Pojk Röd Vår 23 (2019/20)

Gruppspel
Pantamera Pojk Röd A VÅR
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
062001004 IBK Kungälv P 05/06 Blå - Lindås Rasta IBK P05 Vit/Svart Munkegärdehallen
2020-01-11 16:00 062001002 Dingle AIK P04/05 - Pixbo Wallenstam IBF P04 Vit 4 - 1 Mathias Johansson, Susanne Andersson Munkedals Idrottshall
2020-01-11 16:20 062001005 IK Zenith P05 Grön - Lindome IBK P05 Lila 7 - 3 Joakim Amri Nilsson, Adnan Tongur Björlanda Idrottshall
2020-01-11 17:50 062001001 Ale IBF P04 - Stenungsunds IBK P05 1 2 - 3 Fredrik Ohlsson, Edvin Pang Ale Kulturrum
2020-01-17 18:30 062001009 Lindome IBK P05 Lila - IBK Göteborg P05 Vit 7 - 6 Albert Enlund, Petter Enlund Streteredsskolan
2020-01-18 17:30 062001008 Lindås Rasta IBK P05 Vit/Svart - Dingle AIK P04/05 3 - 2 Unsal Yucel, Tomas Levin Salming Arena
2020-01-18 17:30 062001010 IK Zenith P05 Grön - IBK Kungälv P 05/06 Blå 2 - 2 Edvin Pang, Fredrik Ohlsson Björlanda Idrottshall
2020-01-19 19:00 062001006 Pixbo Wallenstam IBF P04 Vit - Ale IBF P04 1 - 0 Abdirizak Ali, Jesper Björklund Greter Wallenstam Arena A
2020-01-25 10:50 062001012 Pixbo Wallenstam IBF P04 Vit - Lindås Rasta IBK P05 Vit/Svart 4 - 1 Linus Svensson, Lucas Aebischer Skogbäck Wallenstam Arena A
2020-01-25 15:40 062001015 IBK Göteborg P05 Vit - IBK Kungälv P 05/06 Blå 3 - 4 Joel Olausson, Erik Hulthén Svingelns Sporthall
2020-01-25 16:00 062001014 Dingle AIK P04/05 - IK Zenith P05 Grön 6 - 4 Martin Larsson, Susanne Andersson Munkedals Idrottshall
2020-01-25 18:00 062001013 Stenungsunds IBK P05 1 - Lindome IBK P05 Lila 3 - 8 Agnes Andersson, Albin Wikström Kyrkenorumsskolan
2020-01-31 18:30 062001016 Lindås Rasta IBK P05 Vit/Svart - Ale IBF P04 6 - 2 Sebastian Krantz, Sebastian Kiejs Huhmarniemi Salming Arena
2020-02-02 15:20 062001020 IBK Göteborg P05 Vit - Dingle AIK P04/05 4 - 5 Ali Noori, Meisam Hosseini Torpahallen
2020-02-02 17:10 062001019 IBK Kungälv P 05/06 Blå - Stenungsunds IBK P05 1 5 - 2 Patrich Hellfärdsson, Daniel Madsen Munkegärdehallen
2020-02-02 17:40 062001018 IK Zenith P05 Grön - Pixbo Wallenstam IBF P04 Vit 3 - 9 Erik Hulthén, Senad Olevic Björlanda Idrottshall
062001025 Stenungsunds IBK P05 1 - Dingle AIK P04/05 Kyrkenorumsskolan
2020-02-22 12:40 062001024 Pixbo Wallenstam IBF P04 Vit - IBK Göteborg P05 Vit 4 - 4 Unsal Yucel, Ali Noori Wallenstam Arena A
2020-02-22 14:00 062001022 Lindås Rasta IBK P05 Vit/Svart - IK Zenith P05 Grön 4 - 7 Rasmus Eriksson, Isak Brogren Salming Arena
2020-02-22 17:20 062001021 Ale IBF P04 - Lindome IBK P05 Lila 1 - 2 Oliver Gander, Filip Kloo Ale Kulturrum
2020-02-29 14:30 062001030 Stenungsunds IBK P05 1 - Pixbo Wallenstam IBF P04 Vit 2 - 5 Olle Dison, Emma Lindell Kyrkenorumsskolan
2020-02-29 17:30 062001027 IBK Kungälv P 05/06 Blå - Lindome IBK P05 Lila 1 - 5 Simon Lindholm, Lucas Venderot Munkegärdehallen
2020-03-01 14:10 062001026 IK Zenith P05 Grön - Ale IBF P04 1 - 0 Kian Keinia, Axel Höglund Björlanda Idrottshall
2020-03-01 14:10 062001028 IBK Göteborg P05 Vit - Lindås Rasta IBK P05 Vit/Svart 5 - 4 Alf Björkner, Edvin Pang Torpahallen
2020-03-06 18:40 062001031 Ale IBF P04 - IBK Kungälv P 05/06 Blå 3 - 7 Meisam Hosseini, Ali Noori Ale Kulturrum
2020-03-07 11:00 062001033 Lindome IBK P05 Lila - Dingle AIK P04/05 8 - 4 Rasmus Eriksson, Sebastian Sannerholm Almåshallen A
2020-03-07 12:10 062001034 Lindås Rasta IBK P05 Vit/Svart - Stenungsunds IBK P05 1 3 - 4 Jesper Stolt-Hermansson, Tobias Hildesson Salming Arena
2020-03-08 11:10 062001032 IK Zenith P05 Grön - IBK Göteborg P05 Vit 2 - 3 Axel Höglund, Adam Pettersson Björlanda Idrottshall
062001036 IBK Göteborg P05 Vit - Ale IBF P04 Lundenhallen
062001037 Dingle AIK P04/05 - IBK Kungälv P 05/06 Blå Munkedals Idrottshall
062001038 Stenungsunds IBK P05 1 - IK Zenith P05 Grön Kyrkenorumsskolan
062001039 Pixbo Wallenstam IBF P04 Vit - Lindome IBK P05 Lila Wallenstam Arena A
062001041 Ale IBF P04 - Dingle AIK P04/05 Ale Kulturrum
062001042 IBK Göteborg P05 Vit - Stenungsunds IBK P05 1 Torpahallen
062001045 Lindome IBK P05 Lila - Lindås Rasta IBK P05 Vit/Svart Almåshallen A
2020-02-16 17:45 062001043 IBK Kungälv P 05/06 Blå - Pixbo Wallenstam IBF P04 Vit 2 - 4 Munkegärdehallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Pixbo Wallenstam IBF P04 Vit 7 5 1 1 28-16 12 16
2. Lindome IBK P05 Lila 6 5 0 1 33-22 11 15
3. IBK Kungälv P 05/ 06 Blå 6 3 1 2 21-19 2 10
4. IK Zenith P05 Grön 7 3 1 3 26-27 -1 10
5. Dingle AIK P04/ 05 5 3 0 2 21-20 1 9
6. IBK Göteborg P05 Vit 6 2 1 3 25-26 -1 7
7. Lindås Rasta IBK P05 Vit/ Svart 6 2 0 4 21-24 -3 6
8. Stenungsunds IBK P05 1 5 2 0 3 14-23 -9 6
9. Ale IBF P04 6 0 0 6 8-20 -12 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojk Röd B VÅR
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2020-01-11 16:40 062002002 Ale IBF P05 Grön - IBK Göteborg P05 Svart 1 - 1 Fredrik Ohlsson, Edvin Pang Ale Kulturrum
2020-01-11 17:30 062002003 IK Zenith P06 Grön - Lindås Rasta IBK P05 Vit 5 - 8 Joakim Amri Nilsson, Adnan Tongur Björlanda Idrottshall
2020-01-12 15:20 062002001 Landvetter IBK P05 Vit - IBK Bergum P05 5 - 2 Linus Svensson, Lucas Aebischer Skogbäck Pinntorps Idrottshall
2020-01-18 16:20 062002006 IK Zenith P06 Grön - Ale IBF P05 Grön 0 - 2 Fredrik Ohlsson, Edvin Pang Björlanda Idrottshall
2020-01-19 15:20 062002004 IBK Göteborg P05 Svart - Landvetter IBK P05 Vit 2 - 3 Ali Noori, Meisam Hosseini Torpahallen
2020-01-19 19:00 062002005 Lindås Rasta IBK P05 Vit - IBK Bergum P05 6 - 9 Rasty Al-barzngi, Senad Olevic Askims Sporthall
2020-01-25 09:30 062002008 IBK Göteborg P05 Svart - IK Zenith P06 Grön 2 - 1 Patrich Hellfärdsson, Daniel Madsen Lundenhallen
2020-01-25 16:30 062002007 Landvetter IBK P05 Vit - Lindås Rasta IBK P05 Vit 5 - 5 Petter Enlund, Oscar Kjellgren Elgestål Pinntorps Idrottshall
2020-01-26 14:10 062002009 IBK Bergum P05 - Ale IBF P05 Grön 1 - 7 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Bergumsskolan
2020-02-01 15:30 062002010 IK Zenith P06 Grön - Landvetter IBK P05 Vit 3 - 1 Erik Hulthén, Oscar Hjort Björlanda Idrottshall
2020-02-02 11:30 062002011 Ale IBF P05 Grön - Lindås Rasta IBK P05 Vit 5 - 6 Semir Aganspahic, Anela Hadziselimovic Ale Kulturrum
2020-02-02 12:20 062002012 IBK Bergum P05 - IBK Göteborg P05 Svart 3 - 4 Agnes Andersson, Emma Lindell Bergumsskolan
2020-02-22 10:50 062002013 Landvetter IBK P05 Vit - Ale IBF P05 Grön 6 - 3 Mükremin Er, Mustafa Er Pinntorps Idrottshall
2020-02-23 13:30 062002014 IK Zenith P06 Grön - IBK Bergum P05 8 - 6 Adam Pettersson, Jonas Tjäder Björlanda Idrottshall
2020-03-11 18:05 062002015 Lindås Rasta IBK P05 Vit - IBK Göteborg P05 Svart 5 - 5 Anela Hadziselimovic, Semir Aganspahic Torpahallen
2020-02-28 19:00 062002018 Lindås Rasta IBK P05 Vit - IK Zenith P06 Grön 4 - 2 Simon Lindholm, Lucas Venderot Salming Arena
2020-03-01 13:20 062002016 IBK Bergum P05 - Landvetter IBK P05 Vit 3 - 4 Javed Khan, Felix Bark Peterson Bergumsskolan
2020-03-01 15:20 062002017 IBK Göteborg P05 Svart - Ale IBF P05 Grön 2 - 3 Ali Noori, Meisam Hosseini Torpahallen
2020-03-07 12:20 062002019 Landvetter IBK P05 Vit - IBK Göteborg P05 Svart 2 - 3 Maximilian Sussman, Maximilian Sussman Pinntorps Idrottshall
2020-03-07 15:40 062002021 Ale IBF P05 Grön - IK Zenith P06 Grön 3 - 1 Alf Björkner, Tomas Levin Ale Kulturrum
2020-03-08 12:10 062002020 IBK Bergum P05 - Lindås Rasta IBK P05 Vit 4 - 8 Simon Lindholm, Lucas Venderot Bergumsskolan
062002022 Lindås Rasta IBK P05 Vit - Landvetter IBK P05 Vit Askims Sporthall
062002023 IK Zenith P06 Grön - IBK Göteborg P05 Svart Björlanda Idrottshall
062002024 Ale IBF P05 Grön - IBK Bergum P05 Ale Kulturrum
062002026 Lindås Rasta IBK P05 Vit - Ale IBF P05 Grön Salming Arena
062002027 IBK Göteborg P05 Svart - IBK Bergum P05 Torpahallen
2020-02-29 17:30 062002025 Landvetter IBK P05 Vit - IK Zenith P06 Grön 2 - 4 Lucas Aebischer Skogbäck, Abdirizak Ali Landvetter Idrottshall
062002028 Ale IBF P05 Grön - Landvetter IBK P05 Vit Ale Kulturrum
062002029 IBK Bergum P05 - IK Zenith P06 Grön Bergumsskolan
062002030 IBK Göteborg P05 Svart - Lindås Rasta IBK P05 Vit Torpahallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Lindås Rasta IBK P05 Vit 7 4 2 1 42-35 7 14
2. Ale IBF P05 Grön 7 4 1 2 24-17 7 13
3. Landvetter IBK P05 Vit 8 4 1 3 28-25 3 13
4. IBK Göteborg P05 Svart 7 3 2 2 19-18 1 11
5. IK Zenith P06 Grön 8 3 0 5 24-28 -4 9
6. IBK Bergum P05 7 1 0 6 28-42 -14 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojk Röd C VÅR
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2020-01-11 15:45 062003001 IBF Backadalen P05 - Stenungsunds IBK P05 2 3 - 5 Felix Bark Peterson, Eric Hemmingsson Tuve Sporthall
2020-01-12 14:15 062003002 FBC Lerum P05 - Dingle AIK P05 4 - 2 Abdirizak Ali, Sebastian Kiejs Huhmarniemi Rydsbergshallen
2020-01-12 15:40 062003003 Utbynäs SK P05 - IBK Kungälv P 05/06 Vit 4 - 4 Carl Rudmark, Lucas Venderot Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2020-01-19 13:50 062003005 IBK Kungälv P 05/06 Vit - Stenungsunds IBK P05 2 4 - 6 Mohamad Bahsson, Agnes Andersson Munkegärdehallen
2020-01-19 16:00 062003004 Dingle AIK P05 - IBF Backadalen P05 6 - 6 Filip Forsberg, Andreas Brunzell Munkedals Idrottshall
2020-01-19 17:40 062003006 Utbynäs SK P05 - FBC Lerum P05 6 - 2 Jesper Stolt-Hermansson, Tobias Hildesson Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2020-01-24 18:45 062003007 IBF Backadalen P05 - IBK Kungälv P 05/06 Vit 5 - 7 Albert Enlund, Petter Enlund Tuve Sporthall
2020-01-25 10:30 062003009 Stenungsunds IBK P05 2 - FBC Lerum P05 3 - 6 Semir Aganspahic, Anela Hadziselimovic Spekerödsskolan
2020-01-26 14:30 062003008 Dingle AIK P05 - Utbynäs SK P05 6 - 7 Filip Forsberg, Martin Larsson Munkedals Idrottshall
2020-02-01 14:30 062003012 Stenungsunds IBK P05 2 - Dingle AIK P05 5 - 3 Javed Khan, Mustafa Er Kyrkenorumsskolan
2020-02-02 16:15 062003011 FBC Lerum P05 - IBK Kungälv P 05/06 Vit 6 - 1 Tobias Sanne, Besim Mehmedagic Rydsbergshallen
2020-02-02 18:50 062003010 Utbynäs SK P05 - IBF Backadalen P05 7 - 6 William Hilmersson, Sebastian Krantz Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2020-02-23 13:10 062003013 IBF Backadalen P05 - FBC Lerum P05 2 - 3 Gustaf Broström, Erik Rådhall Tuve Sporthall
2020-02-23 13:40 062003015 IBK Kungälv P 05/06 Vit - Dingle AIK P05 5 - 2 Isak Brogren, Rasmus Eriksson Munkegärdehallen
2020-02-23 14:40 062003014 Utbynäs SK P05 - Stenungsunds IBK P05 2 7 - 4 Meisam Hosseini, Ali Noori Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2020-02-27 18:00 062003016 Stenungsunds IBK P05 2 - IBF Backadalen P05 12 - 3 Olle Dison, Per Sundvall Kyrkenorumsskolan
2020-02-29 14:30 062003017 Dingle AIK P05 - FBC Lerum P05 4 - 3 Andreas Brunzell, Filip Forsberg Munkedals Idrottshall
2020-03-01 17:00 062003018 IBK Kungälv P 05/06 Vit - Utbynäs SK P05 5 - 2 , Albin Wikström Munkegärdehallen
2020-03-07 13:35 062003019 IBF Backadalen P05 - Dingle AIK P05 5 - 6 Oliver Gander, Filip Kloo Tuve Sporthall
2020-03-07 16:45 062003020 Stenungsunds IBK P05 2 - IBK Kungälv P 05/06 Vit 3 - 4 Rasty Al-barzngi, Mohamad Bahsson Kyrkenorumsskolan
2020-03-08 15:30 062003021 FBC Lerum P05 - Utbynäs SK P05 3 - 8 Erik Hulthén, Axel Höglund Lerum Arena B
062003022 IBK Kungälv P 05/06 Vit - IBF Backadalen P05 Munkegärdehallen
062003023 Utbynäs SK P05 - Dingle AIK P05 Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
062003024 FBC Lerum P05 - Stenungsunds IBK P05 2 Rydsbergshallen
062003025 IBF Backadalen P05 - Utbynäs SK P05 Tuve Sporthall
062003026 IBK Kungälv P 05/06 Vit - FBC Lerum P05 Munkegärdehallen
062003027 Dingle AIK P05 - Stenungsunds IBK P05 2 Munkedals Idrottshall
062003028 FBC Lerum P05 - IBF Backadalen P05 Rydsbergshallen
062003029 Stenungsunds IBK P05 2 - Utbynäs SK P05 Kyrkenorumsskolan
062003030 Dingle AIK P05 - IBK Kungälv P 05/06 Vit Munkedals Idrottshall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Utbynäs SK P05 7 5 1 1 41-30 11 16
2. IBK Kungälv P 05/ 06 Vit 7 4 1 2 30-28 2 13
3. Stenungsunds IBK P05 2 7 4 0 3 38-30 8 12
4. FBC Lerum P05 7 4 0 3 27-26 1 12
5. Dingle AIK P05 7 2 1 4 29-35 -6 7
6. IBF Backadalen P05 7 0 1 6 30-46 -16 1
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojk Röd D VÅR
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2020-01-10 19:45 062004001 Eken IBK P04/05 - Lindås Rasta IBK P06 Svart 9 - 6 Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Ekenhallen 1
2020-01-11 16:10 062004003 Floda IBK P06 - Myggenäs IBK Ungdom 5 - 1 Rasty Al-barzngi, Pierre Eberhard Berg Alléhallen
2020-01-12 16:20 062004002 Kärra IBK P06 Röd - Pixbo Wallenstam IBF P06 Vit 6 - 1 Semir Aganspahic, Anela Hadziselimovic Kärra Sporthall
2020-01-18 08:00 062004004 Pixbo Wallenstam IBF P06 Vit - Eken IBK P04/05 5 - 7 Javed Khan, Mustafa Er Wallenstam Arena A
2020-01-19 14:30 062004006 Floda IBK P06 - Kärra IBK P06 Röd 6 - 1 Unsal Yucel, Rasty Al-barzngi Alléhallen
2020-02-29 17:15 062004005 Myggenäs IBK Ungdom - Lindås Rasta IBK P06 Svart 3 - 6 Mathias Johansson, Per Sundvall Häggvallsskolan
2020-01-25 09:40 062004008 Pixbo Wallenstam IBF P06 Vit - Floda IBK P06 2 - 4 Linus Svensson, Lucas Aebischer Skogbäck Wallenstam Arena A
2020-01-25 13:20 062004007 Eken IBK P04/05 - Myggenäs IBK Ungdom 3 - 4 Mats Sällberg, Mükremin Er Aktiviteten A-Hall
2020-01-26 14:30 062004009 Lindås Rasta IBK P06 Svart - Kärra IBK P06 Röd 5 - 9 Isak Brogren, Rasmus Eriksson Salming Arena
2020-02-01 14:40 062004010 Floda IBK P06 - Eken IBK P04/05 8 - 4 Meisam Hosseini, Per Sundvall Alléhallen
2020-02-01 17:20 062004011 Kärra IBK P06 Röd - Myggenäs IBK Ungdom 2 - 4 Agnes Andersson, Emma Lindell Kärra Sporthall
2020-02-02 09:10 062004012 Lindås Rasta IBK P06 Svart - Pixbo Wallenstam IBF P06 Vit 5 - 3 Emmy Vikström, Ella Wallsten Salming Arena
2020-02-22 14:10 062004013 Eken IBK P04/05 - Kärra IBK P06 Röd 2 - 2 Sebastian Kiejs Huhmarniemi, Henry Tames Ekenhallen 1
2020-02-23 13:40 062004014 Floda IBK P06 - Lindås Rasta IBK P06 Svart 13 - 4 Matilda Hasselberg, Caroline Nöjd Alléhallen
2020-02-23 15:00 062004015 Myggenäs IBK Ungdom - Pixbo Wallenstam IBF P06 Vit 3 - 5 Javed Khan, Adem Can Häggvallsskolan
2020-02-29 08:20 062004017 Pixbo Wallenstam IBF P06 Vit - Kärra IBK P06 Röd 2 - 3 Mohamad Bahsson, Rasty Al-barzngi Wallenstam Arena A
2020-02-29 20:00 062004016 Lindås Rasta IBK P06 Svart - Eken IBK P04/05 6 - 5 Narcis Hadziselimovic, Samira Hadziselimovic Salming Arena
2020-03-01 15:15 062004018 Myggenäs IBK Ungdom - Floda IBK P06 1 - 2 Marcus Orrhult, Christian Svärdström Häggvallsskolan
2020-03-07 15:30 062004019 Eken IBK P04/05 - Pixbo Wallenstam IBF P06 Vit 2 - 14 Matilda Hasselberg, Caroline Nöjd Ekenhallen 1
2020-03-07 17:10 062004020 Lindås Rasta IBK P06 Svart - Myggenäs IBK Ungdom 2 - 3 Mikael Thulin, Senad Olevic Askims Sporthall
2020-03-08 14:30 062004021 Kärra IBK P06 Röd - Floda IBK P06 4 - 4 Pierre Eberhard Berg, Joel Olausson Kärra Sporthall
062004022 Myggenäs IBK Ungdom - Eken IBK P04/05 Häggvallsskolan
062004023 Floda IBK P06 - Pixbo Wallenstam IBF P06 Vit Alléhallen
062004024 Kärra IBK P06 Röd - Lindås Rasta IBK P06 Svart Kärra Sporthall
062004025 Eken IBK P04/05 - Floda IBK P06 Ekenhallen 1
062004026 Myggenäs IBK Ungdom - Kärra IBK P06 Röd Häggvallsskolan
2020-03-08 08:20 062004027 Pixbo Wallenstam IBF P06 Vit - Lindås Rasta IBK P06 Svart 4 - 5 Torbjörn Zahner, Pierre Eberhard Berg Wallenstam Arena A
062004028 Kärra IBK P06 Röd - Eken IBK P04/05 Kärra Sporthall
062004029 Lindås Rasta IBK P06 Svart - Floda IBK P06 Salming Arena
062004030 Pixbo Wallenstam IBF P06 Vit - Myggenäs IBK Ungdom Wallenstam Arena A
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Floda IBK P06 7 6 1 0 42-17 25 19
2. Lindås Rasta IBK P06 Svart 8 4 0 4 39-49 -10 12
3. Kärra IBK P06 Röd 7 3 2 2 27-24 3 11
4. Myggenäs IBK Ungdom 7 3 0 4 19-25 -6 9
5. Eken IBK P04/ 05 7 2 1 4 32-45 -13 7
6. Pixbo Wallenstam IBF P06 Vit 8 2 0 6 36-35 1 6
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojk Röd E VÅR
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2020-01-11 10:45 062005003 Grundsunds IF P04/06 - Pixbo Wallenstam IBF P07 Blårävar 3 - 9 Tobias Sanne, Almir Mehmedagic Bottnahallen
2020-01-11 13:00 062005001 Eken IBK P06 - Surte IS IBK P06 6 - 5 Hugo Holmgren Jancev, Sebastian Sannerholm Ekenhallen 1
2020-01-11 18:40 062005002 FBC Lerum P05/06 - Stenungsunds IBK P06 Gbg 2 - 2 Meisam Hosseini, Ali Noori Rydsbergshallen
2020-01-12 10:10 062005005 IK Zenith P06 Vit - Kärra IBK P07 Röd 1 - 4 Albin Wikström, Simon Elgan Björlanda Idrottshall
2020-01-12 13:45 062005004 Herrestads AIF Rockets P06 - Partille IBS P06 Vit 3 - 4 Martin Andersson, Susanne Andersson Rimnershallen B-hallen
2020-01-18 15:15 062005006 Stenungsunds IBK P06 Gbg - Eken IBK P06 4 - 1 Javed Khan, Adem Can Stenungsund Arena
2020-01-18 17:20 062005009 Kärra IBK P07 Röd - Grundsunds IF P04/06 6 - 1 Simon Elgan, Albin Wikström Kärra Sporthall
2020-01-18 18:10 062005008 Partille IBS P06 Vit - FBC Lerum P05/06 3 - 5 Amir Huseinovic, Wessam Abdellrazek Qvisthallen
2020-01-19 14:20 062005010 IK Zenith P06 Vit - Herrestads AIF Rockets P06 2 - 3 Abdinasir Abdirahman, Mükremin Er Björlanda Idrottshall
2020-01-31 18:40 062005007 Pixbo Wallenstam IBF P07 Blårävar - Surte IS IBK P06 4 - 3 Emma Lindell, Agnes Andersson Mölnlycke Idrottshall B
2020-01-25 11:30 062005013 Surte IS IBK P06 - Kärra IBK P07 Röd 3 - 5 Wessam Abdellrazek, Adem Can Bohushallen
2020-01-25 12:00 062005015 Grundsunds IF P04/06 - Herrestads AIF Rockets P06 4 - 6 Patrich Hellfärdsson, Daniel Madsen Bottnahallen
2020-01-25 16:45 062005012 Stenungsunds IBK P06 Gbg - Partille IBS P06 Vit 3 - 2 Daniel Madsen, Patrich Hellfärdsson Kyrkenorumsskolan
2020-01-26 15:10 062005014 FBC Lerum P05/06 - IK Zenith P06 Vit 3 - 2 Patrich Hellfärdsson, Daniel Madsen Rydsbergshallen
2020-01-27 19:30 062005011 Eken IBK P06 - Pixbo Wallenstam IBF P07 Blårävar 2 - 1 Mükremin Er, Tomas Levin Ekenhallen 1
2020-01-29 18:45 062005017 Kärra IBK P07 Röd - Pixbo Wallenstam IBF P07 Blårävar 2 - 4 Rasty Al-barzngi, Mohamad Bahsson Kärra Sporthall
2020-02-01 12:00 062005020 Grundsunds IF P04/06 - FBC Lerum P05/06 0 - 7 Martin Larsson, Mathias Johansson Bottnahallen
2020-02-01 13:30 062005016 Partille IBS P06 Vit - Eken IBK P06 7 - 3 Filip Kloo, Oliver Gander Qvisthallen
2020-02-01 16:30 062005019 Herrestads AIF Rockets P06 - Surte IS IBK P06 6 - 0 Jim Olausson, Carl Otterström Rimnershallen B-hallen
2020-02-01 16:40 062005018 IK Zenith P06 Vit - Stenungsunds IBK P06 Gbg 1 - 7 Oscar Hjort, Erik Hulthén Björlanda Idrottshall
2020-02-21 18:30 062005021 Eken IBK P06 - Kärra IBK P07 Röd 3 - 6 Adnan Mehmedagic, Goran Kuduzovic Ekenhallen 1
2020-02-22 11:00 062005025 Surte IS IBK P06 - FBC Lerum P05/06 3 - 5 Emmy Vikström, Ella Wallsten Bohushallen
2020-02-22 13:50 062005023 Pixbo Wallenstam IBF P07 Blårävar - Herrestads AIF Rockets P06 12 - 4 Unsal Yucel, Ali Noori Wallenstam Arena A
2020-02-22 15:10 062005022 Partille IBS P06 Vit - IK Zenith P06 Vit 4 - 2 Mükremin Er, Oscar Kjellgren Elgestål Qvisthallen
2020-03-09 17:45 062005024 Stenungsunds IBK P06 Gbg - Grundsunds IF P04/06 5 - 1 Senad Olevic, Amir Huseinovic Stenungsund Arena
2020-02-29 12:00 062005028 Grundsunds IF P04/06 - Partille IBS P06 Vit 4 - 8 Martin Andersson, Susanne Andersson Bottnahallen
2020-02-29 13:30 062005030 Surte IS IBK P06 - Stenungsunds IBK P06 Gbg 4 - 5 Adem Can, Javed Khan Bohushallen
2020-02-29 16:20 062005029 FBC Lerum P05/06 - Pixbo Wallenstam IBF P07 Blårävar 1 - 2 Lazo Cesto, Henry Tames Rydsbergshallen
2020-03-01 13:00 062005026 IK Zenith P06 Vit - Eken IBK P06 4 - 3 Axel Höglund, Kian Keinia Björlanda Idrottshall
2020-03-01 14:00 062005027 Herrestads AIF Rockets P06 - Kärra IBK P07 Röd 3 - 3 Emma Lindell, Susanne Andersson Rimnershallen B-hallen
2020-03-07 14:20 062005031 Eken IBK P06 - Herrestads AIF Rockets P06 7 - 3 Matilda Hasselberg, Caroline Nöjd Ekenhallen 1
2020-03-07 15:00 062005033 Kärra IBK P07 Röd - FBC Lerum P05/06 4 - 3 Meisam Hosseini, Ali Noori Kärra Sporthall
2020-03-07 17:30 062005034 Partille IBS P06 Vit - Surte IS IBK P06 8 - 1 Erik Hulthén, Axel Höglund Qvisthallen
2020-03-07 18:50 062005035 Pixbo Wallenstam IBF P07 Blårävar - Stenungsunds IBK P06 Gbg 1 - 3 Simon Lindholm, Lucas Venderot Mölnlycke Idrottshall B
2020-03-08 12:20 062005032 IK Zenith P06 Vit - Grundsunds IF P04/06 9 - 3 Axel Höglund, Erik Hulthén Björlanda Idrottshall
062005036 Grundsunds IF P04/06 - Eken IBK P06 Bottnahallen
062005037 FBC Lerum P05/06 - Herrestads AIF Rockets P06 Hjällsnäshallen B-hallen
062005038 Surte IS IBK P06 - IK Zenith P06 Vit Bohushallen
062005039 Stenungsunds IBK P06 Gbg - Kärra IBK P07 Röd Kyrkenorumsskolan
062005040 Pixbo Wallenstam IBF P07 Blårävar - Partille IBS P06 Vit Qvisthallen
062005041 Eken IBK P06 - FBC Lerum P05/06 Ekenhallen 1
062005042 Grundsunds IF P04/06 - Surte IS IBK P06 Bottnahallen
062005043 Herrestads AIF Rockets P06 - Stenungsunds IBK P06 Gbg Rimnershallen B-hallen
062005044 IK Zenith P06 Vit - Pixbo Wallenstam IBF P07 Blårävar Björlanda Idrottshall
062005045 Kärra IBK P07 Röd - Partille IBS P06 Vit Kärra Sporthall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Stenungsunds IBK P06 Gbg 7 6 1 0 29-12 17 19
2. Kärra IBK P07 Röd 7 5 1 1 30-18 12 16
3. Partille IBS P06 Vit 7 5 0 2 36-21 15 15
4. Pixbo Wallenstam IBF P07 Blårävar 7 5 0 2 33-18 15 15
5. FBC Lerum P05/ 06 7 4 1 2 26-16 10 13
6. Herrestads AIF Rockets P06 7 3 1 3 28-32 -4 10
7. Eken IBK P06 7 3 0 4 25-30 -5 9
8. IK Zenith P06 Vit 7 2 0 5 21-27 -6 6
9. Surte IS IBK P06 7 0 0 7 19-39 -20 0
10. Grundsunds IF P04/ 06 7 0 0 7 16-50 -34 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojk Röd F VÅR
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2020-01-12 11:20 062006003 IK Zenith P05 Vit - Ale IBF P06 6 - 1 Mattias Strid, Eric Hemmingsson Björlanda Idrottshall
2020-01-12 14:00 062006002 Överby IBK P06 - IBK Kungälv P 06 Vit 8 - 6 Mathias Johansson, Jakob Johansson Nordby Supermarkethallen
2020-01-12 17:45 062006001 FBC Lerum P06 Röd - Mölndals IBF P06 6 - 5 Meisam Hosseini, Ali Noori Rydsbergshallen
2020-01-18 12:40 062006005 Ale IBF P06 - Mölndals IBF P06 0 - 7 Adnan Tongur, Caroline Johansson Ale Kulturrum
2020-01-19 18:20 062006004 IBK Kungälv P 06 Vit - FBC Lerum P06 Röd 5 - 3 Thomas Johansson, Adam Jällfält Kastellegårdshallen
2020-01-25 17:00 062006006 IK Zenith P05 Vit - Överby IBK P06 2 - 2 Sebastian Kiejs Huhmarniemi, Sebastian Krantz Björlanda Idrottshall
2020-01-25 14:30 062006009 Mölndals IBF P06 - Överby IBK P06 2 - 6 Nora Woodrow, Linnea Adielsson Aktiviteten A-Hall
2020-01-26 12:50 062006007 FBC Lerum P06 Röd - Ale IBF P06 0 - 4 Mükremin Er, Elias Sandin Rydsbergshallen
2020-01-26 17:00 062006008 IBK Kungälv P 06 Vit - IK Zenith P05 Vit 1 - 6 Susanne Andersson, Martin Andersson Kastellegårdshallen
2020-02-01 15:20 062006012 Mölndals IBF P06 - IBK Kungälv P 06 Vit 5 - 0 Rasmus Eriksson, Hugo Holmgren Jancev Aktiviteten A-Hall
2020-02-02 16:30 062006010 IK Zenith P05 Vit - FBC Lerum P06 Röd 5 - 4 Erik Hulthén, Senad Olevic Björlanda Idrottshall
2020-02-08 14:00 062006011 Överby IBK P06 - Ale IBF P06 2 - 8 Jakob Johansson, Mathias Johansson Nordby Supermarkethallen
2020-02-22 18:30 062006015 Ale IBF P06 - IBK Kungälv P 06 Vit 2 - 3 Oliver Gander, Filip Kloo Ale Kulturrum
2020-02-23 12:20 062006014 IK Zenith P05 Vit - Mölndals IBF P06 3 - 8 Adam Pettersson, Jonas Tjäder Björlanda Idrottshall
2020-02-23 14:40 062006013 FBC Lerum P06 Röd - Överby IBK P06 4 - 7 Rasty Al-barzngi, Mohamad Bahsson Hjällsnäshallen B-hallen
062006017 IBK Kungälv P 06 Vit - Överby IBK P06 Kastellegårdshallen
2020-02-29 10:10 062006016 Mölndals IBF P06 - FBC Lerum P06 Röd 7 - 2 Oliver Gander, Filip Kloo Aktiviteten A-Hall
2020-02-29 15:50 062006018 Ale IBF P06 - IK Zenith P05 Vit 4 - 6 Isak Brogren, Martin Andersson Ale Kulturrum
2020-03-07 10:40 062006020 Mölndals IBF P06 - Ale IBF P06 5 - 3 Albert Enlund, Petter Enlund Aktiviteten A-Hall
2020-03-08 14:00 062006021 Överby IBK P06 - IK Zenith P05 Vit 3 - 6 Oscar Skogsberg, Marcus Larsson Nordby Supermarkethallen
2020-03-08 16:45 062006019 FBC Lerum P06 Röd - IBK Kungälv P 06 Vit 4 - 4 Erik Hulthén, Axel Höglund Lerum Arena B
062006022 Ale IBF P06 - FBC Lerum P06 Röd Ale Kulturrum
062006023 IK Zenith P05 Vit - IBK Kungälv P 06 Vit Björlanda Idrottshall
062006024 Överby IBK P06 - Mölndals IBF P06 Nordby Supermarkethallen
062006025 FBC Lerum P06 Röd - IK Zenith P05 Vit Rydsbergshallen
062006026 Ale IBF P06 - Överby IBK P06 Ale Kulturrum
062006027 IBK Kungälv P 06 Vit - Mölndals IBF P06 Kastellegårdshallen
062006028 Överby IBK P06 - FBC Lerum P06 Röd Strömstad Gymnasium
062006029 Mölndals IBF P06 - IK Zenith P05 Vit Aktiviteten A-Hall
062006030 IBK Kungälv P 06 Vit - Ale IBF P06 Kastellegårdshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IK Zenith P05 Vit 7 5 1 1 34-23 11 16
2. Mölndals IBF P06 7 5 0 2 39-20 19 15
3. Överby IBK P06 6 3 1 2 28-28 0 10
4. IBK Kungälv P 06 Vit 6 2 1 3 19-28 -9 7
5. Ale IBF P06 7 2 0 5 22-29 -7 6
6. FBC Lerum P06 Röd 7 1 1 5 23-37 -14 4
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojk Röd G FD VÅR
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2020-01-12 10:00 062007002 IBK Bergum P06-07 Rosa - Pixbo Wallenstam IBF P07 Rödrävar 2 - 4 Erik Hulthén, Lucas Venderot Bergumsskolan
2020-01-12 12:10 062007001 Partille IBS P08/07 - Lindås Rasta IBK P06 Blå 9 - 4 Oskar Granat, Tobias Törn Qvisthallen
2020-01-12 12:10 062007003 IBK Göteborg P06 Vit - IBK Kungälv P 05/06 Svart 9 - 6 Pierre Eberhard Berg, Petter Enlund Torpahallen
2020-01-18 16:40 062007004 Pixbo Wallenstam IBF P07 Rödrävar - Partille IBS P08/07 3 - 3 Gustaf Broström, Carl Rudmark Mölnlycke Idrottshall B
2020-01-19 14:10 062007006 IBK Göteborg P06 Vit - IBK Bergum P06-07 Rosa 2 - 1 Abdirizak Ali, Sebastian Kiejs Huhmarniemi Torpahallen
2020-01-19 16:00 062007005 IBK Kungälv P 05/06 Svart - Lindås Rasta IBK P06 Blå 3 - 8 Christer Carlberg, Alf Björkner Kastellegårdshallen
2020-01-25 10:10 062007007 Partille IBS P08/07 - IBK Kungälv P 05/06 Svart 9 - 1 Oskar Granat, Saga-Maja Andersson Qvisthallen
2020-01-25 16:30 062007008 Pixbo Wallenstam IBF P07 Rödrävar - IBK Göteborg P06 Vit 2 - 3 Fredrik Ohlsson, Edvin Pang Mölnlycke Idrottshall B
2020-01-26 12:10 062007009 Lindås Rasta IBK P06 Blå - IBK Bergum P06-07 Rosa 9 - 2 Isak Börjesson, Felix Fröhlander Salming Arena
2020-02-01 17:45 062007012 Lindås Rasta IBK P06 Blå - Pixbo Wallenstam IBF P07 Rödrävar 2 - 5 Isak Börjesson, William Malmqvist Askims Sporthall
2020-02-02 10:00 062007011 IBK Bergum P06-07 Rosa - IBK Kungälv P 05/06 Svart 3 - 5 Joar Lukkari, Simon Lindholm Bergumsskolan
2020-02-02 14:10 062007010 IBK Göteborg P06 Vit - Partille IBS P08/07 5 - 3 Joel Olausson, Erik Hulthén Torpahallen
2020-02-22 14:00 062007013 Partille IBS P08/07 - IBK Bergum P06-07 Rosa 5 - 2 Ludvig Friberg, Tobias Undeland Qvisthallen
2020-02-23 12:30 062007015 IBK Kungälv P 05/06 Svart - Pixbo Wallenstam IBF P07 Rödrävar 4 - 6 Isak Brogren, Rasmus Eriksson Munkegärdehallen
2020-02-23 14:50 062007014 IBK Göteborg P06 Vit - Lindås Rasta IBK P06 Blå 5 - 4 Mükremin Er, Mats Sällberg Torpahallen
2020-02-29 18:30 062007016 Lindås Rasta IBK P06 Blå - Partille IBS P08/07 5 - 5 Hugo Granhage, Filip Mattsson Salming Arena
2020-03-01 14:40 062007018 IBK Kungälv P 05/06 Svart - IBK Göteborg P06 Vit 4 - 5 Ella Wallsten, Abdirizak Ali Munkegärdehallen
2020-03-01 15:20 062007017 Pixbo Wallenstam IBF P07 Rödrävar - IBK Bergum P06-07 Rosa 3 - 4 Lucas Aebischer Skogbäck, Linus Svensson Mölnlycke Idrottshall B
2020-03-07 14:00 062007019 Partille IBS P08/07 - Pixbo Wallenstam IBF P07 Rödrävar 4 - 4 Ludvig Friberg, Tobias Törn Qvisthallen
2020-03-07 14:50 062007020 Lindås Rasta IBK P06 Blå - IBK Kungälv P 05/06 Svart 8 - 8 Filip Mattsson, Felix Fröhlander Askims Sporthall
2020-03-08 11:00 062007021 IBK Bergum P06-07 Rosa - IBK Göteborg P06 Vit 7 - 14 Simon Lindholm, Lucas Venderot Bergumsskolan
062007022 IBK Kungälv P 05/06 Svart - Partille IBS P08/07 Munkegärdehallen
062007023 IBK Göteborg P06 Vit - Pixbo Wallenstam IBF P07 Rödrävar Torpahallen
062007024 IBK Bergum P06-07 Rosa - Lindås Rasta IBK P06 Blå Bergumsskolan
062007025 Partille IBS P08/07 - IBK Göteborg P06 Vit Qvisthallen
062007026 IBK Kungälv P 05/06 Svart - IBK Bergum P06-07 Rosa Munkegärdehallen
062007027 Pixbo Wallenstam IBF P07 Rödrävar - Lindås Rasta IBK P06 Blå Wallenstam Arena A
062007028 IBK Bergum P06-07 Rosa - Partille IBS P08/07 Bergumsskolan
062007029 Lindås Rasta IBK P06 Blå - IBK Göteborg P06 Vit Salming Arena
062007030 Pixbo Wallenstam IBF P07 Rödrävar - IBK Kungälv P 05/06 Svart Mölnlycke Idrottshall B
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IBK Göteborg P06 Vit 7 7 0 0 43-27 16 21
2. Partille IBS P08/ 07 7 3 3 1 38-24 14 12
3. Pixbo Wallenstam IBF P07 Rödrävar 7 3 2 2 27-22 5 11
4. Lindås Rasta IBK P06 Blå 7 2 2 3 40-37 3 8
5. IBK Kungälv P 05/ 06 Svart 7 1 1 5 31-48 -17 4
6. IBK Bergum P06-07 Rosa 7 1 0 6 21-42 -21 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojk Röd H FD VÅR
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2020-01-10 18:15 062008004 Lindome IBK P06/07 Grön - FBC Lerum P06 Svart 5 - 4 Hugo Holmgren Jancev, Rasmus Eriksson Streteredsskolan
2020-01-11 09:00 062008002 Partille IBS P06/Röd - Guldhedens IK P06 6 - 4 Fabian Lindquist, Rikard Petrusson Qvisthallen
2020-01-12 10:30 062008005 Orust IBK P06 - Kärra IBK P06 Svart 4 - 3 Per Sundvall, Martin Andersson Svanesunds Sporthall
2020-01-12 14:30 062008003 Dingle AIK P06/07 Vit - Pixbo wallenstam IBF P06 Röd 19 - 0 Filip Forsberg, Jim Olausson Munkedals Idrottshall
2020-01-12 16:10 062008001 Frölunda IBK 05/06 - Stenungsunds IBK P07 Gbg 4 - 4 Gustaf Broström, Erik Rådhall Flatåsskolan
2020-01-18 16:10 062008009 Kärra IBK P06 Svart - Dingle AIK P06/07 Vit 1 - 3 Isabel Ljungberg, Jaana Gander Kärra Sporthall
2020-01-18 20:10 062008007 Pixbo wallenstam IBF P06 Röd - Stenungsunds IBK P07 Gbg 4 - 4 Abdinasir Abdirahman, Mükremin Er Mölnlycke Idrottshall B
2020-01-19 10:00 062008006 Guldhedens IK P06 - Frölunda IBK 05/06 1 - 1 Lazo Cesto, Henry Tames Svingelns Sporthall
2020-01-19 10:30 062008010 Orust IBK P06 - Lindome IBK P06/07 Grön 8 - 1 Mohamad Bahsson, Rasty Al-barzngi Svanesunds Sporthall
2020-01-19 11:15 062008008 FBC Lerum P06 Svart - Partille IBS P06/Röd 0 - 8 Fabian Lakander, Linus Nowén Rydsbergshallen
2020-01-25 15:30 062008013 Stenungsunds IBK P07 Gbg - Kärra IBK P06 Svart 5 - 3 Patrich Hellfärdsson, Daniel Madsen Kyrkenorumsskolan
2020-01-26 11:00 062008012 Guldhedens IK P06 - FBC Lerum P06 Svart 4 - 4 Albin Wikström, Agnes Andersson Svingelns Sporthall
2020-01-26 13:15 062008015 Dingle AIK P06/07 Vit - Lindome IBK P06/07 Grön 6 - 7 Martin Larsson, Filip Forsberg Munkedals Idrottshall
2020-01-26 17:50 062008011 Frölunda IBK 05/06 - Pixbo wallenstam IBF P06 Röd 4 - 8 Fredrik Fridell, Maximilian Sussman Flatåsskolan
2020-02-02 17:45 062008014 Partille IBS P06/Röd - Orust IBK P06 4 - 3 Oskar Granat, Tobias Undeland Partillebohallen
2020-02-02 10:50 062008017 Kärra IBK P06 Svart - Pixbo wallenstam IBF P06 Röd 3 - 4 Oliver Gander, Filip Kloo Kärra Sporthall
2020-02-02 15:20 062008019 Lindome IBK P06/07 Grön - Stenungsunds IBK P07 Gbg 4 - 6 Anela Hadziselimovic, Semir Aganspahic Streteredsskolan
2020-02-02 16:45 062008016 FBC Lerum P06 Svart - Frölunda IBK 05/06 5 - 7 Fabian Lakander, Mohamad Bahsson Lerum Arena C
2020-02-08 12:30 062008020 Dingle AIK P06/07 Vit - Partille IBS P06/Röd 7 - 8 Jim Olausson, Martin Andersson Munkedals Idrottshall
2020-02-09 10:30 062008018 Orust IBK P06 - Guldhedens IK P06 3 - 4 Senad Olevic, Javed Khan Svanesunds Sporthall
062008024 Guldhedens IK P06 - Dingle AIK P06/07 Vit Svingelns Sporthall
2020-02-22 11:15 062008025 Stenungsunds IBK P07 Gbg - Partille IBS P06/Röd 3 - 3 Joel Johansson, Linus Andersson Kyrkenorumsskolan
2020-02-22 16:40 062008023 Pixbo wallenstam IBF P06 Röd - Lindome IBK P06/07 Grön 1 - 7 Patrich Hellfärdsson, Adem Can Mölnlycke Idrottshall B
2020-02-23 13:30 062008022 FBC Lerum P06 Svart - Orust IBK P06 3 - 8 Elias Sandin, Fabian Lakander Hjällsnäshallen B-hallen
2020-02-23 14:00 062008021 Frölunda IBK 05/06 - Kärra IBK P06 Svart 1 - 4 Amir Huseinovic, Fredrik Fridell Flatåsskolan
2020-02-29 12:45 062008030 Stenungsunds IBK P07 Gbg - Guldhedens IK P06 5 - 3 Oskar Klöfverskjöld, Joel Johansson Stenungsund Arena
2020-02-29 13:50 062008027 Lindome IBK P06/07 Grön - Kärra IBK P06 Svart 8 - 5 Casper Wohlers, Tim Berger Almåshallen B
2020-03-01 10:30 062008026 Orust IBK P06 - Frölunda IBK 05/06 8 - 1 Abdirizak Ali, Jesper Björklund Greter Svanesunds Sporthall
2020-03-01 12:30 062008028 FBC Lerum P06 Svart - Dingle AIK P06/07 Vit 2 - 7 Linus Nowén, Fabian Lakander Rydsbergshallen
2020-03-01 15:40 062008029 Partille IBS P06/Röd - Pixbo wallenstam IBF P06 Röd 6 - 0 Leo Hammarstedt, Emrik Hammarstedt Partillebohallen
2020-03-07 17:15 062008034 FBC Lerum P06 Svart - Stenungsunds IBK P07 Gbg 2 - 5 Marcus Larsson, Oscar Skogsberg Rydsbergshallen
2020-03-07 17:40 062008035 Pixbo wallenstam IBF P06 Röd - Guldhedens IK P06 2 - 7 Lucas Venderot, Simon Lindholm Mölnlycke Idrottshall B
2020-03-08 10:30 062008032 Orust IBK P06 - Dingle AIK P06/07 Vit 1 - 8 Adem Can, Tomas Levin Svanesunds Sporthall
2020-03-08 13:00 062008031 Frölunda IBK 05/06 - Lindome IBK P06/07 Grön 3 - 10 Fredrik Fridell, Ali Alizada Flatåsskolan
2020-03-08 13:20 062008033 Kärra IBK P06 Svart - Partille IBS P06/Röd 3 - 9 Filip Kloo, Oliver Kristiansson Kärra Sporthall
062008036 Dingle AIK P06/07 Vit - Frölunda IBK 05/06 Munkedals Idrottshall
062008037 Partille IBS P06/Röd - Lindome IBK P06/07 Grön Partillebohallen
062008038 Stenungsunds IBK P07 Gbg - Orust IBK P06 Stenungsund Arena
062008039 Guldhedens IK P06 - Kärra IBK P06 Svart Svingelns Sporthall
062008040 Pixbo wallenstam IBF P06 Röd - FBC Lerum P06 Svart Wallenstam Arena A
062008041 Frölunda IBK 05/06 - Partille IBS P06/Röd Frölunda Kulturhus
062008042 Dingle AIK P06/07 Vit - Stenungsunds IBK P07 Gbg Munkedals Idrottshall
062008043 Lindome IBK P06/07 Grön - Guldhedens IK P06 Almåshallen A
062008044 Orust IBK P06 - Pixbo wallenstam IBF P06 Röd Svanesunds Sporthall
062008045 Kärra IBK P06 Svart - FBC Lerum P06 Svart Kärra Sporthall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Partille IBS P06/ Röd 7 6 1 0 44-20 24 19
2. Lindome IBK P06/ 07 Grön 7 5 0 2 42-33 9 15
3. Stenungsunds IBK P07 Gbg 7 4 3 0 32-23 9 15
4. Dingle AIK P06/ 07 Vit 6 4 0 2 50-19 31 12
5. Orust IBK P06 7 4 0 3 35-24 11 12
6. Guldhedens IK P06 6 2 2 2 23-21 2 8
7. Pixbo wallenstam IBF P06 Röd 7 2 1 4 19-50 -31 7
8. Frölunda IBK 05/ 06 7 1 2 4 21-40 -19 5
9. Kärra IBK P06 Svart 7 1 0 6 22-34 -12 3
10. FBC Lerum P06 Svart 7 0 1 6 20-44 -24 1
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojk Röd I FD VÅR
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2020-01-12 09:00 062009005 Kärra IBK P07 Svart - IBK Kungälv P07 Blå 6 - 4 Oliver Gander, Filip Kloo Kärra Sporthall
2020-01-12 13:00 062009004 Dingle AIK P06 Blå - Ale IBF P07 6 - 3 Jim Olausson, Filip Forsberg Munkedals Idrottshall
2020-01-12 14:30 062009002 Utbynäs SK P06 - Pixbo Wallenstam IBF P07 Viträvar 2 - 6 Lucas Venderot, Carl Rudmark Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2020-01-12 15:00 062009003 Frölunda IBK P07 - IBK Göteborg P07 vit 2 - 7 Erik Rådhall, Gustaf Broström Flatåsskolan
2020-01-12 15:30 062009001 Lindås Rasta IBK P07 svart - FBC Vinga P06/07 5 - 2 Hugo Granhage, Felix Fröhlander Askims Sporthall
2020-01-18 11:30 062009008 Ale IBF P07 - Utbynäs SK P06 4 - 4 Rasmus Eriksson, Senad Olevic Ale Kulturrum
2020-01-18 19:00 062009006 Pixbo Wallenstam IBF P07 Viträvar - Lindås Rasta IBK P07 svart 3 - 2 Mükremin Er, Abdinasir Abdirahman Mölnlycke Idrottshall B
2020-01-19 11:00 062009009 Kärra IBK P07 Svart - Frölunda IBK P07 2 - 6 Jaana Gander, Isabel Ljungberg Kärra Sporthall
2020-01-19 13:00 062009007 IBK Göteborg P07 vit - FBC Vinga P06/07 5 - 3 Abdirizak Ali, Sebastian Kiejs Huhmarniemi Torpahallen
2020-01-19 16:10 062009010 IBK Kungälv P07 Blå - Dingle AIK P06 Blå 3 - 0 Agnes Andersson, Mohamad Bahsson Munkegärdehallen
2020-01-25 12:15 062009015 Frölunda IBK P07 - Dingle AIK P06 Blå 1 - 19 Fredrik Fridell, Maximilian Sussman Frölunda Kulturhus
2020-01-25 17:40 062009012 Pixbo Wallenstam IBF P07 Viträvar - Ale IBF P07 4 - 5 Edvin Pang, Fredrik Ohlsson Mölnlycke Idrottshall B
2020-01-26 11:40 062009013 FBC Vinga P06/07 - Kärra IBK P07 Svart 4 - 0 Nora Woodrow, Linnea Adielsson Hall Of Flame
2020-01-26 13:20 062009011 Lindås Rasta IBK P07 svart - IBK Göteborg P07 vit 3 - 3 Felix Fröhlander, Isak Börjesson Salming Arena
2020-01-26 14:30 062009014 Utbynäs SK P06 - IBK Kungälv P07 Blå 1 - 11 Rasmus Gyllenhammar, Abdirizak Ali Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2020-02-01 18:30 062009017 Kärra IBK P07 Svart - IBK Göteborg P07 vit 0 - 4 Fredrik Gander, Oliver Gander Kärra Sporthall
2020-02-02 12:40 062009016 Ale IBF P07 - Lindås Rasta IBK P07 svart 6 - 4 Anela Hadziselimovic, Semir Aganspahic Ale Kulturrum
2020-02-02 14:50 062009018 IBK Kungälv P07 Blå - Pixbo Wallenstam IBF P07 Viträvar 3 - 3 Jesper Björklund Greter, Albin Wikström Munkegärdehallen
2020-02-02 16:30 062009020 Utbynäs SK P06 - Frölunda IBK P07 9 - 5 Rasmus Gyllenhammar, Fredrik Ohlsson Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2020-02-08 11:00 062009019 Dingle AIK P06 Blå - FBC Vinga P06/07 2 - 5 Jim Olausson, Martin Andersson Munkedals Idrottshall
2020-02-22 14:40 062009021 Lindås Rasta IBK P07 svart - Kärra IBK P07 Svart 3 - 2 Filip Mattsson, Isak Börjesson Askims Sporthall
2020-02-23 12:10 062009025 FBC Vinga P06/07 - Utbynäs SK P06 5 - 5 Sofia Rydne, Ida Abrahamsson Hall Of Flame
2020-02-23 13:40 062009023 IBK Göteborg P07 vit - Dingle AIK P06 Blå 1 - 2 Mats Sällberg, Mükremin Er Torpahallen
2020-02-23 15:20 062009024 Pixbo Wallenstam IBF P07 Viträvar - Frölunda IBK P07 7 - 4 Semir Aganspahic, Anela Hadziselimovic Mölnlycke Idrottshall B
2020-02-27 19:40 062009022 Ale IBF P07 - IBK Kungälv P07 Blå 2 - 2 Adem Can, Linnea Persson Kronan Älvängen
2020-02-29 13:15 062009027 Dingle AIK P06 Blå - Kärra IBK P07 Svart 2 - 9 Andreas Brunzell, Filip Forsberg Munkedals Idrottshall
2020-03-01 10:40 062009030 FBC Vinga P06/07 - Pixbo Wallenstam IBF P07 Viträvar 5 - 6 Sofia Rydne, Ida Abrahamsson Hall Of Flame
2020-03-01 13:00 062009028 Frölunda IBK P07 - Ale IBF P07 0 - 5 Mojtaba Rezai, Ali Alizada Flatåsskolan
2020-03-01 14:40 062009029 Utbynäs SK P06 - IBK Göteborg P07 vit 4 - 4 Håkan Krafft, Mükremin Er Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2020-03-01 15:50 062009026 IBK Kungälv P07 Blå - Lindås Rasta IBK P07 svart 6 - 2 , Albin Wikström Munkegärdehallen
2020-03-07 13:40 062009031 Lindås Rasta IBK P07 svart - Dingle AIK P06 Blå 4 - 7 Filip Mattsson, Felix Fröhlander Askims Sporthall
2020-03-07 14:30 062009034 Ale IBF P07 - FBC Vinga P06/07 4 - 5 Eric Hemmingsson, Tomas Levin Ale Kulturrum
2020-03-08 09:30 062009035 IBK Göteborg P07 vit - Pixbo Wallenstam IBF P07 Viträvar 6 - 3 Jesper Björklund Greter, Oscar Kjellgren Elgestål Torpahallen
2020-03-08 11:30 062009032 IBK Kungälv P07 Blå - Frölunda IBK P07 5 - 7 Jesper Stolt-Hermansson, Tobias Hildesson Munkegärdehallen
2020-03-08 12:10 062009033 Kärra IBK P07 Svart - Utbynäs SK P06 12 - 3 Oliver Kristiansson, Filip Kloo Kärra Sporthall
062009036 Frölunda IBK P07 - Lindås Rasta IBK P07 svart Flatåsskolan
062009037 Utbynäs SK P06 - Dingle AIK P06 Blå Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
062009038 FBC Vinga P06/07 - IBK Kungälv P07 Blå Hall Of Flame
062009039 Pixbo Wallenstam IBF P07 Viträvar - Kärra IBK P07 Svart Wallenstam Arena A
062009040 IBK Göteborg P07 vit - Ale IBF P07 Torpahallen
062009041 Lindås Rasta IBK P07 svart - Utbynäs SK P06 Salming Arena
062009042 Frölunda IBK P07 - FBC Vinga P06/07 Flatåsskolan
062009043 Dingle AIK P06 Blå - Pixbo Wallenstam IBF P07 Viträvar Munkedals Idrottshall
062009044 IBK Kungälv P07 Blå - IBK Göteborg P07 vit Munkegärdehallen
062009045 Kärra IBK P07 Svart - Ale IBF P07 Kärra Sporthall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IBK Göteborg P07 vit 7 4 2 1 30-17 13 14
2. Pixbo Wallenstam IBF P07 Viträvar 7 4 1 2 32-27 5 13
3. Dingle AIK P06 Blå 7 4 0 3 38-26 12 12
4. IBK Kungälv P07 Blå 7 3 2 2 34-21 13 11
5. Ale IBF P07 7 3 2 2 29-25 4 11
6. FBC Vinga P06/ 07 7 3 1 3 29-27 2 10
7. Kärra IBK P07 Svart 7 3 0 4 31-26 5 9
8. Lindås Rasta IBK P07 svart 7 2 1 4 23-29 -6 7
9. Utbynäs SK P06 7 1 3 3 28-47 -19 6
10. Frölunda IBK P07 7 2 0 5 25-54 -29 6
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojk Röd J FD VÅR
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2020-01-11 14:40 062010001 Pixbo Wallenstam IBF P07 Svarträvar - FBC Vinga P06 3 - 2 Javed Khan, Wessam Abdellrazek Wallenstam Arena A
2020-01-12 14:10 062010003 Landvetter IBK P07 Blå - IBK Kungälv P 06 Svart 3 - 3 Maximilian Sussman, Linus Svensson Pinntorps Idrottshall
2020-01-12 17:00 062010002 Lindås Rasta IBK P07 vit - Lindome IBK P06/07 Lilla 3 - 3 Hugo Granhage, Felix Fröhlander Askims Sporthall
2020-01-17 18:30 062010004 Lindome IBK P06/07 Lilla - Pixbo Wallenstam IBF P07 Svarträvar 6 - 1 Nellie Wohlers, Rasmus Eriksson Almåshallen B
2020-01-18 10:10 062010006 Landvetter IBK P07 Blå - Lindås Rasta IBK P07 vit 3 - 7 Lucas Aebischer Skogbäck, Linus Svensson Pinntorps Idrottshall
2020-01-19 17:10 062010005 IBK Kungälv P 06 Svart - FBC Vinga P06 6 - 3 Christer Carlberg, Alf Björkner Kastellegårdshallen
2020-01-25 11:00 062010008 Lindome IBK P06/07 Lilla - Landvetter IBK P07 Blå 6 - 1 Sebastian Sannerholm, Rasmus Eriksson Almåshallen A
2020-01-26 12:50 062010009 FBC Vinga P06 - Lindås Rasta IBK P07 vit 1 - 3 Nora Woodrow, Linnea Adielsson Hall Of Flame
2020-01-26 13:00 062010007 Pixbo Wallenstam IBF P07 Svarträvar - IBK Kungälv P 06 Svart 4 - 6 Meisam Hosseini, Ali Noori Mölnlycke Idrottshall B
2020-02-02 10:00 062010012 FBC Vinga P06 - Lindome IBK P06/07 Lilla 1 - 3 Javed Khan, Mükremin Er Hall Of Flame
2020-02-02 10:20 062010011 Lindås Rasta IBK P07 vit - IBK Kungälv P 06 Svart 3 - 4 William Malmqvist, Felix Fröhlander Salming Arena
2020-02-02 11:00 062010010 Landvetter IBK P07 Blå - Pixbo Wallenstam IBF P07 Svarträvar 4 - 11 Maximilian Sussman, Linus Svensson Pinntorps Idrottshall
2020-02-22 17:50 062010013 Pixbo Wallenstam IBF P07 Svarträvar - Lindås Rasta IBK P07 vit 2 - 3 Adem Can, Patrich Hellfärdsson Mölnlycke Idrottshall B
2020-02-23 15:10 062010014 Landvetter IBK P07 Blå - FBC Vinga P06 2 - 2 Lucas Aebischer Skogbäck, Maximilian Sussman Pinntorps Idrottshall
2020-02-23 16:45 062010015 IBK Kungälv P 06 Svart - Lindome IBK P06/07 Lilla 4 - 2 Patrich Hellfärdsson, Daniel Madsen Kastellegårdshallen
2020-02-29 10:10 062010017 Lindome IBK P06/07 Lilla - Lindås Rasta IBK P07 vit 6 - 7 Joakim Jögi, Casper Wohlers Almåshallen A
2020-03-01 09:30 062010016 FBC Vinga P06 - Pixbo Wallenstam IBF P07 Svarträvar 1 - 2 Ida Abrahamsson, Sofia Rydne Hall Of Flame
2020-03-01 15:00 062010018 IBK Kungälv P 06 Svart - Landvetter IBK P07 Blå 13 - 2 Simon Lindholm, Lucas Venderot Kastellegårdshallen
2020-03-07 16:00 062010021 Lindås Rasta IBK P07 vit - Landvetter IBK P07 Blå 5 - 7 Filip Mattsson, Felix Fröhlander Askims Sporthall
2020-03-07 16:30 062010019 Pixbo Wallenstam IBF P07 Svarträvar - Lindome IBK P06/07 Lilla 3 - 10 Simon Lindholm, Lucas Venderot Mölnlycke Idrottshall B
2020-03-08 11:00 062010020 FBC Vinga P06 - IBK Kungälv P 06 Svart 2 - 9 Sofia Rydne, Ida Abrahamsson Hall Of Flame
062010022 IBK Kungälv P 06 Svart - Pixbo Wallenstam IBF P07 Svarträvar Kastellegårdshallen
062010023 Landvetter IBK P07 Blå - Lindome IBK P06/07 Lilla Pinntorps Idrottshall
062010024 Lindås Rasta IBK P07 vit - FBC Vinga P06 Salming Arena
062010025 Pixbo Wallenstam IBF P07 Svarträvar - Landvetter IBK P07 Blå Wallenstam Arena A
062010026 IBK Kungälv P 06 Svart - Lindås Rasta IBK P07 vit Kastellegårdshallen
2020-03-06 18:30 062010027 Lindome IBK P06/07 Lilla - FBC Vinga P06 9 - 1 Sebastian Sannerholm, Tim Berger Almåshallen B
062010028 Lindås Rasta IBK P07 vit - Pixbo Wallenstam IBF P07 Svarträvar Salming Arena
062010029 FBC Vinga P06 - Landvetter IBK P07 Blå Hall Of Flame
062010030 Lindome IBK P06/07 Lilla - IBK Kungälv P 06 Svart Almåshallen A
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IBK Kungälv P 06 Svart 7 6 1 0 45-19 26 19
2. Lindome IBK P06/ 07 Lilla 8 5 1 2 45-21 24 16
3. Lindås Rasta IBK P07 vit 7 4 1 2 31-26 5 13
4. Pixbo Wallenstam IBF P07 Svarträvar 7 3 0 4 26-32 -6 9
5. Landvetter IBK P07 Blå 7 1 2 4 22-47 -25 5
6. FBC Vinga P06 8 0 1 7 13-37 -24 1
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojk Röd K FD VÅR
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2020-01-11 14:30 062011005 Myggenäs IBK P-07 2 - Eken IBK P07 Lila 5 - 0 Linus Larsson, Per Sundvall Häggvallsskolan
2020-01-12 13:20 062011002 Partille IBS P07 - FBC Vinga P07 5 - 4 Oskar Granat, Tobias Törn Qvisthallen
2020-01-12 14:40 062011004 IBK Kungälv P 07 Vit - Landvetter IBK P07 Vit 4 - 0 Per Sundvall, Matilda Svenblad Munkegärdehallen
2020-01-12 15:10 062011001 IBF Backadalen P06 - IBK Bergum P06-07 Svart 1 - 8 Kian Keinia, Sebastian Henriksen Tuve Sporthall
2020-01-28 18:45 062011003 Floda IBK P07 - Ale IBF P07-08 1 - 4 Oliver Gander, Filip Kloo Älvängenhallen
2020-01-18 09:00 062011009 Eken IBK P07 Lila - Floda IBK P07 2 - 1 Hugo Holmgren Jancev, Sebastian Sannerholm Ekenhallen 1
2020-01-18 10:20 062011007 Ale IBF P07-08 - IBK Bergum P06-07 Svart 9 - 4 Senad Olevic, Rasmus Eriksson Ale Kulturrum
2020-01-19 10:00 062011006 FBC Vinga P07 - IBF Backadalen P06 3 - 4 Patrich Hellfärdsson, Daniel Madsen Hall Of Flame
2020-01-19 11:30 062011010 IBK Kungälv P 07 Vit - Myggenäs IBK P-07 2 7 - 2 Lucas Venderot, Meisam Hosseini Munkegärdehallen
2020-01-19 15:00 062011008 Landvetter IBK P07 Vit - Partille IBS P07 5 - 3 Linus Svensson, Maximilian Sussman Pinntorps Idrottshall
2020-01-25 09:00 062011014 Partille IBS P07 - Myggenäs IBK P-07 2 0 - 3 Saga-Maja Andersson, Oskar Granat Qvisthallen
2020-01-26 10:00 062011011 IBF Backadalen P06 - Ale IBF P07-08 4 - 5 Ludvig Granath, Emil Hansson Tuve Sporthall
2020-01-26 10:30 062011012 FBC Vinga P07 - Landvetter IBK P07 Vit 8 - 6 Nora Woodrow, Linnea Adielsson Hall Of Flame
2020-01-26 11:30 062011015 Floda IBK P07 - IBK Kungälv P 07 Vit 1 - 11 Caroline Nöjd, Matilda Hasselberg Alléhallen
2020-01-26 13:00 062011013 IBK Bergum P06-07 Svart - Eken IBK P07 Lila 4 - 1 , Simon Lindholm Bergumsskolan
2020-01-31 20:00 062011018 Myggenäs IBK P-07 2 - FBC Vinga P07 3 - 7 Casper Axelsson, Linus Larsson Häggvallsskolan
2020-02-01 11:00 062011016 Landvetter IBK P07 Vit - IBF Backadalen P06 7 - 5 Lucas Aebischer Skogbäck, Maximilian Sussman Pinntorps Idrottshall
2020-02-01 11:00 062011017 Eken IBK P07 Lila - Ale IBF P07-08 3 - 4 Jakob Liljered, Isabella Ilin Persson Ekenhallen 1
2020-02-01 11:00 062011020 Partille IBS P07 - Floda IBK P07 WO (5 - 0) Emrik Hammarstedt, Ludvig Friberg Qvisthallen
2020-02-02 13:40 062011019 IBK Kungälv P 07 Vit - IBK Bergum P06-07 Svart 3 - 2 Jesper Björklund Greter, Albin Wikström Munkegärdehallen
2020-02-22 16:30 062011024 FBC Vinga P07 - Floda IBK P07 4 - 1 Ida Abrahamsson, Rasty Al-barzngi Hall Of Flame
2020-02-23 11:30 062011022 Landvetter IBK P07 Vit - Myggenäs IBK P-07 2 9 - 7 Lucas Aebischer Skogbäck, Linus Svensson Pinntorps Idrottshall
2020-02-23 12:00 062011021 IBF Backadalen P06 - Eken IBK P07 Lila 6 - 7 Ludvig Granath, Kian Keinia Tuve Sporthall
2020-02-23 16:20 062011025 IBK Bergum P06-07 Svart - Partille IBS P07 4 - 2 Simon Lindholm, Thomas Johansson Bergumsskolan
2020-02-27 18:30 062011023 Ale IBF P07-08 - IBK Kungälv P 07 Vit 3 - 3 Linnea Persson, Adem Can Kronan Älvängen
2020-02-29 13:30 062011029 Partille IBS P07 - Ale IBF P07-08 2 - 6 Rikard Petrusson, Tobias Undeland Qvisthallen
2020-02-29 16:30 062011028 Floda IBK P07 - Landvetter IBK P07 Vit 1 - 7 Caroline Nöjd, Matilda Hasselberg Alléhallen
2020-03-01 11:00 062011030 IBK Bergum P06-07 Svart - FBC Vinga P07 13 - 2 Simon Lindholm, Lucas Venderot Bergumsskolan
2020-03-01 13:30 062011027 IBK Kungälv P 07 Vit - Eken IBK P07 Lila 4 - 4 Abdirizak Ali, Ella Wallsten Munkegärdehallen
2020-03-01 14:10 062011026 Myggenäs IBK P-07 2 - IBF Backadalen P06 6 - 9 Isak Andersson, Martinus Martinsson Häggvallsskolan
2020-03-07 10:00 062011032 Myggenäs IBK P-07 2 - Floda IBK P07 WO (5 - 0) Linus Larsson, Isak Andersson Häggvallsskolan
2020-03-07 11:10 062011034 Landvetter IBK P07 Vit - IBK Bergum P06-07 Svart 5 - 3 Linus Svensson, Maximilian Sussman Pinntorps Idrottshall
2020-03-07 11:15 062011031 IBF Backadalen P06 - IBK Kungälv P 07 Vit 2 - 9 Emil Hansson, Sebastian Henriksen Tuve Sporthall
2020-03-07 13:10 062011033 Eken IBK P07 Lila - Partille IBS P07 14 - 0 Kian Keinia, Jakob Liljered Ekenhallen 1
2020-03-07 13:20 062011035 Ale IBF P07-08 - FBC Vinga P07 6 - 4 Eric Hemmingsson, Tomas Levin Ale Kulturrum
062011036 Floda IBK P07 - IBF Backadalen P06 Alléhallen
062011037 Partille IBS P07 - IBK Kungälv P 07 Vit Qvisthallen
062011038 IBK Bergum P06-07 Svart - Myggenäs IBK P-07 2 Bergumsskolan
062011039 FBC Vinga P07 - Eken IBK P07 Lila Hall Of Flame
062011040 Ale IBF P07-08 - Landvetter IBK P07 Vit Ale Kulturrum
062011041 IBF Backadalen P06 - Partille IBS P07 Tuve Sporthall
062011042 Floda IBK P07 - IBK Bergum P06-07 Svart Alléhallen
062011043 IBK Kungälv P 07 Vit - FBC Vinga P07 Munkegärdehallen
062011044 Myggenäs IBK P-07 2 - Ale IBF P07-08 Häggvallsskolan
062011045 Eken IBK P07 Lila - Landvetter IBK P07 Vit Ekenhallen 1
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Ale IBF P07-08 7 6 1 0 37-21 16 19
2. IBK Kungälv P 07 Vit 7 5 2 0 41-14 27 17
3. Landvetter IBK P07 Vit 7 5 0 2 39-31 8 15
4. IBK Bergum P06-07 Svart 7 4 0 3 38-23 15 12
5. Eken IBK P07 Lila 7 3 1 3 31-24 7 10
6. Myggenäs IBK P-07 2 7 3 0 4 31-32 -1 9
7. FBC Vinga P07 7 3 0 4 32-38 -6 9
8. IBF Backadalen P06 7 2 0 5 31-45 -14 6
9. Partille IBS P07 7 2 0 5 17-36 -19 6
10. Floda IBK P07 7 0 0 7 5-38 -33 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojk Röd L FD VÅR
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
062012004 Överby IBK P07 - Utbynäs SK P07 Nordby Supermarkethallen
2020-01-11 14:10 062012002 Eken IBK P07 Gul - IBK Kungälv P07 Svart 6 - 3 Mikael Thulin, Agnes Andersson Ekenhallen 1
2020-01-11 15:00 062012003 Öckerö IBK P07 5 - IBK Göteborg P07/08 5 - 3 Adam Jällfält, Thomas Johansson Hedenskolans Idrottshall
2020-01-12 09:00 062012001 IK Zenith P07 Grön - Mölndals IBF P07 6 - 10 Simon Elgan, Albin Wikström Björlanda Idrottshall
2020-01-12 14:00 062012005 IBF Backadalen P07 Vit - Mellerud IBK P07 1 - 2 Kian Keinia, Sebastian Henriksen Tuve Sporthall
2020-01-18 13:30 062012009 IBF Backadalen P07 Vit - IBK Göteborg P07/08 0 - 1 Ludvig Granath, Emil Hansson Tuve Sporthall
2020-01-18 16:00 062012007 Öckerö IBK P07 5 - Mölndals IBF P07 6 - 6 Albert Enlund, Petter Enlund Hedenskolans Idrottshall
2020-01-19 12:40 062012006 IBK Kungälv P07 Svart - IK Zenith P07 Grön 2 - 1 Lucas Venderot, Meisam Hosseini Munkegärdehallen
2020-01-19 14:00 062012010 Mellerud IBK P07 - Överby IBK P07 4 - 9 , Oscar Kjellgren Elgestål Rådahallen
2020-01-19 16:30 062012008 Utbynäs SK P07 - Eken IBK P07 Gul 2 - 4 Senad Olevic, Rasmus Gyllenhammar Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2020-01-25 10:45 062012011 IK Zenith P07 Grön - Öckerö IBK P07 5 3 - 6 Javed Khan, Alf Björkner Björlanda Idrottshall
2020-01-25 11:00 062012013 Mölndals IBF P07 - IBF Backadalen P07 Vit 8 - 1 Mükremin Er, Thomas Johansson Aktiviteten A-Hall
2020-01-25 12:10 062012014 Eken IBK P07 Gul - Mellerud IBK P07 10 - 4 Mükremin Er, Thomas Johansson Aktiviteten A-Hall
2020-01-25 13:00 062012015 IBK Göteborg P07/08 - Överby IBK P07 4 - 1 Erik Hulthén, Joel Olausson Svingelns Sporthall
2020-01-26 12:30 062012012 IBK Kungälv P07 Svart - Utbynäs SK P07 6 - 5 Susanne Andersson, Martin Andersson Munkegärdehallen
2020-02-02 12:30 062012018 IBK Kungälv P07 Svart - Mellerud IBK P07 20 - 1 Albin Wikström, Jesper Björklund Greter Munkegärdehallen
2020-02-02 13:00 062012020 IBK Göteborg P07/08 - Eken IBK P07 Gul 4 - 0 Joel Olausson, Erik Hulthén Torpahallen
2020-02-02 13:30 062012017 IBF Backadalen P07 Vit - Öckerö IBK P07 5 1 - 1 Sebastian Henriksen, Emil Hansson Tuve Sporthall
2020-02-02 14:00 062012019 Överby IBK P07 - Mölndals IBF P07 4 - 2 Mathias Johansson, Jakob Johansson Strömstad Gymnasium
2020-02-02 17:40 062012016 Utbynäs SK P07 - IK Zenith P07 Grön 7 - 11 Fredrik Ohlsson, Rasmus Gyllenhammar Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2020-02-22 11:20 062012025 Mölndals IBF P07 - Eken IBK P07 Gul 3 - 4 Edvin Pang, Sebastian Sannerholm Aktiviteten A-Hall
2020-02-22 16:00 062012023 Öckerö IBK P07 5 - Överby IBK P07 13 - 2 Felix Bark Peterson, Neo Olovson Hedenskolans Idrottshall
2020-02-22 17:30 062012024 IBK Kungälv P07 Svart - IBK Göteborg P07/08 4 - 4 Simon Lindholm, Lucas Venderot Munkegärdehallen
2020-02-23 10:00 062012021 IK Zenith P07 Grön - IBF Backadalen P07 Vit 1 - 6 Axel Höglund, Erik Hulthén Björlanda Idrottshall
2020-02-23 13:30 062012022 Utbynäs SK P07 - Mellerud IBK P07 9 - 3 Meisam Hosseini, Ali Noori Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2020-02-29 09:00 062012030 Mölndals IBF P07 - IBK Kungälv P07 Svart 11 - 0 Oliver Gander, Filip Kloo Aktiviteten A-Hall
2020-02-29 10:10 062012029 Eken IBK P07 Gul - Öckerö IBK P07 5 2 - 5 Rasmus Eriksson, Sebastian Sannerholm Ekenhallen 1
2020-03-01 12:30 062012027 Överby IBK P07 - IBF Backadalen P07 Vit 5 - 0 Jakob Johansson, Björn Hansson Nordby Supermarkethallen
2020-03-01 13:00 062012028 IBK Göteborg P07/08 - Utbynäs SK P07 5 - 1 Edvin Pang, Alf Björkner Torpahallen
2020-03-01 14:00 062012026 Mellerud IBK P07 - IK Zenith P07 Grön 7 - 4 , Adem Can Rådahallen
2020-03-07 12:25 062012033 IBF Backadalen P07 Vit - Eken IBK P07 Gul 5 - 5 Emil Hansson, Sebastian Henriksen Tuve Sporthall
2020-03-07 15:00 062012035 Öckerö IBK P07 5 - IBK Kungälv P07 Svart 6 - 5 Semir Aganspahic, Anela Hadziselimovic Hedenskolans Idrottshall
2020-03-08 10:00 062012031 IK Zenith P07 Grön - Överby IBK P07 4 - 11 Erik Hulthén, Axel Höglund Björlanda Idrottshall
2020-03-08 13:00 062012034 Utbynäs SK P07 - Mölndals IBF P07 1 - 3 Rasty Al-barzngi, Mohamad Bahsson Svingelns Sporthall
2020-03-08 14:00 062012032 Mellerud IBK P07 - IBK Göteborg P07/08 3 - 8 Martin Andersson, Susanne Andersson Rådahallen
062012036 IBK Göteborg P07/08 - IK Zenith P07 Grön Torpahallen
062012037 Eken IBK P07 Gul - Överby IBK P07 Ekenhallen 1
062012038 Mölndals IBF P07 - Mellerud IBK P07 Ekenhallen 1
062012039 IBK Kungälv P07 Svart - IBF Backadalen P07 Vit Munkegärdehallen
062012040 Öckerö IBK P07 5 - Utbynäs SK P07 Hedenskolans Idrottshall
062012041 IK Zenith P07 Grön - Eken IBK P07 Gul Björlanda Idrottshall
062012042 IBK Göteborg P07/08 - Mölndals IBF P07 Torpahallen
062012043 Överby IBK P07 - IBK Kungälv P07 Svart Strömstad Gymnasium
062012044 Mellerud IBK P07 - Öckerö IBK P07 5 Rådahallen
062012045 IBF Backadalen P07 Vit - Utbynäs SK P07 Tuve Sporthall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Öckerö IBK P07 5 7 5 2 0 42-22 20 17
2. IBK Göteborg P07/ 08 7 5 1 1 29-14 15 16
3. Mölndals IBF P07 7 4 1 2 43-22 21 13
4. Eken IBK P07 Gul 7 4 1 2 31-26 5 13
5. Överby IBK P07 6 4 0 2 32-27 5 12
6. IBK Kungälv P07 Svart 7 3 1 3 40-34 6 10
7. Mellerud IBK P07 7 2 0 5 24-61 -37 6
8. IBF Backadalen P07 Vit 7 1 2 4 14-23 -9 5
9. Utbynäs SK P07 6 1 0 5 25-32 -7 3
10. IK Zenith P07 Grön 7 1 0 6 30-49 -19 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis