Träningsmatcher 2020/2021 (2020/21)

Övriga matcher
Träningsmatcher 20/21
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
079000008 Warberg IC Herr - Mölndals IBF Herr
2020-06-28 11:30 079000002 Landvetter IBK Dam - Träslövsläge IF 7 - 2 Victor Strömberg, Jacob Johansson Kattegatthallen
2020-08-16 16:00 079000005 Warberg IC Herr - FBC Lerum Herr Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2020-08-20 19:30 079000009 Varla IBK A - Floda IBK H1 7 - 11 Tobias Sandblom, Peter Bergstrand Lindälvshallen
2020-08-22 15:00 079000001 Warberg IC Dam - IBK Göteborg DA 3 - 4 Mats Andersson, Henrik Andersson Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2020-08-26 19:30 079000006 Warberg IC Herr - FC Helsingborg Herr 5 - 5 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2020-08-29 11:00 079000013 Warberg IBF Allsvenskan - FBC Partille D1 6 - 3 Sandra Lindskog, Linda Lindskog Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2020-08-29 14:00 079000007 Warberg IC Herr - Höllvikens IBF Herr 3 - 5 Sandra Lindskog, Linda Lindskog Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2020-08-30 10:30 079000016 Warberg IBF Dam JAS - FBC Kalmarsund DJAS 6 - 2 Marcus Gustafsson, Jonas Söderberg Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2020-08-30 13:00 079000003 Warberg IC Dam - FBC Kalmarsund Dam 3 - 5 Tobias Anderberg, Jacob Johansson Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2020-09-05 12:00 079000019 Halmstads IBK - Falkenbergs IBK 9 - 8 Halmstad Arena A 1
2020-09-05 16:30 079000017 Varla IBK DJ-lag - Fristads GoIF JAS 6 - 1 , Martin Almsberg Lindälvshallen
2020-09-06 12:00 079000020 Kustens IF Div 3 - Halmstads IBK 2 9 - 3 Peter Bergstrand, Tobias Sandblom Haverdalshallen
2020-09-12 11:00 079000022 Träslövsläge IF P05 - Onsala IBK P05 Dennis Jelse, Jonas Olsson Ankarhallen
2020-09-12 11:15 079000023 Eldsberga IBK F09 - Onsala IBK F08/09 1 - 7 Ronny Jensen, Simon Brekell Halmstad Arena A 2
2020-09-12 12:45 079000024 Eldsberga IBK F09 - Fyllinge IBK F09 0 - 3 Ronny Jensen, Simon Brekell Halmstad Arena A 2
2020-09-12 14:00 079000014 Warberg IBF Allsvenskan - Lindås Rasta IBK Allsvenskan DAM 1 - 1 Marcus Gustafsson, Jonas Söderberg Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2020-09-13 15:00 079000004 Warberg IC Dam - Malmö FBC Dam A 4 - 5 Henrik Andersson, Mats Andersson Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2020-09-17 20:00 079000025 Warberg IC Dam - Växjö IBK 8 - 2 Marcus Gustafsson, Jonas Söderberg Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2020-09-18 20:00 079000018 Varla IBK Dam - FBC Lerum JAS DJ17 5 - 0 Jonas Löfwander, Mats Andersson Lindälvshallen
2020-09-19 14:00 079000011 Varla IBK A - Stenungsunds IBK H1 4 - 4 Tobias Sandblom, Peter Bergstrand Lindälvshallen
2020-09-19 16:00 079000015 Warberg IBF Allsvenskan - Fröjereds IF Dam Allsv 2 - 2 Henrik Andersson, Mats Andersson Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2020-09-19 16:15 079000012 Varla IBK B - Hovås IBK H2 5 - 7 Tobias Sandblom, Peter Bergstrand Lindälvshallen
2020-09-30 19:45 079000026 Sandö IBK Herr Div 3 - Onsala IBK Div-2 12 - 4 Mats Lian, Jonas Löfwander Vallda Idrottshall
2020-10-01 19:00 079000028 Halmstads IBK 4 ung - Warberg IBF Herr Div4 Björn Ekberg, Ronny Jensen Örjanshallen
2020-10-01 19:30 079000027 Glommens IF - Tvååkers IBK
2020-10-05 20:00 079000029 Sandareds IBS Dam A - Bua IF Dam 4 - 6 Nico Berg, Robin Boqvist Väröbacka Idrottshall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis