberga IBF (B) Alexander Edehag, Hugo Dandanell Grimstahallen
2018-12-16 17:15 150364052 Enebybergs IF - Rotebro IS IBK Andreas Sandgren, Fredrik Sandgren Danderyds Gymnasium
2019-01-06 13:15 150364057 Enebybergs IF - Vaxholms IBF (A) Roger Nyström, Johan Eklund Mörbyhallen
2019-01-17 18:00 150364058 Sigtuna IF IBK - Sundbybergs IK Mimma Spasic, Jelena Spasic Prästängshallen
2019-01-19 15:00 150364059 Täby FC (D) - Täby FC (A) Adam Sundbom, Arvid Nordin Skarpängskolan A
2019-02-17 09:15 150364056 Bele Barkarby IF IBF (A) - Rotebro IS IBK Hugo Dandanell, Alexander Edehag Björkebyhallen
2019-01-12 11:00 150364063 Täby FC (A) - Sigtuna IF IBK Arvid Nordin, Filip Lövenklint Skarpängskolan A
2019-01-12 12:00 150364064 Sundbybergs IK - Enebybergs IF Martin Hjelmberg, Rikard Söderlund Brotorpshallen
2019-01-12 14:15 150364062 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (D) Buster Wickenbergh, Chelsea Wickenbergh Åkersberga Sporthall A
2019-01-13 15:30 150364065 Vaxholms IBF (A) - Bele Barkarby IF IBF (A) Mauricio Castillo, Johnny Mikael Claesson Innebandyhallen Vaxholm
2019-01-19 12:15 150364066 Rotebro IS IBK - Vaxholms IBF (A) Andreas Theorén, Mimma Spasic Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-01-20 10:00 150364070 Täby FC (D) - Ängby IF Sadjad Nima, Arvid Nordin Skarpängskolan B
2019-01-20 12:00 150364067 Bele Barkarby IF IBF (A) - Sundbybergs IK William Wetterud, Totte Hallgren Björkebyhallen
2019-01-20 12:00 150364069 Sigtuna IF IBK - Åkersberga IBF (B) Joel Sandberg, Jesper Algotsson Prästängshallen
2019-01-20 18:15 150364068 Enebybergs IF - Täby FC (A) William De Besche, Madelene Westerberg Danderyds Gymnasium
2019-01-26 11:00 150364074 Sundbybergs IK - Rotebro IS IBK Jessika Forsberg, Michael Selg Brotorpshallen
2019-01-26 13:00 150364071 Ängby IF - Sigtuna IF IBK Lars Reuterhagen, Imtiaz Karim Ärvingehallen
2019-01-26 16:00 150364072 Åkersberga IBF (B) - Enebybergs IF Andreas Beijer, Oscar Uhlir Åkersberga Sporthall A
2019-01-27 09:00 150364073 Täby FC (A) - Bele Barkarby IF IBF (A) Simon Fröberg, Max Hasselrot Grindtorpshallen
2019-02-02 14:00 150364077 Rotebro IS IBK - Täby FC (A) Martin Mårtensson, Mimma Spasic Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-02-02 14:30 150364076 Vaxholms IBF (A) - Sundbybergs IK Fabian Magnell, Johan Nima Innebandyhallen Vaxholm
2019-02-03 14:00 150364078 Bele Barkarby IF IBF (A) - Åkersberga IBF (B) Mattias Thomasson, Robert Vangeus Björkebyhallen
2019-02-03 18:15 150364079 Enebybergs IF - Ängby IF Anna Mandelstam, Johan Ståhl Danderyds Gymnasium
2019-02-09 09:00 150364083 Täby FC (A) - Vaxholms IBF (A) Andreas Beijer, Oscar Uhlir Skarpängskolan A
2019-02-09 12:00 150364081 Ängby IF - Bele Barkarby IF IBF (A) Linn Skotte, Ida Torbjörner Stora Mossen 1
2019-02-09 13:00 150364084 Täby FC (D) - Sigtuna IF IBK Theodore Idevall, Filip Lövenklint Skarpängskolan A
2019-02-10 09:15 150364082 Åkersberga IBF (B) - Rotebro IS IBK Johan Nima, Lovisa Lindblom Åkersberga Sporthall A
2019-02-16 11:00 150364086 Sundbybergs IK - Täby FC (A) Amanda Torbjörner, Filippa Ekman Brotorpshallen
2019-02-16 12:00 150364088 Rotebro IS IBK - Ängby IF Dennis Svensson, Fabian Magnell Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-02-17 13:30 150364087 Vaxholms IBF (A) - Åkersberga IBF (B) Sabina Åström, Johan Nima Innebandyhallen Vaxholm
2019-02-17 18:15 150364090 Enebybergs IF - Täby FC (D) Anton Fritshammar, Leif Karlsson Danderyds Gymnasium
2019-03-09 10:15 150364092 Åkersberga IBF (B) - Sundbybergs IK Emilia Tuomela, Lovisa Lindblom Åkersberga Sporthall A
2019-03-09 11:00 150364094 Täby FC (D) - Bele Barkarby IF IBF (A) William De Besche, Lucas Edberg Skarpängskolan A
2019-03-09 13:00 150364091 Ängby IF - Vaxholms IBF (A) Samuel Oreland, Johan Hessing Stora Mossen 1
2019-03-10 11:00 150364093 Sigtuna IF IBK - Enebybergs IF Villiam Lööf, Jan Lingemark Prästängshallen
2019-03-16 09:00 150364096 Täby FC (A) - Åkersberga IBF (B) Simon Fröberg, Max Hasselrot Skarpängskolan A
2019-03-16 13:00 150364097 Sundbybergs IK - Ängby IF Lucas Edberg, Filip Lövenklint Brotorpshallen
2019-03-16 14:00 150364099 Rotebro IS IBK - Täby FC (D) Mimma Spasic, Anna Mandelstam Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-03-17 13:00 150364100 Bele Barkarby IF IBF (A) - Sigtuna IF IBK Hugo Dandanell, Alexander Edehag Björkebyhallen
2019-03-23 11:00 150364104 Täby FC (D) - Vaxholms IBF (A) Mauricio Castillo, Johnny Mikael Claesson Skarpängskolan A
2019-03-24 11:00 150364103 Sigtuna IF IBK - Rotebro IS IBK Villiam Lööf, Lars Reuterhagen Prästängshallen
2019-03-24 12:00 150364101 Ängby IF - Täby FC (A) Åsa Gustavsson, Roger Nyström Grimstahallen
2019-03-24 18:15 150364102 Enebybergs IF - Bele Barkarby IF IBF (A) Buster Wickenbergh, Chelsea Wickenbergh Danderyds Gymnasium
2019-03-30 11:30 150364108 Sundbybergs IK - Täby FC (D) Michael Leimer, Robert Milerud Brotorpshallen
2019-03-30 13:30 150364106 Åkersberga IBF (B) - Ängby IF Roger Nyström, Lovisa Lindblom Skärgårdsstadshallen
2019-03-30 14:00 150364110 Rotebro IS IBK - Enebybergs IF Mattias Thomasson, Rikard Söderlund Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-03-31 12:30 150364109 Vaxholms IBF (A) - Sigtuna IF IBK Zana Guzel, Jan Lingemark Innebandyhallen Vaxholm
Pantamera Flickor Blå Medel-Svår B
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150365002 Sköndals IK - Ekerö IK Sköndalshallen
2018-09-29 15:00 150365005 Täby FC (C) - Värmdö IF (A) Chelsea Wickenbergh, Buster Wickenbergh Skarpängskolan B
2018-09-30 09:45 150365001 Åkersberga IBF (A) - Örby IS Fredrik Hallenberg, Jan Lingemark Åkersberga Sporthall A
2018-09-30 10:00 150365004 Täby FC (B) - Älvsjö AIK IBF Tim Svensson, Dennis Svensson Skarpängskolan B
2018-09-30 14:30 150365003 Vaxholms IBF (B) - Bele Barkarby IF IBF (B) Jan Lingemark, Fredrik Hallenberg Innebandyhallen Vaxholm
150365009 Ekerö IK - Åkersberga IBF (A)
2018-10-06 10:00 150365007 Älvsjö AIK IBF - Vaxholms IBF (B) Zana Guzel, Johan Nima Sätrahallen
2018-10-06 16:00 150365010 Örby IS - Hammarby IF IBF Sezgin Youmer, Shabbir Ahmed Bandhagshallen
2018-10-07 10:15 150365006 Värmdö IF (A) - Täby FC (B) Adam Lindell, Henry Niss Lager Värmdö sporthall
2018-10-07 12:00 150365008 Bele Barkarby IF IBF (B) - Sköndals IK Filip Lövenklint, Anton Fritshammar Björkebyhallen
2018-10-13 13:30 150365011 Hammarby IF IBF - Ekerö IK Johannes Sandberg, Elias Englund Liljeholmshallen 1
2018-10-13 14:30 150365014 Vaxholms IBF (B) - Värmdö IF (A) Fredrik Sandgren, Rikard Söderlund Innebandyhallen Vaxholm
2018-10-14 09:00 150365013 Sköndals IK - Älvsjö AIK IBF Amanda Torbjörner, Filippa Ekman Sköndalshallen
2018-10-14 09:00 150365015 Täby FC (B) - Täby FC (C) Oskar Mattsson, Theodore Idevall Skarpängskolan B
2018-10-14 14:15 150365012 Åkersberga IBF (A) - Bele Barkarby IF IBF (B) Lovisa Lindblom, Ida Lagerblad Åkersberga Sporthall A
2018-10-20 10:15 150365018 Älvsjö AIK IBF - Åkersberga IBF (A) Linnea Westerlund, Rebecka Edin Sätrahallen
2018-10-21 09:00 150365016 Täby FC (C) - Vaxholms IBF (B) Simon Fröberg, Max Hasselrot Skarpängskolan B
2018-10-21 12:15 150365017 Värmdö IF (A) - Sköndals IK Adam Lindell, Filip Öhman Värmdö sporthall
2018-10-21 14:00 150365019 Bele Barkarby IF IBF (B) - Hammarby IF IBF Filip Lövenklint, Martin Hjelmberg Björkebyhallen
2018-10-21 15:15 150365020 Ekerö IK - Örby IS Mimma Spasic, Leif Karlsson Tappströms Bollhall
2018-10-27 11:15 150365022 Åkersberga IBF (A) - Värmdö IF (A) Ida Lagerblad, Lovisa Lindblom Åkersberga Sporthall A
2018-10-27 14:15 150365021 Hammarby IF IBF - Älvsjö AIK IBF Johan Nima, Sam Varahram Liljeholmshallen 1
2018-10-27 17:00 150365025 Örby IS - Bele Barkarby IF IBF (B) Yusuf Köker, Batuhan Turkmenoglu Bandhagshallen
2018-10-28 10:00 150365023 Sköndals IK - Täby FC (C) Rebecka Eriksson, Alva Forsberg Sköndalshallen
2018-10-28 15:30 150365024 Vaxholms IBF (B) - Täby FC (B) Chelsea Wickenbergh, Buster Wickenbergh Innebandyhallen Vaxholm
2018-11-10 11:30 150365029 Älvsjö AIK IBF - Örby IS Filippa Ekman, Daniel Kölborn Sätrahallen
2018-11-10 15:00 150365027 Täby FC (C) - Åkersberga IBF (A) Adam Sundbom, Jacob Almefelt Skarpängskolan A
2018-11-11 10:00 150365026 Täby FC (B) - Sköndals IK Oscar Uhlir, Sabina Åström Skarpängskolan B
2018-11-11 11:00 150365028 Värmdö IF (A) - Hammarby IF IBF Can Asal, Lucas Werelius Värmdö sporthall
2018-11-11 16:30 150365030 Bele Barkarby IF IBF (B) - Ekerö IK Stefano Bianque, Filip Lövenklint Herresta Sporthall
2018-11-17 11:00 150365031 Hammarby IF IBF - Täby FC (C) Rebecka Edin, Kerin Maclean Mitchell Sjöstadshallen
2018-11-17 11:00 150365034 Ekerö IK - Älvsjö AIK IBF Fredrik Hallenberg, Anton Fritshammar Mälaröhallen
2018-11-17 11:15 150365032 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (B) Lovisa Lindblom, Ida Lagerblad Åkersberga Sporthall A
2018-11-17 15:00 150365035 Örby IS - Värmdö IF (A) Johannes Sandberg, Elias Englund Bandhagshallen
2018-11-18 11:00 150365033 Sköndals IK - Vaxholms IBF (B) Max Sjöberg, Malva Sölvemark Sköndalshallen
2018-11-24 10:00 150365040 Älvsjö AIK IBF - Bele Barkarby IF IBF (B) Lisa Dahl, Amanda Torbjörner Sätrahallen
2018-11-24 12:15 150365036 Vaxholms IBF (B) - Åkersberga IBF (A) Mimma Spasic, Johan Eklund Innebandyhallen Vaxholm
2018-11-24 15:00 150365038 Täby FC (C) - Örby IS Zana Guzel, Filip Lövenklint Skarpängskolan B
2018-11-24 17:00 150365037 Täby FC (B) - Hammarby IF IBF Zana Guzel, Filip Lövenklint Skarpängskolan B
2018-11-25 15:30 150365039 Värmdö IF (A) - Ekerö IK Lucas Werelius, Johan Ståhl Värmdö sporthall
2018-11-18 12:00 150365043 Bele Barkarby IF IBF (B) - Värmdö IF (A) Daniel Bäckner, Osama Abaied Björkebyhallen
2018-12-01 10:00 150365041 Hammarby IF IBF - Vaxholms IBF (B) Amanda Torbjörner, Filippa Ekman Sjöstadshallen
2018-12-01 12:15 150365042 Åkersberga IBF (A) - Sköndals IK Ida Lagerblad, Lovisa Lindblom Åkersberga Sporthall A
2018-12-01 15:30 150365044 Ekerö IK - Täby FC (C) Tobias Jansson, Samuel Oreland Tappströms Bollhall
2018-12-01 16:00 150365045 Örby IS - Täby FC (B) Leif Karlsson, Albin Hedenstedt Bandhagshallen
2018-12-08 12:00 150365049 Täby FC (C) - Bele Barkarby IF IBF (B) Max Hasselrot, Simon Fröberg Skarpängskolan A
2018-12-08 15:00 150365048 Täby FC (B) - Ekerö IK Mikael Ferneback, Tobias Jansson Skarpängskolan A
2018-12-08 15:30 150365047 Vaxholms IBF (B) - Örby IS Arvid Nordin, Sam Varahram Innebandyhallen Vaxholm
2018-12-09 11:15 150365050 Värmdö IF (A) - Älvsjö AIK IBF Adam Lindell, Filip Öhman Värmdö sporthall
2018-12-09 13:00 150365046 Sköndals IK - Hammarby IF IBF Max Sjöberg, Petra Dynesius Sköndalshallen
2018-12-15 09:15 150365055 Örby IS - Sköndals IK Tommy Egman, Tuva Egman Högdalshallen
2018-12-15 11:15 150365052 Älvsjö AIK IBF - Täby FC (C) Stefano Bianque, Anthon Rosén Sätrahallen
2018-12-15 12:30 150365051 Hammarby IF IBF - Åkersberga IBF (A) Filippa Ekman, Albin Hedenstedt Sjöstadshallen
2018-12-15 13:00 150365054 Ekerö IK - Vaxholms IBF (B) Mauricio Castillo, Johnny Mikael Claesson Mälaröhallen
2018-12-16 12:00 150365053 Bele Barkarby IF IBF (B) - Täby FC (B) Filip Lövenklint, Tobias Jansson Björkebyhallen
150365059 Ekerö IK - Sköndals IK
2019-01-12 14:00 150365058 Bele Barkarby IF IBF (B) - Vaxholms IBF (B) Torbjörn Lundin, Mats Järnmark Björkebyhallen
2019-01-13 11:10 150365060 Örby IS - Åkersberga IBF (A) Osama Abaied, Sezgin Youmer Bandhagshallen
2019-01-19 14:00 150365057 Älvsjö AIK IBF - Täby FC (B) Yusuf Köker, Batuhan Turkmenoglu Sätrahallen
2019-03-17 15:00 150365056 Värmdö IF (A) - Täby FC (C) Jessika Forsberg, Michael Selg Värmdö sporthall
2019-01-12 12:00 150365061 Hammarby IF IBF - Örby IS Johannes Sandberg, Elias Englund Sjöstadshallen
2019-01-12 13:00 150365065 Täby FC (B) - Värmdö IF (A) Adam Sundbom, Patrik Larsson Skarpängskolan B
2019-01-12 15:15 150365062 Åkersberga IBF (A) - Ekerö IK Buster Wickenbergh, Chelsea Wickenbergh Åkersberga Sporthall A
2019-01-13 10:00 150365063 Sköndals IK - Bele Barkarby IF IBF (B) Mauricio Castillo, Johnny Mikael Claesson Sköndalshallen
2019-01-13 16:30 150365064 Vaxholms IBF (B) - Älvsjö AIK IBF Mauricio Castillo, Johnny Mikael Claesson Innebandyhallen Vaxholm
2019-01-20 09:00 150365066 Täby FC (C) - Täby FC (B) Sadjad Nima, Arvid Nordin Skarpängskolan B
2019-01-20 10:15 150365068 Älvsjö AIK IBF - Sköndals IK Jan-Erik Nordlund, Marko Kovanen Vintervikshallen
2019-01-20 11:00 150365069 Bele Barkarby IF IBF (B) - Åkersberga IBF (A) Alexander Dahlberg Leijon, Lucas Nordin Björkebyhallen
2019-01-20 12:15 150365067 Värmdö IF (A) - Vaxholms IBF (B) Adam Lindell, Filip Öhman Värmdö sporthall
2019-01-20 16:15 150365070 Ekerö IK - Hammarby IF IBF Yusuf Köker, Batuhan Turkmenoglu Tappströms Bollhall
2019-01-26 12:00 150365071 Hammarby IF IBF - Bele Barkarby IF IBF (B) Ida Torbjörner, Linn Skotte Sjöstadshallen
2019-01-26 12:45 150365075 Örby IS - Ekerö IK Patrik Arvinder, Magnus Vilhelm Eriksson Högdalshallen
2019-01-26 15:30 150365074 Vaxholms IBF (B) - Täby FC (C) Lukas Jellnor, Wilmer Jonsson Innebandyhallen Vaxholm
2019-01-27 11:30 150365073 Sköndals IK - Värmdö IF (A) Madelene Westerberg, Mathias Johansson Sköndalshallen
2019-01-27 12:15 150365072 Åkersberga IBF (A) - Älvsjö AIK IBF Buster Wickenbergh, Chelsea Wickenbergh Åkersberga Sporthall A
2019-02-02 12:00 150365079 Älvsjö AIK IBF - Hammarby IF IBF Zana Guzel, Malva Sölvemark Sätrahallen
2019-02-02 13:15 150365078 Värmdö IF (A) - Åkersberga IBF (A) Paulina Thunvall, Christian Berger Värmdö sporthall
2019-02-02 13:30 150365076 Täby FC (B) - Vaxholms IBF (B) Filip Lövenklint, Alexander Hellström Erikslundshallen
2019-02-02 14:30 150365077 Täby FC (C) - Sköndals IK Andreas Beijer, Filip Lövenklint Erikslundshallen
2019-02-10 13:30 150365080 Bele Barkarby IF IBF (B) - Örby IS Filip Lövenklint, Totte Hallgren Herresta Sporthall
2019-02-09 09:15 150365085 Örby IS - Älvsjö AIK IBF Rebecka Edin, Filippa Ekman Högdalshallen
2019-02-09 10:00 150365081 Hammarby IF IBF - Värmdö IF (A) Wilmer Axén, Alexander Rosén Sjöstadshallen
2019-02-10 10:00 150365083 Sköndals IK - Täby FC (B) Mauricio Castillo, Johnny Mikael Claesson Sköndalshallen
2019-02-10 11:15 150365082 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (C) Johan Nima, Sabina Åström Åkersberga Sporthall A
2019-02-10 15:15 150365084 Ekerö IK - Bele Barkarby IF IBF (B) Nicklas Sundgren, Robert Milerud Tappströms Bollhall
2019-02-16 13:00 150365087 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (A) Adam Sundbom, Filip Lövenklint Skarpängskolan A
2019-02-16 14:00 150365088 Täby FC (C) - Hammarby IF IBF Richard Jonsson, Filip Lövenklint Skarpängskolan A
2019-02-16 16:30 150365090 Älvsjö AIK IBF - Ekerö IK Gustaf Reimer, William Rennerfelt Sätrahallen
2019-02-17 11:15 150365089 Värmdö IF (A) - Örby IS Adam Lindell, Lucas Werelius Värmdö sporthall
2019-02-17 14:30 150365086 Vaxholms IBF (B) - Sköndals IK Sabina Åström, Johan Nima Innebandyhallen Vaxholm
150365091 Hammarby IF IBF - Täby FC (B) Sjöstadshallen
2019-03-09 09:15 150365092 Åkersberga IBF (A) - Vaxholms IBF (B) Emilia Tuomela, Lovisa Lindblom Åkersberga Sporthall A
2019-03-10 09:15 150365095 Örby IS - Täby FC (C) Daniel Mårtensson, Aldin Imamovic Högdalshallen
2019-03-10 11:00 150365093 Bele Barkarby IF IBF (B) - Älvsjö AIK IBF Åsa Gustavsson, Vilgot Widlöf Björkebyhallen
2019-03-10 17:15 150365094 Ekerö IK - Värmdö IF (A) Martin Åkesson, Amanda Törner Tappströms Bollhall
2019-03-16 12:00 150365099 Täby FC (C) - Ekerö IK Simon Fröberg, Oscar Silverbratt Skarpängskolan A
2019-03-16 13:15 150365100 Värmdö IF (A) - Bele Barkarby IF IBF (B) Jonas Holm, Stefano Bianque Värmdö sporthall
2019-03-16 15:30 150365097 Vaxholms IBF (B) - Hammarby IF IBF Lars Samuelsson, Magnus Westerberg Innebandyhallen Vaxholm
2019-03-17 09:00 150365098 Täby FC (B) - Örby IS Buster Wickenbergh, Chelsea Wickenbergh Skarpängskolan B
2019-03-17 10:00 150365096 Sköndals IK - Åkersberga IBF (A) Sam Robertsson, Johan Ståhl Sköndalshallen
2019-03-23 10:00 150365101 Hammarby IF IBF - Sköndals IK Ida Torbjörner, Lisa Dahl Sjöstadshallen
2019-03-23 12:00 150365102 Älvsjö AIK IBF - Värmdö IF (A) Heimo Lyly, My Källström Lyly Sätrahallen
2019-03-23 15:15 150365105 Örby IS - Vaxholms IBF (B) Batuhan Turkmenoglu, Yusuf Köker Bandhagshallen
2019-03-24 11:00 150365103 Bele Barkarby IF IBF (B) - Täby FC (C) Filip Lövenklint, Vilgot Widlöf Björkebyhallen
2019-03-24 17:15 150365104 Ekerö IK - Täby FC (B) Emilia Tuomela, Joshua Axelsson Tappströms Bollhall
2019-03-30 11:00 150365107 Sköndals IK - Örby IS Christian Berger, Elias Englund Sköndalshallen
2019-03-30 14:30 150365106 Åkersberga IBF (A) - Hammarby IF IBF Roger Nyström, Lovisa Lindblom Skärgårdsstadshallen
2019-03-30 15:00 150365108 Vaxholms IBF (B) - Ekerö IK Bjarne Hekkelstrand, Thomas Bégat Innebandyhallen Vaxholm
2019-03-31 10:00 150365110 Täby FC (C) - Älvsjö AIK IBF Per Sundvall, Andreas Theorén Skarpängskolan B
2019-03-31 11:00 150365109 Täby FC (B) - Bele Barkarby IF IBF (B) Buster Wickenbergh, Chelsea Wickenbergh Skarpängskolan B
Pantamera Flickor Blå Medel-Svår C
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
150379002 Huddinge IK - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Kvarnbergshallen
2018-09-29 11:00 150379001 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Huddinge IBS Linnea Westerlund, Rebecka Edin Strandhallen - Tyresö
2018-09-29 11:00 150379005 Vendelsö IK - Salems IF Christian Berger, Alexander Hellström Lyckeby Sporthall
2018-09-30 10:00 150379003 Västerhaninge IBK - Värmdö IF (B) Nicholas Lindgren, Morgan Nordh Söderbymalmskolan
2018-12-15 13:30 150379004 Ingarö IF - Nacka Wallenstam IBK Roger Zahnér, Ken Johansson Ingarö Sporthall
2018-10-06 11:00 150379006 Salems IF - Ingarö IF Johan Hessing, Joacim Hansson Skogsängshallen
2018-10-06 12:00 150379009 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Rebecka Edin, Kerin Maclean Mitchell Strandhallen - Tyresö
2018-10-06 15:00 150379007 Nacka Wallenstam IBK - Västerhaninge IBK Leif Karlsson, Can Asal Myrsjöskolan
2018-10-07 09:00 150379010 Huddinge IBS - FBI Tullinge Sam Varahram, Max Sjöberg Tomtbergahallen
2018-10-07 11:15 150379008 Värmdö IF (B) - Huddinge IK Adam Lindell, Henry Niss Lager Värmdö sporthall
2018-10-13 10:30 150379015 Ingarö IF - Vendelsö IK Adam Lindell, Filip Öhman Ingarö Sporthall
2018-10-13 12:00 150379012 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Värmdö IF (B) Hampus Viking, Leif Karlsson Strandhallen - Tyresö
2018-10-14 10:00 150379014 Västerhaninge IBK - Salems IF Shabbir Ahmed, Johan Hessing Söderbymalmskolan
2018-10-14 12:00 150379013 Huddinge IK - Nacka Wallenstam IBK Sezgin Youmer, Sam Varahram Kvarnbergshallen
2018-10-14 13:00 150379011 FBI Tullinge - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Mats Andersson, Daniel Bjerdahl Storvretens Sporthall
2018-10-20 11:00 150379020 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Huddinge IBS Magnus Vilhelm Eriksson, Elise Lundin Strandhallen - Tyresö
2018-10-20 14:00 150379016 Vendelsö IK - Västerhaninge IBK Magnus Vilhelm Eriksson, Johan Nima Lyckeby Sporthall
2018-10-20 16:30 150379018 Nacka Wallenstam IBK - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Mauricio Castillo, Johnny Mikael Claesson Järla Sporthall
2018-10-21 13:15 150379019 Värmdö IF (B) - FBI Tullinge Sezgin Youmer, Lucas Werelius Värmdö sporthall
2018-11-04 11:00 150379017 Salems IF - Huddinge IK Marco Svenström, Magnus Berg Skogsängshallen
2018-10-27 08:00 150379021 FBI Tullinge - Nacka Wallenstam IBK Shabbir Ahmed, Sadjad Nima Tullingehallen
2018-10-27 12:00 150379022 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Salems IF Osama Abaied, Batuhan Turkmenoglu Strandhallen - Tyresö
2018-10-27 13:00 150379025 Huddinge IBS - Värmdö IF (B) Elise Lundin, Sezgin Youmer Tomtbergahallen
2018-10-28 10:00 150379023 Huddinge IK - Vendelsö IK Kenneth Johansson, Sam Varahram Kvarnbergshallen
2018-11-11 13:30 150379024 Västerhaninge IBK - Ingarö IF Yusuf Köker, Batuhan Turkmenoglu Söderbymalmskolan
2018-11-10 10:15 150379026 Ingarö IF - Huddinge IK Filip Öhman, Liam Kronkvist Ingarö Sporthall
2018-11-10 14:00 150379027 Vendelsö IK - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Mats Andersson, Johannes Sandberg Vendelsömalmshallen
2018-11-10 18:00 150379029 Nacka Wallenstam IBK - Huddinge IBS Johan Ståhl, Stefano Bianque Myrsjöskolan
2018-11-11 14:00 150379028 Salems IF - FBI Tullinge Johan Nima, Elise Lundin Skogsängshallen
2019-01-13 13:15 150379030 Värmdö IF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Lucas Werelius, Can Asal Värmdö sporthall
2018-11-17 09:00 150379031 FBI Tullinge - Vendelsö IK Anders Hillebrink, Petra Dynesius Tullingehallen
2018-11-17 13:00 150379032 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Ingarö IF Albin Hedenstedt, Theodore Hurtig Strandhallen - Tyresö
2018-11-17 14:15 150379035 Huddinge IBS - Salems IF Eskil Simonsen, Marco Svenström Tomtbergahallen
2018-11-18 10:00 150379034 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Nacka Wallenstam IBK Joshua Axelsson, Emilia Tuomela Strandhallen - Tyresö
2018-11-18 12:45 150379033 Huddinge IK - Västerhaninge IBK Johannes Sandberg, Linnea Westerlund Kvarnbergshallen
2018-11-24 10:00 150379037 Ingarö IF - FBI Tullinge Osama Abaied, Johan Nima Ingarö Sporthall
2018-11-24 14:15 150379039 Salems IF - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Heimo Lyly, My Källström Lyly Skogsängshallen
2018-11-24 16:00 150379038 Vendelsö IK - Huddinge IBS Albin Hedenstedt, Christian Berger Lyckeby Sporthall
2018-11-24 17:00 150379040 Nacka Wallenstam IBK - Värmdö IF (B) Elias Englund, Joel Säve-Söderbergh Myrsjöskolan
2018-11-25 09:00 150379036 Västerhaninge IBK - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Sezgin Youmer, Osama Abaied Söderbymalmskolan
2018-12-01 10:00 150379041 FBI Tullinge - Västerhaninge IBK Lennart Asp, Kenneth Johansson Tullingehallen
2018-12-01 11:00 150379044 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Vendelsö IK Heimo Lyly, My Källström Lyly Strandhallen - Tyresö
2018-12-01 12:00 150379042 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Huddinge IK Heimo Lyly, My Källström Lyly Strandhallen - Tyresö
2018-12-02 11:15 150379045 Huddinge IBS - Ingarö IF Johannes Sandberg, Elias Englund Tomtbergahallen
2018-12-02 13:30 150379043 Värmdö IF (B) - Salems IF Liam Kronkvist, Filip Öhman Värmdö sporthall
2018-12-08 16:00 150379048 Ingarö IF - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Lucas Werelius, Filip Öhman Ingarö Sporthall
2018-12-08 17:00 150379049 Vendelsö IK - Värmdö IF (B) Tuva Egman, Tommy Egman Lyckeby Sporthall
2018-12-09 09:00 150379047 Västerhaninge IBK - Huddinge IBS Johan Nima, Fredrik Bousset Söderbymalmskolan
2018-12-09 10:00 150379046 Huddinge IK - FBI Tullinge Filippa Ekman, Amanda Torbjörner Kvarnbergshallen
2018-12-09 14:00 150379050 Salems IF - Nacka Wallenstam IBK Max Hasselrot, Simon Fröberg Skogsängshallen
2018-12-15 08:00 150379051 FBI Tullinge - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Lennart Asp, Leif Karlsson Tullingehallen
2018-12-15 12:00 150379055 Huddinge IBS - Huddinge IK Rebecka Edin, Osama Abaied Tomtbergahallen
2018-12-15 14:00 150379052 Nacka Wallenstam IBK - Vendelsö IK Petra Dynesius, Nihada Cenanovic Myrsjöskolan
2018-12-15 18:00 150379054 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Västerhaninge IBK Thomas Gjutarenäfve, Joshua Axelsson Strandhallen - Tyresö
2018-12-16 10:15 150379053 Värmdö IF (B) - Ingarö IF Lucas Werelius, Filip Öhman Värmdö sporthall
150379059 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Huddinge IK
2018-12-16 12:30 150379056 Salems IF - Vendelsö IK Johan Nima, Sadjad Nima Skogsängshallen
2019-01-19 09:00 150379060 Huddinge IBS - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Sadjad Nima, Lennart Asp Tomtbergahallen
2019-02-10 16:00 150379058 Värmdö IF (B) - Västerhaninge IBK Lucas Werelius, Can Asal Värmdö sporthall
2019-03-17 09:00 150379057 Nacka Wallenstam IBK - Ingarö IF Filip Öhman, Mats Andersson Ormingehallen
2019-01-12 10:00 150379063 Huddinge IK - Värmdö IF (B) Sam Varahram, Robert Vangeus Kvarnbergshallen
2019-01-12 10:00 150379065 Ingarö IF - Salems IF Adam Lindell, Filip Öhman Ingarö Sporthall
2019-01-12 12:00 150379062 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Daniel Bjerdahl, Zana Guzel Strandhallen - Tyresö
2019-01-12 15:15 150379061 FBI Tullinge - Huddinge IBS Elise Lundin, Lennart Asp Rikstenshallen
2019-01-13 12:30 150379064 Västerhaninge IBK - Nacka Wallenstam IBK Albin Hedenstedt, Mats Andersson Söderbymalmskolan
2019-01-19 11:00 150379066 Vendelsö IK - Ingarö IF Daniel Bjerdahl, Johnny Andersson Lyckeby Sporthall
2019-01-19 14:15 150379068 Nacka Wallenstam IBK - Huddinge IK Johan Ståhl, Tony Verho Järla Sporthall
2019-01-20 11:15 150379069 Värmdö IF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Adam Lindell, Filip Öhman Värmdö sporthall
2019-01-20 12:00 150379070 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - FBI Tullinge Leif Karlsson, Christian Berger Strandhallen - Tyresö
2019-01-20 14:15 150379067 Salems IF - Västerhaninge IBK Sezgin Youmer, Osama Abaied Skogsängshallen
2019-01-26 13:00 150379073 Huddinge IK - Salems IF William Albrecht, Johan Hessing Kvarnbergshallen
2019-01-26 14:30 150379075 Huddinge IBS - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Robin Berger, Christian Berger Tomtbergahallen
2019-01-26 16:00 150379071 FBI Tullinge - Värmdö IF (B) Sadjad Nima, Johan Nima Tullingehallen
2019-01-27 12:00 150379072 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Nacka Wallenstam IBK Tuva Egman, Tommy Egman Strandhallen - Tyresö
2019-01-27 12:30 150379074 Västerhaninge IBK - Vendelsö IK Gustaf Reimer, William Rennerfelt Söderbymalmskolan
2019-02-02 11:45 150379076 Ingarö IF - Västerhaninge IBK Batuhan Turkmenoglu, Yusuf Köker Ingarö Sporthall
2019-02-02 13:00 150379077 Vendelsö IK - Huddinge IK Magnus Vilhelm Eriksson, Kenneth Johansson Lyckeby Sporthall
2019-02-02 14:15 150379080 Värmdö IF (B) - Huddinge IBS Robin Berger, Christian Berger Värmdö sporthall
2019-02-03 13:00 150379079 Nacka Wallenstam IBK - FBI Tullinge Adam Lindell, Filip Öhman Ormingehallen
2019-02-03 15:00 150379078 Salems IF - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Lennart Asp, Marko Maikkunen Skogsängshallen
2019-02-09 09:00 150379081 FBI Tullinge - Salems IF Heimo Lyly, My Källström Lyly Tullingehallen
2019-02-09 12:00 150379084 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Värmdö IF (B) Christian Berger, Robin Berger Strandhallen - Tyresö
2019-02-09 13:00 150379082 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Vendelsö IK Christian Berger, Robin Berger Strandhallen - Tyresö
2019-02-10 11:00 150379083 Huddinge IK - Ingarö IF Max Sjöberg, Malva Sölvemark Kvarnbergshallen
2019-02-10 14:00 150379085 Huddinge IBS - Nacka Wallenstam IBK Mathias Johansson, Leif Karlsson Tomtbergahallen
150379090 Nacka Wallenstam IBK - Tyresö Trollbäcken IBK (B)
2019-02-16 09:00 150379086 Västerhaninge IBK - Huddinge IK Leo Odell/Johansson, Johnny Mikael Claesson Söderbymalmskolan
2019-02-16 11:00 150379087 Ingarö IF - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Can Asal, Lucas Werelius Ingarö Sporthall
2019-02-16 12:00 150379088 Vendelsö IK - FBI Tullinge Albin Hedenstedt, Christian Berger Lyckeby Sporthall
2019-02-16 13:00 150379089 Salems IF - Huddinge IBS Sadjad Nima, Johan Nima Skogsängshallen
2019-03-09 14:00 150379094 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Salems IF Filippa Ekman, Lisa Dahl Strandhallen - Tyresö
2019-03-09 16:15 150379091 FBI Tullinge - Ingarö IF Tobias Jansson, Simon Righarts Tullingehallen
2019-03-09 16:15 150379093 Värmdö IF (B) - Nacka Wallenstam IBK Daniel Mårtensson, Lucas Werelius Värmdö sporthall
2019-03-10 09:30 150379092 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Västerhaninge IBK Joel Säve-Söderbergh, Elias Englund Strandhallen - Tyresö
2019-03-10 11:00 150379095 Huddinge IBS - Vendelsö IK Elise Lundin, Mauricio Castillo Tomtbergahallen
2019-03-16 11:00 150379098 Ingarö IF - Huddinge IBS Lucas Werelius, Can Asal Ingarö Sporthall
2019-03-16 13:00 150379100 Salems IF - Värmdö IF (B) Heimo Lyly, My Källström Lyly Skogsängshallen
2019-03-16 14:00 150379099 Vendelsö IK - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Gabriel Nääs, Robin Berger Vendelsömalmshallen
2019-03-17 09:00 150379096 Huddinge IK - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Elise Lundin, Sezgin Youmer Kvarnbergshallen
2019-03-17 12:00 150379097 Västerhaninge IBK - FBI Tullinge Jonas Jatko, Jouni Kekkonen Söderbymalmskolan
2019-03-23 10:00 150379101 FBI Tullinge - Huddinge IK Elise Lundin, Gustav Frank Tullingehallen
2019-03-24 09:15 150379103 Värmdö IF (B) - Vendelsö IK Sadjad Nima, Filip Öhman Värmdö sporthall
2019-03-24 10:00 150379105 Huddinge IBS - Västerhaninge IBK Lisa Dahl, Rebecka Edin Tomtbergahallen
2019-03-24 11:00 150379104 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Ingarö IF Tuva Egman, Tommy Egman Strandhallen - Tyresö
2019-03-24 12:00 150379102 Nacka Wallenstam IBK - Salems IF Felix Fernström, Albin Hedenstedt Ormingehallen
2019-03-30 09:00 150379109 Ingarö IF - Värmdö IF (B) Adam Lindell, Filip Öhman Ingarö Sporthall
2019-03-30 12:00 150379106 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - FBI Tullinge Jonathan Wallén Brobäck, Joel Säve-Söderbergh Strandhallen - Tyresö
2019-03-30 16:45 150379110 Vendelsö IK - Nacka Wallenstam IBK Mats Andersson, Johan Hessing Lyckeby Sporthall
2019-03-31 11:45 150379108 Västerhaninge IBK - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Albin Hedenstedt, Emilia Tuomela Söderbymalmskolan
2019-03-31 15:15 150379107 Huddinge IK - Huddinge IBS Tobias Jansson, Mathias Johansson Tomtbergahallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis