Flickor Röd (2019/20)

Gruppspel
Pantamera Flickor Röd B
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-10-12 10:00 166000002 Järna SK - Nykvarns IF 0 - 2 Kjell-olof Ingvar Rolin, Josef Johancsik Hölö Allaktivitetshall
2019-10-26 10:30 166000004 Nykvarns IF - Strängnäs IBK 1 - 2 Fredrik Licke, Patrik Andersén Björkestahallen
2019-11-09 13:45 166000006 Strängnäs IBK - Järna SK 4 - 1 Michaela Sigurbjörnsson, Ingela Hedlund Karinslundshallen
2019-11-23 19:00 166000008 Nykvarns IF - Järna SK 3 - 1 Oscar Gärling, Henrik Dahlgren Björkestahallen
2019-12-14 13:30 166000010 Strängnäs IBK - Nykvarns IF 0 - 1 Göran Karlsson, Ingela Hedlund Thomas Arena
2020-01-12 13:00 166000012 Järna SK - Strängnäs IBK 2 - 1 Ingela Hedlund, Kjell-olof Ingvar Rolin Hölö Allaktivitetshall
2020-01-17 18:30 166000014 Järna SK - Nykvarns IF 0 - 2 Kjell-olof Ingvar Rolin, Ingela Hedlund Hölö Allaktivitetshall
2020-01-19 15:00 166000016 Nykvarns IF - Strängnäs IBK Ej offentliggjord, Henrik Dahlgren Björkestahallen
2020-02-16 14:45 166000018 Strängnäs IBK - Järna SK Karinslundshallen
2020-02-29 12:00 166000020 Nykvarns IF - Järna SK Björkestahallen
2020-03-20 18:30 166000022 Strängnäs IBK - Nykvarns IF Thomas Arena
2020-03-28 11:00 166000024 Järna SK - Strängnäs IBK Hölö Allaktivitetshall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Nykvarns IF 5 4 0 1 9-3 6 12
2. Strängnäs IBK 4 2 0 2 7-5 2 6
3. Järna SK 5 1 0 4 4-12 -8 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Flickor Röd BC
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-09-28 12:00 166001003 Nykvarns IF - Onyx IBS F03-05 5 - 1 Felix Ögren, Henrik Dahlgren Björkestahallen
2019-10-13 10:30 166001002 Strängnäs IBK - Trosa Edanö IBK 2 - 1 Michaela Sigurbjörnsson, Amanda Sigurbjörnsson Thomas Arena
2019-10-19 12:40 166001006 Trosa Edanö IBK - Nykvarns IF 1 - 3 Dennis Wagermark, Sigge Maurer Hedebyhallen
2019-12-08 14:30 166001004 Järna SK - Malmköpings IBF 4 - 1 Josef Johancsik, Kjell-olof Ingvar Rolin Hölö Allaktivitetshall
2019-11-16 12:00 166001008 Malmköpings IBF - Strängnäs IBK 3 - 5 Anton Carlsson, Göran Engfors Malmköpings Sporthall
2019-11-16 12:15 166001009 Onyx IBS F03-05 - Järna SK 2 - 4 Amanda Sigurbjörnsson, Peter Sigurbjörnsson Rosvalla A
2020-01-25 11:15 166001012 Järna SK - Trosa Edanö IBK Ivan Wahlström, Mathias Lindvall Hölö Allaktivitetshall
2020-01-25 15:15 166001010 Strängnäs IBK - Onyx IBS F03-05 Kjell-olof Ingvar Rolin, Josef Johancsik Thomas Arena
2020-01-26 14:00 166001011 Nykvarns IF - Malmköpings IBF Fredrik Licke, Henrik Dahlgren Björkestahallen
2020-02-08 12:00 166001014 Trosa Edanö IBK - Strängnäs IBK Hedebyhallen
2020-02-09 13:15 166001015 Onyx IBS F03-05 - Nykvarns IF Rosvalla C
2020-03-06 18:15 166001018 Nykvarns IF - Trosa Edanö IBK Björkestahallen
2020-03-07 14:30 166001016 Malmköpings IBF - Järna SK Malmköpings Sporthall
2020-03-14 10:00 166001021 Järna SK - Onyx IBS F03-05 Hölö Allaktivitetshall
2020-03-14 12:30 166001020 Strängnäs IBK - Malmköpings IBF Thomas Arena
2020-03-21 16:15 166001022 Onyx IBS F03-05 - Strängnäs IBK Ramdalshallen
2020-04-04 11:30 166001024 Trosa Edanö IBK - Järna SK Hedebyhallen
2020-04-04 12:00 166001023 Malmköpings IBF - Nykvarns IF Malmköpings Sporthall
2019-10-05 166001027 Malmköpings IBF - Trosa Edanö IBK 2 - 6
2019-11-23 166001026 Nykvarns IF - Järna SK 3 - 1
2019-11-09 166001029 Strängnäs IBK - Järna SK 4 - 1
2020-01-18 166001030 Malmköpings IBF - Onyx IBS F03-05
2019-10-25 166001033 Trosa Edanö IBK - Onyx IBS F03-05 2 - 1
2019-12-14 166001032 Strängnäs IBK - Nykvarns IF
2020-01-10 166001036 Trosa Edanö IBK - Malmköpings IBF
2020-01-17 166001035 Järna SK - Nykvarns IF
2019-10-12 166001039 Onyx IBS F03-05 - Malmköpings IBF 1 - 3
2020-01-12 166001038 Järna SK - Strängnäs IBK
2019-10-26 166001041 Nykvarns IF - Strängnäs IBK 1 - 2
2020-02-02 166001042 Onyx IBS F03-05 - Trosa Edanö IBK
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Strängnäs IBK 4 4 0 0 13-6 7 12
2. Nykvarns IF 4 3 0 1 12-5 7 9
3. Trosa Edanö IBK 4 2 0 2 10-8 2 6
4. Järna SK 4 2 0 2 10-10 0 6
5. Malmköpings IBF 4 1 0 3 9-16 -7 3
6. Onyx IBS F03-05 4 0 0 4 5-14 -9 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Flickor Röd C
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-10-05 12:00 166002002 Nykvarns IF - Strängnäs IBK 7 - 0 Fredrik Licke, Henrik Dahlgren Björkestahallen
2019-10-05 12:00 166002003 Telge SIBK - Onyx IBS 0 - 4 Mathias Lindvall, Ivan Wahlström Västergård Arena A
2019-10-05 12:00 166002004 Malmköpings IBF - Trosa Edanö IBK 2 - 6 Göran Engfors, Rickard Andersson Malmköpings Sporthall
2019-10-12 10:30 166002006 Onyx IBS - Malmköpings IBF 1 - 3 Sigge Maurer Ramdalshallen
2019-10-12 14:30 166002007 Strängnäs IBK - Telge SIBK 3 - 0 Filip Broström, Christian Engfors Thomas Arena
2019-12-07 13:00   Uppskj. 166002008 Katrineholms IBF / Ekbackskyrkans IBK - Nykvarns IF Uppskj. Valla Sporthall
2019-10-25 19:00 166002012 Trosa Edanö IBK - Onyx IBS 2 - 1 Emil Onestam, Leo Lindh Hedebyhallen
2019-10-26 12:00 166002010 Telge SIBK - Katrineholms IBF / Ekbackskyrkans IBK 5 - 10 Göran Karlsson, Göran Engfors Västergård Arena A
2019-10-26 15:00 166002011 Malmköpings IBF - Strängnäs IBK 1 - 4 Albin Von Carlsburg, Linus Broberg Malmköpings Sporthall
2019-11-09 09:00 166002016 Nykvarns IF - Telge SIBK 4 - 1 Felix Ögren, Petter Johansson Björkestahallen
2019-11-09 10:45 166002015 Katrineholms IBF / Ekbackskyrkans IBK - Malmköpings IBF 6 - 1 Håkan Rask, Felicia Rask Duveholmshallen A
2019-11-09 11:15 166002014 Strängnäs IBK - Trosa Edanö IBK 6 - 0 Peter Sigurbjörnsson, Ingela Hedlund Karinslundshallen
2019-11-23 12:00 166002018 Malmköpings IBF - Nykvarns IF 0 - 6 Daniel Jävergren, Rickard Andersson Malmköpings Sporthall
2019-11-24 11:30 166002019 Trosa Edanö IBK - Katrineholms IBF / Ekbackskyrkans IBK 3 - 6 Dennis Wagermark, Mathias Lindvall Hedebyhallen
2019-11-24 13:30 166002020 Onyx IBS - Strängnäs IBK 1 - 5 Magnus Appelkvist, Liam Bodingh Rosvalla C
2019-12-15 10:00 166002022 Katrineholms IBF / Ekbackskyrkans IBK - Onyx IBS 6 - 3 Rickard Andersson, Daniel Jävergren Duveholmshallen A
2019-12-15 10:30 166002024 Telge SIBK - Malmköpings IBF 2 - 3 Sigge Maurer, Arne Brattehag Västergård Arena A
2019-12-20 19:00 166002023 Nykvarns IF - Trosa Edanö IBK 3 - 1 Felix Ögren, Petter Johansson Björkestahallen
2020-01-03 19:00 166002026 Trosa Edanö IBK - Telge SIBK 3 - 3 Leo Lindh, Dennis Wagermark Hedebyhallen
2020-01-04 11:00 166002028 Strängnäs IBK - Katrineholms IBF / Ekbackskyrkans IBK 3 - 0 Amanda Sigurbjörnsson, Michaela Sigurbjörnsson Thomas Arena
2020-01-06 15:30 166002027 Onyx IBS - Nykvarns IF 1 - 5 Magnus Appelkvist, Admir Brkic Rosvalla A
2020-01-10 18:30 166002032 Trosa Edanö IBK - Malmköpings IBF 2 - 2 Sigge Maurer, Magnus Appelkvist Hedebyhallen
2020-01-11 11:15 166002030 Strängnäs IBK - Nykvarns IF 5 - 2 Göran Karlsson, Ingela Hedlund Karinslundshallen
2020-01-11 12:45 166002031 Onyx IBS - Telge SIBK 0 - 2 Liam Bodingh, Oliwer Assarp - Karlenäs Rosvalla A
2020-01-18 12:00 166002035 Telge SIBK - Strängnäs IBK Fredrik Licke, Aarre Hietanen Västergård Arena A
2020-01-18 13:30 166002034 Malmköpings IBF - Onyx IBS Göran Engfors, Jan Berg Malmköpings Sporthall
2020-01-18 13:45 166002036 Nykvarns IF - Katrineholms IBF / Ekbackskyrkans IBK Dennis Wagermark, Aarre Hietanen Björkestahallen
2020-02-02 10:30 166002040 Onyx IBS - Trosa Edanö IBK Håkan Rask, Mikael Samuelsson Ramdalshallen
2020-02-02 14:30 166002038 Katrineholms IBF / Ekbackskyrkans IBK - Telge SIBK Duveholmshallen C
2020-02-02 15:15 166002039 Strängnäs IBK - Malmköpings IBF Karinslundshallen
2020-02-09 10:00 166002042 Trosa Edanö IBK - Strängnäs IBK Hedebyhallen
2020-02-13 19:00 166002043 Malmköpings IBF - Katrineholms IBF / Ekbackskyrkans IBK Malmköpings Sporthall
2020-02-16 11:00 166002044 Telge SIBK - Nykvarns IF Västergård Arena A
2020-02-29 11:30 166002047 Katrineholms IBF / Ekbackskyrkans IBK - Trosa Edanö IBK Duveholmshallen A
2020-02-29 13:15 166002048 Strängnäs IBK - Onyx IBS Thomas Arena
2020-02-29 13:30 166002046 Nykvarns IF - Malmköpings IBF Björkestahallen
2020-03-21 11:15 166002050 Onyx IBS - Katrineholms IBF / Ekbackskyrkans IBK Ramdalshallen
2020-03-21 11:30 166002051 Trosa Edanö IBK - Nykvarns IF Hedebyhallen
2020-03-21 13:30 166002052 Malmköpings IBF - Telge SIBK Malmköpings Sporthall
2020-03-28 12:30 166002054 Telge SIBK - Trosa Edanö IBK Västergård Arena A
2020-03-29 11:00 166002056 Katrineholms IBF / Ekbackskyrkans IBK - Strängnäs IBK Duveholmshallen A
2020-03-29 12:30 166002055 Nykvarns IF - Onyx IBS Björkestahallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Strängnäs IBK 7 6 0 1 26-11 15 18
2. Nykvarns IF 6 5 0 1 27-8 19 15
3. Katrineholms IBF / Ekbackskyrkans IBK 5 4 0 1 28-15 13 12
4. Trosa Edanö IBK 7 2 2 3 17-23 -6 8
5. Malmköpings IBF 7 2 1 4 12-27 -15 7
6. Telge SIBK 7 1 1 5 13-27 -14 4
7. Onyx IBS 7 1 0 6 11-23 -12 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Flickor Röd CD
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-10-05 166003002 Nykvarns IF - Strängnäs IBK 7 - 0
2019-10-20 166003001 Katrineholms IBF/ Ekbackskyrkans IBK - IK Standard Karl-Gustav Bergström, Rickard Andersson Duveholmshallen C
2019-10-20 15:30 166003003 Telge SIBK - Onyx IBS 7 - 1 Kjell-olof Ingvar Rolin, Patrik Andersén Västergård Arena A
2019-11-10 166003004 Järna SK - Trosa Edanö IBK 2 - 2
2019-11-16 12:45 166003005 Trosa Edanö IBK - Telge SIBK 2 - 2 Kjell-olof Ingvar Rolin, Ingela Hedlund Hedebyhallen
2019-11-17 13:00 166003006 Onyx IBS - Nykvarns IF 2 - 7 Admir Brkic, Camilla Örnebro Ramdalshallen
2019-12-14 166003008 IK Standard - Järna SK
2020-01-04 166003007 Strängnäs IBK - Katrineholms IBF/ Ekbackskyrkans IBK
2020-01-25 09:30 166003011 Telge SIBK - Järna SK Josef Johancsik, Kjell-olof Ingvar Rolin Västergård Arena A
2020-01-25 12:30 166003012 Strängnäs IBK - IK Standard Amanda Sigurbjörnsson, Michaela Sigurbjörnsson Thomas Arena
2020-01-25 13:00 166003009 Katrineholms IBF/ Ekbackskyrkans IBK - Onyx IBS Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Valla Sporthall
2020-01-26 19:00 166003010 Nykvarns IF - Trosa Edanö IBK Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Björkestahallen
2020-03-14 11:30 166003013 Järna SK - Nykvarns IF Hölö Allaktivitetshall
2020-03-14 13:30 166003016 IK Standard - Telge SIBK Stiga Sports Arena C
2020-03-14 14:30 166003014 Trosa Edanö IBK - Katrineholms IBF/ Ekbackskyrkans IBK Hedebyhallen
2020-03-15 11:00 166003015 Onyx IBS - Strängnäs IBK Ramdalshallen
2019-11-09 166003018 Nykvarns IF - Telge SIBK 4 - 1
2020-02-15 166003019 Onyx IBS - IK Standard
2020-03-07 15:45 166003020 Strängnäs IBK - Trosa Edanö IBK Thomas Arena
2020-03-22 14:00 166003017 Katrineholms IBF/ Ekbackskyrkans IBK - Järna SK Duveholmshallen A
2019-10-26 166003021 Telge SIBK - Katrineholms IBF/ Ekbackskyrkans IBK 5 - 10
2019-10-26 166003023 Trosa Edanö IBK - Onyx IBS 7 - 4
2020-03-28 11:00 166003024 IK Standard - Nykvarns IF Stiga Sports Arena C
2020-03-28 12:30 166003022 Järna SK - Strängnäs IBK Hölö Allaktivitetshall
2019-10-12 166003028 Strängnäs IBK - Telge SIBK 3 - 0
2019-10-13 166003025 Katrineholms IBF/ Ekbackskyrkans IBK - Nykvarns IF
2019-11-23 166003027 Onyx IBS - Järna SK 1 - 4
2020-01-18 166003026 Trosa Edanö IBK - IK Standard
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Nykvarns IF 3 3 0 0 18-3 15 9
2. Trosa Edanö IBK 3 1 2 0 11-8 3 5
3. Järna SK 2 1 1 0 6-3 3 4
4. Telge SIBK 5 1 1 3 15-20 -5 4
5. Katrineholms IBF/ Ekbackskyrkans IBK 1 1 0 0 10-5 5 3
6. Strängnäs IBK 2 1 0 1 3-7 -4 3
7. IK Standard 0 0 0 0 0-0 0 0
8. Onyx IBS 4 0 0 4 8-25 -17 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Flickor Röd D
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-10-05 13:30 166004001 IFK Gnesta - IK Standard 3 - 2 Oscar Gärling, Dennis Wagermark Frejahallen
2019-10-05 13:30 166004002 Malmköpings IBF - Järna SK 0 - 2 Göran Engfors, Rickard Andersson Malmköpings Sporthall
2019-10-06 12:00 166004003 Telge SIBK - Onyx IBS 6 - 5 Peter Sigurbjörnsson, Ingela Hedlund Västergård Arena A
2019-10-12 11:30 166004007 Järna SK - Telge SIBK 1 - 3 Kjell-olof Ingvar Rolin, Josef Johancsik Hölö Allaktivitetshall
2019-10-12 14:30 166004008 IFK Gnesta - Malmköpings IBF 2 - 1 Ingela Hedlund, Leo Lindh Frejahallen
2019-10-12 17:30 166004005 IK Standard - Trosa Edanö IBK 2 - 1 Elin Holm, Dennis Wagermark Skjulstahallen A
2019-10-26 13:15 166004012 Trosa Edanö IBK - Onyx IBS 7 - 0 Jesper Asplund, Robin Hynninen Hedebyhallen
2019-10-26 13:30 166004009 Malmköpings IBF - IK Standard 2 - 4 Albin Von Carlsburg, Linus Broberg Malmköpings Sporthall
2019-10-27 11:00 166004010 Telge SIBK - IFK Gnesta 2 - 2 Dennis Wagermark, Karl-Gustav Bergström Västergård Arena A
2019-11-09 15:00 166004013 IK Standard - Onyx IBS 4 - 1 Ludvig Carlsson, Göran Engfors Skjulstahallen A
2019-11-09 15:30 166004016 Malmköpings IBF - Telge SIBK 3 - 0 Karl-Gustav Bergström, Aarre Hietanen Malmköpings Sporthall
2019-11-10 15:15 166004014 Järna SK - Trosa Edanö IBK 2 - 2 Kjell-olof Ingvar Rolin, Josef Johancsik Hölö Allaktivitetshall
2019-11-23 11:20 166004019 Trosa Edanö IBK - IFK Gnesta 4 - 1 Peter Sigurbjörnsson, Ingela Hedlund Hedebyhallen
2019-11-23 12:00 166004017 Telge SIBK - IK Standard 0 - 2 Josef Johancsik, Kjell-olof Ingvar Rolin Västergård Arena A
2019-11-23 13:00 166004020 Onyx IBS - Järna SK 1 - 4 Sigge Maurer, Arne Brattehag Ramdalshallen
2019-12-14 12:00 166004023 Malmköpings IBF - Trosa Edanö IBK 4 - 2 Karl-Gustav Bergström, Daniel Jävergren Malmköpings Sporthall
2019-12-14 14:00 166004022 IFK Gnesta - Onyx IBS 5 - 2 Oscar Gärling, Dennis Wagermark Frejahallen
2019-12-14 16:00 166004021 IK Standard - Järna SK 1 - 0 Amanda Sigurbjörnsson, Ludvig Carlsson Skjulstahallen A
2020-01-04 11:00 166004028 Järna SK - IFK Gnesta 4 - 3 Josef Johancsik, Kjell-olof Ingvar Rolin Hölö Allaktivitetshall
2020-01-04 11:30 166004026 Trosa Edanö IBK - Telge SIBK 4 - 0 Leo Lindh, Dennis Wagermark Hedebyhallen
2020-01-19 14:30 166004027 Onyx IBS - Malmköpings IBF Magnus Appelkvist, Admir Brkic Ramdalshallen
2020-01-11 11:30 166004030 Järna SK - Malmköpings IBF 6 - 1 Niclas Andersson, Viktor Taavitsainen Hölö Allaktivitetshall
2020-01-11 15:00 166004029 IK Standard - IFK Gnesta 2 - 4 Ludvig Carlsson, Michael Amberg Skjulstahallen A
2020-01-12 10:30 166004031 Onyx IBS - Telge SIBK 1 - 6 Niclas Andersson, Magnus Appelkvist Ramdalshallen
2020-01-18 09:00 166004035 Telge SIBK - Järna SK Fredrik Licke, Aarre Hietanen Västergård Arena A
2020-01-18 10:15 166004033 Trosa Edanö IBK - IK Standard Jesper Asplund, Robin Hynninen Hedebyhallen
2020-02-08 13:30 166004036 Malmköpings IBF - IFK Gnesta Malmköpings Sporthall
2020-02-01 12:30 166004037 IK Standard - Malmköpings IBF Skjulstahallen A
2020-02-01 13:15 166004038 IFK Gnesta - Telge SIBK Gnesta Sporthall
2020-02-01 13:45 166004040 Onyx IBS - Trosa Edanö IBK Ramdalshallen
2020-02-14 19:00 166004042 Trosa Edanö IBK - Järna SK Hedebyhallen
2020-02-15 11:00 166004041 Onyx IBS - IK Standard Rosvalla A
2020-02-15 14:15 166004044 Telge SIBK - Malmköpings IBF Västergård Arena A
2020-02-29 09:00 166004047 IFK Gnesta - Trosa Edanö IBK Gnesta Sporthall
2020-02-29 11:30 166004045 IK Standard - Telge SIBK Vilsta Sporthall
2020-02-29 12:00 166004048 Järna SK - Onyx IBS Hölö Allaktivitetshall
2020-03-20 18:30 166004051 Trosa Edanö IBK - Malmköpings IBF Hedebyhallen
2020-03-21 11:45 166004049 Järna SK - IK Standard Hölö Allaktivitetshall
2020-03-22 13:45   Uppskj. 166004050 Onyx IBS - IFK Gnesta Uppskj. Ramdalshallen
2020-03-28 13:30 166004055 Malmköpings IBF - Onyx IBS Malmköpings Sporthall
2020-03-28 13:30 166004056 IFK Gnesta - Järna SK Gnesta Sporthall
2020-03-28 15:30 166004054 Telge SIBK - Trosa Edanö IBK Västergård Arena A
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IK Standard 7 5 0 2 17-11 6 15
2. Järna SK 7 4 1 2 19-11 8 13
3. IFK Gnesta 7 4 1 2 20-17 3 13
4. Trosa Edanö IBK 6 3 1 2 20-9 11 10
5. Telge SIBK 7 3 1 3 17-18 -1 10
6. Malmköpings IBF 6 2 0 4 11-16 -5 6
7. Onyx IBS 6 0 0 6 10-32 -22 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Flickor Röd DE
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-10-15 19:00 166005002 Malmköpings IBF - Katrineholms IBF 1 - 4 Felicia Rask, Julia Rask Malmköpings Sporthall
2019-11-16 11:30 166005005 Trosa Edanö IBK - Telge SIBK 2 - 6 Kjell-olof Ingvar Rolin, Ingela Hedlund Hedebyhallen
2019-11-16 13:45 166005007 Katrineholms IBF - IFK Gnesta 0 - 1 Daniel Jävergren, Rickard Andersson Duveholmshallen C
2020-01-25 12:00 166005010 Malmköpings IBF - Trosa Edanö IBK Ej offentliggjord Malmköpings Sporthall
2020-03-14 13:00 166005014 Trosa Edanö IBK - IFK Gnesta Hedebyhallen
2019-09-30 166005020 Katrineholms IBF - Trosa Edanö IBK 10 - 0
2019-11-09 166005018 Malmköpings IBF - Telge SIBK 3 - 0
2019-10-27 166005021 Telge SIBK - IFK Gnesta 2 - 2
2019-10-12 166005025 IFK Gnesta - Malmköpings IBF 2 - 1
2020-04-04 11:45 166005028 Katrineholms IBF - Telge SIBK Duveholmshallen C
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IFK Gnesta 3 2 1 0 5-3 2 7
2. Katrineholms IBF 3 2 0 1 14-2 12 6
3. Telge SIBK 3 1 1 1 8-7 1 4
4. Malmköpings IBF 3 1 0 2 5-6 -1 3
5. Trosa Edanö IBK 2 0 0 2 2-16 -14 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Flickor Röd E
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-10-05 10:30 166006002 Nykvarns IF F07-08 - Järna SK 9 - 2 Fredrik Licke, Henrik Dahlgren Björkestahallen
2019-10-06 15:15 166006004 Katrineholms IBF f 05/06 - Trosa Edanö IBK 10 - 0 Karl-Gustav Bergström, Rickard Andersson Duveholmshallen A
2019-10-12 13:00 166006007 Järna SK - Onyx IBS F07/08 0 - 2 Kjell-olof Ingvar Rolin, Josef Johancsik Hölö Allaktivitetshall
2019-10-13 11:00 166006008 IFK Gnesta - Nykvarns IF F07-08 9 - 2 Oscar Gärling, Leo Lindh Frejahallen
2019-10-27 11:30 166006011 Katrineholms IBF f 05/06 - Järna SK 3 - 1 Julia Rask, Felicia Rask Duveholmshallen C
2019-10-27 14:15 166006010 Onyx IBS F07/08 - IFK Gnesta 1 - 6 Niclas Andersson, Magnus Appelkvist Ramdalshallen
2019-11-09 10:00 166006014 Järna SK - Trosa Edanö IBK 1 - 3 Kjell-olof Ingvar Rolin, Josef Johancsik Hölö Allaktivitetshall
2019-11-09 13:30 166006015 IFK Gnesta - Katrineholms IBF f 05/06 6 - 4 Oscar Gärling, Daniel Jävergren Frejahallen
2019-11-10 12:00 166006016 Nykvarns IF F07-08 - Onyx IBS F07/08 6 - 2 Fredrik Licke, Petter Johansson Björkestahallen
2019-11-23 10:00 166006019 Trosa Edanö IBK - IFK Gnesta 2 - 4 Peter Sigurbjörnsson, Ingela Hedlund Hedebyhallen
2019-11-23 17:30 166006018 Katrineholms IBF f 05/06 - Nykvarns IF F07-08 11 - 1 Daniel Jävergren, Rickard Andersson Valla Sporthall
2019-12-15 12:45 166006024 Onyx IBS F07/08 - Katrineholms IBF f 05/06 3 - 4 Niclas Andersson, Admir Brkic Ramdalshallen
2019-12-21 11:45 166006023 Nykvarns IF F07-08 - Trosa Edanö IBK 5 - 8 Peter Sigurbjörnsson, Petter Johansson Björkestahallen
2020-01-04 166006028 Järna SK - IFK Gnesta Kjell-olof Ingvar Rolin, Josef Johancsik Hölö Allaktivitetshall
2020-01-19 15:30 166006026 Trosa Edanö IBK - Onyx IBS F07/08 Kajsa Klyver, Sigge Maurer Hedebyhallen
2020-01-11 10:00 166006030 Järna SK - Nykvarns IF F07-08 2 - 2 Niclas Andersson, Viktor Taavitsainen Hölö Allaktivitetshall
2020-01-11 10:45 166006032 Trosa Edanö IBK - Katrineholms IBF f 05/06 3 - 3 Leo Lindh, Sigge Maurer Hedebyhallen
2020-01-18 13:15 166006035 Onyx IBS F07/08 - Järna SK Arne Brattehag, Sigge Maurer Rosvalla A
2020-01-19 10:30 166006036 Nykvarns IF F07-08 - IFK Gnesta Petter Johansson, Peter Sigurbjörnsson Björkestahallen
2020-02-01 11:45 166006038 IFK Gnesta - Onyx IBS F07/08 Gnesta Sporthall
2020-02-01 14:00 166006039 Järna SK - Katrineholms IBF f 05/06 Hölö Allaktivitetshall
2020-02-15 11:30 166006042 Trosa Edanö IBK - Järna SK Hedebyhallen
2020-02-15 13:00 166006044 Onyx IBS F07/08 - Nykvarns IF F07-08 Rosvalla A
2020-02-15 14:30 166006043 Katrineholms IBF f 05/06 - IFK Gnesta Valla Sporthall
2020-02-29 10:30 166006047 IFK Gnesta - Trosa Edanö IBK Gnesta Sporthall
2020-03-01 15:00 166006046 Nykvarns IF F07-08 - Katrineholms IBF f 05/06 Björkestahallen
2020-03-21 10:15 166006051 Trosa Edanö IBK - Nykvarns IF F07-08 Hedebyhallen
2020-03-22 12:30 166006052 Katrineholms IBF f 05/06 - Onyx IBS F07/08 Duveholmshallen A
2020-03-28 10:30 166006054 Onyx IBS F07/08 - Trosa Edanö IBK Ramdalshallen
2020-03-28 12:00 166006056 IFK Gnesta - Järna SK Gnesta Sporthall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Katrineholms IBF f 05/ 06 6 4 1 1 35-14 21 13
2. IFK Gnesta 4 4 0 0 25-9 16 12
3. Trosa Edanö IBK 5 2 1 2 16-23 -7 7
4. Nykvarns IF F07-08 6 2 1 3 25-34 -9 7
5. Onyx IBS F07/ 08 4 1 0 3 8-16 -8 3
6. Järna SK 5 0 1 4 6-19 -13 1
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Flickor Röd EF
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-10-19 10:00 166007002 Järna SK - Onyx IBS F07/08 5 - 7 Peter Sigurbjörnsson, Ingela Hedlund Hölö Allaktivitetshall
2019-10-19 14:00 166007001 Nykvarns IF - IFK Gnesta 2 - 7 Ivan Wahlström, Mathias Lindvall Björkestahallen
2019-11-16 13:30 166007004 Nykvarns IF - Järna SK 8 - 4 Filip Broström, Christian Engfors Björkestahallen
2019-11-17 14:15 166007003 Onyx IBS F07/08 - IFK Gnesta 2 - 7 Camilla Örnebro, Admir Brkic Ramdalshallen
2020-01-25 12:00 166007005 IFK Gnesta - Nykvarns IF Dennis Wagermark Gnesta Sporthall
2020-01-25 13:30 166007006 Onyx IBS F07/08 - Järna SK Oliwer Assarp - Karlenäs, Liam Bodingh Rosvalla A
2020-02-08 10:15 166007007 Järna SK - IFK Gnesta Hölö Allaktivitetshall
2020-02-09 11:30 166007008 Onyx IBS F07/08 - Nykvarns IF Ramdalshallen
2020-03-07 10:00 166007010 Järna SK - Nykvarns IF Hölö Allaktivitetshall
2020-03-07 10:30 166007009 IFK Gnesta - Onyx IBS F07/08 Gnesta Sporthall
2020-03-14 15:00 166007014 Nykvarns IF - Onyx IBS F07/08 Björkestahallen
2020-03-15 14:30 166007013 IFK Gnesta - Järna SK Gnesta Sporthall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IFK Gnesta 2 2 0 0 14-4 10 6
2. Nykvarns IF 2 1 0 1 10-11 -1 3
3. Onyx IBS F07/ 08 2 1 0 1 9-12 -3 3
4. Järna SK 2 0 0 2 9-15 -6 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis