Valhalla

Adress
Göteborg





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2022-10-09 11:30 Herrar Div. 4 604001010 IBK Kungarna H4 - Öckerö IBK H4
2022-10-09 14:00 Damer Div. 1 621201012 Guldhedens IK D1 - IK Zenith D1
2022-10-16 13:40 Pantamera Pojk Röd N Höst FörD 065333007 Guldhedens IK P10/11 - FBC Vinga P10 Blå
2022-10-16 14:50 Pantamera Flick Röd F Höst FörD 066505007 Guldhedens IK F10/11 - Lindome IBK F10/11
2022-10-23 10:00 Newbody P-12 G Höst 066014013 Guldhedens IK P12 - Öckerö IBK P12
2022-10-23 11:30 Herrar Div. 4 604001021 IBK Kungarna H4 - IBK Bergum H4
2022-10-23 14:00 Damer Div. 1 621201023 Guldhedens IK D1 - Lindås Waves IBF D1
2022-10-23 16:30 Herrar Div. 3 603001022 Guldhedens IK H3 - Floda IBK H3
November
2022-11-06 14:00 Herrar Div. 4 604001032 IBK Kungarna H4 - Korsvägen BBK A-lag
2022-11-06 16:30 Herrar Div. 3 603001033 Guldhedens IK H3 - Myggenäs IBK H3
2022-11-06 18:30 Damer Div. 1 621201034 Guldhedens IK D1 - Pixbo Wallenstam IBF D1
2022-11-19 16:00 Damer Div. 1 621201045 Guldhedens IK D1 - Landvetter IBK D1
2022-11-19 18:15 Herrar Div. 3 603001044 Guldhedens IK H3 - Torslanda IBF H3
December
2022-12-04 14:00 Newbody P-12 G Höst 066014041 Guldhedens IK P12 - Landvetter IBK P12 Grön nytt
2022-12-04 15:10 Pantamera Pojk Röd N Höst FörD 065333035 Guldhedens IK P10/11 - Herrestads AIF WH Rockets P09/10
2022-12-04 16:20 Pantamera Flick Röd F Höst FörD 066505035 Guldhedens IK F10/11 - Hindås IBK F10/11 Blå
2022-12-04 18:00 Damer Div. 1 621201056 Guldhedens IK D1 - IBK Kungälv D1
2022-12-11 11:00 Herrar Div. 4 604001065 IBK Kungarna H4 - Ale IBF H4
2022-12-11 13:30 Herrar Div. 3 603001066 Guldhedens IK H3 - Pixbo Wallenstam IBF H3
2022-12-11 14:00 Newbody P-12 G Höst 066014050 Guldhedens IK P12 - Floda IBK P12 Vit
2022-12-11 15:10 Pantamera Flick Röd F Höst FörD 066505040 Guldhedens IK F10/11 - Utbynäs SK F 09/11
2022-12-11 16:00 Herrar Div. 3 603001061 Sörgårdens IBF H3 - Lindås IBF H3
2022-12-11 16:20 Pantamera Pojk Röd N Höst FörD 065333040 Guldhedens IK P10/11 - FBC Lerum Utveckling P10 Röd
2022-12-18 10:00 Pantamera Pojk Röd N Höst FörD 065333044 Guldhedens IK P10/11 - IK Zenith P-10 Vit
2022-12-18 11:10 Pantamera Flick Röd F Höst FörD 066505044 Guldhedens IK F10/11 - Stenungsunds IBK F10
2022-12-18 12:45 Damer Div. 1 621201067 Guldhedens IK D1 - FBC Lerum D1
2022-12-18 15:15 Herrar Div. 3 603001068 Guldhedens IK H3 - Göteborg City IBK H3
2022-12-18 17:30 Herrar Div. 4 604001069 IBK Kungarna H4 - Utbynäs SK H4
Januari
2023-01-15 Herrar Div. 3 603001074 Sörgårdens IBF H3 - IBK Kungälv H3
2023-01-22 Herrar Div. 3 603001081 Guldhedens IK H3 - Dingle AIK H3
2023-01-22 Damer Div. 1 621201080 Guldhedens IK D1 - Mölndals IBF D1
2023-01-22 Herrar Div. 4 604001082 IBK Kungarna H4 - Landvetter IBK H4
2023-01-29 Herrar Div. 3 603001087 Sörgårdens IBF H3 - Eken IBK H3
Februari
2023-02-05 Herrar Div. 3 603001094 Guldhedens IK H3 - Sörgårdens IBF H3
2023-02-05 Damer Div. 1 621201093 Guldhedens IK D1 - Burås IK D1
2023-02-05 Herrar Div. 4 604001095 IBK Kungarna H4 - FBC Partille H4
2023-02-12 Herrar Div. 3 603001100 Sörgårdens IBF H3 - Pixbo Wallenstam IBF H3
2023-02-19 Herrar Div. 3 603001107 Guldhedens IK H3 - IBK Kungälv H3
2023-02-19 Damer Div. 1 621201106 Guldhedens IK D1 - IBF Backadalen D1
2023-02-19 Herrar Div. 4 604001108 IBK Kungarna H4 - Herrestads AIF WH Rockets H4
2023-02-26 Herrar Div. 4 604001109 IBK Kungarna H4 - KF Kortedalarna
2023-02-26 Herrar Div. 3 603001113 Sörgårdens IBF H3 - Lindome IBK H3
Mars
2023-03-02 Damer Div. 1 621201119 Guldhedens IK D1 - FBC Vinga D1
2023-03-05 Herrar Div. 3 603001120 Guldhedens IK H3 - Eken IBK H3
2023-03-11 15:15 Damer Div. 1 621201132 Guldhedens IK D1 - Stenungsunds IBK D1
2023-03-12 Herrar Div. 3 603001121 Guldhedens IK H3 - Lindås IBF H3
2023-03-12 Herrar Div. 3 603001126 Sörgårdens IBF H3 - Floda IBK H3

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis