2020-08-22 16:30 |
247000001 |
Timrå IBC HJ18 - Håsta IBK HJ18 |
7 - 6 |
Per Pålsson, Pierre Björklund |
Timrå Sporthall |
2020-08-23 11:15 |
247000003 |
Västernorrland F16 Vit - Västernorrland F16 Röd |
|
Sofie Öman, Patrik Sjöberg |
Sundsvalls Sporthall-A |
2020-08-23 13:15 |
247000004 |
Västernorrland F16 Vit - Västernorrland F16 Blå |
|
Sofie Öman, Isak Solnevik |
Sundsvalls Sporthall-A |
2020-08-23 14:45 |
247000005 |
Västernorrland F16 Röd - Västernorrland F16 Blå |
|
Teodor Lundgren, Isak Solnevik |
Sundsvalls Sporthall-A |
2020-08-23 19:30 |
247000002 |
Timrå IBC HJ18 - Sundsvall City IBC U HJ18 |
4 - 3 |
Jan Öberg, Thomas Eriksson |
Timrå Sporthall |
2020-09-13 10:30 |
247000006 |
Sundsvalls IBF JAS - Gullänget-Kroksta IBS DJ 17 |
1 - 9 |
Patrik Sjöberg, Markus Helsing |
Sundsvalls Sporthall-A |
2020-09-20 20:00 |
247000007 |
Sundsvall City IBC U HJ18 - Håsta IBK HJ18 |
1 - 9 |
Roger Lundbäck, Thomas Berglund |
Höglunda |
2020-09-26 15:00 |
247000009 |
Moälvens IBK P06 - Gullänget-Kroksta IBS DJ 17 |
13 - 2 |
|
Nolaskolan |
2020-09-26 17:30 |
247000014 |
Timrå IBC P 06 - Sundsvall City IBC U P06 |
2 - 3 |
Josephine Eriksson, Per Pålsson |
Timrå Sporthall |
2020-09-27 14:30 |
247000010 |
Moälvens IBK P06 - Gullänget-Kroksta IBS HerrJuniorer |
6 - 9 |
Zimon Bajen Bjuhr, Håkan Berglund |
Nolaskolan |
2020-09-28 18:30 |
247000013 |
Sundsvalls IBF F07-08 Haga - Klockarbergets BK F06/07 |
2 - 2 |
Johanna Backlund, Mattias Karlsson |
Hagahallen |
2020-09-30 19:00 |
247000008 |
Örnsköldsvik IBK P06 - Nätra IBK P06-07 |
16 - 3 |
Fanny Delén, Tindra Edlund |
Örnsköldsviks Sporthall |
2020-10-03 10:00 |
247000016 |
Vattjoms IK P04/05 - FBC Nordic Sundsvall P05 |
4 - 4 |
Pierre Björklund, Teodor Lundgren |
Matfors Sporthall |
2020-10-03 10:45 |
247000011 |
Moälvens IBK P06 - IBK Härnösand P05 |
8 - 3 |
Tindra Edlund, Elin Lindgren |
Nolaskolan |
2020-10-03 13:15 |
247000012 |
Moälvens IBK P05 - IBK Härnösand P05 |
5 - 7 |
Håkan Berglund, Zimon Bajen Bjuhr |
Nolaskolan |
2020-10-03 14:30 |
247000017 |
Sundsvall City IBC U P06 - Hudik/Björkberg IBK P05-06 |
8 - 3 |
Mattias Karlsson, Teodor Lundgren |
Höglunda |
2020-10-03 14:45 |
247000018 |
Moälvens IBK P06 - Örnsköldsvik IBK P06 |
9 - 1 |
Tindra Edlund, Elin Lindgren |
Nolaskolan |
2020-10-05 19:45 |
247000019 |
Sundsvalls IBF/FBC F05-06 - Vattjoms IK F04-05 |
4 - 3 |
Javier Castro, Johannes Wårlin |
Hagahallen |
2020-10-06 19:00 |
247000015 |
Nätra IBK P06-07 - Gullänget-Kroksta IBS P07 |
8 - 5 |
Stefan Nyberg, Isac Rönkä |
Köpmanholmens Sporthall |
2020-10-08 18:30 |
247000020 |
Sundsvall GBK P07 - Sundsvall City IBC U P07 |
10 - 1 |
William Bergman, Johannes Wårlin |
Höglunda |
2020-10-09 19:30 |
247000021 |
Timrå IBC HJ18 - FBC Nordic Sundsvall P05 |
17 - 3 |
Josephine Eriksson, Per Pålsson |
Timrå Sporthall |
2020-10-27 19:45 |
247000022 |
Moälvens IBK P06 - Moälvens IBK P05 |
14 - 4 |
Mikael Körning, Mikael Berglund |
Örnsköldsviks Sporthall |