Torpahallen

Adress
Göteborg





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2023-10-15 10:00 Klubbhuset F-13 Nalle-Maja Höst 065004002 IBK Göteborg F12-13 - FBC Lerum F13 Svart
2023-10-29 11:00 Klubbhuset F-13 Nalle-Maja Höst 065004014 IBK Göteborg F12-13 - Pixbo IBK F13/14 Rödrävar
November
2023-11-19 10:00 Klubbhuset P-13 Kalle Höst 066006025 IBK Göteborg P11/12 - Lindås IBK P13 Svart
2023-11-26 10:00 Klubbhuset F-13 Nalle-Maja Höst 065004029 IBK Göteborg F12-13 - IBF Älvstranden F12/13
December
2023-12-03 10:00 Klubbhuset P-14 Piff Höst 066009049 Utbynäs SK P14 GUL - Landvetter IBK P14 vit
2023-12-03 11:00 Klubbhuset P-14 Piff Höst 066009056 Utbynäs SK P14 BLÅ - IBK Kungälv P14 svart
2023-12-03 12:00 Klubbhuset P-13 Pluto Höst 066001042 Utbynäs SK P 12/13 Gul - Landvetter IBK P13 vit
2023-12-09 13:00 Klubbhusets spelen Pojkar Omg 3-4 062213001 IBK Göteborg P15/P16 #3 - Landvetter IBK P16 blå #3
2023-12-09 13:00 Klubbhusets spelen Pojkar Omg 3-4 062213002 Lindås IBK P15 Lila #3 - Utbynäs SK PF16 Blå #3
2023-12-09 13:30 Klubbhusets spelen Pojkar Omg 3-4 062213003 FBC Partille FP 15 Partille Blå #3 - Landvetter IBK P16 röd #3
2023-12-09 13:30 Klubbhusets spelen Pojkar Omg 3-4 062213004 Lindås IBK P15 Svart #3 - Utbynäs SK PF16 Gul #3
2023-12-09 14:00 Klubbhusets spelen Pojkar Omg 3-4 062213005 FBC Partille FP 15 Partille Grön #3 - Landvetter IBK P16 vit #3
2023-12-09 14:00 Klubbhusets spelen Pojkar Omg 3-4 062213006 Utbynäs SK PF16 Blå #3 - IBK Göteborg P15/P16 #3
2023-12-09 14:30 Klubbhusets spelen Pojkar Omg 3-4 062213007 Landvetter IBK P16 röd #3 - Lindås IBK P15 Lila #3
2023-12-09 14:30 Klubbhusets spelen Pojkar Omg 3-4 062213008 Utbynäs SK PF16 Gul #3 - FBC Partille FP 15 Partille Blå #3
2023-12-09 15:00 Klubbhusets spelen Pojkar Omg 3-4 062213009 Landvetter IBK P16 vit #3 - Lindås IBK P15 Svart #3
2023-12-09 15:00 Klubbhusets spelen Pojkar Omg 3-4 062213010 Landvetter IBK P16 blå #3 - FBC Partille FP 15 Partille Grön #3
2023-12-09 15:30 Klubbhusets spelen Pojkar Omg 3-4 062213011 IBK Göteborg P15/P16 #3 - Landvetter IBK P16 röd #3
2023-12-09 15:30 Klubbhusets spelen Pojkar Omg 3-4 062213012 Lindås IBK P15 Lila #3 - Utbynäs SK PF16 Gul #3
2023-12-09 16:00 Klubbhusets spelen Pojkar Omg 3-4 062213013 FBC Partille FP 15 Partille Blå #3 - Landvetter IBK P16 vit #3
2023-12-09 16:00 Klubbhusets spelen Pojkar Omg 3-4 062213014 Lindås IBK P15 Svart #3 - Landvetter IBK P16 blå #3
2023-12-09 16:30 Klubbhusets spelen Pojkar Omg 3-4 062213015 FBC Partille FP 15 Partille Grön #3 - Utbynäs SK PF16 Blå #3
2023-12-17 10:00 Klubbhuset F-13 Nalle-Maja Höst 065004042 Utbynäs SK F 12/13 - Ale IBF F12/13 Blå
2023-12-17 11:00 Klubbhuset P-14 Piff Höst 066009078 Utbynäs SK P14 BLÅ - Pixbo IBK P14 Vit
Januari
2024-01-21 Klubbhuset F-13 Nalle-Maja Vår 065006009 IBK Göteborg F12-13 - IBF Backadalen F11/12 UTGÅR
Februari
2024-02-04 10:00 Klubbhuset P-12 Tjatte Vår 066010011 IBK Göteborg P11/12 - Frölunda IBK P12
2024-02-04 11:00 Klubbhuset P-13 Pluto Vår 066014016 Utbynäs SK P 12/13 Gul - Kärra IBK P13 Röd
2024-02-04 12:00 Klubbhuset P-14 Piff Vår 066016018 Utbynäs SK P14 BLÅ - Lindås IBK P14 Vit
2024-02-04 13:00 Klubbhuset P-14 Piff Vår 066016022 Utbynäs SK P14 GUL - Öckerö IBK P14/15
2024-02-24 14:00 Klubbhuset Herrar Div. 4 604001107 IBK Göteborg H4 - Landvetter IBK H4
2024-02-25 10:00 Klubbhuset F-13 Nalle-Maja Vår 065006019 IBK Göteborg F12-13 - IBF Backadalen F11/12 Svart
2024-02-25 11:00 Klubbhuset P-12 Tjatte Vår 066010016 IBK Göteborg P11/12 - IBF Älvstranden P11/12
2024-02-25 12:30 Pantamera Pojkar Röd M Vår FD 065332018 IBK Göteborg P09/10 Vit - Öckerö IBK P10 Blå
2024-02-25 13:40 Pantamera Pojkar Röd E Vår 065324016 IBK Göteborg P09/10 Svart - IBF Älvstranden P08/P09 Svart
Mars
2024-03-01 19:15 Juniorallsvenskan H2 HJ18 580707044 IBK Göteborg/IBK Bergum - Pixbo IBF/IBK
2024-03-02 14:00 Klubbhuset Damer Div. 2 621301110 IBK Göteborg/IBK Bergum D2 - Guldhedens IK D2
2024-03-03 09:00 Klubbhuset F-13 Nalle-Maja Vår 065006026 IBK Göteborg F12-13 - Öckerö IBK F13-14
2024-03-03 10:00 Klubbhuset P-14 Piff Vår 066016048 Utbynäs SK P14 GUL - FBC Partille P 14 Vit
2024-03-03 11:00 Klubbhuset P-13 Pluto Vår 066014030 Utbynäs SK P 12/13 Gul - Öckerö IBK P13
2024-03-03 12:30 Pantamera Pojk Mörkröd C Vår 066702020 Utbynäs SK HJ - Landvetter IBK P07 Vit
2024-03-03 16:10 Pantamera Pojkar Röd E Vår 065324020 IBK Göteborg P09/10 Svart - Surte IS IBK P09
2024-03-09 14:10 Klubbhuset Herrar Div. 4 604001120 IBK Göteborg H4 - Sörgårdens IBF H4
2024-03-10 11:00 Klubbhuset P-12 Tjatte Vår 066010023 IBK Göteborg P11/12 - Hindås IBK P12 Vit
2024-03-10 12:30 Pantamera Pojkar Röd M Vår FD 065332022 IBK Göteborg P09/10 Vit - Kärra IBK P10 Vit
2024-03-10 13:40 Pantamera Pojkar Röd B Vår 065321023 IBK Göteborg P08/09 Rosa - FBC Vinga P07
2024-03-16 14:00 Klubbhuset Damer Div. 2 621301123 IBK Göteborg/IBK Bergum D2 - Dingle AIK D2
2024-03-16 16:30 Klubbhuset Herrar Div. 4 604001121 IBK Göteborg H4 - Guldhedens IK H4
2024-03-17 11:00 Klubbhuset F-13 Nalle-Maja Vår 065006040 IBK Göteborg F12-13 - FBC Lerum F13 Vit
2024-03-17 14:30 Klubbhuset Herrar Div. 2 602001128 IBK Göteborg H2 - Dingle AIK H2
2024-03-17 16:50 Pantamera Pojkar Röd M Vår FD 065332026 IBK Göteborg P09/10 Vit - FBC Partille P11 Blå
2024-03-24 11:00 Klubbhuset P-12 Tjatte Vår 066010029 IBK Göteborg P11/12 - Öckerö IBK P12
2024-03-24 12:30 Pantamera Pojkar Röd E Vår 065324029 IBK Göteborg P09/10 Svart - Floda IBK P09 Vit

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis