Träningsmatcher Herr/Pojk (2020/21)

Övriga matcher
Träningsmatcher Herr/Pojk ÖLIBF
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2020-08-15 14:00 129000002 Lillån IBK JAS Herr - Strängnäs IBK JAS 3 - 6 Mats Eriksson, Fredrik Knutsson Idrottshuset Örebro, Arenahallen
2020-08-16 13:00 129000006 IBF Örebro Allsv - Täby FC Fredrik Knutsson Idrottshuset, Örebro Plan 2
2020-08-16 16:00 129000003 Lillån IBK JAS Herr - Karlstad IBF Ungdom JAS 7 - 10 Tomas Persson, Berndt Swärd Idrottshuset Örebro, Arenahallen
2020-08-22 14:00 129000004 Lillån IBK Allsvenskan - Hagunda IF Allsvenskan Herrar 4 - 5 Lars Larsson, Albin Jakobsson Tybblelundsskolan
2020-08-23 14:00 129000005 Lillån IBK Allsvenskan - Solfjäderstaden IBK Herr Div 1 7 - 5 Fredrik Knutsson, Mats Eriksson Tybblelundsskolan
2020-08-27 19:30 129000014 IBF Örebro Utveckling P07/08 - Örebro SK Ungdomsklubb P05 1 - 6 Tomas Helgesson, Fredrik Alm Tybblelundsskolan
2020-08-29 14:00 129000007 Kumla IBK - Solfjäderstaden IBK Herr Div 1 Vilhelm Nordström, Mohamed Abdirisak Kumlahallen Viahallen (Stora)
2020-08-30 19:15 129000011 Lillån IBK HJ - Katrineholms IBF HJ 6 - 4 Johan Palmér, Tomas Persson Mellringehallen - Örebro
2020-08-31 18:15 129000012 KFUM Örebro P04/05 - Örebro SK Ungdomsklubb P05 7 - 7 Jonathan Eriksson, Jonathan Ahlqvist Tegelbruket
2020-08-31 19:40 129000013 IBF Örebro Utveckling P06/07 - Lillån IBK P06 3 - 4 Tomas Helgesson, Fredrik Alm Tybblelundsskolan
2020-09-02 19:45 129000018 Örebro SK Ung - WSK Lindesberg H2 Mats Eriksson, Fredrik Knutsson Mellringehallen - Örebro
2020-09-03 18:30 129000017 IBF Örebro Utveckling P08/09 - Gropens IF P08/09 4 - 2 Tomas Helgesson, Fredrik Alm Tybblelundsskolan
2020-09-03 19:30 129000010 IBF Örebro Utveckling P07/08 - Ekeby IF P07/09/Kumla IBK 3 - 2 Jonathan Eriksson, Fredrik Alm Tybblelundsskolan
2020-09-12 14:30 129000025 Lillån IBK HJ Grön - Skoghalls IBK Utveckling HJ17 10 - 9 Gustav Westman, Gustav Salmela Idrottshuset, Örebro Plan 1
2020-09-17 19:45 129000023 Örebro SK IBK - Karlskoga IBF A-Lag 6 - 6 Tomas Persson, Berndt Swärd Mellringehallen - Örebro
2020-09-18 19:30 129000020 Lillån IBK P06 - IBF Örebro Utveckling P06/07 5 - 3 Tomas Helgesson, Fredrik Alm Lillåns skola
2020-09-19 11:15 129000024 Örebro SK Ungdomsklubb P05 - KFUM Örebro P04/05 7 - 4 Gustav Salmela, Fredrik Alm Mellringehallen - Örebro
2020-09-19 11:15 129000021 Örebro SK Ungdomsklubb P05 - KFUM Örebro P04/05 -1 - -1 Mellringehallen - Örebro
2020-09-19 12:30 129000015 Lillån IBK P05 - Skälby IBK HJ P05 röd 8 - 12 Tomas Helgesson, Gustav Westman Lillåns skola
2020-09-19 13:00 129000008 Kumla IBK - Bergs IK H1 1 - 9 Johan Nordlander, William Wengelin Kumlahallen Viahallen (Stora)
2020-09-19 14:00 129000022 Örebro SK Ungdomsklubb P05 - Kumla IBK P05/06 10 - 7 Jonathan Ahlqvist, Fredrik Alm Mellringehallen - Örebro
2020-09-19 14:30 129000016 Lillån IBK P05 - Skälby IBK HJ P05 röd -1 - -1 Tomas Helgesson, Gustav Westman Lillåns skola
2020-09-28 18:15 129000019 KFUM Örebro P04/05 - Lillån IBK P05 Tomas Helgesson, Fredrik Alm Tegelbruket

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis