ND Hallen

Adress
Västlundavägen, 93382 Arvidsjaur





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
November
2019-11-09 15:00 Pantamera Flickor Röd 6 110405012 K 4 IF Fröd 5/6 - Kiruna AIF Fröd 5/6
2019-11-23 10:00 Pojkar Blå 4 Gr1 110356001 K 4 IF 09/10 PBlå4 - Malmbergets AIF 08/09 Pblå4
2019-11-23 11:00 Pojkar Blå 4 Gr1 110356002 Bergnäsets AIK 09/10 Pblå4 - Luleå SK 10 Pblå4 L1
2019-11-23 12:00 Pojkar Blå 4 Gr1 110356003 Malmbergets AIF 08/09 Pblå4 - Bergnäsets AIK 09/10 Pblå4
2019-11-23 13:00 Pojkar Blå 4 Gr1 110356004 K 4 IF 09/10 PBlå4 - Luleå SK 10 Pblå4 L1
2019-11-23 14:00 Pojkar Blå 4 Gr1 110356005 Luleå SK 10 Pblå4 L1 - Malmbergets AIF 08/09 Pblå4
2019-11-23 15:00 Pojkar Blå 4 Gr1 110356006 K 4 IF 09/10 PBlå4 - Bergnäsets AIK 09/10 Pblå4
Januari
2020-01-12 10:00 Pojkar Blå 2 Gr2 110352013 K 4 IF 07/08 PBlå2 - IBF Argentum 91 07-09 PBlå2
2020-01-12 11:00 Pojkar Blå 2 Gr2 110352014 Wibax IBF Piteå 08 PBlå2 - IK Örnen Måttsund 07/08 PBlå2
2020-01-12 12:00 Pojkar Blå 2 Gr2 110352015 IBF Argentum 91 07-09 PBlå2 - Wibax IBF Piteå 08 PBlå2
2020-01-12 13:00 Pojkar Blå 2 Gr2 110352016 K 4 IF 07/08 PBlå2 - IK Örnen Måttsund 07/08 PBlå2
2020-01-12 14:00 Pojkar Blå 2 Gr2 110352017 IK Örnen Måttsund 07/08 PBlå2 - IBF Argentum 91 07-09 PBlå2
2020-01-12 15:00 Pojkar Blå 2 Gr2 110352018 K 4 IF 07/08 PBlå2 - Wibax IBF Piteå 08 PBlå2
2020-01-19 13:30 Flickor Grön 1/2 110500013 K 4 IF 09-11 Fgrön1/2 - Team Kalix IBK 10/11 Fgrön1/2
2020-01-19 13:30 Flickor Grön 1/2 110500014 Nyborgs SK 10-12 Fgrön1/2 - IBK Luleå 10/11 Fgrön1/2
2020-01-19 14:15 Flickor Grön 1/2 110500015 Team Kalix IBK 10/11 Fgrön1/2 - Nyborgs SK 10-12 Fgrön1/2
2020-01-19 14:15 Flickor Grön 1/2 110500016 K 4 IF 09-11 Fgrön1/2 - IBK Luleå 10/11 Fgrön1/2
2020-01-19 15:00 Flickor Grön 1/2 110500017 IBK Luleå 10/11 Fgrön1/2 - Team Kalix IBK 10/11 Fgrön1/2
2020-01-19 15:00 Flickor Grön 1/2 110500018 K 4 IF 09-11 Fgrön1/2 - Nyborgs SK 10-12 Fgrön1/2
Februari
2020-02-08 10:00 Pojkar Grön 4 110508025 K 4 IF 12 Pgrön4 - Sunderby SK 12 Pgrön4
2020-02-08 10:00 Pojkar Grön 4 110508026 IBF Argentum 91 12/13 Pgrön4 - Långskatans IF 12 L2 Pgrön4
2020-02-08 10:30 Pojkar Grön 4 110508027 Sunderby SK 12 Pgrön4 - IBF Argentum 91 12/13 Pgrön4
2020-02-08 10:30 Pojkar Grön 4 110508028 K 4 IF 12 Pgrön4 - Långskatans IF 12 L2 Pgrön4
2020-02-08 11:45 Pojkar Grön 4 110508029 Långskatans IF 12 L2 Pgrön4 - Sunderby SK 12 Pgrön4
2020-02-08 11:45 Pojkar Grön 4 110508030 K 4 IF 12 Pgrön4 - IBF Argentum 91 12/13 Pgrön4
2020-02-09 10:00 Pojkar Grön 2 Gr2 110504019 K 4 IF 11 Pgrön2 Gr2 - IBF Argentum 91 10/11 Pgrön2 Gr2
2020-02-09 10:00 Pojkar Grön 2 Gr2 110504020 Öjebyns IBF 11 L2 Pgrön2 Gr2 - Wibax IBF Piteå 11 Pgrön2 Gr2
2020-02-09 10:45 Pojkar Grön 2 Gr2 110504021 IBF Argentum 91 10/11 Pgrön2 Gr2 - Öjebyns IBF 11 L2 Pgrön2 Gr2
2020-02-09 10:45 Pojkar Grön 2 Gr2 110504022 K 4 IF 11 Pgrön2 Gr2 - Wibax IBF Piteå 11 Pgrön2 Gr2
2020-02-09 11:30 Pojkar Grön 2 Gr2 110504023 Wibax IBF Piteå 11 Pgrön2 Gr2 - IBF Argentum 91 10/11 Pgrön2 Gr2
2020-02-09 11:30 Pojkar Grön 2 Gr2 110504024 K 4 IF 11 Pgrön2 Gr2 - Öjebyns IBF 11 L2 Pgrön2 Gr2
2020-02-09 13:30 Flickor Grön 3/4 110501019 K 4 IF 12 Fgrön3/4 - Öjebyns IBF 11 Fgrön3/4
2020-02-09 13:30 Flickor Grön 3/4 110501020 Öjebyns IBF 12 Fgrön3/4 - IBF Argentum 91 10-12 Fgrön3/4
2020-02-09 14:15 Flickor Grön 3/4 110501021 Luleå SK 11/12 Fgrön3/4 - Öjebyns IBF 11 Fgrön3/4
2020-02-09 14:15 Flickor Grön 3/4 110501022 K 4 IF 12 Fgrön3/4 - IBF Argentum 91 10-12 Fgrön3/4
2020-02-09 15:00 Flickor Grön 3/4 110501023 IBF Argentum 91 10-12 Fgrön3/4 - Öjebyns IBF 11 Fgrön3/4
2020-02-09 15:00 Flickor Grön 3/4 110501024 K 4 IF 12 Fgrön3/4 - Öjebyns IBF 12 Fgrön3/4
Mars
2020-03-14 13:00 Pantamera Flickor Röd 6 110405007 K 4 IF Fröd 5/6 - IBK Luleå Fröd 5/6
2020-03-15 14:00 Pantamera Pojkar Röd 9 110308034 K 4 IF Pröd 9/10 - Råneå BK Pröd 8/9

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis